Cena úspešnej anglosionistickej revolúcie

Za čem bukvy.

cena ukrajinskej revolúcie

 
 
zdroj vzgljad
 
 
1488

Tým sa zaoberá postdoktorand Áč z HN. Jeho koment k "investíciám" do revolúcie:

 

http://finweb.hnonline.sk/komentare-a-analyzy-123/co-poradi-miklos-ukraj...

Norman

On to tam má fakt napísané.
No, to by som aj ja chcel robiť, Aplikovaný diaľkový prieskum Zeme.
Hlavne z vééélkej diaľky.
Riadne z nadhľadu.

Ako k takému jobu ľudia prídu? Naposledy som taký tusím mal, keď som rátal tých anjelov na špici ihly ... ale to azda nie je to isté, to bolo o kus praktickejšie.

Ináč proti Áčovi nič nemám. Naopak, milujem jeho názory, že ľudstvo skape ešte v tejto či budúcej generácii - odkedy som sa stal ochrancom veľrýb (pred 5 minútami), tak to vidím takto.

No nič, dosť, už idem, niečo normálne ... pozrem aj či nejaký vorvaň zatúlaný nebehá po uliciach :)

Aplikovaný diaľkový prieskum Zeme --- kurva.

CC

toto sa objavilo na smetisku, skopírujem to sem celé, ak by to vymazali:

Svet pod hegemóniou Spojených štátov je ružová záhrada oproti tomu, čo nastane, keď svet ovládne rasa žltá, konkrétne sa bude jednať o Čínu.

Tá už teraz celý svet skupuje, len to nemôže urobiť naraz, pretože by nastala hyperinflačná kataklizma, a tak postupuje pomaly a rafinovane. Ale keď sa nakoniec zmocní západného sveta (v horizonte pár desaťročí), zabudnite na akékoľvek ľudské práva a garancie. Tu budete robiť ako otroci, za misku ryže. Nainteligentnejšia biela elita bude zavretá v laboratóriách, kde bude vyrábať technológie budúcnosti a na ostatnom plebse či už bielom, čiernom, nezáleží, bude to ako v matrixe – kým budú vládať otročiť, budú použití, ak nie, potom ich spláchnu do stoky. Na dôchodok a pracovné benefity rovno zabudnite. V Číne ani teraz neexistuje dôchodok. Starí ľudia musia žiť z toho, čo si našetrili z biednych miezd za produktívny život, alebo ich živia ich deti, ak si ich dobre vychovali. Keď starý človek v číne nemá úspory a nemá sa oňho kto postarať, jednoducho zomrie a ani pes neštekne.

Ovládnutie Západnej civilizácie Čínou bude niečo, čo západná civilizácia ešte nezažila, v merítkach krutosti a zmeny všetkých paradigiem, prirovnal by som to doslova ku kolonizácii Zeme mimozemšťanmi ( Číňania sú niečo ako Borgovia zo Star Treku). Z ľudských rás dosiahli aziati najbližšie ku kolektívnej inteligencii. Tam na jednotlivcovi vôbec nezáleží a čoje horšie, ani jednotlivcom samotným na sebe nezáleží. Makajú ako bezmenné súčiastky v obrovskom stroji a sú tak spokojní. Európanovi (či Američanovi) je to ťažké pochopiť, či už vôbec predstaviť si to. Na rozdiel od belochov, Aziati nemajú ego. Oni sú súčasťou vesmíru, chcú prežívať vnútornú duchovnú harmóniu a to kde sú a ako sa im vodí, určuje aj tak niekto iný – vesmír, osud, karma. Vzpierať sa, to by bolo ako vzoprieť sa vesmíru. Čosi hanebné.
Naopak beloch verí, že je pánom, strojcom svojho osudu (aspoň z časti), a tak na sebe pracuje a túži po sebarozvoji, naplnení a sebauspokojení. A hlavne túži po sláve a ocenení svojho mena, svojej osoby. Chce sa odlíšiť, byť originálny, jedinečný.
Uvedomme si tento zásadný rozdiel. Oni nie sú ako my. Majú inú filozofiu, prežívanie, vnímanie tohto sveta. Ich nepochopíme našim videním. Aby som to zhrnul, čínska stratégia sa vyznačuje týmito charakteristikami:
1. preferovanie úspechu celku
2. podceňovanie hodnoty ľudského života a jednotlivca
3. plytvanie ľudským kapitálom, veď je nekonečný, ľudí je veľa
4. vláda je centrálna
5. spoločnosť je rozdelená do prísnej hierarchie
6. vyžadovanie bezpodmienečnej poslušnosti voči autorite
7. ľudské práva neexistujú, ak sa človeku nedarí, je to jeho osud
8. krutosť a bezcitnosť voči jednotlivcovi, záujem jednotlivca vždy ustupuje záujmu celku
9. ľahostajnosť centrálnej vlády voči túžbam a záujmom jednotlivcov
10. všetko sa plánuje centrálne
11. preferujú sa dlhodobé ciele pred krátkodobými
12. o rozhodnutí autority sa nediskutuje, ale sa plní bez odvrávania
13. neposlušnosť a chyby (aj neúmyselné) sa trestajú smrťou

