Spojenie Hlasu s PS a Saskou je vážna hrozba pre Slovensko

To naozaj stojí za povšimnutie.

Zuzana Plevíková z Mladých sociálnych demokratov zverejnila video, kde bývalý veľvyslanec a dnes poslanec Hlasu Peter Kmec prezradil aj to, čo nechcel. Jednoznačne zo slov ideového veliteľa Hlasu vyplýva, že Hlas so Smerom abslútne neráta a aktivisticky niečo tára o superzápade. 
 
 
Kmec Peter študoval na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov (1985–1990), teda komunistický prominent. Dnes o to zúrivejšie na Rusko nadáva. Bol totiž veľvyslancom v USA, a tam tomuto sedlákovi z lazov zrejme "bohatstvo" vymylo mozog a charakter, ak vôbec niekedy nejaký mal.

Teraz teda našiel súzvuk s  J. Krúpom z Sasky a T. Valáškom z PS - explicitnými aktívnymi agentmi USA na Slovensku.
A takto chce pokračovať Hlas aj po voľbách. Jediná možnosť, ako to poprieť, by bolo okamžité vyhodenie hlupáka Kmeca zo strany a verejné odsúdenie jeho rečí a postojov. To ale Pellegrinni zrejme neurobí. Hlas cez Kmeca asi proste naozaj len ukázal svoju pravú tvár, formu, na ktorú už je upečený.
 
Kmec dokonca odmieta princíp národnej suverenity - vraj v globalizácii na také niečo, ako je suverenita, musíme zabudnúť.
Blaha píše: "Čiže tá slávna "moderná" budúcnosť podľa Hlasu znamená, že budeme kolóniou USA, budeme po ich boku viesť imperiálne vojny proti Rusom a budeme otročiť na zahraničné korporácie." 
 
Ak budú ľudia voliť Hlas, skutočne hrozí, ba je až isté, že dajú hlas americkej totalite.
 
Všimnite si ale, na fotografii aj na videu je to jasne vidno, ako Krúpa a Valášek hľadia do prázdna, akoby s Kmecom nič nechceli mať, akoby to bol len pes, ku ktorému sa musia dočasne skloniť. Ak Hlas pôjde s týmito ľuďmi do nejakej koalície, v najbližšom možnom čase ho bez milosti a nechutne odkopnú a zničia.
 
Beseda platená  známym Wetzler inštitútom. Takto tu rozhoduje o všetkom americký Západ, ktorý si to všetko proste kupuje.
 
 
 
 
slaven1

Andropov a Černenko boli konzervátori ZSSR. Videli ničotu kam smeruje vznikajúca "reformná snaha". Pokúšali sa odvrátiť Perestrojku (rozklad krajiny pod heslom "viac komunizmu") ale beneficiárov zmeny už bolo vychovaných toľko, že likvidáciu ZSSR zvnútra vlastnou "nomenklatúrou" týto dvaja nezastavili.

Blinken je americký Andropov. Taký konzervátor americkej hegemónie, liberalizmu. Chce to to po starom a matematicky to už nejde. Ríša skrachovala a zhnila (pohlavní transformeri nebojujú).

Pelé + jeho sexuálni zvrhlíci sú zase združenie slovenských Andropov. Drogoví díleri berúci vlastný tovar.

Okrem hospodárskeho prepadu, vojny... majú udalosti pádu USA/UK ríše aj dobré správy: Riťopichanie ako cnosť odchádza do minulosti :-)

Norman

Treba zaznamenať, že ešte v ten deň Kmec odstúpil z funkcie akéhosi tajomníka pre zahraničnú politiku v Hlase (tieňový minister). Ja by som takého človek buď vyhodil zo strany, alebo b som dal verejne najvao, že si viac v strane už neškrtne. Takéto polovičné riešenie je vlastne zo strany Pellegriniho lavírovanie - Kmeca si ešte šetrí na kooperáciu s globalistami. (podobne si nechával ministra zahraničných veci nejakého globalistu Fico, a nepovedal by som, že sa mu to oplatilo - aj v zahraničných vzťahoch, ba práve tam, sa musí strana výrazne prejaviť.).

nové