Spiace bunky

Ľubov

že pri podobných informáciách mi ešte zovrie krv.Žaba sa varí,varí,ale nikdy neuvarí. To tí,ktorí si kupujú kadejakých zmrdov ale nevedia.Vidíme tam aj nejaké mladé kádre,užitoční idioti....ale Dz.už nie je mladý.Aspoň trocha rozumu by mal mať.
Pre vyváženie emócií som si pustila ako terapiu
http://www.mojevideo.sk/video/8754/svata_vojna.html no čo,mne to pomáha.
O dva dni je moratórium,preto by som chcela spomenúť jeden postreh. Asi dva dni,čo na nás Stv vyvrhuje informácie typu,že máme veľa vody,veľa mlieka,čo je neefektívne,bude s tým treba niečo robiť. O cigáňov sa dobre nestaráme-reč je to vcelku jasná a pochopili sme:"Ak sa Kotleba dostane do parlamentu,budete mať s nami problémy".
Treba tomuto personálu povedať celkom jasne,že nie my,oni budú mať problémy.Ale čo,toaletný papier má iba jednu funkciu,takže nie je čo riešiť.

Norman

ich smiešne zákony zakazujúce slobodu slova tu neplatia, ani v tomto detaile.
Ale to moratórium sa týka aj tak zatial len prognóz.
Naša prognóza je, že im Kotleba bude rečniť v parlamente :-)

Truhlík

Aj toto bolo počas volebného moratória.
https://www.youtube.com/watch?v=811b_y-QVkI
https://www.youtube.com/watch?v=lJMJheopWXU
Ako bol slávny výroka Vasiľa Biľaka "Demokracia áno - ale ako pre koho."

prasiatko Mlsko

No, osobne veľmi pochybujem, že sa Kotlebova LŠNS dostane do parlamentu, a do vlády nikdy ani omylom, ale..už sa skončil čas podvodov. Čo nevidieť začína čas krvavého násilia, pretože Koch, Rotschild, Rockefeller a ich chápadlá v podobe centrálnych bánk , EÚ , NATO a kadejakých sprostostí ešte sa dobrovoľne odmietli vzdať nieto moci, ale zasahovania do vnútorných vecí národov. Je jedno či miest (Benátky), Európanov (Slovensko), alebo Arabov a pravoslávnych kresťanov (Sýria). Sme už vo veľkej vojne medzi modrými, zelenými na jednej strane a bielymi na druhej. Podľa proroctva síce zvíťazia biely, ale planéta sa neuveriteľne vykúpe v krvi, pretože strašne dlho to bude vyzerať skôr na víťazstvo modrých so zelenými. (NATO + feudálne monarchie Perzského zálivu).

Truhlík

Cigán Dzurinda je aj v nadácii Lecha Walesu/Lejbu Kohne. To som sem niekedy dal. To dostáva krvavý žold za to čo spravil.
Teraz som zas natrafil na niečo podobné ako Atlantik Brucke. Sorosov Project Syndicate. A niektoré mená ako Yanis Varoufakis ma prekvapili. A neviem prečo.
http://www.project-syndicate.org/

prasiatko Mlsko

Prečo je pre Teba zaujímavý Yanis Varaoufakis? A keď si tam načítaš aj moju maličkosť, budeš mi to mať za zlé? :O-p

Truhlík

Keď sa niekto stavia do pozície spravodlivého (a ešte k tomu marxistu) a potom sa ukáže ako Sorosov poskok a trúba tak je to podvodník ako hrom.

nové