Prihriaty sopliak - čo vlastne reprezentuje?

Pre proamerickíé sily je zločin Juraja K. ako mana z nebies, napísal náš kolega. A je to presne tak.

Adolescent, ktorý vraj hodil na web akýsi antižidovský a homofóbny text.  A zabil dvoch náhodných homosexuálov.

O tom, že jeho psychologický profil má pramálo  spoločné s nejakou národnou scénou, treba hovoriť znova a znova. Rozmaznaný zaokrúhlený pubertiak z prominentnej bratislavskej školy  pre bohatých nemá nič spoločné s politickou realitou. Jeho čin slúži iba jednej strane - proamerickej.

A tu je základný aspekt celej záležitosti - Juraj K. je vyslovene produkt americkej kultúry. Za prvé tej bežnej stoky násilia v kriminálkach, akčných debilitách typu Avenger či Iron man, so stovkami mŕtvych v každom filme, v digitálnych hrách a zdegenerovaných textoch.  Za druhé je produkt kultúry reálnych masových strieľačiek, ktoré v USA vznikli, tam sa opakujú a odtiaľ sa šíria do sveta. Za tretie je produkt americkej nacionalistickej scény, ktorá je úplne iná ako európska - je plná zbraní a explicitných plánov na partizánsky boj a (zas) zabíjanie  - lebo  oni môžu, "Američania majú inú historickú skúsenosť". Za štvrté je produkt ešte viac reálnej americkej vojenskej zločinnosti, ktorá po svete priamo svojimi zbraňami šíri krvavý režim práva silnejšieho.

Iba v Amerike mohla vzniknúť myšlienka, že keď mi nejaká skupina ľudí leží v žalúdku, tak prípadne idem a zabijem ich pár. To nikde inde v modernej dobe nemá žiaden základ. Ani kultúrny, ani politický, len a len v Amerike. Juraj K. bol sám len decko, a nezvládol ten HNUS a SVINSTVO, čo sa na neho denne valilo z Ameriky. Súčasná americká kultúra je to, čo je na lavici obžalovaných, a je vinná.

Vrah dvoch ľudí chodil na americké servre. Nechodil na čínske, ruské, ani nemecké - chodil na americké. Jeho komunikácia bola anglická. Jeho škola bola zameraná na západnú kultúru. To je podstata toho zločinu, čo sa stal na Zámockej ulici pred Teplárňou. Ak politici chcú ukázať na vinníka, tak je to súčasná Amerika.

Naša rezidentka sa verejne ospravedlňovala. Ja sa pýtam: kedy sa nám všetkým za toto Amerika ospravedlní? 

slaven1

Mali sme tu fašizmus na rasovom základe, nad ktorým bola akože zvíťazené 8. mája. Minulý rok sa podarilo zastaviť fašizmus na medicínskom základe.

A je tu aj jeden plazivý fašizmus na základe rozmnožovania/nerozmnožovania. Ideológia homosexualizmu je forma fašizmu.

Slovo je a tak ho naplnme obrazom, definujme ho:

Podstata fašizmu je nezávislá od myšlienky, ktorou sa pokrýva, pretože je schopný použiť akúkoľvek ideológiu. Podstatou fašizmu je, keď dav "obyčajných ľudí" aktívne podporuje zneužívanie moci elitárskou oligarchiou, ktorá predstavuje nespravodlivosť ako spravodlivosť/pravoslávnosť a na tomto základe skresľuje svetonázor ľudí, so všetkou svojou silou kultivuje nespravodlivosť v spoločnosti, zabraňuje tomu, aby sa ľudia stali ľuďmi. A po druhé, pod rôznymi zámienkami potláča celou svojou silou všetkých, ktorí pochybujú o pravoslávnosti a politike, ktorú sleduje, vrátane tých, ktorí dokonca vyvolávajú takéto podozrenia.

Norman

Musím sa dištancovať od tvojich názorov.
1. "homosexualizmus" je iba blbosť na odvedenie pozornosti. Sám to niekedy nazývaš psyop, proste robenie cirkusu. Je to klasická jedná forma nájdenej "ukrivdenej menšiny", okolo ktorej sa dá robiť cirkus. Nič viac.
.
2. "fašizmus" je dnes len prázdne slovo, symbol "najvyššieho politického zla". A ešte k tomu takého zla, na ktoré sa musí a môže nadávať vždy a všade. Preto každý nadáva na "fašizmus" a vidí ho kdekoľvek. Dnes to najlepšie vidno na Rusku, ako z neho pomaly ale iste robia "fašistickú diktatúru". pritom samotné Rusko rovnako slobodne používa "fašizmus" na čokoľvek, čo je proti nemu.
Do fašistov už si nadávajú susedia, keď sa pohádajú, alebo malé deti v prevej triede školy.
.
Vnútenie konceptov je spôsob vládnutia a tieto dva koncepty sú takto otrávené a zhnité.
.
To, že v spoločnosti vždy vládne nejaký #režim
na základe nejakej #ideológie
je všeobecný fakt.
.
A môžeš si zneužívanie režimu a ideológie na zotročenie obyvateľstva pre mňa za mňa nazývať aj "fašizmus" - ale je to zbytočný pojem, ktorý nič k pochopeniu vecí neprinesie. "Fašizmus" je len nadávka, podobne ako slovo "boľševizmus" a ja neviem ešte aké iné politické urážky, ktoré časom stratili akýkoľvek obsah a zostalo len to povrchné slovo, na ktoré ale majú ľudia vyvinutý svoj Pavlovovský nepodmienený reflex a keď ho počujú, začínajú nenávidieť a hrýzť.
.
Ergo - nejstvuje žiaden špeciálny "fašizmus" - v súčasnosti je hlavne moc korporácií, ktoré nedemokraticky cez peniaze chcú ovládať masy otrokov a globálne zdroje.
K tomu ešte niekoľko iných pojmov:
#militarizmus, #totalita #neslobodaslova ...
Tie všetky môžu byť v rôznej miere spolu kombinované .
Hovoriť a naháňať fatamorgány je proste strielanie do vrabcov, do vzduchu.

