Hnusná plutokracia (k palácu Putina)

Už asi týždeň prebieha médiami správa o "paláci", ktorý si údajne stavia Putin. 

Je to zlepenec rôznych starých správ o nejakom komplexe budov pri Čiernom mori. Zrejme ani naozaj nepatrí Putinovi, celé je to pochybné, podvod.

Ale prvotná otázka je, že prečo by dlhoročný a nadmieru úspešný boss jednej zo svetových mocností nemohol mať na sídlo podobné tým, čo máva pomaly hocaká celebritná holywoodska filcka? 

 
Druhá otázka vyvstala dnes, keď sa v tlači zjavilo, že sídlo nepatrí Putinovi, ale "podnikateľovi" Arkadijovi Rotenbergovi. Ja samozrejme neviem, komu sídlo patrí a aké sú tam majetkové vzťahy - to je pre mňa menej podstatné. Pýtam sa len: prečo by už malo byť v poriadku, ak sídlo vlastní nejaký zbohatlícky žid?
V akej to žijeme krajine, keď nejaký kšeftár a ideologický cudzinec má samozrejme práva oveľa väčšie, ako  patriotický hrdina, čo v pravom zmysle slova zachránil Rusko pred rozbitím a zničením?
 
Väčšina politických vodcov sú mechy zhnitej slamy - ale Putinove zásluhy pre Rusko sú myslím nespochybniteľné. Akú to ale naša spoločnosť má škálu hodnôt, keď tieto jeho zásluhy spohybňuje, ale hocakej svini, len preto, že je to "podnikateľ", okamžite dáva bianko šek, že si svoj ohromný majetok zaslúži???
A o tom, že sa dotyčný volá Rotenberg, o tom už písať nebudem, lebo žijeme v neslobodnej krajine a o židoch je zakázané povedať pravdu.
 
Proste plutokracia. To slovo by sa malo opakovať dennodenne, pretože to je režim, v ktorom žijeme. Totalita - lebo o majetku sa nehlasuje. Bezprávny diskriminujúci štát -  lebo bez prostriedkov nemáš ani právnu ochranu, nemáš rovnaké práva.
 
zdroj: pravda
 
 
 
Náhodný okoloidúci

Keď ide o záujmy mafie (je jedno akej), ani majetky a peniaze nedokážu majiteľa ochrániť pred basou alebo vraždou.

Luko

Nech s Tvojimi stránkami robíš čokoľvek, sú stále pomalšie (v načítaní - aspoň na mojom NTB sa to tak javí (možno aj na ostatných). Vyjadrite sa k tomu ...! Treba to overiť/preveriť.

Ľubov

Áno,včera to bolo veľmi pomalé...a tiež mi zmizol komentár,čo som písala ,zrazu bol preč. Takže aj mne to robilo ,dnes je to normálne.

slaven1

Musím sa takto škaredou rečou opýtať. Navždy mi uviazol v hlave citát Carlosa Ghosna, CEO Renaulta, na tlačovke v Bejrúte po tom ako sa mu podarilo utiecť z Japonska. Miestny feudálny systém "spravodlivosti" komentoval slovami: I felt injustice. Nezabudnuteľné.

Tak ako Jankovská a ďalší prokurátori a sudcovia, ktorým komando robí domovky o piatej ráno, cítite "spravodlivosť"? Čo ste robili keď prof. Dudášovi alebo vydavateľovi Zem-a-vek prišli a spravili ráno o 5tej pred deťmi "domovú prehliadku". Čušali ste? Vnútorne ste sa s tým stotožnili? No vidíte, nastavili ste kultúru. Gestapácke maniere káratelných oddielov s nálepkou "polícia".

Káratelná akcia je pojem, ktorý nemá preklad v slovenskej wiki. To, že pojem nie je zavedení v slovenskom alebo českom jazyku neznamená, že neexistuje

Кара́тельная а́кция (карательная опера́ция, карательная экспеди́ция, карательный похо́д) от глагола «карать» (подвергать каре, наказывать) — термин, который может иметь следующие значения:

1. Репрессии против мирного населения с целью наказания и устрашения за неповиновение, осуществляемые вооружёнными силами государства как на собственной территории, так и на территории иного государства, как в мирное, так и в военное время.

