Lakmuspapier

Nemecká kancelárka sa v závere tohto týždňa stretla so všetkými štyrmi premiérmi Visegrádskej štvorky. Táto údajne najvplyvnejšia žena sveta bola údajne rozniesť inštrukcie - oznámiť, čo si praje. Je to, samozrejme, omyl. Merkelka je bezmocný pimprlák, ktorý formálne vedie okupovaný štát obsadený od konca druhej svetovej vojny americkou armádou a plne podliehajúci nariadeniam spoza oceánu. Trest za to, že Nemci neprijali ani anglosionizmus, ani židoboľševizmus a drzo si chceli ísť inou cestou, je krutý a večný - kým bude anglosionizmus pri moci.

Za štyrmi premiérmi ako-tak nezávislých štátov V4 šla Merkelbaba v zodpovednej funkcii lakmusového papierika. Jej úlohou bolo zistiť medzi štyrmi očami, pokiaľ sú až jednotliví premiéri ochotní zájsť. Do centrály potom ohlásila, že Sobotka bude spolupracovať na stopercent, ostatní strečkujú. Sorosoidné zákulisie už teraz vie, do akej miery treba na nespolupracujúcich pritlačiť. Ako? O tom sa v systéme, kde nepohodlní politici skáču bez padáka (akože nehoda), nedozvieme. Výsledok zločinného nátlaku nám ale oznámený bude. Zasadnutie hláv 27 štátov EÚ v Bratislave 16. septembra 2016 sa blíži.

Nech už sa takzvaní európski lídri vybavujú o čomkoľvek, európsky ľud sa búri. Je márne vyškoľovať ho z antirasizmu a hate-free kultúry, pretože ľud serie ničo úplne iné, než nejaká etnicita či náboženstvo. Vedenie Európskej únie, zhmotnenej v podivnej inštitúcii s názvom Európska komisia, Európanom dalo a dáva jasne najavo, že v hierarchii na ich kontinente je na prvom mieste vychytračená miliónhlavá banda ilegálnych migrantov, ktorá dostáva do daru obrovské zdroje a nič za to nemusí urobiť. Len proste vtrhne do EÚ, skotí sa na posteľ a začne si porúčať. Učebnicovým príkladom bruselského chrapúnstva voči Európanom je misia eurokomisára pre digitalizáciu Oettingera (známe sionistické štetinaté prasa), ktorý sa nevedno prečo chopil témy ilegálnych migrantov, redizajnovaných Európskou komisiou na úbohých utečencov. Zrejme je to práve jeho sektor, čo vyrába bezplatné appky pre smartfóny tých zbiedených migrujúcich nešťastníkov, aby omylom neštrádovali smer Mekka, ale tak ako treba - na Berlín. No a táto štetinatá sviňa nedávno pobiehala po našom regióne a vykríkala, že treba zjednotiť finančné benefity pre ilegálov "na európsku", ergo nemeckú úroveň, aby boli ochotní liezť aj do krajín V4. Čiže aby tu dostávali jevrí ako v Deutschlande. Padol návrh, aby boli benefity zjednotené práve na úroveň sociálnych dávok vo V4, Oettinger však vyjadril obavy, že to by do Európy žiadny občianskou vojnou ošľahaný mladý Arab či kosovarský kozomrdský šiptarec zbehlý v pasáctve a šmelení s drogami neprišiel - a to by bola škoda. Vymreli by sme, či čo. A keď sa tu tak tá štetinatá sviňa Oettinger so svojou pofidérnou agendou potuloval ako odpojený vagón, povedala som si: prísť sem s agendou zjednotenia platov na "európsku", ergo nemeckú úroveň, to nie, ty kurva prašivá. Na to od vstupu Slovenska, Maďarska, Poľska, Česka, Bulharska a Rumunska reč nedošla ani náhodou.

(Mimochodom, pred pár dňami sa Nemci dozvedeli, že majú byť bande moslimských ilegálov vďační, pretože už za jediný rok dokázala zvrátiť negatívny demografický vývoj. Urrraaaa).

No a až potom, na druhom mieste za araboidnými ilegálmi, sú Európania, ktorým systém nedá zadarmo nič. Špeciál to platí pre štáty V4, kde systém do ľudí roky hučal, aby si uťahovali opasky a držali papule pri pohľade na vznikajúce hladové doliny. Toto je hlavný problém, vy duté lebky od Junckera po Sorosa - že chcete donútiť Európanov strpieť pocit hrubej nespravodlivosti a poníženia. Tento pocit, že na ich vlastnom kontinente majú mať za európske peniaze navrch nejakí vychcaní ilegálni nomádski araboidi pohŕdajúci európskou kultúrou, Európania neznesú. Bodka.