slaven1

1. Je rozdiel medzi jednotlivcom čo "dáva do hrubého čreva" a "informačnej robote" (filmy, klipy, hudba, učebnice, knihy, správy, kampane, školenia...). Ja hovorím o "informačnej robote".

2. "fašizmus" bol pre mňa vyprázdnený pojem, pokiaľ neprišla dobrá definícia. V prípade obviňovania Ruska z fašizmu ide o klasickú projekciu, keď svoje zločiny lepíš na svojho soka. Zároveň ide o ideologickú prípravu hláv radového obyvateľa na likvidáciu Ruska v prípade prehrania dnešnej vojny po vzore Nemecka.

3. Aj pojem "boľševizmus" sa obstojne naplnil poslednú dobu. Boľšenstvo, čiže väčšina. Boľševik je ten kto koná na blaho väčšiny a nie len svojho klanu alebo kmeňa. Sú dva druhy ľudí čo pojem zle používajú: tí čo pojmu nerozumejú (čo už, nie je je dokonalý :-) a tí čo pojem úmyselne zle používajú.

https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/643278-likviduju-ich-vysok...

Norman

Žiaden pojem nemá svoj objektívny význam. Má len význam všeobecne dohodnutý, potom povedzme historický, a samozrejme individuálny, u jednotlivých ľudí dosť často aj zámerne ináč deformovaný.
Každý pojem pôsobí v prostredí nejakého slovníka či diskurzu.
Pri pojmoch sa teda možno prieť o tom, či ich používame v ich klasickom historickom význame, alebo o tom, či ich používanie niečo prináša (jasnosť), alebo naopak pletie. Nemôžeme sa hádať či dohodnúť na ich "objektívnom význame" - zvlášť teda nie u pojmov kultúrnych a politických.
Ergo - nejestvuje žiaden objektívny fašizmus či boľševizmus, sú len tie pojmy a tie už majú toľko rôznych významov, že je veľmi nepraktické ich používať. Existovali hnutia, ktoré boli historicky za "fašistické" či "boľševické" označované - ale to je len ten prvý, historický význam (aj keď b sme sa ho možno mali držať).
(ja napr. používam "boľševizmus" čiste ako politickú vulgaritu, zachytávajúc negatívny chaos a násilie spojené s revolúciou danej doby).

slaven1

Táto psyop je forma riadenia davmi:

Západný režim sa rozpadá, ekonomika padá, Nemecko je bez hlavy (Pentagon zničil rúry), ide zima, rastie pravá-nefalšovaná nespokojnosť.

Rukami ambasády skúšajú (u nich doma) overené metódy. Potom čo nevyšla plandémia, skúšajú to s iným elitárnym fašizmom ("nepoškvrené počatie" našej doby).

https://nadhlad.com/comment/44170#comment-44170

Nie je to však úplné – hádzať vinu na elitu USA. Homofašizmus vychádza od globalistov a americkými (britskými) rukami sa hlavne vykonáva.

Aj amerika (britská) ako spoločnosť je obeťou homofašizmu (dievčatá si tam začali rezať prsia lebo chcú byť chlapci - jedna taká fotka za 1000 slov).

Fotenka kam smeruje dnešná kuciakiáda:
[doplniť foto tínedžerky na "puberty blockers" s jazvami po ufiknutých ceckoch]

Je to tak hnusné, že v hnojomete dali ilustračnú fotku „krajinky“:
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/jan/28/trans-life-surgery-...

Homosexualizmu je agenda na povalenie štátov v ktorých žijú spotrebitelia. Naviazať národom samolikvidačné kultúrne algoritmy.

Roland Edvardsen

Ideológia transgenderimu, ktorá núti zmätené autistické dievčatá vyrezávať prsníky, je skutočne vo svojom dôsledkom namierená práve proti ženám a (zmäteným) homosexuálom. Ich primárne fyzicky a psychicky mrzačí. A na Západe dnes vedú voči nej polemiku nielen konzervatívne skupiny, ale čoraz viac i feministické a gej-lesbické, keďže pochopili, že povedie k ich fyzickej likvidácii. Jedným z najtvrdších odporcov transgenerizmu sú práve radikálne feministky (terfky ako sa im hovorí. Tam dnes radia napr. aj takú Rowlingovú. A niektoré dokonca spolupracujú aj s konzervatívnymi skupinami). To len na upresnenie, že tieto smery nie sú jednotné, a dnes si dosť idú po krku.