2. Удар вооружённых сил одного государства по другому государству без объявления либо с объявлением войны, преследующее своей целью наказание за несоблюдение каких-либо договорённостей, невыполнение предъявленного ультиматума, как ответная реакция на агрессивные военные акции и по другим причинам.

Jankovské preložte si to. A zamyslite sa nad tým, či je v poriadku aby všetku komunikáciu (TV, rádio, internet, telefóny, média..) ovládalo zahraničie. Ako chcete prežiť? Zamyslite sa v tej base.

--
Moniku Jankovskú museli z väznice previezť do nemocnice po otrave liekmi. Pokúsila sa bývalá štátna tajomníčka o samovraždu?

Dcéra Petra Brhela opísala zásah NAKA: Ona sama od strachu omdlela

Pred 22 rokmi vytvorilo dzurindovské vedenie STV “koncentračný tábor” pre nepohodlných zamestnancov

Fugitive ex-Nissan boss Carlos Ghosn speaks after fleeing Japan

slaven1


Matelkova koloniálna administrácia, sudcovia musoliniovského Špeciálneho súdu, vyšetrovatelia z NAKA... likvidujú našu pučiacu národnú elitu.

 

Rozpis práce je takýto:

- Maletkova vláda v hybridnej vojne financistov (korona-cirkus v prvom rade ako dymová clona na odvrátenie pozornosti rozpadu menového systému (reformy smerom k elektro-bankovému koncetráku) likviduje malých a stredných podnikatelov (hotelierov, majitelov fitnescentier, radového človeka, dorážka systému školstva, zdravotníctva, kultúry, športu... )

- NAKA likviduje väčších ("národných") hráčov vykŕmených z korupčných peňazí Eurofondov (skutočný cieľ eurofondov je korupcia národných elít. Brusel si takto kupuje od nich vzdávanie sa moci).

- Špeciálny súd likviduje jednotlivcov v právo-chrániacich zložkách štátu (prokurátúra, sudcovia, policajti), ktorí pučiacu národnú elitu prikrývali. Pričom robí to dosť tvrdo, viď politická vražda Lučanského.

 

Vyprázdnené mocenské miesto berú pod kontrolu agentúra zahraničných sil - hlavne nekrofilní milovníci USA a Bruselu (EU sa rozpadla v 2015 Hungary-exitom - treba si pozrieť ako znela otázka maďarského referenda, ktorým Maďari vyradili nadradenosť práva z dielne Európskej komisie nad svojou národnou legislatívou). Sú to rôzni absolventi Fakúlt zahraničných vzťahov (Fakulta piatej kolóny) a predajných mimovládok.

Likvidácia pučiacej národnej elity (a s nimi i nás) je dôsledok toho, že elitka nevzala pod kontrolu masovo-komunikačné prostriedky v krajine keď mali šancu. Ako sa vraví: Nepřítel naslouchá. Neschopnosť dostať pod kontrolu obeh informácie je to slepé oko Fica (Fico jedno-oký štátnik medzi slepými správcami kolónie).

Kolónia 4 ever.

https://www.youtube.com/watch?v=lPuGUvguZAA

Truhlík

Kárateľná operácia=trestná operácia.
Myslím, že sa to bežne používa.

Náhodný okoloidúci

Kto chce vidieť a vedieť, čo sa nachádza v podzemí tajného Putinovho paláca v Gelendžiku pri Čiernom mori, môže si pozrieť obrázok v tomto článku:

https://politikus.ru/v-rossii/134185-dvorec-putina-v-razreze.html

A tu je niečo o vzniku "dokumentu":

https://politikus.ru/events/134177-film-navalnogo-pro-dvorec-putina-byl-...

nové