Verdikt

Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou. Spolurozhodovali, či pilot, ktorý zostrelil civilné lietadlo a zabránil tak teroristickému útoku na štadión s desiatkami tisíc ľudí, postupoval správne. Túto zábavu som si nechala ujsť, ale vraj diváci na Slovensku nakoniec vyniesli verdikt, že pilot je nevinný, pretože sa hralo finále Real Madrid - Atlético Madrid a škoda by naň bolo hádzať lietadlo.
No ale vážne. Po americkom 911 je zbytočné až smiešne takúto tému vôbec rozoberať.
 
Mám lepší nápad. Tu je zadanie na pokračovanie interaktívneho filmu: Pobrežná hliadka rozstrieľa v Stredozemnom mori čln so stovkami Afričanov, aby zabránila katastrofe celej Európy.
Verdikt Európanov by bol - na rozdiel od toho lietadielkového - naozaj zaujímavý.
 
 
 
 
 
Náhodný okoloidúci

Policajti si pokričia, zanadávajú, a celé to skončí tak, že Systém bude robiť všetko pre to, aby nespokojní bieli policajti čím skôr odišli z aktívnej služby a za nových policajtov sa budú prijímať výhradne počerní analfabeti pôvodom z blízkeho alebo stredného východu a z Afriky. A tí už budú mať všetky možné právomoci a super výbavu, aby mohli rozháňať demonštrácie posledných zvyškov pôvodných bielych Francúzov. Rád by som sa mýlil, ale asi to ide týmto smerom.

slaven1

Tak zase na seba vyťahujú špinu, viď http://lipsicovestado.info/

Večne to online nebude https://uloz.to/!eEJLVwhOaydd/kocner-lipsic-lipsicovestado-info-zip

Norman

to lipsicove stado prvé tu už bolo dva krát
http://nadhlad.com/comment/19860#comment-19860

Kočner je starý špion, to on urobil kedysi tu nahrávku so Sulíkom, nie?

Ale že by z tohto mohlo nejako zapršať ...? Ťažko.
No, nech sa ruvú.

Sinuhe

a človeku ostáva rozum stáť, krv vrie a mám chuť niekomu rozbiť hlavu. Budete na tom podobne, ak si prečítate toto:

Iracký utečenec, ktorý análne znásilnil 10ročného chlapca na plavárni bol zbavený obvinení, nakoľko rakúsky súd " nevedel preukázať, že (votrelec) si uvedomoval, že chlapec hovorí nie" ...

viac na:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=141481

Takýto verdikt súdu môže byť len a len cielenou deštrukciou. A je načase sa začať organizovaťa stavať na odpor a nie len tu vyplakávať. Podľa IP adries nás už majú podchytených - myslieť si, že pre našich nepriateľov ostávame v anonymite je naivné.

Norman

Tu sa nikdy neplakalo, iba ak nejaké externé výnimky.

A čo máš opakovane s tou anonymitou? Nik nikomu nebráni ani ho neodrádza, aby vo svojom REALNOM živote išiel a konal v plnej váhe svojho mena a postavenia, svojich schopností a svoje sily, aj finančnej.

Samozrejme, že už niet čo stratiť.

Rôzne strany aj média (azda Zemavek, a iné) ponúkajú priestor aj na reálnu neanonymnú aktivitu. Samozrejme, že treba niečo robiť, ináč sa z toho zbláznite (ako poniektorí už predviedli)
Chodte a ničte ich, kolaborantov a zmrdov, presne v tone Morho! Máte na to právo, skúšajte, tam kde to ide, neváhajte.

Ľubov

Súhlas. Ostáva pár dní.Aj keď je isté,že ten odpudzujúci android H.bude podvádzať,Trump stále môže zmanipulované výsledky odmietnuť.Tak aj naznačil.

Všetci to musíme cítiť,že v amerických volbách ide o všetko.Víťazstvo,alebo smrť!

Vlk

...keby si sa viac potrapil, zlatko, zistil by si , ze dostal 6 rokov

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Imigrant-ktory-vo-Viedni-na...

Ľubov

Na klaus cz vyšiel článok o návšteve v troch mestách-Bratislave, Bruseli a Drážďanoch. Ktoré mesto získalo Klausove sympatie je celkom jasné,pripájam sem záver článku:
" Drážďany – najmä ich rozsiahle vilové štvrte – vyzerajú v jesenných farbách moc pekne. Až bude – malo by to byť už 17. decembra – dokončená v Českom stredohorí prerušená diaľnica medzi Prahou a Drážďanmi, bude možné si tam zájsť na kávu. Drážďany za návštevu stoja."