Nedávno mali sčítanie obyvateľstva v Kanade, kde sa dalo aj prihlásiť k transgenderom. Výsledok: 0,3% populácie v Kanade je trans. Áno, toto je maximálne číslo, ktoré dokázala vyprodukovať asi najviac pro - LGBTI krajina na svete (alebo možno tesne za Holandskom a Švédskom). Ono predstava, že nejaké LGBT hnutie má zredukovať populáciu, alebo že sa z tvojho syna sa stane buzerant po nejakej školskej prednáške (ak sa stane tak to preto, lebo ním beztak vždy bol, okolie mu len dovolilo to verejne priznať), je uletená. Stačí keď sa človek pozrie na reálne čísla. A to je presne dôvod, prečo hovoríme o zástupnej téme. Je to len účelový mediálny cirkus služiaci na polarizáciu spoločnosti, na "rozdeľuj a panuj." A takí ako Juraj K. boli nasmerovaní globalistami presne tam, kde ich nasmerovaných mať chceli.

Ema

Akosi sa Novom Čase opustili a napísali toto:

 

Do školy pre nadané deti prestúpil Juraj v tercii zo súkromného gymnázia na Bajkalskej v Bratislave. Dôvodom bola šikana. Podľa zástupcu pre vzdelávanie Milana Bujňáka bol na školu pre mimoriadne nadané deti prijatý na základe diagnostikovaného nadania. „Od začiatku s ním pracovala naša školská psychologička a rodičom bolo následne odporučené, aby navštívili klinického psychológa, pretože v záznamoch bol uvedený úmysel o samovraždu,“ povedala riaditeľka Jolana Laznibatová.

 

So školou podľa nej komunikoval hlavne otec, matka celú situáciu znášala veľmi zle. Extrémistické prejavy Juraja popiera: „Bol to pekný a usmievavý chlapec a mal svoje správanie veľmi dobre pod kontrolou. Zrejme všetko robil doma, lebo zo školy sa určite na americký systém nenapojil,“ vysvetľuje riaditeľka. Zástupca pre výchovu a informatizáciu Jozef Doddy Cimra dodal, že škola má špeciálne zabezpečený server. „Servery sú kontrolované, takže to, čo robil, bolo zvonku. Odkedy k nám žiak prestúpil do tercie, nemal žiadny zápis, napomenutie a ani porušenie školského poriadku,“ uviedol Cimra.


No to si viem predstaviť, ten ich "špeciálne zabezpečený server." 

Škoda, že sa nikdy nedozvieme, kto pekného usmievavého chlapca na americký systém napojil.

A ešte toto je výborné: Bol to pekný a usmievavý chlapec a mal svoje správanie veľmi dobre pod kontrolou ...ale matka to znášala veľmi zle.

Bol to zjavne magor.

Každopádne by mal byť popoťahovaný jeblý tatko, že takémuto magorovi umožnil prístup k zbraniam.

Norman

V dnešnej dobe je priam základnou službou akéhokoľvek webu, že sleduje, odkiaľ sa k nemu pripájajú "klienti". Samozrejme sa to dá ľahko oklamať - ale väčšina to nerobí. Americký nacionalistický server takého razenia, ako ho opisujú s týmto pripečeným mladých chudákom, ten ak nebol celá zriadený CIA či FBI, tak bol takmer iste sledovaný a všetky zahraničné pripojenia končili v bezpečnostných službách daných štátov. A tam to priam automaticky prebehli, u väčšiny im vyhodili priamo meno zákazníka. Hm, a to "väčšiny" - viem si predstaviť, že niekde na posraté red neck US servre chodil ten nešťastník zo Slovenska priam sám (kotleby a podobní majú aj inú zábavu).
Ergo - nejaký Bránik dostal na stôl meno, vek, školu, US nick, všetko. A mal mladého "prevychovať". Prípadne sledovať. V žiadnom prípade nie provokovať a ďalej zaťahovať do čiernej diery s vysokým napätím (ale možno práve to robil).
Je samozrejme len nedokázateľná hypotéza, že podobné typy ako Juraj K. sú takto doslovne pestované tajnými službami. Nie na zabíjanie, to nie, ale na extrémistické akcie rôzneho druhu, proste "štát si musí pestovať svojich neonacistov". Ak by si ich nepestoval, ako kedysi skinheadov a podobných, žiadnych by nemal.

ilusion

Oni sa tam opúšťajú všetci. Na jednej strane sú za židov a proti antisemitizmu, na druhej strane sú za homosexuálov, proti homofóbii a odsudzujú zabíjanie homosexuálov. Pritom židovský boh v židovskej biblii je proti homosexuálom a dokonca vyhladil kvôli homosexualite dve mestá - Sodomu a Gomoru. Nie je židovský boh homofób roka? :)