"Tak mu jebnem petardu rovno pod nohy...

... že by sa zľakol až by sa pošťal a smial by som sa na tom."

Ten "mu" je bratislavský primátor Ivo Nesrovnal a svoj zámer "jebnúť mu petardu pod nohy, až by sa pošťal" zdieľal teraz na prelome rokov priamo na Nesrovnalovej facebookovej stránke Bratislavčan David Šusták. Reagoval tak na občanmi dlhodobo žiadané všeobecne záväzné nariadenie o úplnom zákaze pyrotechniky na území Bratislavy, ktoré vstúpilo do platnosti v novembri 2016 a malo túto polnoc urobiť z Bratislavy oázu pokoja s tichými prskavkami a tichými svetlicami.

Občan hlavného mesta Šusták, ktorý by sa rád smial na pošťanom primátorovi, pokračuje v odkaze Nesrovnalovi: "Zrusil (rozumej Nesrovnal) radost detom jeden den v roku. Dal do placu totalne debilny zakon ktory nieje vobec dotiahnuty tak ako jeho uvazovanie. Tam nech pili bilboardy a nerusi tradicie ktore su zauzivane. UVEDOMTE SI VSECI ZE CHCE LEN NAHNAT LUDI DO MESTA LEBO TAM JE TOTALNY KRACH ZABAVY A VSETCI SU RADSEJ DOMA => TZN. MA MALO LOVE Z NAS VSETKYCH TAK ROBI KKtiny." Takže deti pána Šustáka majú radosť len jeden deň v roku, keď je celé mesto vulgárnejšie ako ich nechutný foter. Nečudo, že starého ide vystrieť od zlosti.

Každopádne zákaz debilných výbuchov dopadol podľa predpokladov. Bratislava znela od polnoci ako Mosul bombardovaný koaličnými vojskami. Prežila som tu dosť Silvestrov, ale taký kravál tu nebol ani na prelome milénií. Od susedov zavíjali psi, ktorí nedostali od naivných majiteľov veriacich účinnosti záväzného nariadenia sedatíva, po ulici zjašene behali ferálne mačky a na oblohe nad besniacim mestom chaoticky lietali vystrašené zobudené vtáky - zvyšky prírody, ktorá ešte v tomto systematicky odzeleňovanom meste zostala.

Zákaz mrdania delobuchov, koniec psychopatických silvestrovských bengálov nehodných civilizovaného prostredia si priala a praje drvivá väčšina Bratislavčanov. Proti nim stojí skupina agresívnych zmrdov, ktorí odmietajú DISCIPLÍNU, odmietajú názor väčšiny. Nie oni budú primátorovi hádzať delobuchy pod nohy, ale my im tie delobuchy napcháme do pysku, aby explodovali na správnom mieste. Vlastne - načo. V tomto štáte, kde sa bohovsky aktívne bojuje proti fašizmu, ale zároveň sa dá vyhrážať primátorovi takou ujmou na psychike, že sa z toho poští, máme predsa účinný zákon, ktorý postihuje aj šírenie nenávisti. Príspevok občana Šustáka ho napľňa vrchovato. Verme, že si zákon nájde cestu do praxe lepšie ako zákaz pyrotechniky a ukáže Šustákom, že aj v Bratislave majú navrch normálni civilizovaní ľudia.
 
 
 
 
 
 
 
Sinuhe

- tak ako väčšina Bratislavčanov - zákaz pyrotechniky. Považujem to za dobrý krok proti luníkizácii života v Našom meste (sú mestá a dokonca štáty, kde je tento primitivizmus vrátane predaja "zábavnej pyrotechniky" zakázaný už dávno) A okrem potlačenia primitivizmu malo mať- ako aj Ty naznačuješ - toto opatrenie aj výrazný ekologický dopad. Vysvetlím na príklade:
Po veľa rokov s príchodom zimy kŕmim na balkóne drobné vtáctvo. Od jari do jesene ku mne vtáčiky ani nepáchli, ale nejako to mali v pamäti, že s príchodom zimy sa u mňa nájdu nejakú chutné semienka alebo kúsok loja. Kedysi chodili nielen sýkorky (obyčajné aj belasohlavé) a vrabce, ale vyskytli sa aj hýle a vtáčiky, ktoré som ani nevedel pomenovať. V ostatných troch rokoch už len sýkorky a vrabce. Vždy ich nalietavalo tak desať až dvanásť. Ale len do Silvestra. Vďaka záľube šustákoidných primitívov po Silvestri chodili na kŕmidlo už len 1 až traja vtáci. Z týchto opakovaných pozorovaní usudzujem, že daktoré vtáky (napr. hýle) táto pyrotechnická "zábava" v meste vyhubila úplne a v prípade sýkoriek bola úmrtnosť na úrovni 70-80 percent - a teda aj ročne klesajúce počty.
Rád by som videl zoznam, koľko a akých pokút v zmysle predmetného nariadenia o zákaze pyrotechniky vyrubila mestská a štátna polícia tým "pyrotechnikom", ktorých pristihli. Myslím, že pristihnúť ich pri čine nebol žiadny problém...

