Test z antisemitizmu

Milí antisemiti, zimný semester sa končí, preto je dnes na programe prepadový test z antisemitizmu. Kto bude mať slabý výsledok, pôjde na doučovanie k pánovi Samsonovi, a kto celkom prepadne, bude týždeň oprašovať tóru u pána Šebeja.

 

Téma dnešnej písomky je antisemitizmus v Rusku. Jeruzalém Post napísal: "Takmer všetci vodcovia liberálnej opozície (v Rusku) sú buď úplní židia alebo majú židovské pozadie." No a teraz otázky:

 

1. Židia sú v Rusku nepatrnou menšinou. Je to iba náhoda, že (liberálna) opozícia je takmer výlučne v ich moci?

Pomôcka: Áno

 

2. Liberáli sa hlásia k demokracii, čiže vláde ľudu, vláde väčšiny. Ak sa židovská menšina usiluje o vládnutie ruskej väčšine, sú to potom vôbec naozajstní demokrati?

Pomôcka: Áno

 

3. Väčšina Rusov je za Putina, teda proti (liberálnej, a teda židovskej) opozícii. Je teda väčšina Rusov antisemitská?

Pomôcka: Áno

 

4. Má liberálna (židovská) opozícia v prvom rade na srdci blaho ruských (antisemitských) obyvateľov krajiny, ktorej chce vládnuť, skôr ako záujmy svojich príbuzných (židovských liberálov) z iných krajín?

Pomôcka: Áno

 

5. Je aj tento test prejavom antisemitizmu?

Pomôcka: Áno

 

Správne odpovede posielajte školníkovi pánovi Smatanovi.

baloo

No včera, keď som čítal ten článok z JP, moja (takmer) prvá asociácia bola na vetu, že - citujem:

The murder hit Russia’s sizable Jewish intelligentsia particularly hard because "nearly all the leaders of the liberal opposition are either fully Jewish or have Jewish background,"

... ale LEN TAM!!! Nekukaj okolo!

Standoslav

Len jedna otázka:/hypoteticky/.Pôjdem v noci po ceste,niekde v meste,no,hocikde.Prepadne ma chlap alebo dvaja a budú pýtať peniaze a vyhrážať sa zabitím.Skopem ich do do kocky,prípadne im rozkopem gule ,alebo dolámem ruky,nohy atď.Zavolám bengá,poviem čo sa stalo a vyjde najavo ,že dotyční sú Jewreji.Tak sa pýtam:Som v tomto prípade antisemita?

Ema

To závisí od toho, ako incident vyhodnotia (večné) obete, na ktoré si povolal ruku zákona.
S najväčšou pravdepodobnosťou budú ako antisemiti označení aj policajti. Nezabudnite sa potom svorne prihlásiť u pána Smatanu, on si robí o takých ako vy záznamy.

Každopádne treba brať do úvahy, že ak prídeš do kontaktu so synom Sionu, ide zásadne o nadpriemerne inteligentného, vzdelaného, veľkorysého jedinca prinášajúceho ľudstvu svetlo poznania a blaho bytia, ktorého pohnútky sú len ušľachtilé.
Treba si vopred zistiť, kto ťa ide olúpiť, aby si zbytočne nerobil paniku v situácii, ktorú nevieš so svojím mdlým gójskym umom vyhodnotiť ako pre teba prospešnú. Ako hovoria budhisti, základom zla, t.j. najmä antisemitizmu ako zla najhoršieho, je nevedomosť.

SomTenKtorySom

zdá sa zaujímavá stránka v angličtine

http://www.veteranstoday.com/

a článok, aj keď obsah už pomerne známy, nemá chybu

http://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incred...

nové