Orgie monarchistickej moci a okultizmu - pochovávanie moreny po anglicky

Monarchia je protiklad demokracie. Konštitučná monarchia je stále len a len monarchia. Aj keď teda len "konštitučná", ale to je druhoradé, pretože žiaden despota nemá "absolútnu" moc, tak ani tento. Ale je to monarchia, stredovek.

Pohreb britskej kráľovnej bol demonštrácia ak nie súčasnej, tak minulej sily, pripomienka svetového panstva, ktoré by chceli ďalej mať. Ich Commonwealth dnes zahrňuje 56 krajín, ale USA sú vytvorené ako klon tohto impéria, s ktorým stále vytvára nerozlučnú dvojicu. A ich snaha dosiahnuť panstvo nad celým svetom, prípadne teda aspoň nad jeho väčšinou - na tom sa nič nezmenilo. Na pohrebe starej kráľovnej zneli bojové melódie, pochodovalo sa a pochodovalo a bola tam armáda, armáda a znova armáda vo všetkých možných prevedeniach. Ukradnuté sukne škótov, privlastnené baranice ruských kozákov, ktoré sú už dnes považované za tradične "britské".

A okrem armády ešte kult. Monarcha Británie je zároveň hlava Church of England, a v podstate celosvetových anglikánov. Spojenie svetskej moci s náboženským monarchizmom - to nemajú ani katolíci, ba ani moslimovia. Hrôza, des, okultizmus spojený s túžbou po moci, teda satanizmus.

V celej Európe bol protestantizmus zameraný na odstránenie monarchie pápeža a zníženie prebujnelosti cirkvi, len britský panovník ho ako typický pirát doslovne ukradol a spravil z neho vlastné, štátne náboženstvo - a sám sa postavil na miesto pápeža. Zvrátenosť. Namiesto napravenia chýb úpadok.

Aha, to spojenie moci a náboženstva je vraj len "ako"? Že vraj Briti dnes už neveria, že sú pokračovatelia temného starovekého Egypta, čierneho Babylonu a chaldeizmu? Že vraj už neveria, že sú akýsi lepší Židia, a priam potomkami Krista? Nie, už nie? No áno, je ťažké v to veriť dnes, keď obyvateľstvo ostrovov úplne upadlo - ale oni tomu stále veria.

A tak v Londýne už pár hodín oslavujú svetovládnu ríšu a práve pol hodinu pochodujú.
A to všetko teraz dávajú naživo po celom svete, len na Slovensku minimálne na 4 televíziách: RTVS1, TA3, Markíza, JOJ. Samozrejme, česká ČTV1 tiež. A k tomu tie komentáre. Pohreb Brežneva, Stalina či akéhokoľvek despotu je nič proti tomuto. Čierna ríša, ktorej sme sa PROTI našej vôli stali súčasťou.

A toto dokonca niektorí vraj stále, úplne mimo reálne fakty, označujú túto monarchiu za prvú či dokonca najlepšiu demokraciu na svete. Neuveriteľná hlúposť.

Norman

pri fotografii svieti popis, na ktorom je uvedené, že prezidentom Slovenskej republiky je Juraj Rizman. Meno Zuzany Čaputovej sa v popise ani nespomína.

https://www.cas.sk/clanok/2718509/preslap-svetovych-medii-caputovu-odign...
https://t.me/investigativnyblogSK/20060

https://t.me/LubosBlahaSmer/335
Blaha:
To je tak, keď zoberieš frajera vyvenčiť do Londýna a západné médiá z teba urobia členku jeho delegácie.

Ležím na zemi a plačem od smiechu.
----------------

Pridávam sa :-)))))))))

Dusanbe

to bolo výborné !

Ema

Time and the Ocean and some guiding star and High Cabal have made us what we are. Hej, je to ten výrok z Churchillovho prasačieho pysku.
Ezoterické výklady Biblie, v židovstve teda kabala, sú propagandistickou technikou Albionu od čias, keď astrológ Alžbety I., John Dee, vynašiel doktrínu britského Izraela, ktorou si Británia čistila svedomie pri svojej svetovej krutovláde.
Na záver dnešného ritualizovaného pohrebu starej "high cabal" sa v podzemí už v úzkom kruhu čítala Jánova apokalypsa, tak podobná židovským proroctvám. Tá s číslom 666. Príznačné.

Sinuhe

tipujem, že moron Karol monarchiu položí do 2-3 rokov. Je to Nývlt :-)