Nie je žiadnym tajomstvom, že už dnes sa manažéri kórejských firiem správajú k slovenským pracovníkom ako novodobí otrokári. Šikanujú ich, permanentne vo všetkom obmedzujú, ponižujú a platia žobrácky. Dokonca sa u nás už v minulosti medializoval prípad, keď sa riaditeľ kórejskej firmy informoval na ústredí práce, či môžu použiť aj telesné tresty na pracovisku. A to ešte stále máme platnú slovenskú legislatívu, máme zákonník práce, ktorý chráni zamestnancov. Viete si predstaviť, čo nastane, keď nás skutočne ovládnu a uplatnia tu svoje zákony, svoju filozofiu? To sovietske gulagy sa tomu nemôžu rovnať.

A tak sa pletie na nás sieť, pomaly, deň za dňom, systematicky a raz bude dokončená. Hlúpe vlády európskych štátov predávajú Číňanom podiely vo fabrikách, celé prístavy, mestá, infraštruktúry. Preferujú sa rýchle peniaze, politici sa chcú nabaliť za svoje krátke funkčné obdobia, prijímajú sa rozhodnutia so zreteľom na krátkodobý horizont.
Čína sa vo veľkom angažuje v Afrike, doslova ju skupuje, zmocňuje sa nerastných ložísk. Objavujú sa indície, že za rozšírením eboly v západnej afrike je Čína, ktorá sa takto vysporiadava s premnoženým africkým obyvateľstvom, po svojom.

Dnes mnohí reptajú, že svet ovládajú Židia, alebo Američania, iní sa zas boja Rusov, alebo Iránu.
V skutočnosti si pre nás pripravuje svoje okovy mašinéria celkom inej kultúry, ktorá má pre nás pripravené také brutálne otroctvo, aké nemá obdobu v post modernej ére. Ak s tým niečo neurobíme, budeme raz nostalgicky spomínať na svet, ako ho poznáme dnes.

Je načase začať o tomto verejne diskutovať.

(prevzaté z blogu Petra Lukáča)

baloo

takmer doslova platia aj na ospevovaný západ, len sa ešte netrestá všetko smrťou (ale možno ani v Číne). Akorát omáčka je iná, ale centralizácia, ignorácia jednotlivca rovnako, prístup "ak nie si úspešný, skap" je minimálne natoľko základ spoločnosti (mohol by autor vymapovať aj takéto aspekty toho hrozného čínskeho života ako napr. zdravotníctvo, nezamestnanosť, sociálny systém, tj. dôchodky, štátne podpory pre mladých... potom by bol obraz ucelenejší) - že nie úplne, to nie kvôli systému, ale kvôli ľuďom samotným, v ktorých ešte zostali zrnká empatie.