Ema

s rukou dochrámanou od pyrotechniky. Skončilo na klinike popáleninovej a rekonštrukčnej chirurgie. Automaticky a bez debaty by malo nasledovať trestné stíhanie rodičov za zanedbanie starostlivosti o zverenú osobu (plus pokuta za porušenie všeobecne záväzného nariadenia), nepríjemná návšteva sociálky v rodine a od poisťovne požiadavka na plnú náhradu liečebných nákladov.
Čo však čakať na kontinente, kde masový vrah nedostane trest smrti a kde sa bez povšimnutia potĺkajú desaťtisíce ilegálov bez identity, pripravených spáchať akýkoľvek zločin. Tento rozval práva sa prejaví aj tak, že zdebilnení obyvatelia sa budú vedome správať najust všeobecne prospešnému pravidlu, lebo čo im kto môže, všakže.
Inak, zaujímavý bol ten stádovitý reflex. Na rozdiel od predošlých rokov bolo cez deň ticho, takmer žiadne sólo buchoty, kde by sa dalo identifikovať, kto to urobil. O polnoci však začali holé opice stádovito besnieť, silvestrovskí hrdinovia povyťahovali zásoby mrdadiel a trieskali ako zmyslov zbavení, že "my vám ukážeme aj s vaším nariadením."

O úbytku vtáctva v Bratislave by vedeli rozprávať profíci z SOS/BirdLife. Naposledy im padla sánka, keď v lete z mosta SNP nechala J&T vcucnúť do vysokotlakových čistidiel desiatky hniezd zákonom chránených belorítok plných mláďat. Akože služba mestu pred začiatkom predsedníctva Slovenska v Rade EÚ. Pokiaľ viem, nikto nebol za túto beštialitu potrestaný, a už vôbec nie exemplárne.

K nám sa dnes popoludní vrátili holub, dve hrdličky a tlupa vrabčiakov. Vyzerá to, že všetci naši obvyklí stravníci silvestrovskú oslavu holých opíc prežili.
Sýkoriek však bývalo z roka na rok menej a tento rok už nič.

Dusanbe

u nás, na vidieku, tie sýkorky.

Vďaka článku som sa šiel radšej presvedčiť, či majú na skorú rannú hodinu dosť krmy, keďže ja sa ráno kŕmim až pozdejšie. A pri -12 je absencia raňajok pre sýkorku určite nepríjemná záležitosť, aj ked verím, že naše sýkorky majú v zálohe aj plán B (iné kŕmidlo).
Najviac druhov som zažil na jar - 14 naraz - úžasné. Mnohé boli migrujúce - vtáctvo má už dávno, pradávno pan-európsku, či dokonca africko-európsku úniu...
Pokiaľ je krajina bez snehu - nie je zrejme na kŕmenie odkázané, tak veľké množstvo vtáctva ostáva v lesoch - bol som skontrolovať - boli tam :-)
Vrabčiaci ma prekvapili nedávno v Švajčiarsku - plné námestie, naozaj. Zatiaľ čo u nás takmer vymizli a patria pomaly k vzácnym druhom - tam sa nehanebne napchávali dobrotami na predvianočných trhoch. A že hlúpe vrabce...

Mrdači petárd boli mimoriadne aktívni aj u nás - našiel som pod oknom nevybuchnutú petardu s nápisom "TNT" - taká škoda - tak som ju hodil naspäť susedom - ale neviem prečo som ju nezapálil.
Pri tom "silvestrovskom mega-besnení" ma napadlo - všetky tie farby v ohňostrojoch sú vďaka prvkom vzácnych zemín - či sa už niekto kompetentný zamyslel nad dopadom takého množstva rozptýlených solí týchto prvkov na životné prostredie...

