O šialenstve 11. septembra

Čo dodať k dnešnému 20-temu výročiu 11. septembra? Niečo aspoň trochu odlišné od bežného, patetického, mainstreamového klišé?  Nech už si myslíte o povahe a priebehu udalosti čokoľvek, najzáujimavejšia bola samotná reakcia Ameriky. Reakcia, ktorá ukázala, aké choré a temné sily ju v skutočnosti ovládajú. Tu máte stručný a priamy postoj jedného Američana. 

11. september bol pre Ameriku testom zdravého rozumu. A Amerika pri ňom spektakulárne zlyhala. Absolútnym minimom racionálnej reakcie na 11. september by bolo:

a) zákazať akúkoľvek moslimskú imigráciu.

b) zaviesť drakonickú rasovú profiláciu na letiskách a inde.

c) prijať zahraničnú politiku zameranú výlučne na presadzovanie amerických záujmov, čo by znamenalo neintervenčný postoj k Blízkemu východu vo všetkých záležitostiach, ktoré priamo nesúvisia s americkou bezpečnosťou. 

d) viesť verejnú diskusiu o slabých stránkach a nedostatkoch diverzity a multikulturalizmu.

Namiesto toho sme dostali presný opak vo všetkých bodoch: viac moslimov, prehľadávanie 80-ročných írsko-amerických mníšok, aby sa náhodou neurazila ne-európska a ne-kaukazoidná citlivosť , zahraničnú politiku "invázie do sveta" diktovanú levantínskymi neokonzervatívcami a ešte väčšiu hystériu za diverzitu než kedykoľvek predtým.

Je očividné, že Amerika je blázinec, ktorý ovládajú pacienti. Američania uctievajú "farebných", zatiaľ čo "farební" vrážajú s prúdovými lietadlami do Dvojičiek a Pentagonu. V tomto zmysle boli udalosti 11. septembra absolútne zaslúžené. Keďže sa náš národ stále topí pod stúpajúcim prílivom farebných, je dôležité mať to na pamäti.

Zdroj: text Thoughts on September 11, 2001, Ted Sallis

 

 

 
Ema

Afgancov, ktorí kooperovali s hnilým Ghaniho režimom, aj priamo s okupantmi. Vlastne, hm... zatiaľ ich doviezli do nemeckého Rammsteinu a vraj väčšina požiadala o azyl v Germoney. Aj tých pár stoviek, ktorých odlifrujú do USA, musí počkať, pretože sú aktuálne lety pozastavené pre "zdravotní riziko". Údajne osýpky. Hej? To sa v Európe smiechu nezdržíme, ak spolu s vlnou afganských zabijakov prišla aj nipah.

Každopádne časť afganských skurvysynov, ktorí vo vlastnej krajine podporovali okupačnú silu, ide byť odlifrovaná do Kosovaru.
https://svet.sme.sk/c/22735059/kosovo-prijme-evakuantov-z-afganistanu-kt...

Čo budú robiť afganskí zabijaci, predstavujúci pre USA bezpečnostné riziko, v kosovarskom Camp Bondsteel a blízkej lokalite (kde majú byť zas pod vedením NATO dočasne ubytovaní evakuanti smerujúci do iných krajín NATO)? Ležať na gavalci a čítať korán? Z tých kuriev amerických vystane, že im tam dajú tvrdý výcvik a pošlú týchto "evakuantov smerujúcich do iných krajín NATO", aby v týchto iných krajinách NATO v Európe urobili riadny bordel. Očakávať takéto zámery od USA - stvoriteľov Talibanu je priam nutné. Americká posadnutosť nenávisťou voči Európe nijako neopadla. Naopak. S každým neúspechom Ameriky rastie.

Zatiaľ prvá odpoveď na nebezpečnú situáciu: Maďarsko ide koordinovať vojenské akcie proti votrelcom so Srbskom.

Norman

Na Hviezdoslavovom námestí je na šnúrkach zavesená výstava okolo 30 fotiek z pádu WTC . A akési pokeci o US veľvyslankyni, našom idiotíkovi v USA a ešte o nejakej americkej vojenskej gume. Ak by tu bola skutočná čo len trocha inteligentná opozícia, tak by tam zavesila veľký plagát s otázkou:
A KEDY BUDE VYSTAVA SVINSTIEV USA V AFGANISTANE?
Alebo by tam vedľa na stromy natiahli svoje lanká a svoju výstavu fotiek a infa o tých zločinoch Američanov (rozstrielané svadby, strielanie afgáncov ako divú zver a podobne).
Ale tu normálna politická opozícia evidentne nie je.

Lord Byron

Ja by som rád dodal ,že ako reakcia na 11 september bežní amíci na viacerích miestach rozstrieľali sikha(nemoslima s turbanom )lebo ho za moslima pokladali a aj pár dalších ľudí ..A nvm prečo by také rozumné malo byť zakázať akúkoľvek imigráciu moslimov a zaviesť rasovú profiláciu .Ten útok urobili 15 Saudskí Arabi a egypťan čiže ...nik nebol občan USA a keby aj zakážu moslimom vstup na územie tak sa tí prezlečú za nemoslima a nejak sa tam dostanú takže..Samozrejme reálna reakcia bola skutočne nepodarená

nové