Ale je zaujímavé, ako sa táto téma frekventovanejšie objavuje - vlastne odvtedy, ako sa Čína dosť jasne vyjadrila ohľadne Novorossie. Už sa chystajú aj na nich? Tak to bude poriadny ofajč, vážení americkí soudruzi. Však nie, že Rusko nedobili, ani ho len nejako veľmo ani nepodráždili, ani Ukrajinu nevedia podržať pokope a EU, ich akože "stabilné zázemie" sa im pozvoľne drolí medzi prstami... Ale OK, hor sa do dobrodružstva cowboyi ... či cowchooy-i ;-)

Buheh

zlý je imperiálny princíp fungovania moci. Zlé je, keď mocenské centrum sa k ľuďom, ktorých ovláda, ale vlastne ku všetkému, k zdrojom a celej planéte, nespráva ako dobrý a múdry správca a hospodár, ale namiesto toho je iba upírom, po ktorom ostane skaza, zničené prostredie a ľudské nešťastie. Z tohto hľadiska je mi úplne jedno, ktoré impérium nás, úbohé periférie valcuje, či svetovládna sionistická ríša alebo ktokoľvek iný.

Pointa je inde: ľudstvo musí začať fungovať inak, na inom princípe vzájomných vzťahov. Teda ak chce prežiť dlhšie ako len nejakých pár desaťročí, kým to tu všetko nezamorí a nakoniec sa vo svojich jedovatých splodinách a svojej zlej karme samo nezamorduje.

1488

Súhlasím. Ak nepríde zmena myslenia, z hora, z dola alebo kľudne aj z boku hierarchie moci, tak scenár globálneho utrpenia je veľmi pravdepodobný. Vybývame planétu. A potom je fakt jedno aké opice budú kormidlovať Titanic.

Náhodný okoloidúci

Je málo pravdepodobné, že by si Číňana nevedeli poradiť s neprispôsobivými občanmi mladíckej národnosti a donútiť ich prispôsobiť sa. A keďže Číňania nie sú belosi, zaobišlo by sa to bez politicky korektného kvikotu o rasizme.

Norman

nechcel som to nejako rozoberať, je to treťotriedny pokus odviesť pozornosť na iného nepriatela.
Samozrejme, že ani Čínania nie sú žiadni anjeli, ako nie je ani Rusko ani ktokoľvek, ale robiť strašiaka z ďalekej Číny ukazuje to, čo je absurdné aj na robení strašiaka z Ruska.

Okrem toho tie body dementne a zlomyselne deformujú aj tzv východnú filozofiu, čo by som radšej nazval - inú filozofiu, či normálnu filozofiu, pretože to tá naša západná, chaldejská, je zdeformovaná chorými sektami a doslovne psychopatickými "vierami".

Len keď to rebehneme, tie ebody.
1. preferovanie celku - zato u nás sa preferuje individuálny kanibalizmus. bravo. Týmto bodom naháňajú strach nedospelým detinským mysliam, ktoré sa boja, že im neiekto niečo čokoľvek odporučí a bude od neho požadovať.
2. podceňovanie hodnoty života - lož, na západe nie je o nič vac cenený, ako kdekoľvek
3. detto, mýtus a lož.
4. vláda je centrálna - zato NewYorská burza je rozptýlená :-)
5. hierarchia - detto. súčať klamu o tom, ako sú na západe ľudia slobodní - pretože po práci môžu nadávať pri pive
6. bezpodmienečná poslušnosť - na západe sa uvolnil rituál, ale to už aj na východe. autor nikdy nepočul o "rovnosti" za socializmu? žiadna iná spoločnosť nie je rovnejšia, než socialistická - samozrejme formálne, podobne, ako všetko dobré, čo sa napíše o západe, platí len formálne.

7. ľudské práva . Toto je najväčší NEDEFINOVANY mýtus, - azda hneď po Ježiškovi .Niekto nevie, ČO to presne je - ale každý pako má toho plnú hubu. Je to tu, ako cisárové nové šaty - len to zatial nik nevidel. A inde t nie je - nuž naozaj, západný systém chce od každého, aby dokázal to, čo nemá ani západ.

