Assarhaddon

komentáre

Assarhaddon

V dlhom príspevku si zmiešal všetko možné, vojnu na ruskej Okrajine, digitálnu menu, WC v Nitre...a ešte aj ľuďom robíš výčitky.
Napadlo ťa, že zavádzanie digitálnej meny, satatizmus slobodomurárov, Ježiš Kristus (zrovna dnes je pamiatka jeho obetovania sa ako syna Božieho) a súdny deň jediného Boha, to všetko spája červená niť súvislostí a nedá sa zvrátiť?

Assarhaddon

Môj tip je, že sakrálnou obeťou bude Slovensko.
Skrátka, za 5 - 6 mesiacov nebude problém preliať vojnu z Ukrajiny k nám. :))

Assarhaddon

2022 - krvavá jar
2023 - hladná jar
2024 - víťazná jar
Inak, v Odesse na rozdiel od Kyjeva sú pre Rusov dve veľmi dôležité budovi, ktoré nechcú za žiadnu cenu poškodiť, takže je to jediné mesto, ktoré by Rusi nedobýjali.
Dom Odborov - symbol pre udalosti z mája 2014 a budova opery, ktorá bola postavená v r. 1883 až 1887. Je to neuveriteľné, ale Kyjev je v porovnaní s Odessov pre Rusov nedôležité mesto. V časoch ZSSR boli najvýznamnejšími ruské mestá Leningrad (St. Petersburg), Stalingrad (Volgograd), Sevastopoľ - všetky dnes na území RF + práve Odessa, dnes jediná mimo územie Rusi, hoci je to historicky ruské kozmopolitné multietnické mesto.
Takže, ak to okolnosti a dianie na fronte čo len trochu umožnia, Odessa nebude Rusmi nikdy bombardovaná. Ukrajinská kríza sa môže skončiť až pádom Odessy do ruských rúk, ale až po totálnom vyhladovaní obliehaním, ktoré by malo začať v r. 2023.

Assarhaddon

Áno, presne pre takéto prípady je Srbsko v Organizácii Zmluvy o kolektívnej bezpečnosti - zatiaľ v statuse pozorovateľ. Ak vláda vyhodnotí, že ide o prežitie štátu, tak požiada o plnohodnotné členstvo. Ak sa niekto pokúsi "farebnou" revolúciou zmeniť režim v Belehrade, tak bude nasledovať to, čo v lete v Bielorusku, či toť po sviatkoch v Kazachstane. Súčasná Moskva, nedopustí ani omylom aby bolo Srbsko napadnuté či zvrhnuté do stavu zámorskej kolónie.
Obzvlášť nie teraz, keď spoločný pakt Moskva - Peking má vojenskú prevahu na Washingtonom a štátmi NATO.

Assarhaddon

Je to aspoň zaujímavé, zaujímavejšie ako pred sto a viac rokmi. Neuškodí jeden citát z modlitby o tom, ako sa ľudstvu kráti čas:
"Ty ma v zlý deň, ktorý príde na celý svet, schováš vo svojom stánku". Veru hovorím Vám, modlite sa, lebo siedmy mesiac bude čas keď živý Boh splní svoj sľub.

Assarhaddon

Peter K. bol urgentne predvolaný pred Boží trón. Ktohovie, možnože ho povýšia podľa zásluh. Údajne, archanjel, ktorý povolávací rozkaz doručil videl, že nebohý Peter K. sa tak ponáhľal, že aj pilotovi zakázal na pristátie hľadať letisko, vraj stačí aj dlhý, rovný nenarušený ľadovec.

Assarhaddon

Tipovanie milujem, takže po dlhom čase som tu zas.

AMERIKA - verím, že ak sa Trump neudrží pri moci, tak celú vládu Bidena budú sprevádzať občianske nepokoje v tých štátoch, ktoré v podporili Texas v žalobe voči Pensylvánii na najvyššom súde (Joy Day).
EURÓPA - dominantnou udalosťou by mohol byť ničivý sopečný výbuch, to aby sme nemali furt len zlo, ktoré si ľudia spôsobujú svojou nenávisťou navzájom.
SR - naplno si vypije svoj kalich karmy v podobe Matovičovej hrôzovlády. Nuž, každému , čo jeho jest.

Assarhaddon

Bod č. 5. Rusko nemá vlastnú kultúru, nemá ju životaschopnú? Norman vie o Rusku málo, inak by vedel, že každá civilizácia má vlastnú kultúru, aj keď veľmi je problematická jej kvalita, resp. originalita. Každopádne Matka Rus nie je o nič menej životaschopná ako staroveký Egypt, alebo dnešná Čína.