 

Na rozptýlenie dve videá z Frankfurter Allgemeine

Úbohí Fluechtlingovia (samé typy, aké túžime stretávať na európskych uliciach hlavne po zotmení) strádajú, kým nazi-maďarskí renderšégovia robia na ilegálov škaredý kukuč a vrchný renderšég si vysedáva v sklenej veži. Medzi migrantmi, vyčkávajúcimi na vhodnú chvíľu na ilegálnu infiltráciu do EÚ, sa motká osamelý maďarský dobroser s konzervami. A kde sú naši slniečkárski dobroseri s ich heslom "Výzvazaľuckosť"? Už ich omrzelo žemličky natierať? Ako poslední tam boli tuším minulý rok v októbri českí dobrovoľní dobroseri. Baba sa v rozhovore snažila držať formu a zo zvyku bľabotať o ženách a deťoch, ale triasla sa jej brada a naveľa-naveľa priznala, že tam šlo oživot. To najmenej, čo sa stalo, bolo, že na ňu úbohí Fluechtlingovia prekotili jej dobrovoľnícky žemličkový stôl. Čo sa dialo ďalej, sme sa nedozvedeli - až potom na Silvestra v Kolíne.

A tuto sú pre zmenu dobrí nemeckí policisti, ktorí zodpovedne buzerujú plnohodnotných občanov štátu. Radosť pozerať. Sú takí dobrí, že vyčmuchali ešte aj nacistickú sim-kartu. Dôvod? Vyvesili na bránu vo svojej vlasti malý transparent. Keďže to nie je dúhová buzivlajka, ani vlajka Daeša, aka Islamského štátu, majú z toho vytriasačky.

 

 

 
 
0
slaven1

- Sobotka, človek čo v živote nepracoval a od výšky robí karierneho prisluhovača, má pred voľbami do vrcholného úradu koloniálnej sprvávy, tiež nebude toľko vyskakovať proti záujmom ČR.

Róbert, Angela (so svojím tradičným gestom), poľská prezidentka, Viki a prisluhovač

- Ako odpovedať Oettingerovi na ním ozvučený návrh o celozväzovom zjednotení dávok pre kobylky? Jednoznačne áno. Ale najskôr musí prebehnúť zjednotenie platov, zjednotenie dôchodkov a potom môže nasledovať zjednotenie dávok. Ak sa dajú do práce tak by to Eurozväz mohol stihnúť ešte vrámci tejto 5-ročnice. Čo na to povedia nemecké korporácie, ktoré sa tešia, že slovenskému robotníkovi môžu dať 34% platu jeho nemeckého kolegu je viac menej jasné :-)

- skokanov ako Jürgen Möllemann je viac. Ja som sa dopátral (propagana to starostlivo chráni) ešte k týmto menám:

Aldo Moro (1968, pravdepodobne Gladio)

Olof Palme (1986, zastrelený neznámim útočníkom)

Andrzej Lepper (2007, "samovražda v ofise")

Jörg Haider (2008, auto"nehoda")

Zaistite hranice - zaistite budúcnosť, Brandenburgská brána, Berlín, 28.8.2016

Zaistite hranice - zaistite budúcnosť, Brandenburgská brána, Berlín, 28.8.2016. Vyvesili to nejakí "Identisti" http://identitaere-bewegung.de/

--

Ešte k dnešnému dňu: Pred 72 rokmi sme začali s vysťahovaním.

slaven1

Fico šiel tento týždeň v piatok navštíviť Putina. 800 mega jewry za transport plynu je v ohrození - píše štátna propaganda. Asi sa to môže ten ukrajinský reverz.

Za zmienku stojí, že deň pre tým raňajkoval u francúzskej žuvačky Hollandeho. Darmo, "štátna radkyňa" Trošková nešuká hocičo.

Grigoriy-Ilmoran

povedal by som ti niečo naozaj od srdca, ale sme dohodnutí, že si tu nebudeme nadávať.

Povedz však, prečo teba trápi, že Fico išiel do Moskvy, načo tu spomínaš Troškovú? To určite nemáš z vlastnej hlavy, nie je to výsledok tvojho rozmýšľania.
Dokedy my Slováci budeme natoľko pripečení, že budeme svet vidieť len cez oči darebáka Shutza, pripečenej Baloghovej alebo vychcalého Šebeja?

Keby bol svet podľa mojej chuti, Fico by bol v Moskve pravidelne raz mesačne, a v Čine dva razy ročne. Čo si o tom myslí Šebej alebo nejaký Ivo Samson by ma nezaujímalo ani najmenej.
Keby si v takej veci otvárali hubu, ešte by som dal prišetriť, či ich za to neplatí nejaká cudzia mocnosť.

