Sulík s Korčokom za chrbtom chce rekonštrukciu vlády

Áno, je vidno, kto na Slovensku vládne. Matovič mohol spraviť množstvo blbostí až kriminálnych činov, ale ľud sa mohol len rozčulovať - premierske kreslo bolo ako zabetónované. 

Až keď Matovič pod tlakom katastrofálnej situácie v zdravotníctve siahol na pomoc z Ruska - zrazu sa vláda doslovne zo dňa na deň rozbíja. 

Sulík práve vystúpil s požiadavkou na "rekonštrukciu vlády" - Korčok za ním, radiac mu čo má a čo nemá povedať. Hovoria o tom, že Remišová (Za ľudí) ide poobede k prezidentke. Takže ústavna väčšina sa rozpadá, Sas aj Za ľudí majú príkaz z vlády odísť. Alebo proste vyhodiť Matoviča a zastaviť dovoz vakcíny Sputnik.

 

 

Je naozaj šokujúce, ako dokážu atlanticisti presadzovať svoje panstvo, aj za cenu tisícov životov.  Neviem, ako toto zdôrazniť a priniesť všetkým ľuďom, aby to definitívne pochopili. Pre moceneké záujmy USA sú ochotní zahodiť aj svoju masku humanistov a otvorene robiť takéto principiálne svinstvo embargovania lieku. 

Ak im toto prejde, a vakcína bude zastavená, prenesie sa zodpovednosť za masívne zomieranie na proamerické politické strany - na parlamentných SaS, Za ľudí, mimoparlamentné PS a im podobné. A na prezidentku Čaputovú - pretože ona tomu bude pomáhať.

Neviem si predstaviť, ako by na takéto zastavenie dovozu vakcín reagovala verejnosť. 

V každom prípade treba dianie sledovať, lebo teraz sa na krátko zrejme odkryje skutočná mechanika moci a pomer síl.

 

 

 

 
Roland Edvardsen

Je to teda riadna komédia, táto šialená vláda. Sulík s Remišovou sú Matelkovi spolupáchatelia a bolo by zlé, ak by sa im podarilo z tohto vykrútiť. Tak predtým mu schválili všelijaké zhovadilosti vrátene špajchlovacích spartakiád, ale hranicou je iracionálna rusofóbia - aj za cenu viac mŕtvych. Obludné a ak by sme boli normálna spoločnosť, tak zmrdi typu Korčok, Remišová, Kolíková a pod. by nikdy do vlády či parlamentu neboli posunutí.

Teraz čítam, že Benčík sa vyhráža, že odíde z koalície, ak nedôjde k výmene Matoviča. Nuž, a kto by ho mal nahradiť? Grendel? Či nedajbože globsekár Naď? To by bolo z blata do kaluže.
Nie, táto vláda musí padnúť a musia byť predčasné. To je práve tá zákernosť, že všetko sa hádže len a len na Matoviča a hovorí sa len o jeho výmene. To je ďalšia taktika. Nie, len hlava blázna z Trnavy nestačí. Obzvlášť, keď hrozí, že ho beztak nahradia rovnakí alebo aj horší zmrdi.

