Beštia NAKA zaútočila už otvorene aj na súdy

Incident poznáme, ozbrojenci NAKA vtrhli na súd a vyžadovali od sudcov určité súdne spisy. Tie nedostali a vznikol konflikt.

Konflikt pokračuje, pretože príslušný sudca Fitt nebol za svoj právny postoj pochválený, ale naopak, bol ministerkou Kolíkovou potrestaný. A nastáva celkovo rozpor v Súdnej rade. Detaily v Pravde.

Toto je jasná ukážka rozkladu súdnictva SR. Človek nechce preháňať, konieckoncov súdnictvo bola temná páchnuca stoka - ale aj to je lepšie, ako jeho úplný rozklad. Svojvôľa a dokonca násilie - to je výsledok vytvorenia politickej polície NAKA. Skutočne porovnanie s boľševickou ČEKA nie je len v názve. Je to jedovatá zmija, ktorá sa klasicky vymykla aj z rúk svojich tvorcov a teraz hryzie a pluje jed, požiera obete. Požiera už nielen nezávislú mimoparlamentnú opozíciu, parlamentnú opozíciu, advokátov, sudcov - onedlho si bude nárokovať prvé miesto v štáte. Taký je postup podobných gangrén, známy z histórie, to sa môže stať aj na Slovensku. Kriminalizácia politiky - jedna z najhorších foriem úpadku štátu. Niektorí kričia, že fašizácia - ale táto choroba začala práve štvaním proti "fašistom" a "bojom proti radikálom". Spomíname si na "bojovníkov NAKA" v maskách, nastúpených na tlačovke okolo Smeráckych politikov. To je druh karmy, že títo politici, ktorí NAKA ak nie vytvorili, tak podporili, boli vlastne všetci NAKOU už zatknutí či predvedení - aj Fico, a Kaliňák strávil v base dva táždne. O vražde samotného prezidenta polície Lučanského ani nehovoriac.

Toto nie je žiadna maličkosť, toto je zásadný faktor na slovenskej scéne a agresor, ktorý sa snaží urobiť z  krajiny svoj vazalský pseudoštát, teda USA, môže použiť hlavne také štruktúry, ako sú NAKA. Amerických vojakov, ktorí sú síce už dnes na našom územi v počte a stave, v akom by našu "armádu" premohli, použije len ako silu v pozadí - tých ale do ulíc hnať nebude. Presnejšie vyjadrené nie do ulíc, ale do inštitúcii, do parlamentu a prípadne na súdy, ako to robí už teraz, všade tam, ked sa ešte vyskytuje ojedinelý odpor.

Ergo: súdnictvo pod vedením Kolíkovej (s temným tieňom Žitňanskej za ňou ) sa práve kvôli nej rozpadá a štát tak stráca ďalší z fundamentov svojej existencie.  Bez súdnctva sú neisté aj voľby a ekonomický život samotných korporácií.

 

 

 
slaven1

Koalícia dnes hlasmi svojich 73 poslancov odhlasovala zákon, ktorým predĺžila zablokovanie Hlavných správ a ďalších webov, minimálne do 30. septembra.

Týmto spôsobom vládna moc naďalej predlžuje stav, keď je týmto politickým rozhodnutím znemožnená sloboda prejavu, ale hlavne je znemožnené dotknutým subjektom poznať dôvody blokovania a teda je im odopretá možnosť adekvátne sa brániť. (Podali sme správnu žalobu, ale nepoznáme dôvody blokovania. Hlavne správy stále nemajú žiadne rozhodnutie a nepoznajú dôvody blokovania)

Blokovanie Hlavných správ a ostatných webov je politické a jeho cieľom je znemožniť kritiku vlády a jej rozhodnutí. Predĺženie ich blokovania pravdepodobne súvisí aj s blížiacimi sa jesennými voľbami a strany vládnej koalície sa tak snažia získať výhodu vo volebnom zápase.

Správanie vlády, ktorá vypína voči nej kritické weby, na podnikateľov, ktorí ju kritizujú (Soták Klub 500) pošle NAKA, opozičným poslancom zariadi vypnutie facebooku, je neakceptovateľné a každý slušný človek sa musí voči týmto totalitným praktikám ohradiť.

https://t.me/s/hlavnespravy1

nové