Slovenský premier nemá vačšiu úlohu, ako postarať sa o to, aby v záujme prosperity štátu vyhľadával pre Slovensko všetky možné obchodné príležitosti kdekoľvek na svete - pragmaticky, bez emócií, ale hlavne prefíkane.
Ja si máločo želám viac, ako stretnúť raz nejakého cudzinca, a počuť od neho výčitku, že my Slováci sme extra prefikaní, nespoľahliví a nevypocitatelní ľudia. Pre nich.
Čím by bola tá výčitka ostrejšia, tým by ma to viac tešilo.
Bez ohľadu na to, čo si o takej veci myslia vsakovakí pošukovia v službách cudzincov.

Teraz ty mne povedz, o čom vlastne bol tvoj príspevok.

slaven1

Zverejňovaním dezinformácií sa vážené spravodajstvo (zdroj neskazenej, nedojebanej informácie) nebuduje.HS zverejnili článok:

Steven Rockefeller: “Treba sa dohodnúť s Rusmi, inak bude vojna. Dohodnúť sa nepodarí, a preto bude tretia svetová vojna” (New York 6. septembra 2016 (HSP/Foto:Facebook))

Článok cirkuluje už asi týždeň runetom:

Стивен Рокфеллер: Я уверен, что Третья Мировая война будет (27.08.2016)

Рокфеллер разжигает войну: вот зачем ему клоны (29.08.2016 15:58)

Стивен Рокфеллер: «Я уверен, что Третья Мировая война будет»  (05 сентября 2016 03:01)

 

 

Je tam niekoľko závažných chýb:

- chýba odkaz na video (takýto kúsok bude mať svoju adresu na stránke TV spoločnosti)

- nie je uvedený názov TV (ani program, ani čas)

- nie je možné spraviť spätnú kontrolu informácie

 

 

Мы видим, два союза мощных государств (США ЕС и Россия, Китай, Иран), которые стремятся к доминированию и не хотят друг другу уступать.

- zmienka o neexistujúcom spojenectve USA a Eurozväzu v kontexte "túžby po svetovláde". EÚ je podriadená inštitúcia USA.

- výrok zabaľuje Čínu, Rusko a Irán do zjednoteného, spojeneckého bloku (také nie je zatiaľ) v jednej vete s "túžbou po svetovláde" aj týchto krajín. Hrubá logická chyba vzhľadom na dnešný stav vecí. Tieto krajiny "nechcú počúvať" (morálne sprofanovaný Washington), ale to sa nerovná "túžbe po svetovláde". Rockefeller, ktorý neinformovaný ani sprostý nie je, buď nevie čo sa deje, klame alebo je hlúpy => takto by myšlienku v živote nesformuloval.

Развалить Россию, подтолкнув регионы к отсоединению, не получится, потому что люди видят опыт вышедших из СССР республик, которым лучше жить не стало. Так считает Рокфеллер: «Нынешняя Россия, абсолютна непохожа на СССР. Советский союз состоял из республик, которые возможно было подтолкнуть к отсоединению, объяснив, что по одиночке будет лучше жить.

- Rockefeller hlúpo odkrýva a zoficiálňuje svoje plány na rozčlenenie Ruska a chvastá sa úspechom rozčlenenia ZSSR. Ako som napísal, tak "prosto" a priamo by na verejnosť tento človek nikdy nehovoril.

...ужно договариваться с русскими, или будет война. Я считаю, что договорится не получится.

- ak by bansteri tlačili na pílu a "vyrobili by" 3. svetovú, tak z Londýna a NYC veľa neostane (3 sv. v čase existencie jadrových zbraní je krajne nepravdepodobná, pretože sa nedá vyhrať - prehrajú všetky zúčastnené strany).

 

- ak by to bola pravda, tak by to RT dávno rozpropagandovalo na celý svet (takúto čerešničku by si nenechali ujsť)

 

 

Dezinformácia síce veľmi pekná, no stále dezinformácia.

https://www.youtube.com/watch?v=ohmajJTcpNk

slaven1

No aha, cez Okoloidúceho ku mňe doputoval odkaz na text https://dennikn.sk/blog/hlavnespravy-sk-postupne-primiesavanie-jedu/#roc... kde si tiež všímajú tento rokeferelovský článok z HS.

Text som čítal do bodu:

Hlavnespravy.sk článok prevzatý z ruského propagandistického servera RUSSIA TODAY

A čo, DníkH, TA3, SMEtiareň, Zlý čas nie je propaganda? Však preberajú veci zo "zdrojov" ako AP, Reuters, BBC, CNN... všetko jedna a tá istá banda. Ak je teda RT "zlá ruská propaganda", tak na vyváženie je dôležité a potrebné dopísať "ale čítajte radšej nás, naša propaganda je lepšia".

 

- Pre čítam HS

- Udalosti v Sýrii vo verzii DníkaH o nevinných obetiach ruského bombardovania.

nové