Assarhaddon

1. Obrazne povedané - je normálne, že "učiteľ vie na začiatku vyučovania predmetu viac ako žiaci". Pjakin mnoho krát ľudí vyzýval, aby mu neverili preto, že on to povedal, nech si fakty overujú a učia sa z tých hrubých kníh napísaných vnútorným prediktorom ZSSR. Nikdy nešlo o 1 konkrétneho človeka, na neho sa len mnohí odvolávajú, keďže je najkomunikatívnejší z bývalého kolektívu autorov do júna r. 2018.
Teraz k Tvojej otázke. Garantom hraníc a existencie III. Československej republiky, vzniklej po II. svetovej vojne bol ZSSR. To čo povedal by vedel on sám najlepšie vysvetliť, ale vzhľadom na ďalšie aktivity vojsk NATO (99´ bombardovanie Juhoslávie, 2011 nelegálna vzdušná invázia do Líbye, 2013 - vyvolanie konfliktu s vládou v Damašku skrz armádu zástupných užitočných idiotov pozvážaných ilegálne do Sýrie (a la Islamský štát). Takže, síce nepoznám historické pozadie toho čo Pjakin spomenul k r. 1968, poznajúc morálku a správanie NATO je to vysoko pravdepodobné. Sic.. kto by bol veril, že napr. anglosaský plán operácie "Nemysliteľné" nebol sovietsky hoax, ale pravda - svedectvo dych vyrážajúcej špinavosti GB. A keďže to, čo v tebou citovanom výroku od Pjakina zapadá do správania sa vedenia krajín NATO, považujem to za možné. Koniec koncov, ty spochybňuješ, ty daj dôkazy, že nehovoril pravdu.

Assarhaddon

Tvoj problém je, že iba svoj pohľad vidíš ako jediný správny.
Pjakin je pre Teba bulo, lebo Ťa osvietila Tvoja múdrosť, učiť sa nechceš, lebo Ty už všetko asi vieš. Ja mám vyšinutý nick, lebo tam nie je Mohamed, Kareem či Mustafa, možno Jožo, Irena alebo Tadeáš. Nemáš argumenty tak vyťahuješ detinské sprostosti.

Assarhaddon

Čítam, že premiér SR je v Tvojich očiach vraj "debil". Tak neuškodí sa pozrieť aj do zrkadla a spytovať si svedomie, prečo si nezaslúžite lepšieho. Možno pre svoju pohodlnosť, že takí ako Ty to nevzali do svojich rúk, lebo si mal 1000 výhovoriek prečo nekandidovať teraz, alebo pred 10 rokmi. On do toho na rozdiel od Teba a Tebe podobných išiel. Takže zbabelec tu opovrhuje chamtivým pokrytcom a kričí, že je "debil". Lepšie byť len debil ako zbabelec. Želám ti, aby si sa dožil aspoň 90 rokov, ideálne 100, lebo to sa stane len mužom, ktorý za celý svoj život nenašli žiadnu hodnotu, ideál, vôbec nič, za čo by v boji ten svoj život položili. V tom vysokom veku patriarchu (Ti hrozí), že zistíš, že si viedol prázdny život..Ale bude Ťa hriať pri ležaní na smrteľnej posteli, že TY SI ASPOŇ NEBOL debil. Iba pasívny zbabelec.

Assarhaddon

Ale máš samozrejme posvätné právo na názor Norman. Nik Ti to neberie. Verím starým prorokom, sympatizujem s KOB, nie s konkrétnym človekom (Pjakinom). Ty veríš, že Kočner nemá nič spoločné s vraždou dvoch chudákov pred dvoma rokmi. Aj ja aj ty sa môžme teoreticky mýliť. Ale aby sme stále ako rád píšeš "nekecali" neznášaš kecy.. zachovám sa ako čestný človek (neskromne sa za takého pokladám).
Podľa Nostradama v júli 2021 príde ku katastrofickému výbuchu sopky na európskom kontinente. Bude to údajne svetodejinná udalosť, zmení to podnebie na kontinente. Ak spomínaný čas uplynie a nestane sa tak, tak uznám, že si mal pravdu a ja som dogmatik s chorou mysľou - prípad s najhoršou hlúposťou.
S V. Pjakinom to nijako nesúvisí. Dosť pochybujem, že on sa vôbec kedy zaujímal o nejakých prorokov z dávnych storočí...
Ešte k Tvojej otázke: "Čo povieš, keď sa dostaneš ty do basy? Že si to zaslúžiš?"
Áno, živo si to viem predstaviť. Ak sa prijme zákon o povinnom očkovaní proti COVID 19, rozhodne nepobežím dať sa očkovať. Hoci ma podozrievaš, že som dogmatický hlupák, ako veriacemu mi je ľudské telo posvätné. Nikdy by som ho nešpinil tetovaním, alebo niečím, o čom nemôžem mať istotu čo obsahuje. Takže, ako občan si viem predstaviť, že za to by som raz skončil vo väzení a čo poviem potom? Že z pohľadu štátnej moci je to pochopiteľné. Stať sa to totiž môže stať len v našej fašizujúcej davo-elitárskej spoločnosti. Možno už o pár mesiacov, či o rok - dva. Ale časom zistíš, že sme obidvaja na rovnakej lodi...