8. krutosť a bezcitnosť - lož. ak odmyslíme základnú krutosť homosapiens, nie je dôvod tvrdiť, že čínania či východniari sú nejako krutejší. Ak mali či majú horšie podmienky, vtedy je každy tvrdý - počkajte si na krízu v Európe, to potom uvidíte židokresťanskú lásku a dobrotu (už zasa) zblízka

9. ľahostajnost vlády voči záujmom jednotlivcov :-)) špecial porovnanie nezáujmu plutokracie o vonkajšiu realitu v porovnaní s aktuálnym záujmom Pekingu o čln, na ktorom pláva spolu s ostatnou Čínou, je tento bod komický.

10 centrálne plánovanie - takisto stará lož obviňujúca jednu stranu. V skutoočnosti je správny pomer medzi plánovaním či neplánovaním v strede, je lož, že plánoovanie je zlo a živelnosť dobro. Je empirická lož, že niekde v socíku sa len plánuje a na západe sa všetko robí trhom Okrem toho, trh sp veľké korporácie, čast väčšie ako vlády, a tie korporácie nič iné nerobia, len plánujú, plánujú a plánujú. A centralizujú.
11. detto

12. tie body sa opakujú
13. zavŕšené ozaj treťotriednou hororvou vyhrážkou - zabijú vás.

No, škoda rozoberať, ale je možné, že protičínska propaganda sa ešte len zdvihne a nebude o moc lepšia, ako táto polúcia tohoto pubertiaka Lukáča (link by nebol?) - takže skôr do budúcnosti. Respektíve ako som spomenul, tie isté ropagandistické pseudoargumenty sa aplikujú na Rusko (a iných). Opakujem, základný ich hnus nie je v tom, že by sused drievko v oku nemal, ale západ svoje brvno popiera.

Buheh

a veľmi presne.

Keď sa Ti zadarí, tak píšeš tak dobre, že možno ani ja sám by som to oveľa lepšie nenapísal.

Niekedy človek nevie, či tieto veci píše len nejaký juniorský pako, alebo to je profesionálna súčasť cielenej kampane. No možno som už naozaj paranoidný. Ale napríklad tento štek čitateľovi podsúval toľko falošných mémov, že to ani nemusela byť náhoda. Ale Ty si ich pekne, jeden po druhom demaskoval a za to Ti patrí vďaka za všetkých tých, ktorí to čítali (priznám sa, že ja som to nedočítal) a aj nad tým rozmýšľali.

Mor ho

Ten text ma praveze nieco do seba a mohol si tentokrat zapojit aj mod mysliaci, nielen ten pluvaci. S cim vsak s tym clankom rozhodne nesuhlasim, je bagatelizacia sucasnych zlocinov usa. To je dementny postoj.
Hlupostou je ale aj automaticky glorifikovat cinu. Dnes sa nou mnohi opajaju, za to ze je to protivnik usa. V skutocnosti je Cina skurveny zlocinecky stat, ktory uz teraz povazuje svojich obcanov za hovno a tak sa k nim aj sprava. Ak nadobudne v medzinarodnom meradle taku moc ako ma teraz usa, potom len uvidime tu bestialitu. Alebo si myslite, ze oni nebudu „humanitarne bombardovat“?

Zamestnavatelia z azie to tu tiez davaju slusne pocitit Slovakom.
Aziati maju skratka v krvi despotizmus, staci sa pozriet aj na ich skolsky system (v cine, korei, japonsku), ktory je cista tyrania. Ako otrokarov ich tu urcite nechcem, hnusia sa mi.

Jedine pre mna prijatelne velke zoskupenie je Slovanska unia.

firstovka

cina by mala rozbehnut svoju domacu spotrebu, lebo ak zapad rozvinie 3d-tlac technologiu, tak cast cinskeho priemyslu uz nebude tak konkurencieschopna, napr. hrackarstvo.

2 roky dozadu sa tusim v sk samsungu manageri riadne hnevali, ze pracovnici napriek instrukciam zabudaju vkladat pri baleni tv do krabic nejake letaky alebo nalepky a na schodzi padli vulg.slova na adresu slov. pracovnikov.
Predstavil som si ake tupe slovenske bydlo na tom useku asi zamestnavaju

Mor ho

(pridal som to sem omylom, mozte to vymazat)

nové