Ľubov

naozaj.Miroslav Saniga je zaujímavý aj v tom,že vytvoril na Starých Horách "vtáčí raj",chodia sa tam najesť ako do reštaurácie rozličné druhy,on hovorí,že len sýkoriek je 70 druhov.

Možno tento rok sa sa niekomu z nás podarí nejaký husársky kúsok,napr.uvidieť orešnicu,alebo modrú vranu,čo sa volá krakľa.Žije ešte v Maďarsku,taký migrant by sa mi celkom pozdával.

Na tomto webe je naozaj niečo špecifické,možno je to tým,že ste všetci zakladajúci členovia z jedného mesta,resp.zo západoslovenského kraja.Ono sa to nezdá,ale má to svoj význam.

Dusanbe

prvú vetu - vlastne nadpis, ďalej som sa zatiaľ nedostal,
ale okamžite ma napadlo - toto napísala Ema !
Pozriem nižšie - a naozaj sa nemýlim, :-)

Tak ma to potešilo (veci sú ešte stále tak, ako majú byť), že musím hneď všetkým autorom aj čitateľom NADHĽADU, ale najmä menovite Eme (prepáč Arton, samozrejme aj Tebe) , zaželať do roku 2017 (môj ty bože - vidíte ten letopočet - sme to ešte stále my ?!?)
hlavne veľa nadhľadu, ale samozrejme aj tých obvyklých, vôbec nie nepodstatných osobných či pracovných pozitívných želaní !

P.F. 2017
https://www.youtube.com/watch?v=YaFsVyoilt0

Norman

hm, ty si naozaj nejaký pamätník. Ty si nebodaj pamätáš ešte aj časy, keď sa na Sme dalo diskutovať :-)))

balu

"a nerusi tradicie ktore su zauzivane" by sa možno dala analyzovať. ODKEDY je to taká hovadská tradícia? 20 rokov? V takom množstve myslím. Sem-tam nejaká petarda bola aj za mého mládí ale toto kvantum teda nie. Vadí aj mne, dcéra doslova nenávidí, psa sa z toho ide roztrhnúť a videl som už aj zhoretý strom lebo šustákoidi neuhádli dráhu petardy.

slaven1

Niektorým častiam Európy hrozí islamizácia. Islamskí migranti si budujú svoje komunity na starom kontinente a pokiaľ sa dobre neintegrujú, budú destabilizačnými prvkami. V rozhovore pre TASR to povedala riaditeľka Prognostického ústavu Slovenskej akadémie vied Martina Lubyová.

TASR, a celý rozhovor s M. LUBYOVOU je kde? To je taký problém, zavesiť to celé na váš kanál na Dailymotion?! Klasickí kurviči informácie v praxy...

slaven1

Nastupující prezident Donald Trump bude mainstreamová média obcházet pronášením veřejných politických prohlášení přímo na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Tento u prezidentů bezprecedentní krok je střižený k tomu, aby omezil roli médií mainstreamu jakožto informačního filtru...

Trump vynechá pri zverejňovaní informácie klasických, zastaralých kurvičov, ktorým majú malú dôverihodnosť. Bude používať kurvičov moderných :)

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9501-kontrola-media-trump

#skazenáInformácia

Norman

týmto vedomým krokom naozaj prináša revolúciu. Je vidno, že ten chlap má zrejme niekoľko premyslených myšlienok (zrejme vygenerovaných desťročiami skúseností jeho tímu).

Vláda dnes naozaj nepotrebuje komerčné masmédia. Keď už každý občan, každáá korporácia, tak aj vláda môže mať vlastný webový kanál.

Mierne ma napadla tzv "verejnoprávna televízia" ako oficiálny inštrument vlády - ale v realite tento koncept vznikol v okupovanom Nemecku a Rakúsku nie ako nástroj slobody vlády, ale naopak, ako nástroj jej kontrolovania a obmedzenia jej prístupu k médiam. Ten názov je výslovne orwelovsky perverzný. Verejnoprávnu televíziu, toto monštrum plné ideológie, majú len v zotročených krajinách. Aj u nás je neparadoxne plná protivládnej a protinárodnej propagandy. Neviem, kto tie správy pozerá, ale nedá sa to robiť ani v skafandri - také je to plné jedu.

slaven1

Spor k štátnej (verejnoprávnej) TV (RTVS) treba spraviť. V slovenskej praxe, keď klanové média (SME, HN, JOJ, TA3...) zastupujú záujmy klanov, je dobré, ak je nejaké médium, ktoré sprostredkuváva (komunikuje) oficiálnu pozíciu ľudu (teoreticky to znie pekne).

