"Ukrajina je neexistujúci štát"

 Hej, povedal to. Teraz nastupuje vrchný americký židoinkvizítor so stádom eurotransgenderov.

Samozrejme, že odvahu pomenovať stav Chochlandie mal práve Orbán. V rádiu Kossuth konštatoval: "Ukrajina je z hľadiska financií už neexistujúca krajina a konflikt sa skončí, keď ju Spojené štáty a Európa prestanú podporovať."

A keby len to. V Kossuth rádiu zaznela aj táto strašná veta: "Platíme (myslená je tým celá EÚ) ukrajinské dôchodky, účty, udržiavame verejné inštitúcie, zdravotníctvo, školstvo. Toto nemôže trvať donekonečna." Pretože Európskej únii už tie prachy začínajú chýbať pre vlastných občanov.

Zároveň Orbán konštatoval, že kým sa Maďarsko cez rozpočet EÚ finančne podieľa na udržiavaní chodu neexistujúceho štátu, situácia Maďarov v Zakarpatsku sa neustále zhoršuje. 

Aký to rozdiel v porovnaní so Svätým Hegerom z Buče na poste premiéra Slovenska. Vydriapal z tejtokrajiny všetko, o čom vieme aj nevieme, a na záver nás otrávi chochloobilím - ktorého sa, koľký to paradox, urodilo vo vojnovom roku viac ako v roku predošlom - vyboostovaným v hojnom množstve americkými jedmi, inak v EÚ zakázanými. V priateľských zásielkach z Chochlandie ako vďaky za všetku pomoc, vrátane hosťovačky ich spoluobčanov s plnou penziou, sú tiež hojne zastúpené GMO, v EÚ tiež zakázané (Američanom sa tak nakoniec podarilo dostať GMO do EÚ, ktorá sa im silno bránila - teraz ich budú skrmovať len vo V4, Rumunsku a Bulharsku, ale sú to aj tak pre Západ, plus pre certifikovaných trojzubcových nacichochlov, iba podľudia, a tak nech, preto bruselskí buzeranti necítia ani najmenšiu potrebu zasiahnuť). Už včera v telke zaznelo, že je to prosto konkurencia a naši poľnohospodári sa majú "preorientovať na živočíšnu výrobu". Ešteže máme pentaBory, ktoré radi prichýlia občanov s následkami po dlhodobom požívaní chemicky vylepšeného obilia, kukurice atď., vyvrhnutými z čiernej diery, lokalizovanej od nás smerom na východ.

Slívi Ikrijni i nigdi inik.

 

Truhlík

Nemci zavreli posledné tri atómky a navrhli zakázať dovoz uránu z Ruska do EuropasUntergang.
Slovenská republika nemá vlastnú menu, nebude mať energetiku, nemá priemysel, nemá poľnohospodárstvo, nemá politikov, nemá školstvo, nemá vedu.
Slovenská republika je NEEXISTUJÚCI ŠTÁT. Revízia slobody národa je ukončená.
Pod Hitlerom a ani pod Stalinom sme na tom až TAK ZLE neboli.
Nemcom by pomohlo, keby vytiahli Bismarcka z hrobu. Slovákom ani svätená voda.
Posledná možnosť neslovenskej energetiky bude kupovať uránové tyče od skrachovanej americkej firmy Westinghouse, ktorá ich nekvalitne vyrába z nakúpeného od Rusov obohateného uránu a bez ponuky odviezť vyhoretý urán.

Truhlík

P.S.
Po tej poslednej možnosti (podľa Poláčikovho plánu) už na rade bude len zavretie atómiek. Postavených vtedy ešte vzdelanými Slovákmi za ruskej pomoci.
Nič nové pod slnkom. Toto už robili Nemci cez vojnu. Keď energetickú nezávislosť získali výrobou benzínu z uhlia. A potom celú vojnu mali deficit pohonných hmôt, čo bol jeden z dôvodov krachu blickrígu a prehry vo vojne. A nám vtedy Amíci zbombardovali rafinériu Apollo. Čiže nič nové pod slnkom. Nič nové na východnom fronte. História sa opakuje.

Ema

Tak uvidíme.

Slovensko je beznádejné, ale Maďarsko si Paks 1 a 2 dokurviť nenechá. Za žiadnych okolností.

Truhlík

Ultraliberálna ekonomika ekonomika skrachovala v Južnej Amerike. Napriek tomu ju v Slovensku zaviedli kresťanskí demokrati. Následok je tu.
Ďalej to pokračuje dekriminalizáciou drog a progresívnym experimentom. Vot Portland USA :
https://www.youtube.com/watch?v=t9478Uqe7co
Máme sa na čo 'tešiť'.
Slovensko žije z toho čo po sebe zanechali Tiso, komunisti a Mečiar. Napríklad 90 percent Slovákov býva vo vlastnom byte/dome. Na Západe je to 30 percent. Občas sa spomína zavedenie americkej dane z nehnuteľností. Hŕŕŕ do toho. Ešte aký šialený experiment sme nevyskúšali ?
Bude sa niekto čudovať keď sa Rusko a Putin stáva synonymom slobody, normálnosti a zdravého rozumu ?

Ema

Štáty, ktoré to robia inak.

