Zaplava hnedoidov pokračuje - a tentoraz je Slovensko odpadová jama

Ekologická kríza a nedostatok, vojnový konflikt v Rusku, ekonomická kríza (o covid pandémii už ani nehovorím, našťastie) a do toho ešte nová migračná vlna z Juhu.

Nuž, nová - ťažko povedať, či je nová, je to stále jedna vlna od roku 2015, len sa nedeje vo veľkých prívalových vlnách v podobe mnohokilometrových kolón pochodujúcich ľudí. Veľký cirkus ako v roku 2015 bol pre režim neudržateľný, ľudia pri pohľade na to nezačali poslúchať, ale prestávali akceptovať hnedoidov a politiku multikulti. Teraz sa preto migruje už veľa rokov tajne, neviditeľne.

Nové je ale aj to, že tentoraz sa uzavrelo Česko a Rakúsko a migranti sa začínajú kopiť na Slovensku. Už neplatí žiadna solidarita EÚ a posvätný Schengen - hnedá voda stúpa, a tak sa vyššie paluby zatvárajú a teraz konkrétne nás, Slovákov, nechávajú napospas osudu.

Mimochodom, tak to spravia, aj keď sem dorazí vlna dezolátnych kriminálnych bánd z Ukrajiny. 

Ilegálni migranti sa zatiaľ kopia na Záhorí, kde im narýchlo stavajú stanové mestčká a podobné zariadenia. Ak bude zima, budú mrznúť a budú zlí. 
Dobrá správa je len tá, že je to blízko Bratislavy, a tak si voliči Valla tentoraz užijú liberálnosti a tolerancie na vlastnej koži dostatočne. Je to asi aj tak jediný spôsob, ako týchto ľudí na Dunaji liečiť - vopchať im čumák do hovna.
A najlepšie konkrétne - v 2015 spísali akúsi petíciu na podporu imigrntov - teraz možno každému do bytu zopár nasáčkovať. Vtedy sa prsili, teraz budú môcť prejaviť svoje veľké srdce.
 
Záver: treba tvrdú ruku. Preto buď budeme voliť protofašistu Kaliňáka, alebo nejakého iného radikála. Hm, akého? Hlasujem preto za Kaliňáka, ten sa ako sviniar voči protestantom už párkrat prejavil, tak teraz to môže odčiniť proti marodujúcim migrantom z Juhu a Východu.
Celková rada: samozrejme, treba chrániť vonkajšie hranice Európy. Treba im zabrániť difundovať cez more - to je naša základná prirodzená hranica.
 
 
slaven1

> o covid pandémii už ani nehovorím, našťastie

Nebola to žiadna pandémia ale plandémia. Celé to bolo naplánované. Riadiaci manéver, pokus natlačiť ľudí niekam. Kam je napísané v švábovej knihe Great Reset.

https://yandex.com/search/?text=%22plandemia%22

Ema

organizáciu Človek v ohrození, Slovenskú katolícku charitu ani organizáciu Magna.

Len vrece hován Krčméry chce robiť selekciu na rampe, aby rýchlo a účinne zvýšil vzdelanostnú úroveň Slovenska

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/645834-krcmery-medzi-migrantmi-su...

buko

Polmozog v plnom vykone: „Treba si uvedomiť, že aj my potrebujeme pracovné sily v zamestnaniach, ktoré nevieme pokryť. Je mnoho profesií, ktoré ani my na škole nevieme pokryť."
A preco ich nepokryl doteraz? Ved nabor hnedoidov nemusi robit iba ked mu fyzicky pochoduju pred barakom? Ale nech sa paci, nech teda skusa pokryt tie profesie s touto hnedou masou na tej svojej podvodnickej parazitnej skole a nech za rok da vediet ako sa mu to podarilo. Mozno z nich spravi dalsieho (stopatdesiateho v poradi) profesora osetrovatelstva alebo socialnej prace.