V slovenskej praxe sa ale stalo, že štátne médium, RTVS, ovládajú Američania, najsilnejší klan u nás doma (Mika je býv. riaditeľ americkej TV Narkóza). Tak to už chodí v kolónii...

Verejnoprávne RTVSky môžu slúžiť aj dobru, ak ich ovládajú pronárodné sily. Russia Today dokonca, v tejto etape ich existencie, slúži dobru celoplanetárnemu.

RTVSky minimálne nastavujú úroveň verejnej debaty v krajine.Keď ich však ovládnu cudzie sily, dopadne to ako vo Švédsku, Česku (ČT) alebo Slovensku (RTVS), viď príklad Sfetovaný trt (podľa mňa šlape, alebo šlapal, na pervitíne) vs. premiér Slovenskej republiky Robert Fico.

V bratskom Čekistane zase okupačná administrácia zriaďuje ministerstvo pravdy:

„Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk:

„Nechápu, co komu na zřízení Centra proti kybernetické bezpečnosti a terorismu vadí, může to vadit člověku, který nevěří, že tady probíhá cílená dezinformační kampaň, nebo člověku, který se na tom podílí."

„Kolem vzniku tohoto útvaru je řada mýtů, netvrdil bych, že se jedná o cenzuru, ale je to něco jako úřad na pravdu, selectivní vybírání názorů a orazítkování pravdy, nemyslím si, že by to měli dělat úředníci či nějaký útvar, ještě pod silovým ministerstvem, kterým vnitro je,“ oponuje předseda Pirátské strany a dodává, že nepatří ani do jedné škatulky.

http://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-6/15424-tato-starsi-zena-ob...

Norman

To, že nastáva tvrdá cenzúra je bezpochyby. Nemá ale zmysel zbierať všetky možné náznaky cenzúry, i keď by bolo dobré

Ta nahrávka je ten dosť slávny rozhovor, keď ho nakoniec Fico zvozil. Som na to klikol teraz, a musím povedať, že ten novinár bol naozaj ako na drogách a absolútne kreténsky agresívny, absolútne mimo základnú slušnosť (naozaj taký stupeň skákania do reči som nikdy nepočul ani v politických debatách medzi politikmi, nie? Takisto priame popieranie )

Ĺutujem Fica, že si necháva takto ničiť zdravie. Súvisí to aj s témou, ktorú tu máme v tomto článku - že si Fico mal naozaj "vyprosiť takéto konanie", ale hlavne, má toho zmrda zničiť, akokoľvek dokáže. predseda vlády je človek ako každý iný a individuálne môže ničiť, kohokoľvek chce.
Orbán to vie, ale Fico nevie v médiach ukázať silu, nevie ukázať "hrozby". Fico je príliš veľký dobrák. Prečo si preboha nechá čo len RAZ skákať do reči??? Je samozrejme mierne z formy aj z dôvodu svojho zdravotného stavu (kedysi si s Hríbom poradil bravúrne) Je len na ňom, či sa nechá doslovne zabiť takýmito dementami. Moc to prežíva ale azda sa dostane ešte do formy, ináč ... hm, naozaj, nielen politicky zomrie.

Díky za pripomenutie toho, za ten link, myslím, že je dobré, že som si to (teraz) vypočul (skoro celé).
Novinári sú špinavé protislovenské prostitútky, a nielen tým, že idú proti Slovensku, ale aj tým, že sú v spolku s protiľudskou plutokratickou mafiou.

Toľko k verejnoprávnej RTVS. "verejnoprávnosť" je nezmyselný termín - buď spadá pod kompetenciu zvolených predstavitelov, alebo nie - medzi tým nejestvuje žiadna iná možnosť.

Norman

Predseda vlády sa nemá baviť s takýmito dementami, má s nimi spraviť poriadok

jeden typický klamársky slintajúci dement s pokleslou papulou.

Fico sa s nimi nemá srať, ale má konať.

To sa ale týka aj obyvatelov celej spoločnosti. Treba pripomenúť - novinári nie sú špeciál chránení zákonom, nie sú to ľudia s nadprávami, možno sa im brániť a vrátiť úder ako voči akémukoľvek inému zločincovi.

