Srebrenica, Babi Jar a holokauza naša každodenná. Už sa to na Rusov vezie, celý balík

Ako sa dalo čakať, americký režim vytiahol na Rusko tie najhoršie ideologické kalibre, aké má k dispozícii. Príklad Srebrenica, úspešne preťahovaná po "medzinárodných" súdoch, sa chce použiť aj teraz. Predtým na Srbov, teraz na Rusov - prečo anglosionisti používajú obviňovanie z masových vrážd "civilov", to si domyslite sami.

Rusi nečakane rýchlo opustili okolie Kyjeva, takže špeciálne propagandistické oddelenie asi nebolo pripravené, nestihlo pripraviť "masové hroby tisícov civilov so zviazanými rukami". Napriek tomu muselo spustiť kampaň, pretože hrozné videá ako ukrajinskí vojaci mučia ruských vojakov rozstrelením nohy, čo v daných pomeroch znamená takmer isté dlhohodinové umieranie, to videl celý svet. 

Nemôže siahnuť po spomínanom holokauste - pretože to je enem pro nás, židov, a naše dietky. Okrem toho ťažko môže neonacistický štát Ukrajina obviňovať antifašistických Rusov z nacizmu. I keď je možné, že sa dočkáme aj nejakých hrobov, kde bude, okrem iných, halevaj ibn ibrahim, aj nejaký ten žid. Pripravte sa, sirény budú spustené na plnú silu.

Každopádne, "hroby civilistov" sú už na svete a už to jede.

O tom, ako ukropácky režim rozdával civilom ťažké zbrane a vyzýval ich na zákerné strieľanie do vojakov zozadu, o tom sa už nehovorí, že.

 

Asi by to chcelo urobiť veľký článok o tom "Ako sa vyrába Hitler". Tam by sa podrobne vysvetlilo, čo treba na vytvorenie Hitlera. Teraz to budeme vidieť v priamom prenose, zblízka, každý krôčik toho procesu dostaneme až pod nos. Tak aby sme tomu rozumeli. Je to unikátna príležitosť, od roku 1933 nič také nebolo.

 

 

 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/622262-mesto-buca-po-vrazdach-civil...

 

 

 
Dusanbe

ale diali sa aj zázraky, väčšie než v biblii.
Tu si mŕtvola - civilná obeť ruskej genocídy - presunie v zábere ruku, a druhá sa po prejazde kameri /vidieť v spätnom zrkadle/ - posadí:

https://t.me/swodki/59176?single

Každopádne, pochybovanie o ruských zverstvách bude trestné, preto od zajtra na verejnosti nespochybňujem ani správy o masovom znásilňovaní nevinných príslušníkov Azova či zabíjaní ukrajinských novorodencov.
Veď aj toho je biblia plná a britská tajná služba aj ministerstvo propagandy vedia najlepšie, čo ešte dokáže zožrať západná ovčianska spoločnosť.

Dusanbe

Zaujímavý názor, prečo práve Buča a nie hociktoré iné mesto z toho množstva odkiaľ sa Rusi stiahli:

"Так вот Буча созвучна английскому butcher - мясник. И эту игру слов западные меди сейчас начнут вовсю использовать и крутить ею."

Pre nerusky rozumejúcich - je to foneticky podobné na mäsiara - bače' - to anglosaskej verejnosti veľmi pomôže ľahšie si to zafixovať.

Ema

štát, ktorý spáchal masaker vo Fallúdži s použitím fosforových bômb, je akosi ťažké až nemožné bučať teraz pohoršením.
Nemôže predsa platiť, že jednému za Fallúdžu - a desiatky ďalších masakrov, vrátane My Lai - pekný darček v podobe dvoch letísk a vzdušného priestoru, kým druhému za Buču astrálne vreskoty zdesenia. Prečo aj tomuto druhému nedáme letiská, ako býva naším zvykom, vari už nemáme?

Norman

údajný masaker bol prvým bodom správ. Pričom očividne nič tam nie je, len doslovne zopár chudákov, ktorých ktovie kto zastrelil.
Jeden z ďalších bodov bol balík (zákonov?) proti "hybrid vojnám, ktorý schválila slovenská vláda. Ergo sloboda bude ďalej ešte viac škrtená.

