Deti kreslia uja

 Citujem z Hospodárskych novín: "Zapojte aj vy vaše dieťa do našej novej súťaže Deti kreslia prezidenta a vyhrajte tablet."

Pokračovanie citátu: Detské kresby si môžete pozrieť TU. Ako deti odpovedajú na otázku, ako vyzerá deň prezidenta si môžete pozrieť TU.

Súťaže sa môžu zúčastniť deti do veku 15 rokov. A detský  tablet môže získať kresba Andreja Kisku, ktorú pošlete do 3. novembra spolu s menom, priezviskom a vekom dieťaťa.  Víťaza vyhlásime na Mikuláša 6. decembra.

Odhliadnuc od toho, že nabádať deti, aby kreslili hnusného starého chlapa je úchylné, je ešte úchylnejšia táto výroba kultu osobnosti.

Môžem zodpovedne prehlásiť, že toto nemajú ani v tej hroznej totalitnej Severnej Kórei.

 

Súťaž je uzavretá, výber z diel súťaže "Detičky kreslia (milého) uja":

kiska deti kreslia čuráka

Päťročný Miško nakreslil levitujúceho uja.

kiska deti kreslia čuráka

 

"Zelený Kiska". Najvyšší počet hlasov. Verím, že bude na poštovej známke 2015.

 

kiska deti kreslia čuráka

Vajda Kiska 


 

Buheh

lebo ináč by som sa rád zapojil s mojou kresbou pána prezidenta aj ja. Kreslenie je niekedy náramná zábava.

Alebo by sme si mohli tu v pitvore urobiť okresné kolo súťaže. Najlepšia kresba by bola odmenená soškou pána prezidenta, ktorú by vymodeloval vlastnoručne vedúci práporu.

Náhodný okoloidúci

Jedna možnosť je nakresliť si ho, druhá možnosť je vyhľadať si obrázky k jeho priezvisku napísanému azbukou. Ale z toho by deti mohli mať obrovský šok, 18+.

virus

V ruskom radiu hlasili,ze v Bratislave bola demonstracia proti pobytu Porosenka na Slovensku. Nemate link na nejaku informaciu z tej akcie,ja to neviem nikde najst. Este aj za to,ze ten odporny Kiska je prezident moze Fico. Keby sa nehrabal za prezidenta,tak to takto nemuselo skoncit. Takto volili ludia hocikoho,len aby to nebol Fico.

virus
vp
Stefan

Keby Poroš sa bol venoval kšeftami s CéTéčkom a nie vraždením svojích spoluobčanov na východe krajinyukrajiny, tiež by sa tam zbehlo najmenej toľko ľudí ako pred vilou Pašku. A keby namiesto Poroša by mal krvavé paprče tiež by sa zbehlo pred jeho vilou "iba" 30 ľudí ako pri Porošovej súdružskej návšteve oligarchov a úžerníkov. Alebo ešte skôr išlo o slabo či dokonca úplne podfinancovanú akciu. Holt nie každý je vlastníkom tlačiarne na doláriky.

-eru-

Demonstracia nebola nahlasena, policia ju mohla rozohnat, nespravila to, taktiez nikde ju nereklamovali.

Náhodný okoloidúci

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.
Vrana vrane oko nevykole.
A tak ďalej...

Gear era

Inak to pochopit neviem.

s1
Tu je jeho celé znenie. http://youtu.be/_FcDAAK7r5Q
Dáša
Le Bleu

Ale myslím si, pán Boh zaplať aj za to.
A Norman, musíš aspoň uznať, že "fašista" sa skanduje lepšie ako "vrah!"

nové