A oni sú zločinci.

 

 

slaven1

Nie sú zločinci. Sú zlo činci. Činia zlo, ale pôsobia v rámci zákona. Oni sú v prvom rade pracovníci, ktorý obsluhujú koloniálny status Slovenska. Obsluhú systém, zameraný hlavne na to aby sa koloniálna daň vyplácala. Systém, s ktorým v prvom rade súhlasia občania SR.

Norman

Neviem, ako to myslíš, že s tým súhlasia občania Slovenska. Občania možno tolerujú nejaké hriechy, čo pácha Smer, lebo ten dostáva volebné hlasy, ale určite nik nevolil masmediálnych agentov. To je absolútne moc bez mandátu, je to mediálna totalita.

No a práve pre fungujúcu spoločnosť je potrebná deľba moci - čiže treba im ukázať, že sú aj iné formy moci. Napríklad moc výkonná, a aj súdna a trestná.
No, ak oni, prestitúti, so len zlo činci, tak to teda môžem prebrať aj ja, lebo v tom prípade ja som sud Ca. Ja som schopný ich odsúdiť. Samozrejme, nie všetkých naraz, ale podľa práva, individuálne, každého jedného. S dôrazom na slovo každého, veríš mi?. Škoda, že naše virtuílne rady opustil Aman, ale mám ešte priatelov K&T, ktorí to potom po rozsudku prevezmú, ako to má byť.

Samozrejme, dištancujem sa od akéhokoľvek podnecovania násilia a nenávisti - treba postupovať absolútne chladnokrvne a prísne podľa najvyšších zákonov, alias svedomia.

Pravda, to sú moje názory, a ja som len umiernený, takmer teoreticky zástanca ahinsy. Čo si myslí väčšina ľudí, to tu ani nemôžem napísať, to by už bolo naozaj ako výzvy na násilie a najslabšie sú výzvy na rozbitie novinárskych papúl. No, to je fakt takmer kompromis.

slaven1

Áno, občania Slovenska si môžu za to, čo sa tu deje. Ich nechcenie používať vlastnú hlavu. Ich nechcenie mať sa dobre. Na Slovensku chýba organizovaný tlak Z DOLA - ľudia nechcú, resp. nič účinné nerobia, resp. kritická masa je spokojná s tým ako sa jej žije.

Vláda robí to, čo jej občania dovolia.

Norman

myslím, že obaja chceme naznačiť, že občania Slovenska sa jedného bieleho dňa, zajtra, môžu zdvihnúť a škaredo rozbiť novinárom papule.
Samozrejme, som realista, moc médií a ľudí za nimi je silná - preto nie všetkým naraz. Ale po jednom.

To stačí. Konieckoncov, to je ako tá jednoduchá matematika. Vieš rátať? Na konári sedí 10 vrabcov a osierajú plot. Chlapec jedného zastrelí. Koľko vrabcov zostane na konári? (ináč formulované, o koľko percent sa zníži zasieranosť plota?).

Ech, nebudem čakať na odpoveď. Tá je jasná - strelí sa iba raz, ale zasieranosť plota klesne o celých 100%.
Tomu sa povie efektivita. je to veľmi easy, very nice a je to ako droga, keď sa s tým začne.

slaven1

Strieľanie netreba. Rusi dosahujú dobré výsledky v oblasti dekolonizácie (suverenizácie) prostredníctvom organizácie NOD a nikoho pritom nestrieľajú. Treba si uvedomiť, že akákoľvek koloniálna správa danej krajiny stojí vždy mimo zákona (proti ľudu danej krajiny), takže stačí postupovať v rámci platných (medzinárodných) zákonov. Treba ovládnuť verejnú mienku a na to dnes stačí Youtube :)

 

Ďalšia vec je častý "historický" spôsob riešenia na Slovensku našinca. Ten trpí, trpí a potom vybuchne a ľudia sú pápežskejší ako pápež (stratia mieru), vznikne neporiadok a anarchia. Tomuto sa treba v procese dekolonizácie vyhnút. Netreba si vyhodiť do vzduchu vlastnú, hoc aj kolonizovanú krajinu.

 

Pýtaj sa čo nevieš (o tom ako zvýšiť mieru suverenity), bo zatiaľ je tento môj komentár dosť "univerzálny žvásť".