JAptr

Všetkým pekný deň,
zamýšľať sa nad trivialitami techniky správy Slovenska, je márne...Honosné pomenovanie "vláda" je apriórna logicko-sémantická deformácia, ktorá ma na oko zakryť pravý stav vecí a infikovať mentálny a morálny svet národa, aby mu ani len neostala myšlienka, že nič také na Slovensku neexistuje. Existuje len "správa" nie "vláda", s úplne nepodstatným obsadením hazardérov, ktorí sú ochotní na seba v danom čase prebrať večné a nezmazateľné bremeno proti svedomiu..., a oni to vedia, že proti svedomiu, ale to sa neodpúšťa práve preto, že tak konajú vedome a dobrovoľne.
Žiadnej "správe" nikde na svete nie je dovolené vykonať čokoľvek prospešné ani len neutrálne pre národ, okamžitá výmena, diskreditácia, exit...však kto vie, vie, stačí pozrieť celé dejiny. Navyše pokiaľ dostatočne nekoná v akomkoľvek negatívnom naratíve voči vlastnému národu, tak je to tiež málo...Takže úlohou každej "správy" je aspoň marketingovo únosne podať negatíva...a na to sú techniky, ktoré mnohí dobre poznajú, mnohí ani nepoznajú a všetci ani netušia...
A teraz pozitívne, nedá sa z ničoho nič upliesť bič..., ale smerovať k tomu, aby sme mali "vládu" je legitímny cieľ. Cesta je v inkrementálnych zmenách k cieľu, postupom času, nie v revolúcii, či inej forme zlomu. Ako? cestou upevňovania fungujúceho spoločenstva a súdržnosti blížnych, bez ohľadu na akékoľvek aktuálne nadiktované zákonné bludy. Súdržnosť s blížnymi neumožňuje človeku vykonať negatívny akt voči blížnym z titulu akejkoľvek pridelenej inštitucionálnej pozície, či protičlovečenského "zákona". Udelíš bratovi "človeku" sankciu v mene čoho? koho? Oberieš ho o zdroje na žitie? pre koho? v mene čoho? Recipročne sa všetkým oplatí ak je prístup pozitívny a vedie k rozvoju národa. Taktiež recipročne negatívny prístup v absolútnom ponímaní vedie k úplnému vysatiu zdrojov národa pre žitie....pre koho? v mene čoho? tieto otázky nepotrebujú odpoveď , lebo je nepodstatná. Zdroje sa odsajú ale určite nie pre nás, len od nás...Pekný deň všetkým.

Náhodný okoloidúci

Veď to je úplne logické - ruské čipy dokážu sledovať iba Rusi :) Preto ten rachot.
Vychádza mi z toho, že USA majú dvoch ministrov zahraničia, Slovensko ani jedného.

Dusanbe

https://gofile.io/d/fLfnTy

Dávajte si na tých ľudí veľký pozor !

Truhlík

Takéto ten židovský mafián rozprával len do volieb.
V skutočnosti mu po hlave chodil ale len dark room vo Fun Radiu.

sandro

Tento dusevny kripel je predseda parlamentu. Neskutocne. Ta dokola omielana stupidnost s Rumunskom a ich potieranim korupcie je zabavna, nepochybujem o tom, ze Kollar nema ani ponatia kto a co vladne v Rumunsku a co sa tam deje. Dal to ako klasicku plagiatorsky napocuvanu vec, ktora koluje soc.sietou. Sudnemu cloveku je jasne, ze tam prebieha takisto ako vsade inde suboj o moc a Rumuni su este vacsou atlantickou koloniou ako my. Kazdemu odporucam len jedno - ist sa do Rumunska pozriet, ci sa tam nieco zlepsilo zavrazdenim Caucesca a ist sa tam pozriet aj za 10 rokov ci nebodaj nepride k zlepsieniu. No nepride:) Je to ako v beznom zivote. Chudak zostane chudakom, jedine co sa moze zmenit je to, ze ho podoji niekto iny a mozno vydatnejsie:) Rumuni budu rovnako velki chudaci aj o 10 rokov, ak nie vacsi a je uplne jedno ci pozatvaraju teraz pol krajiny za korupciu. Na nejake velke pozitivne zmeny treba ovela viac ako nejake lokalne mrvenie sa dopredu predvolenych lokajov.
Toto je najnovsi pocin Rumunov : https://www.idnes.cz/zpravy/nato/reaper-usa-rumunsko-bezpilotni-dron-tur...
Uz tam maju pomaly vsetky zlozky americkej armady, len zakladna dronov este chybala:) Rumuni sa budu mat dobre.

Dusanbe

pri Ruských hraniciach treba predsa udržiavať a zvyšovať.
Keď okolo pilotovaných lietadiel koketujúcich s ruskou hranicou preletia SU-27, nerobí to
vraj chlapcom za kniplami dobre. Keď to bude bezpilotný prostriedok - tento faktor odpadá - stroj poletí ďalej podľa plánu, či pokynov na diaľku. Môže provokovať a testovať ruskú obranu desiatky hodín.
A kto už bude schopný protirečiť západným masmédiám, keď vyhodia správu, že ruské protivzdušné sily zostrelili demokratický bezpilotný prostriedok chrániaci mier v medzinárodnom vzdušnom priestore nad Čiernym morom ?!?

nové