To len tak do archívu, aby sa človeku uľavilo.
Je očividné, že Hegerovu vládu zaujíma len vojna s Ruskom, nič iné. Toto je vláda Američanov na Slovensku a ani sa nesnažia to zatajiť. Keď skončia, pokúsia sa utiecť do USA
(Naď, Krúpa, Matovič, Heger, Mikulec, Korčok, Klus, dosť možno aj Čaputová bude musieť)

sandro

Zhrnme si to teda, co sme sa prave dozvedeli(Rusku propagandu sem nemiesam, ciste z nasich zdrojov). Rusi oznamili, ze odchadzaju z danych oblasti po rozhovoroch v Istanbule. Nasledoval naozaj odchod, ale tesne predtym umiestnili na ulice zastrelenych obcanov so zviazanymi rukami. Nasledne si tieto mrtvoly vsimla Ukrajinska armada a tlac, niekolko dni po ich odchode.
Rusi tymto ziskali:
1. Sympatie vo svete
2. Sympatie doma

Norman

Týždeník Týždeň, v ňom alkoholik Korda, toto vypotil včera. Takto tvoria hystériu medzi tou tretinou či polovicou doslovne emočne chorou časťou populácie. Dávam to sem, lebo je to zamknuté, aby pre čiste medicínske účely bolo možno sledovať procesy mysle skutočného dezoláta.
--------------------------
Od údajnej špeciálnej vojenskej operácie k masovým hrobom. To je cesta, na ktorú sa vydalo Rusko a jeho vojaci.
akoby nestačilo, že Putinova armáda zrovnáva dediny a mestá zo zemou. Ešte bolo treba zavraždiť aj 300 úplne nevinných civilistov a zahrabať ich do masového hrobu. Skúsili ich skryť presne tak, ako neúspešne skryli v Katynskom lese desaťtisíce Poliakov, ktorých dal Stalin postrieľať. Tento masový hrob je skutočný obraz režimu, ktorý v Rusku, krajine agresora, vládne.
Rubľov by nenamaľoval pravdivejšie plátno o skutočnom stave „širokej ruskej duše“. Ktovie, koľko takých hrobov obyvatelia Ukrajiny ešte nájdu? Buča, miesto, kde hrob objavili, je ukrajinskou Srebrenicou. Neuveriteľnú krutosť ruských vojakov si normálny človek nedokáže nijako vysvetliť.
A moskovský patriarcha Kirill vyzýva ruských vojakov, aby bránili svoju mierumilovnú krajinu. „Rozhodne sa neusilujeme o vojnu ani o nič, čo by mohlo ublížiť druhým,“ vyhlásil počas bohoslužby tento najvyšší predstaviteľ ruskej pravoslávnej cirkvi. Nie je to prvýkrát v dejinách, keď sa kňaz takto zachoval. Ešte si pamätáme na toho nášho Tisa? Kirill by mal skončiť podobne ako on.
A čo naši „rusofilovia“? Pán Blaha, toto Vám nevadí, alebo niekde na sociálnej sieti sa už hotujete napísať, že tých ľudí si povraždili vlastní? A vy, JUDr. Fico, nezvoláte tlačovú konferenciu, na ktorej by ste zaujali nejaký postoj? Viem, ťažko sa k tej hrôze vyjadruje, hlavne, ak Vám tie zverstvá až tak veľmi neprekážajú. Nemalo sa to stať, ale čo už! Nemali provokovať. A Vy, pán Sulík? Ešte sa Vám stále chce platiť za plyn rubľami, tak ako si to želá ten kat z Kremľa, a to len preto, aby demokratickú Európu rozhádal a on mohol aj naďalej páchať tieto zverstvá?
Čo na to hovorí Ivan Korčok? Myslím si, že sa mu z Vašich vyjadrení musia ježiť vlasy. A čo je najhoršie, ani zďaleka sa nečrtá koniec tejto agresie. Putin už nebojuje o navrátenie Ruska medzi veľmoci. Ide mu len o seba. Zúfalo sa potrebuje zachrániť. A to je strašná perspektíva.

Norman

1. zrovnávanie miest a dedín - sprostá lož
2. 300 zahrabaných civilistov - sprostá provokácia, reakcia na skutočný mediálny dôkaz o beštialnom mučení Rusov Ukrajincami. V Buči sa našli ktovie aké obete mesačnej vojny, alebo ich doslovne vyprodukovali Ukrajinci, tí stále zabíjajú svojich "zradcov" - a ešte s tým ani neprišli, ožrani ako Korda už majú všetko vybavené. Oni potrebujú mať svojho nepriateľa, povedané na rovinu, svojho žida, svojho rusa, len aby mali pocit morálky a oprávnenie na nenávisť.
3. Katyň - porovnávať súčasnosť so židoboľševickým stalinským Ruskom je podvod. Práve preto toto Rusko tak nenávidia, že už nie je židoboševické, ale úspešne národné.
4. "neuveriteľnú krutosť ... si normálny človek nevie ani predstaviť" - na základe čoho berie toto do huby? Ak aj jestvujú prirodzene púo mesici bojov hroby, o akej krutosti hovorí tento úbožiak?
5. "Kirill by mal skončiť podobne ako Tiso" Korda si dovolí vyzývať na obesenie patriarchu veľkej cirkvi?? Potkan Korda chce obesiť čosi ako pápeža? Na to sú naozaj paragrafy, to je štvanie proti celej kultúre, proti národu, "skupine obyvateľstva"
5. Povraždili si vlastní - Áno, táto provokácia je najpravdepodobnejšie výsledok extrémistických ukrajinských banderovcov. Tí vraždia aj domácich Ukrajincov bežne.
6. Sulík - tak už aj Sulík, pretože súhlasí s rublami, sa stal zločinec? A Korda vyzýva Korčoka, aby zakročil.
Je tento Kordov fanatizmus ešte v norme príkazov ich amerických pánov, alebo je to už naozaj z reťaze sa utrhnuté samonabalovacie šialenstvo? (prikláňam sa k druhej verzii - toto je už choroba šialených hysterických kráv)