Assarhaddon

Áno, dobre si pochopila.
Prečo? Tebe intuícia napovedá, že Kočner vraždu neobjednal.? Našťastie ja nemám v popise práce vypátrať pravdu. O tú strach nemám. Vieš, že pravda má jednu takú vlastnosť - po čase sa vždy zas a znova vynorí ako Mesiac spoza oblakov. Ja som tú kauzu nemal prečo sledovať detailne. A nikde som netvrdil, že je vrah. On je objednávateľ. Nie, nie je idiot, len priveľká sebaistota mu zatemnila rozum. Uveril dozaista nesprávnym ľuďom.
Koniec koncov, polož si otázku, prečo sa jeho "osud" nestal mne, alebo Tebe? Asi preto, že kto s čím narába, s tým aj schádza, však?!
Rovnako Kajetán Kičura. Keby toto bol právny štát, tak ho obvinia z vlastizrady a má doživotie. To, že sa tak nestane, je najčistejším dôkazom, že toto nie že právny štát nie je, na to tu nikdy ani nebola politická vôľa.

Assarhaddon

Ja že som písal invektívy na Normana? Je bieda, ak dospelý človek nerozozná výčitky od invektív? Kde tu padla jediná urážka, či vulgarizmus?
Škodí Ti dlhé vysedávanie za PC! Mal by si viesť produktívny život. Ja som ho provokoval? Škoda reči, to by boli fakt úboho slabé "provokácie".

Ale v jednej jedinej veci si akýmsi rozmarom Prozreteľnosti trafil "terč do čierneho". Každý máme totemové zviera, aj keď väčšina Európanov to nevie, neverí a popiera, pokladá severoamerických Indiánov za primitívov, keď to majú ako súčasť svojej viery. Trafil si, moje totemové zviera je prasa. Aj keď mi je jasné, že tak dobromyseľne si to zas nemienil...
Nepoznáme sa, i napriek tomu si sa pokúšal čo - to naznačovať na môj charakter. Odvážny mladý muž, za to rešpekt.
P.S.
Keď je niekto súdený za objednanú vraždu, nejestvujú iné farby, iba biela (nevinný) a čierna (vinný!). Takže, keď tam bolo v texte naznačené, že bol nespravodlivo odsúdený (priam monstrproces!)
, tak z toho mi vyplynulo, že podľa nich je ešte nebodaj nevinný (= čestný človek).

Assarhaddon

1. Norman zmienil svoje presvedčenie, že cca okolo r. 2022 (= onedlho) sa budú ľudia zabíjať na uliciach. Nie je to tak nezmyselné ako by sa mohlo zdať. Eurozóna si koleduje o brutálny mix inflácie devalváciou meny a občianskych nepokojov hlavne v juhoeurópskych štátoch eurozóny.
2. Lubov vidí odsúdeného Mariána K. ako nádejného budúceho prezidenta SR. Prečo by nás to malo prekvapovať, či dokonca šokovať? Nasledovnú myšlienku napíšem tak, aby to urobilo radosť Normanovmu vnímaniu sveta (a ctený MAILER na to asi zareaguje, že sa do Normana navážam, alebo púšťam "z huby invektíva"...): "V našej sekte (rozumej vraj Pjakinovej!), veríme, že ľudská hlúposť je mierkou maximálnej možnej miery Božieho dopustenia, takže naozaj je možné, že Kočnera si v tomto chlieve Augiášovom luza zvolí za p-rezidenta."
3. Mňa fascinuje, ako je Norman schopný mať aj pravdu aj sa mýliť. Jadrom toho je obsah bodov 1 a 2. Je zle a bude horšie, to nevidí len slepý. Ale bolo to predpovedané.
V Rusku sa šíriaca koncepcia sociálnej bezpečnosti o zverejnení náuky o riadení zložitých sociálnych supersystémov len napĺňa proroctvo o tom, že na prelome tisícročí z Ruska vzíde nová nádej pre ľudstvo a jeho duchovné napredovanie. Stalo sa, a Pjakin - na ktorom osobne nezáleží je len jedným nástrojom živého Boha, tak ako ktorýkoľvek iný človek.
A nech Vás čitatelia nemýli, že tak inteligentní a rozhľadení postarší ľudia ako napr. Norman sa k tomuto stavajú negatívne a podozrievavo (napr. sú sekta,..."Čo sa týka Pjakina, je mi ťa ľúto. Neurážaj a neotravuj ma tým ruským bulom."),veď bolo prorokované, že ešte dlhší čas ale uplynie od uvedomenia si po zrealizovanie nových myšlienok v každodennom živote.

