Majsterštyk na Námestí Európy

V letnom multikultúrnom festivale v Buntesrepublik Deutschland už bioNemci, ktorých Merkelbaba nazýva "už dlhšie tu - rozumej v Nemecku - žijúcimi", absolvovali všelijaký program, od skupinového znásilnenia mentálne potihnutého dievčaťa cez nález kufra, do ktorého ochranu hľadajúci Afgánec posekal manželku, útok (nemeckej!) mládeže na policajnú stanicu, kam policajti odlifrovali ich zdrogovaného černošského spolužiaka, ktorého už nezvládala ani súkromná SBS pôsobiaca v škole, až po opakované hádzanie žien a dokonca aj dieťaťa pod vlak. Teraz program opäť pokročil o kus ďalej. Stalo sa tak včera podvečer v Stuttgarte symbolicky na Námestí Európy.

Do bežného záveru pracovného dňa sa neďaleko námestia ozval šialený krik. Ľudia vybehli na balkóny a sledovali, ako holohlavý sýrsky zabijacký výmrd, ktorý sa dotiahol do Nemecka v roku 2015 "hľadať ochranu", na ceste uprostred áut s ľuďmi vracajúcimi sa z práce zakáľal zahnutým mečom Kazacha. Keď ho dorazil, sadol na bicykel a odfrčal.

Tieto bezostyšné verejné vraždy za bieleho dňa sú pre Merkelovej hostí typické. Nie aby si na obeť počkali podvečer niekde v kríkoch a tam ju decentne dorazili. To robia len pri znásilneniach Nemiek. Pri vraždách potrebujú okázalosť. Pekne za svetla, všetkým na očiach. Ako u Islamského štátu.

A Merkelbaba si spokojne dovolenkuje.

Pé es, na jeden charakteristický prvok tohtoročného nemeckého multi-kulti riadne horúceho leta som takmer zabudla. Kúpaliská. Okrem kraválu Merkelovej arabských mladíkov, ktorých ručiace testosterónové mnohopočetné grupy sú ozvláštnené zatiaľ v pomere cca 1:50 černochmi, sú tam totálne nepoužiteľné sociálne zariadenia a aj voda. Z toho istého dôvodu. Na čistenie hajzlov už kúpaliská nedokážu zohnať ani vysokoškolsky vzdelaných východoeurópanov, ktorí sa inak neštítia žiadnej práce.

Len jedna malá nemecká kúpalisková impresia. Starší Nemec si rozloží svoj skromný uteráčik na tráve pod stromom a voľká si. Tlupa mladých Arabov, Merkelovej hostí, sa odrazu rozhodne, že práve tam má futbalové ihrisko. Začnú kopať loptu do Nemca. A znovu. A znovu. Kým sa nezdvihne a neodíde. Za víťazného jasotu v arabskej vrave. Porazili nacizmus.

 

nové