Opakujem, za tento Korodov text je podľa paragrafov o štvaní jasná ťažká basa a tá si, zrejme, na Kordu počká. Prípadne sa dostaví vo forme karmy.
Aby bolo jasné, kto sa "zúfalo potrebuje zachrániť". Ľudia ako Korda explicitne predlžujú vojnu, nenechávajú žiadnu možnosť, aby bola skonšená dohodou. Korda pácha zločin proti mieru.

Norman

video ukrajinskej armády, keď obsadila Buču prvý deň po tom, ako odtiahli Rusi. Na cestách samozrejme nie sú žiadne telá - a ak by boli, určite by ich nafilmovali.
ARmáda si samozrejme obišla CELE mesto, hlavné ulica a budovy, kde boli Rusi, aby zistila ich bezpečnosť. Nejaké telá válajúce sa po ceste viacero dní sú číry nezmysel.
Buča je číra provokácia po tom, ako radikáli povraždili sami svojich Ukrajincov.

https://rumble.com/vzn917-video-ukrajinskej-polcie-z-2.-aprla-2022.-ani-...

Rusko požiadalo, aby prípad Buča bol prejednaný bezpečnostnou radou. VB to zablokovala. Prečo sa Briti bránia , aby zaznela pravda?

Norman

Ďalšie video od Harabinharabin. Skutočne sadistické, Ukrajinci sú naozaj zvery. Absolútne sfanatizované zvery, naozaj primitívni beštiálni Untertmenschi.

https://rumble.com/vz6qdz-aputov-a-heger-surovo-podporuj-sadistov-satani...

Toto vpúšta Čaputová do Európy. Tomuto dodáva zbrane.

slaven1

Vojna na Ukrajine bola ozaj "nečakaná". Hlavne pre radového obyvateľa-ignoranta. Západ na čele s USA osem rokov pripravovali vojnu (výcvik armády, príprava legislatívy, činnosť propragandy).

Na východnej Ukrajine sa za posledného pol roka zhromaždilo 200000 ~ 300000 bojovníkov. (regulárna ukrajinská armáda + vyše 30 terorbatalionov typu Donbas 1, Donbas 2, Mirotrorec, Aidar, Azov...). Ďalšia fáza "ATO" mal začať ukrajinský teroristický režim v marci. Rusi ich predbehli o mesiac. Prebrali iniciatívu.

Oddiaľ aj web českej vlády https://www.stojimezaukrajinou.cz ktorého doména bola registrovaná 22.02.2022 dva dni pred začiatkom "Špeciálnej vojenskej operácie":

"ČESKO - Tak si tak čtu zprávy z ČR a vyskočí na mě nějaká hláška od Ministerstva zdravotnictví, že existuje nějaká appka pro uprchlíky z Ukrajiny, že tam najdou mapu s důležitými místy v ČR v jejich jazyce. Říkám si, mazec, to je rychlost, že takhle někdo dokáže zareagovat. Kouknu na web, na kterej MZ odkazovalo - https://www.stojimezaukrajinou.cz Hmmm, mazec takhle komplexní web za tak krátkou dobu. Mé paranoidní já říká, podívej se na nic.cz, kdy byla zaregistrovaná ta doména. A ejhle. 22.2.2022, tedy 2 dny před začátkem invaze. V rychlosti čekuju Wikipedii a ta potvrzuje to, co jsem si pamatoval, že ke vstupu ruských jednotek došlo 24.2.2022. WTF? To někdo vyčetl z lógru, že si má takovou doménu zaregistrovat 2 dny před začátkem války??? Asi náhoda."

https://t.me/cervena_pilulka/1457

Norman

vojna začala už roku 2014.
Začiatok tejto kampane bol ale pre informačné služby príliš jasný a Rusi nemalli na svojej strane nejaký reálny moment prekvapenia.
S utečencami onanovali aj u nás američania už pred začiatkom tej akcie.

buko

a ako rozoznat dobreho nacka od zleho:
https://stonetoss.com/comic/fast-friends/

Dusanbe

ako som predpokladal:

https://t.me/casusbellilive/42641?single

Prízračné je, že túto tému vytiahol starý známy - prihriaty policajný hovorca.

nové