 

 

 

Ostatné vrabce síce odletia, ale za chvíľu sú späť. Treba buď odstrániť drôt alebo nasadiť mačku.

Norman

NOD nestriela? Hm.
Čo sa týka pýtania - odkedy existuje NOD?

Norman

To bola otázka na teba, taká rečnícka. Veď si chcel odpovedať, tak načo tie linky? Odnaučíš sa aj písať.

Ale k téme - Nejaké hnutie existujúce 4 roky predsa nie je bohvieaký návod, nie oni ničia nepriateľské siete.

slaven1

Nejaké hnutie existujúce 4 roky predsa nie je bohvieaký návod, nie oni ničia nepriateľské siete.

Toto som nepochopil. NOD má k dnešnému dňu 200000 členov.

Norman

Siete ničí Putin, ktorý má moc a aj rozum - nie banda amatérov.

Ale nechcem im krivdiť, možno niečo robia, len ty to nevieš napísať.
U nás ale také spolky nie sú a ani sa nerýsujú - u nás muží chcú, aby za nich ešte aj na internete bojovali ženy.

Definitívne priveľa ženských hormónov vo vode.

slaven1

Siete ničí Putin, ktorý má moc a aj rozum - nie banda amatérov. Ale nechcem im krivdiť, možno niečo robia, len ty to nevieš napísať.

Presne tak.

Norman

Isn't it amazing how much they got done, and how thoroughly they thought things through and then did mainly things that were lasting.....bravo gents....
Our existence has become so trivial and haphazard that it hardly seems meaningful....the founder's foresight built such a nation, that we've succeeded our way back into soft tyranny....the U.S. today is socially geared to protect the detrimental and reward the weak, failing, addicted, citizen rather than encourging more of the strong and productive kind...of all stripes,ages, and genders...we encourage our dependent to reproduce....we're phasing out those pesky opinionated and capable types...

http://www.prisonplanet.com/president-trump-to-shut-out-mainstream-media...

slaven1

U.S. today is socially geared to protect the detrimental and reward the weak, failing, addicted, citizen rather than encourging more of the strong and productive kind

Takýto sa volajú "marginály" (tí čo v zdravej spoločnosti s budúcnosťou prirodzene žujú na jej okraji, vyvrheli).

A tak ako to už chodí, tieto maniere v podporovaní vyvrheľov (pohlavný zvrhlíci, dejinne nesúladné náboženstvá...) preberejú po svojich pánoch aj pracovníci koloniálnej administrácie (v Nemecku, na Slovensku, Česku...).

Norman

ja by som povedal, že toto podporovanie "detrimentalov" začalo ako nástroj zahraničnej politiky USA, teda práveže najprv ho aplikovali v Európe (chápeš, to je tá Frankfurtská škola).
Až neskôr sa sami seriozne nakazili touto infekciou, aj sa u nich vyvinula samostatne. Karma.
No ale na tom smere šírenia infekcie až tak nezáleží - jeho zdroj je bezpochyby v stokách Newyorku.

Pri tejto téme naozaj treba presne uvažovať a dávať si pozor, čo je kritka skutočných "detrimentalov", a čo znevažovanie reaálnych, produktívnych vrstiev - pretože na zamieňaní a miešaní týchto dvoch je založený podvod toho tzv. kultúrneho marxizmu.

Náhodný okoloidúci

Otázka do pléna.
Odznela o polnoci z 31.12. na 1.1. v RTVS štátna hymna Slovenskej republiky? Keď sme si s rodinou pripíjali, ja som napoly driemal, takže som ju možno prepočul, ale pravdepodobnejšie sa mi zdá, že neodznela, aspoň sa mi tak marí. Ak neodznela, bola táto Mikovina chyba, alebo úmysel?

Norman

táto téma trocha koluje po webe, ale neodvysielanie hymny na Nový Rok Mikovi určite väzy nezlomí. To by musela byť najprv nejaká "politická vôla" toho proamerického prestitúta odvolať, vyhodiť.
Ale v tomto smere, v smere kultúry a médií, je Smer len slabé zdeformované vrece, Blaha aj Maďarič totálne zlyhali, resp. sa nechali kúpiť za misu šošovice.
Možno až SNS zosilnie. Všetci síce tvrdia, že Danko je sviňa, ale ja hovorím - ak áno, tak konečne tam bude jedna naozajstná. Takže, možno SNS začne naozaj rúbať tamtie zombie.

nové