Opäť a opäť Sasko.Spomína ho jeden z tých....imigrantov,ktorý je dokonca gramotný. Píše. Vyzýva Nemcov,ktorým nevyhovuje spolužitie s nimi(islamskými migrantami),aby opustili Nemecko.A nech so sebou zoberú aj ADF a ...Sasko!
Z Prahy do Drážďan je určite bližšie,ako zo záp.Slovenska,ale Klausova myšlienka skočiť si tam na kávu-no,myslím,že je výborná.Idem si zistiť,kolko je to km.

Sinuhe

1. pre teba nie som zlatko
2. informácia, ktorú si uviedol platila v tom čase (v júni 2016). Odvolací súd rozsudok zrušil:
But an appeal court in the country accepted the defence lawyer’s claim that the lower court had not done enough to prove he knew the schoolboy was saying no and overturned the conviction...

K tomuto sa následne vyjadril Najvyšší súd a nariadil opakovanie procesu:

But the Supreme Court rescinded the sentence and ordered a re-trial with the court's president Thomas Philipp calling the verdict 'watertight' when it came to the sexual assault of a child, but that rape could not be sufficiently proved, says The Local.

The higher court said it should have been ascertained whether or not the victim agreed to the sexual act or whether Amir A had acted against the will of the boy.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3860168/Iraqi-refugee-raped-10-y...

Ergo celé to podľa sudcov stojí a padá ma tom, či desaťročný chlapec súhlasil alebo nesúhlasil s tým aby ho arab fikol do análu ... absurdné!!! A ty, vlk, si sa ukázal so svojou typickou slniečkárskou zavádzajúcou pseudoargumentáciou "však ho onehdy odsúdili...".

slaven1

Na Slovensku umiestnili Američania po dohode s miestnou koloniálnou vládou 8 "spracovaných" väzňov z Guantánama, aspoň tak uvádza Nový čas, zahraničný agent:
Na Slovensku skončilo osem ľudí, ktorých Američania roky väznili v rámci vojny proti terorizmu.
http://www.cas.sk/clanok/451067/hussein-sedel-10-rokov-s-ludmi-podozrivy...
-----
Nemecký rodičia dostali pokutu 300e za to, že nechceli svoje dieťa poslať do mešity.
https://www.rt.com/news/364372-german-parents-mosque-trial/
-----
Nemecký pozorovateľ OBSE, Jürgen Klimke (CDU*), povedal, že Americké prezidentské voľby nebudú spĺňať medzinárodné štandardy
http://www.bild.de/bild-plus/politik/ausland/us-wahlen/unzumutbare-zusta...
http://www.faz.net/aktuell/politik/wahl-in-amerika/osze-beobachter-sorge...
OSCE officers will not be able to monitor voting elsewhere in the US as 13 states explicitly prohibit international election observation, including Alabama, Alaska, Arizona, Connecticut, Hawaii, Louisiana, Mississippi, North Carolina, Ohio, Oklahoma, Tennessee, Texas and West Virginia.
https://www.rt.com/usa/364288-us-election-international-standards-osce/
 
* CDU = kresťansko-moslimský konzervatívni liberáli
-----
Americké špeciálne služby za otočkou Berlína vo veci čínskeho prevzatia nemeckej spoločnosti Aixtron
https://www.rt.com/news/364311-us-intelligence-germany-china/
http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-chce-zabranit-vstupu-mimoeuropskych-i...
-----
Jews ‘blamed for Holocaust’ at House of Lords event
https://www.rt.com/uk/364285-jews-blame-holocaust-tonge/
-----
Vtipný článok na SME z 1994: http://www.sme.sk/c/2138662/nemecko-sa-stava-zakladnou-agresivnych-mosli...

slaven1

Ukrajina se stala obětí podvodu s nadějí, velkého falešného snu o svobodě, která nepřišla. Ukrajina byla chudá, ale po Majdanu je ještě chudší. Ti, co měli před Majdanem na Ukrajině málo, mají dnes ještě méně. Ti, kteří měli hodně, dnes mají ještě více. Představa o jiné Ukrajině vzala za své, když se země začala před dvěma lety vracet ke kořenům nacistické Ukrajiny formátu Stěpana Bandery. Tyto procesy zajišťují dodnes v Kyjevě neziskovky, které stejně jako v ČR jsou i tam financované z fondů George Sóroše a amerických fondů, které používají na Ukrajině operativní krytí amerického velvyslanectví v Kyjevě. Ukrajina tak věrně, až na pár detailů, kopíruje transformační proces, který známe z první poloviny 90. let v ČR. Divoká privatizace, tunelování, bezbřehá korupce, loutkový prezident, kterému tleskají v americkém kongresu, ale doma na něho plivou. Tolik podobností, tolik souvislostí.

http://aeronet.cz/news/video-ruska-armada-vyvratila-zavery-holandskych-v...

nové