Nudelmanová v Moskve

 Po nedávnom tréningu v Soči, keď sa spolu s ministrom zahraničných vecí Kerrym (aka Kohnom pôvodom z Česka) stretla Nulandová (vnučka Mejera a Viče Nudelmanovcov z Ruska) s prezidentom Ruska Putinom a ministrom zahraničných vecí Lavrovom, vyrazila teraz táto východoeurópska tetka sólo do Moskvy. Už v Soči sa tvárila, ako keby na nej niekto spáchal pogrom a tento kyslo-útrpný výraz ju už zrejme neopustí. Nudelmani sa vždy cítia nesvoji v pozícii, keď nediktujú blbým pronárodom, čo majú robiť a dokonca aj čo si majú myslieť a sú pripravení vyhlásiť takúto nepriaznivú situáciu za ďalší veďviemečo.

Medzi stretnutím v Soči a príchodom do Moskvy Nudelmanová pobudla na pracovnej návšteve vo svojom vysnívanom Nudelande, kde mal bridlicový plyn tiecť potokom a žírna pôda vďačne hltať sračky od Monsanta. Nudeland však extrémne rýchlo metamorfoval na Banderastan vyhlasujúci kolaboráciu s nacistickým Nemeckom za "oslobodzovací boj". Pre dvojgangliových kyjevských europučistov je protipólom Ruska Nemecko, historicky sa teda protipólom ZSSR stala nacistická Tretia ríša. Nudelmanová prišla Porošenkovi, Jaceňjukovi a ich hošánkom pohroziť - a výsledok svojich presvedčovacích schopností, aby kyjevská junta ukončila genocídu ruskojazyčného obyvateľstva, potom predložiť v Moskve.

Po americkej zahraničnopolitickej potupe v Soči sa zopár západných tzv. analytikov nechalo počuť, že americká administratíva "vymenila" Ukrajinu za Sýriu a Irán. Z toho vyplýva len jedno: tieto analýzy vypracovávajú kreatúry - nie nepodobné Kohnovi a Nudelmanovej - ktorých nedávni predkovia ešte handlovali vo východnej Európe so zajačími kožkami a táto primitívna kšeftárska mentalita zostala ako genetické dedičstvo aj ich potomkom.

Nie. Žiadne takéto geopolitické "výmeny" sa neudiali. Už len z prostého dôvodu, že americká administratíva nie je viac v pozícii, aby mohla Rusku diktovať. Iné je vo veci. Kyjevská junta to s verejnou glorifikáciou nacistického Nemecka (ako protipólu stalinistického ZSSR) začína preháňať. Dnes povie akýsi ukrajinský strýco, ktorý bol počas vojny nemeckým zajatcom, priamo do telky, že "Prekrásny koncentračný tábor. Ako keby som sa znovu narodil" - a zajtra takíto kecalovia odhaľujúci historické reálie zrútia základným mýtus sionizmu, ktorý ich okrem iného oprávňoval ukradnúť Palestínu, etnicky vyčistiť väčšinu jej územia, vytvoriť tam najväčší koncentračný tábor v histórii ľudstva a zaviesť taký teror, aký naposledy šírili snáď len mongolské hordy. Ohrozujú mýtus, ktorý sionistom umožňuje podnes deň vyberať významné politické aj tučné ekonomické výpalné.

A tak sa teraz sionisti Kohn a Nudelmanová utiekajú k Putinovi, pretože v Rusku sa história neprepisuje.

Zajtra títo dvaja východoeurópski vykukovia bez mihnutia oka svojich súkmeňovcov Porošenka, Jaceňjuka, ba aj toho debilného vojnového veterána, sami obesia.

Počas svojej návštevy 17. a 18. mája v Moskve sa má Nudelmanová stretnúť so svojou rýchlou rotou - predstaviteľmi tzv. mimovládnych organizácií, t.j. organizácií platených priamo alebo nepriamo americkou administratívou. Dnes nemá kišík s killíčikmi (Slívi Ikrijíňi), zato má pre nich jednu dobrú a jednu zlú správu. Tá dobrá je, že im nepriniesla USD, a tak uštedria ruskej ekonomike ťažkú ranu tým, že nebudú rozhadzovať. Tá zlá je, že USA neudelia žiadnemu z nich víza.

 

Mimochodom, Kohn dva dni po stretnutí v Soči utekal do Pekingu, kde sa na neho tým svojím typickým potmehúdskym spôsobom povycierali a dali mu dobre najesť.

 

Bonus od Pepeho Escobara

US Wakes Up to New (Silk) World Order

 
Norman

vyzerá ako typická aktivistka z východného Slvenska:)

Truhlík

Zdá sa, že vychádza na povrch prečo tak naklusal Kerry aj s celým ansámblom Nulandovou a spol do Soči a teraz tá rozdávateľka žemlí na Majdane do Moskvy.
Rusi zastavili prevoz vojenského materiálu cez Rusko do Afganistanu. Keďže tam ide US Army o krk tak bez najmenších problémov pošlú Porošenka do piče. A došlo na Putinov termín "geostrategický priateľ".
Nulandová mne pripomína komunistku Deanu Horváthovú Jakubiskovú z filmu Sedím na konári a je mi dobre.
Kerry sa v Soči sťažoval na ruské karikatúry a Nulandová na chladné počasie v Moskve.
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2586958
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2589821

Norman

že by dôvodom na tieto konkrétne americké politické činy boli až tak vojská v Afganistane a doprava cez Rusko. Veď, pokiaľ viem, Rusko tú dpravu zastavilo tak či tak, čiže ak aj chceli amíci tomu zabrániť, nedosiahli to.

Podľa mňa jednoducho ide Ukrajina dole ksichtom k zemi a je navyšší čas aj pre amerických bastardov vytratiť sa a tváriť sa, že s tým nič nemajú. Pomaly to zostane tak, že na vine sú Merkelová a Hollande. :)
Ako keď had vyvrhne priveľkú korisť, tak teraz Usáci vyvrhnú Ukrov a nechajú ich skapať na suchu.

Samozrejme, to je len odhad trendu, proamerickým poskokom toto dôjde až neskôr. Dúfam, že Mikloš odtiaľ nestihne utiecť a niekde mu tam rozkopú ten jeho buzerantský ksicht. Vraj iní zahraniční ministri a poradcovia už utekajú ako potkany.

Buheh

som akurátne prilepil tuto vedľa, je to výborný článok od Meyssana.

nové