Sioninfantilizmus

Kým USA posilňujú dôveru domáceho obyvateľstva k hodnotám Západu v Afganistane (pardon, toto je správne video, pretože je allegedly), Izrael si ju usilovne buduje u obyvateľstva Iránu. Séria vrážd iránskych intelektuálov je voľným pokračovaním vraždiacich orgií, ktoré Mossad organizoval po celom svete proti Palestínčanom v 70. rokoch. O genialite mossadníkov pri zabíjaní svedčí aj perfektná akcia v Lillehammeri v roku 1973, keď pred očami jeho tehotnej manželky agenti Mossadu zavraždili nič netušiaceho Maročana. Nakoľko to nebol žid, nikto sa jeho smrťou v zásade nezapodieval a jeho vrah nebol nikdy potrestaný. Ako vypovedá aj heslo vo wikipedii "Lillehammer affair", v priestore civilizovaného Západu bola komunikácia okolo tohto prípadu vyplakávaním nad tým, akú "ranu" uštedril mŕtvy blbec úbohému židovskému Mossadu.

Aby sme avšak neboli obvinení z antisemitizmu, dodajme, že v prospech vysokej židovskej morálky svedčí skutočnosť, že v roku 1996 vyplatil Izrael manželke a dcére zavraždeného Maročana 283 tisíc USD z amerických daní + poštovné a balné. Ďalšie peniaze z amerických daní vyplatili priamo USA. Pozostalí po množstve nevinných Palestínčanov, zavraždených v 70. rokoch Mossadom pod rúškom "čierneho septembra", dostali trt. Nemali nórsky pas. No ale poďme k veci.

Napriek skúsenostiam s formátovaním západnej verejnej mienky, ktorá na targeted killing - cielené vraždenie "teroristických" Palestínčanov reaguje obdivnými výkrikmi o unikátnej židovskej rafinovanosti a šikovnosti (o ich nadľudských, ergo uebermenschských schopnostiach svedčí aj celá kolekcia Nobelových cien), židovskej propagande - hasbare, ktorá je generálnou líniou všetkých západných korporátnych médií, sa nepodarilo prerobiť obraz Iráncov na tlupu teroristov. Zavraždenie mladého iránskeho vedca nesplynulo vo verejnej mienke so zavraždením palestínskeho teroristu a v monitoringu západných židonálad - oficiálne povedané, vo výstupoch monitorovania miery antisemitizmu - zablikalo červené svetielko. Načim bolo konať. A tak sa priamo v CNN objavila kožená papuľa východoeurópana Šimona Perského, aby ubezpečila amerických daňových poplatníkov, že "Izrael nebol zamontovaný do zavraždenia iránskeho vedca". Isteže. Ako by povedal titan slovenskej polície Pišiak, oni vedia, že prečo, aj my vieme, že prečo. Toľko stačí povedať, že my vieme, že oni vedia, a preto Persky môže v CNN povedať, že konkrétne on nevie, pretože nemal čas zájsť do kancelárie ďalšieho východoeurópskeho chrapúňa Mileikovskeho, t.č. známeho pod menom Netanjahu a spýtať sa ho, ktorý útvar Mossadu má v popise práce vraždenie iránskych intelektuálov a ako je spokojný s touto zatiaľ poslednou akciou.

Vlna odporu voči geniálnym vraždiacim praktikám Izraela je už tak veľká, že Američania cítia potrebu brániť sa. A tak vyšiel v časopise Foreign Policy článoček, v ktorom sa USA tvária, že sú z izraelského regrutovania teroristov zo skupiny Jundallah, najímaných na vraždenie iránskych intelektuálov, "furious". Toto detinské tvárenie sa, príznačné pre mentálny vek 4 rokov, je pre primitívny kmeňový sionizmus charakteristické. Kmeňová "etika" totiž nedokáže vyprodukovať nič vyššie a zrelšie. Len je zábavné, že teraz si centrála sionizmu - USA a detašované pracovisko sionizmu - Izrael začínajú lopatkami hádzať piesok do očú navzájom. (UPDATE: už se perou).

 

 sledovanie ruska

 

Medzitým USA napľuli Rusku do tváre za ich odpor voči židoamerickému útoku na Irán a včera vyhlásili, že čo sa týka protiraketového štítu v Európe, definitívne a v žiadnom prípade nedajú právne záruky, že štít nebude namierený proti Rusku. Na pamiatku tejto udalosti zasadil Dmitrij Rogozin, donedávna vo funkcii reprezentanta RF v kontaktoch so Severoatlantickou alianciou, v sídle NATO topol-M, čo sa nezaobišlo bez cirkusu vyprodukovaného členmi NATO. Predpokladám, že o americkej detinskej zaťatosti vo veci protiraketového štítu sa Európania nedozvedeli. Načo. Američanov to bolieť nebude, a tak netreba cez média oznamovať Európanom, že USA ich (zas) hodili cez palubu.

Rusko už necíti potrebu robiť americkým špinavostiam zásterku a jeho vrcholní predstavitelia sa začínajú vyjadrovať o súčasnej situácii úplne otvorene. Predpokladám, že podkarpatské mienkotvorné média v záujme plynulej a hladkej prožidoamerickej propagandy nepovažovali za potrebné sprostredkovať ľudu v rámci verejnej služby vyjadrenie tajomníka Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Nikolaja Patruševa, že Izrael tlačí Ameriku do vojny v Iráne. A ľud sa iste ani nedozvie, že zavlečenie Iránu do vojny je priamym ohrozením bezpečnosti Ruska. Povedal to Dimitrij Rogozin, t.č. podpredseda vlády RF.

 

Karty sú teda rozdané. Za odvážnym Iránom stoja ruský medveď a čínsky drak.

Tak len smelo do toho, sioninfantili. Môžete si potom navzájom nadávať ako usoplení spratkovia na pieskovisku, že kto za to môže.

 

 Doplnkové čítanie: Nukleárne vraždenie je len vrcholom ľadovca

 
Predator

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/western-intelligence-sources-tell-time-magazine-israel-s-mossad-targeted-iranian-scientist-1.407322

Western intelligence sources told Time magazine on Friday that Israel's Mossad is responsible for the latest assassination of an Iranian nuclear scientist.

A senior Israeli official told is quoted in the report as saying "yeah, one more… I don't feel sad for him."

Dusan

Krvavé sionisticko-presbyteriánske vražedné eldorádo nám z vôle Hospodina začína naberať na pare - načím by  to bolo načase NEJAKO zatrhnúť, nádejám sa... /Aušag čo je to proti tomu, že v spise Gorila je 45x menovaný FICO!!!  MY - všeobecné levočsko-šaštínske mariánske (dvakrátzazmluvnené) hostiové ovečky sa len tak ľahko preonačiť nedáme...! Veď našu neoblomnú vieru k Vyvoleným utužujú taktiež všetky slobodné nezávislé mienkotvorné médiá v SSR, ako je napr. Obrázkový Talmud PLU7 či  zachránená Márkyža, všakže!/ Velebnosti, jdu...

 

Predator

What if, however, there is no “red line,” but something completely different? Call it the petrodollar line.

http://www.informationclearinghouse.info/article30269.htm

nové