Norman

Nejestvujú "pracovné miesta", ktoré by nevedela "pokryť" krajina veľkosti Slovenska a väčšia.
Môžu byť samozrejme špeciálne miesta, jednotlivé, kde doma nie je expert, ale určite nie nejaký sociálny spoločenský trend, ako že chýbajú napríklad zdravotné sestry, inžinieri, alebo naopak menej kvalifikované sily. Ak také niečo nastáva, je to problém vnútorný a vnútroštátne ho aj treba riešiť. Nie dovážať chudákov.
Akákoľvek migrácia za prácou poškodzuje cieľovú krajinu ako celok, aj špeciál tamojších obyvateľov (dumping). Vyhovuje to povedzme krátkodobo firmám - ale na úkor celej spoločnosti. Vyhovuje to (zdánlivo) tým migrantom - ale na úkor ich dlhodobej perspektívy a perspektívy ich domovských krajín.
(to hovorím ako človek, čo dlhodobo cestoval za prácou )
.
Ale to je v prípade migrácie ľudí ako Srbi či Ukrajinci alebo Rusi do Európy.
V prípade migrácie nekvalifikovanej sily plnej kriminálnej energie je akákoľvek migrácia doslovne smrteľné nebezpečenstvo. Prišelci z Afriky či Blízkeho východu sú etnicky a kultúrne nekompatibilní s našou spoločnosťou a budú spôsobovať jej odumieranie.

buko

Svedi uz na to prisli a uz aj ti doposial politicky korektnejsi volaju po ich odsune, po nejakom rieseni (vid vysledok ich ostatnych volieb).

Slovensko je v uplne absurdnej situacii lebo Svedi tych migrantov volali kvoli tomu ze ako spolocnost dosiahli urcitu uroven blahobytu a uz nechceli robit urcite (pre nich podradne) prace. Tam by sme mohli najst nejaky racionalny prapovodny dovod tohto masoveho pozyvania roznych s europou nekompatibilnych hnedoidov.

Lenze na Slovensku nie je ani blahobyt, ani spolocenska situacia pre taketo nieco, takze migrant ktory tu zostane je zase len minusova polozka v rozpocte a spolocnosti. Cest vynimkam, ale tie aj tak situaciu nezachrania.
Takze Slovensko (teda tie platene marionety vo vladnych a mimovladnych funkciach + medialni sudcovia a propagandisti) len tupo plni akusi agendu, sebadestrukcny program, bez ziadneho racionalneho dovodu.

Norman

Hej, a ešte platí, že kým pri imigrácii na Západ je motívom vládcov sveta rozožranie Európy hnedoidami, tak Slovensko sa zas iba automaticky vezie v EU bez ohľadu na to, že čo má na Západe povedzme len nebľahý vplyv, má tu vplyv doslovne fatálny. Lebo, ako píšeš, tu ich naozaj nepotrebuje nik, a nik na nich nie je ani najmenej pripravený. Západ, naoko síce politicky korektný a pokrytecký, má skúsenosti z minulosti a vie v pozadí s negroidami škaredo vybabarať - to ale u nás proste nie je, nemáme políciu, nemáme radikálne skupiny.

Truhlík

Európa pácha genocídu európskych národov a situácia začína byť nevratná.
Liberálno-fašistický režim je najhorší režim v európskej histórii. Keď si jeden pozrie demografické štatistiky tak tento režim je horší ako pod Hitlerom či Stalinom. To hovorí štatistika.
A to ešte tie štatistiky sú sfalšované. Keby sa tam uvádzalo pôvodné obyvateľstvo tak tie čísla by to povedali jasne. Len to je zakázané lebo "fašizmus".
Newspeak, pravda, nikdy nepovie, že to je genocída. lebo genocída je vojnový zločin a podľa medzinárodných dohôd je za to hrdelný trest.

ilusion

Prišla "odmena" za proruské postoje.

nové