Sulíkova dcéra - odborníčka na právo v energetike

Neútočte na deti politikov, oj, len to nie, tie nevinné detičky.

(je na fotke naozaj jeho dcéra?)

Norman
slaven1

„Alexandra Sulíková si uhradila ako letenku, tak aj ubytovanie zo svojho. Daňových poplatníkov nestála ani jedno euro,“ mladý dorast strany toxikomanov, neoliberálnych zlodejov a ojebávačov pustil von ďalší ojeb.

https://www.facebook.com/mladisas/posts/248825020618402

Letenka za vlastné je asi taká rozprávka ako kamery na chate v Čifároch lebo pytliaci. Čo považujme je posledný príklad odrbu vlády. Pripomeňme, že sledovanie opozície prikrýva verziou s pytliakmi aj zahraničný agent TV Markíza.

https://www.tvnoviny.sk/domace/2042998_naka-nechcela-sledovat-roberta-fi...

Otázky:

- Ak išla za vlastné, tak to ako zaplatila štátu?
- Alebo neletela vládnym špeciálom s ostatnými vrátane jej otca? Lebo aby nebol "škandál" tak bola taká disciplinovaná, že cestovala komerčným letom?
- Ak áno, tak prečo bol jej pas medzi ostatnými z delegácie?
- Načo si potom dali toľko námahy sformalizovať jej prítomnosť podpisom zmluvy? Aby nakoniec letela komerčnou linkou alebo aby platila za výlet „ze svojeho“? https://www.crz.gov.sk/zmluva/6010696/
- Koľko teda, vážený dorastajúci zlodeji, za tú letenku zaplatila?
- Nejakú dotovanú štátnu cenu?

Dcéra od Ľudovíta Maka si lieta do Dubaja. Dcéra od Sulíka si lieta do Dubaja. Obedy zadarmo pre deti na školách nie, ale výlety zadarmo pre papalášov áno.

Mimochodom, kde sa dajú stiahnuť pasy 60 ostatných prominentov, ktorý leteli do Dubaja na výlet za štátne? Koho novinárov vláda spoluvlastní? Starý odkaz už nefunguje.

Norman

Letenku si vraj zaplatila sama - ako, veď ešte ani nemohla.
Vláda s ňou uzavrela kontrakt - ten sám o sebe je absurdný a už zaň by mal Sulík letieť (nie do Dubaja, ale do Dunaja).

Fuchtla v Dubaji dostala ešte ktovieaké iné bonusy - v princípe je také niečo špinavý podvod. Tak Riško sa nemá kedy stretávať s dcérou - tak s ňou uzavre za štát kontrakt, aby mali dlhší víkend pre seba. Ten chlap je naozaj čurák (napísal by som kokot, ale chcem sa zdržať vulgarít).
Je pravdepodobné, že Sulík rozbieha v Dubaji súkromné kšefty už vyše roka, a ťahal tam mladú na nejaké zapracovanie. Minimálne na obzretie bytu a podobne.
Celé Expo je v tomto stave ľudstva samozrejme obludný nezmysel - ale na slovenskú expozíciu sa špeciálne asi bude dlho spomínať.

Dusanbe

tomu smradovi na rováši !
V Slovenskej reštaurácii na Expe nepodávajú žiadne slovenské vína, pivá, nevzali jediného zástupcu potr. sektora - logicky, nebolo miesto keď letia takéto expertky ako Sulíkova dcéra:
https://ekonomika.pravda.sk/krajina/clanok/606072-expo-v-dubaji-ohrdnute...