Ľudia dnes zväčša myslia, že Tvoria dejiny výlučne svojou slobodnou vôľou a opovrhujú starými prorokmi a proroctvami.
Ľubov tu napísala, že na smiech alebo žasnutie mám už iba chvíľku. Lenže, ak majú proroctvá pravdu, všetci máme už len chvíľku...
Tak zatiaľ.

Assarhaddon

Narážal som na Tvoju prvú vetu v reakcii na Ľubov s názvom "Ja hovorím":
http://www.nadhlad.com/comment/36622#comment-36622

Neurážam sa, dávno to nebolo. Iba mi to prišlo nemiestne - nepatričné, Teba nedôstojné. Tvoja vec, viem, že ty si nerád uznáš čokoľvek, hoci aj prkotinu voči sebe.

Assarhaddon

Takže podľa autorky článku a administrátora tejto stránky je Marián Kočner nespravodlivo odsúdený čestný človek. Skrátka obeť režimu, signifikantný prípad kryštalizujúceho sa bezprávneho štátu.
Tak ak niekto považuje všetky dôkazy proti odsúdenému za vyfabulované, tak vtedy, ale LEN vtedy áno. Už chýbalo len toľko, aby slečna Teleki (kokso, veď má vznešené šľachtické priezvisko, nemôže nebyť Maďarka, ak už aj nie praneter Pála Telekiho...) načrtla svoj názor, že truľa a jeho snúbenicu odbachla naša tajná služba, alebo kváziprofesionálny nájomný vrah na objednávku tajnej služby, nie však Mariána K.
Už chýba len názor inak zhovorčivého Normana, ako to teda potom bolo. Nie, to tu on nenapíše, radšej bude o mne vypisovať..citujem že som "Ass sral hadom". Niekedy je ťažké uveriť, Normi, že si zrelý štyridsiatnik, lebo tie detské invektívy na ten vek nesedia.
P.S.
Pjakin a spol. nie sú sekta. Ale na vlastnú Tvoju škodu platí, že ak nemáš záujem sa učiť, pracuješ svojou nevedomosťou v prospech takých, čo chápu viac ako ty".

Assarhaddon

V biblii bolo prorokované, že pred koncom časov opäť všemohúci Boh pošle na Zem k národom dvoch prorokov. Ako v biblických časoch Izaiáš a Jeremiáš, aby varovali národy a odvrátili ich od zlého. Údajne by mali byť opäť z jedného národa. Ak by malo ísť o Rusov, čo by bolo docela možné, tak by to mohli celkom dobre byť práve V. Jefimov a V. Pjakin. Pokiaľ viem jeden je teraz vo väzení, a ak by bolo správne, že proroctvo sa vzťahuje na týchto dvoch, znamenalo by to , že druhý zomrie násilnou smrťou.
Stručný náhľad do faktografie, ktorá média mimo RF nezaujíma a ani ju nechápu resp. nechcú chápať je i tu:
https://blog.hlavnespravy.sk/1927/16-1-zmena-koncepcie-riadenia-sveta-uv...

Assarhaddon

Rudolf Vasky by mal kandidovať na prezidenta. On je taký Ježiš Kristus na slovenský spôsob.
Skončí v raji a jeko katani v pekle. Otázka je kde skončíme my - ovčania. V psej ryti, pamätajte si! Je to náš jediný skutočný POLITICKY väzeň.

Assarhaddon

Obrat HS môže mať v podstate len 2 varianty, či dokonca ich kombináciu:
- peniaze a kontakty
- majiteľ webu pustil do gatí z hrozby "návštevy" z NAKA.

Assarhaddon

Cha, cha, pekné poníženie ako Talianom, tak Európanom. Keby som ja bol minister obrany Talianska, okamžite za týchto okolností dám rozkaz, aby námorníctvo ponorkou torpédovalo tieto lode, ak odmietnu opustiť Talianske výsostné vody! A pokiaľ ide o kancelárku, ak sa Taliansko nedokáže chovať sebavedomo, vždy si nejaký nemecký fašista bude naňho dovoľovať.
Keby striktne odmietol a do Bruselu oznámil vypovedanie Rímskych zmlúv a odchod Talianska z EU napr. od 1. mája 2020 a zároveň nariadil čiastočnú mobilizáciu armády (akože pre boj s koronavírom a pomoc civilnému obyvateľstvu, samozrejme) tak každý v EÚ by si dobre rozmyslel ísť do ozbrojenej konfrontácie s Talianskom, ktoré má navyše výborné vzťahy s úradujúcim šéfom v Bielom dome.