Monarchia ako zo stredoveku riadi ríšu založenú na chaldejskom tmárstve

Táto ríša nie je len Británia, jej kolónie, či ten commonwealth, ale je to okultná hydra, ktorá siaha hlboko do USA, Indie aj Ruska.

Teraz jej zomrela figúrka na čele, královná, ktorá sa rozhodla prekonať rekordy dlhovekosti. Nahradil ju  okamžite jej prestárnutý syn. Podstatné ale je, že pri tejto príležitosti budú chcieť od všetkých svojich poddaných na celom svete požadovať klačanie na kolenách a padanie do prachu - aj keď len v symbolickej podobe.

A poddaní sme aj my - už dnes boli v správach venované úmrtiu tejto skoro storočnej panovníčky dlhé litánie. Na Dvojke dokonca zmenili program a dokonca nejakú židovinu "Spravodlivý medzi národmi" nahradili dokumentom o centrále chaldejskej moci v Británii. Veru, táto čierna chobotnica je mocnejšia ako katolícky Vatikán, ba aj klasické sionistické židovstvo. Konieckoncov, toto sú noví židia - britskí okultisti a iní satanisti to sami o sebe tvrdili.

Takže sledujte, aká "demokracia" nám velí a ku komu vlastne patríme. Teda aspoň dovtedy, kým nás, nielen Slovákov, ale celú Európu, politika kreténov neprivedie celkom na mizinu a k biede, aká je dnes už naozaj neakceptovateľná beztoho, aby sme niekomu nerozbili papulu.

Britské monarchia by sa pri príležitosti smrti tejto královnej mala zbaviť svojho monarchistockého nezmyslu a zaradiť sa medzi demokratické krajiny. To ale nechcú ani ich ovce, ktoré si cez inštitút královstva azda myslia, že sú niečo viac, ako iné národy. Pritom sú Briti dnes už spoločnosť viac pripomínajúca Pakistán a iné podobné krajiny, ako biely Albion. I keď aj ten Albion je len mýtus - aj medzi bielymi to vždy bola len krajina primitívnych hrubých neotesancov a násilníkov.

Zomrel symbol tyranie a zatuchnutosti - preto niet dôvod tolerovať smútiace cirkusy tých, ktorí chcú byť v tomto režime otroci. My nechceme byť.

 

 

 
Roland Edvardsen

Chmelár má asi naozaj pravdu, že Slováci odchovaní na Dobšinského rozprávkach o kráľoch a princeznách, majú akúsi skrytú túžbu po monarchovi (viď tá priam až náboženská a monarchistická štylizácia tunajšej mrochty). Takže zamorený priestor vyplakávaním nad Alžbetou neprekvapí. Áno, v podstate to bola aj naša panovníčka. Ale možno to snenie o monarchovi zakrátko trochu opadne, keď ju nahradí ten jej nesympatický, priškvarený a neobľúbený syn (so škaredou a prepitou manželkou). Ešte sa len bude zhodnocovať aký bol prínos jej 70-ročného vládnutia. Ale vzhľadom k tomu, ako krajina dopadla, nielen z etnického hľadiska, a ako dopadla aj samotná kráľovská rodina (viď posledná škandalózna nevesta-mulatka, ktorá im to tam inak rozvracia, viac ako labilná Diana) to naozaj nevyzerá na dobrú bilanciu.

Norman

Emócia a túžba po (chýbajúcich) monarchoch. Ešte horšia je túžba po spojení tej religiozity s monarchom, ako je to v Británii. A ak aj nie priamo s monarchom, tak s okultnými (tajnými a teurgickými) skupinami v pozadí. To, čo v našich končinách treba ľuďom vysvetľovať a presviedčať ich o existencii tých síl a o ich amorálnosti, to je v Británii všeobecne akceptovanou predstavou o fungovaní moci a považujú tieto čierne metódy za základ moci svojej krajiny.

ps. som rád, že si ľudí potešil, že žiješ a sa ti dobre darí :)

Dusanbe

https://youtu.be/9QvfygAc3EA

Pážatá v hlbokom predklone vzdávajú česť pamiatke svojej kráľovnej.

Sinuhe

Predpokladám, že Alžbeta II - asi ako väčšina rodičov - by bola v primeranom veku odišla "do penzie" a žezlo by s hrdosťou odovzdala svojmu synovi Charlesovi.

Viete si predstaviť tú dilemu starnúcej ženy, ktorá celý svoj život venovala upevňovaniu pochybnej pozície kráľovskej rodiny v podmienkach (navonok) demokratického štátu, aby ich nikto nepodozrieval, že je to len anachronická banda rafinovaných parazitov a aby každý uveril, že mať v demokratickej spoločnosti kráľovskú rodinu a zabezpečovať im extrémne luxusný život je niečo spoločensky žiaduce? Nuž ale to žezlo nemohla odovzdať, lebo si jasne uvedomovala, akých degenerátov so svojim manželom Filipom splodili:
prvorodený a teda následník trónu Charles: mal nielen osobitného komorníka na pridržiavanie nočníka,keď ako dieťa cikal, ale neskôr mal pravdepodobne najlepších pedagógov, akí sa dali zohnať. Ani títo však z morona nedokázali vycepovať viac ako morona. A tak mu vymysleli ekologickú agendu, kde nemohol nič pokaziť, navštevoval prírodné rezervácie v rôznych krajinách, dôležito sa pritom tváril a občas utrúsil niečo, čo mu napísali jeho PR manageri. Servilné médiá ho citovali, akoby to bol dakto, koho názor je smerodajný, originálny a mali by sme so ho vážiť. Teraz však bude konfrontovaný s rôznymi situáciami a som zvedavý, ako sa z ich vykokce. Myslím, že to bude smutnosmiešna zábava.
Druhý syn Andrew: myslím, že jeho zvrátenosť bola známa aj jeho matke a nemohla mu žezlo odovzdať, lebo tušila, že raz sa to prevalí. Aj sa prevalilo. Usudzujem, že zďaleka nie všetko, ale aj to stačilo, aby sa od neho zvyšok kráľovskej (brrrr) rodiny dištancoval.
Ďalšie dve dcéry, Anna a Margaréta sa rozumeli len koňom (v Čechách sa podobným hovorilo "děvečky od krav" ), Alžbeta si toho bola vedomá a tak z toho urobili cnosť: "majú rady kone" a tak ani s nimi nemohla v nástupníctve rátať. Preto doslúžila až do pokročilého veku v nádeji, že sa stane nejaký zázrak. No uvidíme , či monarchia prežije kraľovanie morona....

nové