Psychopati toľkokrát provokovali smrť, až sa dočkali. Sú teraz spokojní?

.
.
Aj toto prináša a toto sú následky anglosionistickej kultúry smrti.

Norman
Sociálny patologista

Čítam práve smetiareň a prvé, čo mi udrie do očí je toto: https://komentare.sme.sk/c/20773079/prezivame-vysoku-skolu-demokracie.html :-D

Už k tomu chýba len moja obľúbenkyňa (no, dobre, tak teda "obľúbenkyňa" :-D) Fábry a intelektuálna posila SME by bola pre nás naozaj devastačná. :-D

Je to naozaj smutné, že Slováci sú takí pasívni, pretože znova a znova sa ukazuje aký je nepriateľ v skutočnosti hlúpy, úbohý a ako si neustále dáva góly do vlastnej brány. Veru, za posledné roky hrozne upadli - argumentačne, propagačne, očividne i výzorovo a duševne:-D, atď. Oto viac je nepochopiteľné, že je tu stále toľko blbečkov schopných stavať na stranu tohto odpadu.

slaven1

Dobrý protijed na na zdochliaka zo Zomri bola donedávna stránka "Prečo amerikanofilom hrabe". Stránku však americký Facebook zablokoval.

Ľudia okolo stránky potom založili Prečo globalistom hrabe. Facebook blokol aj to. Potom im FB blokol aj "Prečo globalistom hrabe 2.0".

Hádam im už došlo, že dávať kvalitnú kritiku len výlučne cez FB nepôjde. Facebook je v prvom rade nástroj na kontrolu ríše, nie na jej rozvracanie.

 

Záloha

Zdochliak, rovnako ako taká Demotivácia, má zálohu aj v podobe internetovej stránky.

 

Čo ostalo?

Čo zábavné na FB ostalo? Sú tu Konzervy, tiež už vo svojej tretej verzii. Zabaviť cez FB sa dá aj na Fľuske a nedávno som objavil Benčíkove deti.

slaven1

Neprešli ani 3 dni od kedy som písal svoj koment, a FB stihol zneprístupniť proslovenskú informáciu namierenú na rozrušovanie júes empajr.

Pozdravujem, hello guys :-*