Koalícia USA - Daeš

 Sýrska vláda dnes oznámila, že disponuje záznamom komunikácie medzi americkými vojakmi a teroristickou skupinou Daeš, aka Islamským štátom, pri Dejr ez-Zor tesne pred "náhodným" americkým bombardovaním sýrskej armády. Bombardovanie trvalo takmer hodinu, o život prišlo 83 sýrskych vojakov a ďalšie desiatky boli zranené. Stalo sa tak počas prímeria, ktoré po dlhých rokovaniach dohodli ministri zahraničných vecí Ruskej federácie a USA.

Pripomeňme, že 17. septembra lietadlá "anti-Islamskoštátnej koalície" v štyroch vlnách zaútočili na sýrsku armádu, ktorá držala pozície na letisku Dejr ez-Zor, obklopenom teroristami Daeša. Američania zároveň riadili útok Daeša na pozície regulárnej sýrskej armády. Detaily sľúbil Damašek zverejniť čoskoro.

Podozrenie, že USA kooperujú s najbrutálnejším teroristickým zoskupením, presakovalo už dávno. Bombardovanie sýrskych vládnych vojsk Američanmiv s okamžitým následným útokom Daeša potvrdzovalo toto podozrenie aj bez zachytenej komunikácie medzi Američanmi a teroristami. Takto však bude dôkaz presnejší.

Ak sa nemýlim, Slovenská republika je ešte stále členom vojenského zoskupenia NATO. V ňom hrajú prím práve Američania. Dozvieme sa, či v súvislosti s udalosťami v Dejr ez-Zor a informáciou oficiálnej sýrskej vlády o zachytení komunikácie USA-Daeš si slovenská vláda otvorila aspoň trochu hubu a spýtala sa Američanov, či to znamená, že teraz sme spojencami Daeša aj my? Lebo ak áno, aby sme mohli vykopnúť všetky tie stotisíce Arabov, ktoré sa nám sem napchali ako utečenci pred Daešom. Nebudeme obskakovať nikoho, kto je nepriateľom nášho priateľa.

 
slaven1

Aj kokoty fajčí, aj rite líže (obrazne myslené), aj teroristom USA chce na Slovensku štipká dávať, aj starších si váži... a napriek tomu ho nezobrali šéfovať.

Miroslav Lajčák, Andrej Kiska a Henry Kissinger

Nuž, "mir" nechce "clerk-a" tohto typu na čele OSN. Ťažko povedať, z mojej perspektívy, na koľko boli tieto ašpirácie seriózne, ale v celkovom hodnotení získal 53% a obsadil tak peknú bronzovú priečku.

Nevadí, Jarka uteší. Čo máme robiť ale mi ostatní, ktorí sme mu úprimne držali palce? Načo je nám vôbec to poondené OSN...

Mirko, až si budeš toto čítať, otázočka: Káčera z postu Veľvyslanca v Maďarsku si už odvolal?

 

 

Norman

že klesol o jedno miesto.
Keď za neho loboval Kiska.

Ten zrejme na tých sionistov vytiahol dianetické metódy a tak to aj dopadlo :-))

afinabul

Možno tu tie fotky postuje aka záznam, no a máme si z nich urobiť karikatúru ...
Neviem koho, či páru Lajčák/Kiska či toho druhého páru ... Doplnia iba písmenko.

slaven1

Koláž som nazval "Daj, teraz vás odfotím ja..." Dvaja turisti, Andy a Mirko, na vylete vo veľkom svete. Aj fotky si spravili aby bola pamiatka...

Keď si dobrý, geront príde osobne, keď si len ďalší clerk, musí "hora" k mohamedovi :D

slaven1

Aj pre takého závery si rád otvorím Hlavnespravy.sk:

Zatiaľ nie je známe, či na konferencii Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti „Muslims are…“ vystúpia aj  hudobník a multi-kulti organizátor Kaščák s témou „Minaret je Pohoda“,  popradský pôžičkár  a slovenský prezident Kiska s témou „Moslimovia a ich postoj k úžere“ a bývalý dozorca nad sarajevským pašalíkom, slovenský minister zahraničia a kandidát na riaditeľa zemegule Lajčák s témou „Moslimovia všade okolo vás“.

Sorosova nadácia chce scitlivovať náš postoj k moslimom

Náhodný okoloidúci

Keby ten trtko radšej scitlivil postoj moslimov voči všetkým ostatným.

nové