Rýchlo a zbesilo

Minister zahraničných vecí Korčok oznámil verejnosti, že je dnes v myšlienkach s tými najzraniteľnejšími. Vraj sú nimi ženy a dievčatá v Afganistane. Môžeme ho ubezpečiť, že najzraniteľnejšími sú dnes v Afganistane Američania, a tak môže naďalej zostať s myšlienkach s tými, s ktorými je v myšlienkach stále.

Ženy a dievčatá v Afganistane, ktorých "sloboda, po rokoch, keď opäť mohli chodiť do školy, pracovať a uplatniť sa v spoločnosti, je v obrovskom ohrození" (koniec Korčokovho citátu), v ohrození nie sú a budú žiť tak ako doteraz. V ohrození je spolu s Američanmi len vrstva afganských kolaborantov. Medzi nimi ženy a dievčatá nie sú, pretože v tamtých končinách nerobia ani len upratovačky na ambasádach, ergo nekolaborovali s okupantom na žiadnej úrovni.

Američania rýchlo a zbesilo opúšťajú Afganistan po dvoch desaťročiach bordelizácie krajiny a veríme, že Korčok sa necíti dobre. Veď ako to vyzerá. Američania, tí demiurgova natvrdlého Korčoka, obéznej Mrochty, obchodníka s teplou vodkou a ďalších kreatúr slovenskej politiky, závislých na inštrukciách z US ambasády, splašene utekajú pred zle ozbrojenými talibancami v handrách. Celý svet sa smeje.

Úprimne, bolo by zábavné vidieť, ako americký vrtulník evakuuje vyjašeného debila kolaboranta zo strechy ministerstva zahraničných vecí. Ale také nebude. Nechajú ho tam, tak ako obdobných kolaborantských lokálnych chrapúňov nechali v Kábule.

Nech už akokoľvek, od dnešného dňa sa mýtus o americkej všemocnosti váľa v afganskom prachu.

 

Norman

ale celú slovenskú opozíciu aj alternatívu zaujíma akýsi covid pas a to, či budú môcť ísť do obchodov.
A potom ešte to, či sa oplátka vkladá pri rituáli do ruky, do huby (alebo do iného telesného otvoru). Lebo to je dôležité - pre novú množinu psychotikov, ktorí doteraz o politike a veciach verejných ani nevedeli.

nové