Na Západe samozrejme zapadlo zásadné vyjadrenie čínskeho prezidenta, že svet musí byť nutne založený na kooperácii namiesto besnej kompetície. Ak chce prežiť.
Inými slovami, je tu koniec skvelého amerického modelu nekonečnej prérie s nekonečnými zdrojmi, kde stačí len súťaživo žrať kerý nad kerého. Tento psychopatický prístup USA rozšírili v uplynulých desaťročiach na takmer celý svet.
No, môžeme v tomto skapíňajúcom modeli na Slovensku pokračovať a v duchu najlepších amerických tradícii môže Svätý Heger z Buče a jeho genocídna proamerická kohorta ďalej ceriť zuby na Rusa, ako s ním vybehneme.

Ema

...v Štátnych hmotných rezervách. Len pre istotu - aby sa vedelo, čo tam máme pri pravidelne obmieňaných potravinách, hlavne teda obilia a či genocídne tendencie Svätého Hegera z Buče a jeho proamerickej kohorty voči slovenskému obyvateľstvu nesiahajú až takto hlboko.

Neviem presne, aké nášľapné míny sa skrývajú v novom zákone o SŠHR, ktorý túto stredu schválila vláda, ale s ohľadom na toxínmi prelezené a GMO obohatené potraviny z Čiernej diery je pri jeho prerokovávaní v NRSR namieste veľká ostražitosť. Treba mať na pamäti, že táto - formálne odvolaná - svorka debilov nerobí v záujme Slovenska absolútne NIČ. Je to banda chrapúňov - a chrapúniek, aby sme teda nepoužívali generické maskulínum a neurazili mrochtu - ktorá bola dokonca ochotná podhodiť svojimi tupými provokáciami v americkom záujme Slovensko napospas jadrovej veľmoci.

Nedeľný bonus: veselá diskusia v Pravde
https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/663951-po-poliakoch-aj-m...

slaven1

"Elon Musk says any parent or doctor who 'sterilizes' children 'should go to prison for life'"

https://abcnews4.com/news/nation-world/elon-musk-says-any-parent-or-doct...

Transgenderizmus je defakto program sterilizácie detí a mládeže. Ukrajinci defakto bojujú aby ich deti mali "právo" byť homosexuálmi.

Norman

transgenderizmus, LGBTI hystéria a podobné javy sú súčasť pseudoproblémov, ktoré na populáciu vrhajú mocní, aby ju zasypali zbytočnosťami a ona sa nevenovala podstatným veciam. Čiže ono bojovať ťažko za transgender práva je dosť podobne zabíjanie času kravinami, ako vehementne bojovať proti.
Ja síce tiež považujem človeka-rodiča, ktorý podporuje sopliaka v tom, že je vlastne iné neviem čo a kvôli tomu mu urobí nejaký trvalý zákrok - teda takého rodiča či doktora považujem za eticky totálne chorého a jediný liek pre neho je poprava, ale keďže takých idiotov rodičov je stále mizivo málo, a aj bude mizivo málo, je škoda sa na to nejak sústrediť.
A tvrdiť, že tak mienia znižovať (bielu) populáciu, je dosť prehnané. Tá sa znižuje všeobecným spôsobom života, stresom a reálnou biedou (neistotou, akú na bielu populáciu mocní globalisti vrhli). A potom všeobecne pomermi v školách.

slaven1

> transgenderizmus, LGBTI hystéria a podobné javy sú súčasť pseudoproblémov, ktoré na populáciu vrhajú mocní, aby ju zasypali zbytočnosťami a ona sa nevenovala podstatným veciam.

Áno. Je tam asi 5 bodov prečo sa táto agenda zavádza. Toto je jeden z nich.

> Čiže ono bojovať ťažko za transgender práva je dosť podobne zabíjanie času kravinami, ako vehementne bojovať proti.

Logika správna, no treba dať tomu mieru. Pár slov utrúsiť treba, hlavne keď je vhodná príležitosť. Tá v tomto prípade nastala, keď hovorca elitnej skupiny USA - Juhoafričan Musk - pomenoval vec správnymi slovami: program sterilizácie detí a mládeže (ukážka ako USA, "náš" "vzor", nakladá zo svojou budúcnosťou).

> Ja síce tiež považujem človeka-rodiča, ktorý podporuje sopliaka v tom, že je vlastne iné neviem čo a kvôli tomu mu urobí nejaký trvalý zákrok

Úchyláci vo vláde vybavili zákony zbavujúce rodičov práva zakazovať decku urezanie ceckov alebo odrezanie vtáka (takto krčmovo). Najskôr decko média, sociálne siete, vyhľadávače, Youtube decko nahucká a "lekári" potom odrežú (sterilizujú).

> A tvrdiť, že tak mienia znižovať (bielu) populáciu, je dosť prehnané.

Sterilizujú aj černochov.

> Tá sa znižuje všeobecným spôsobom života, stresom a reálnou biedou (neistotou, akú na bielu populáciu mocní globalisti vrhli). A potom všeobecne pomermi v školách.

Áno

[ilustračný obrázok dvoch 20-ročných „žien“ na hormonálnej „terapii“ pózujúchich so zdvihnutým tričkom, ukazujúcich jazvy po ufiknutých ceckoch]

slaven1

Eurovision 2023: Contest inspires Ukraine's LGBT troops

https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-65378373

slaven1

https://t.me/s/casusbellilive/103602
Rádiom riadený traktor T-150 :)

nové