Pavlínka znova zasahovala

Včera sa začala prvá schôdza nového parlamentu, a hneď prvý sa do rozpravy prihlásil Matovič. Rozhodol sa totiž, že zaútočí na nového predsedu parlamentu Pellegriniho.

Podľa Matoviča, Haščák daroval mediálny priestor v jeho médiách možno v stovkách tisíc eur, v posledný deň kamapane, kde podľa neho Hlas okydal jeho manželku, že si z ukradnutých peňazí postavila nejaký kaštieľ v Turčianskej ŠtiavničkeVy ste odpad, a nie predseda parlamentu, pane,” povedal Matovič a obvinil Pellegriniho, že je zbabelec.

Ja viem, že vy po manželke netúžite, ale dajte pokoj mojej manželke. A ešte raz to urobíte, vyzývam vás, že si to s vami vybavím inak. Pán Pellegrini, skúste byť konečne chlap! Osobne vám poviem, že nemám rád chlapov, ktorí si obliekajú červené tangáče. Nemám rád chlapov, ktorí si do svojho bytu pozývajú rôzne pánske návštevy. Pohŕdam vami.” osobne útočil Matovič.

Nuž, ako prvé je otázka, kde je reakcia LGBTI komunity. Nepochybne, Matovič je u všetkých už len odpad, ale chceme vidieť činy, podania na políciu a podobne. Ak by takýto útok na homosexualitu spravil niekto z kotlebovcov, už by bol vyšetrovaný či vo väzbe. Toto chce inokedy citlivo vnímajúca verejnosť ignorovať?

Ale dôležitejšia je iná vec: Je vidno, ako Matovič je precitlivelý na svoju manželku. No, prepísal na ňu všetok svoj majetok, tak človek chápe, že sa mu pri zasvietení na ňu trasie hlas. Ale je v tom viac. Je to úplne jasné - ako sa vo filme Psycho osobnosť Normy Bates vtelovala do svojho syna - a tak prebudená išla vraždiť, tak sa Pavlínka vteluje do Igora, keď ten stojí pred parlamentom a má ju chrániť. Vtedy sa mu hlas zmení, tvár sa pretiahne, oči vyvalia začína poplakávať a vyhráža sa - to naozaj a doslovne - fyzickým násilím. 

Proste sa zjaví špinavá hysterická fúria. Pavlínka je jasne Matovičovo mäkké podbruško, kam sa ľahko pichá a kde to beštiu najviac bolí. 

 

psycho matovic

Pavlínku uvidíme v parlamente ešte často. Až do konca. 

 
članok aj s videom psychopata
buko

Aj po tomto vystupeni je evidentne ze psychiatricky pacient s historionskou poruchou osobnosti to uz nezvlada - jeho ubolena chora dusa priam krici o pomoc pred celym narodom!
Ako som tu pred casom spominal - budem velmi sklamany ked sa Matovic a jeho "dream team" OLAJNO dostanu do parlamentu - bohuzial, stalo sa, za vydatnej "pomoci" negramotnych ciganov v osadach.
A presne takuto negramotnu primitivnu politiku teraz bude predvadzat - ustanovujuca, slavnostna schodza parlamentu ktoru ostentativne ogrcal bola tomu potvrdenim. Je to uz iba unavne a vrcholne trapne co predvadza, nikoho to nezaujima, znechucuje to, rusi to a je to zbytocne.
A preto treba Matovicovi neustale pripominat tu jeho Paulinku, odkial vzala tie miliony do Arca kapital? Na jeho dristy vobec nereagovat, ignorovat, alebo pri kazdej jednej reakcii mu Paulinku utriet o hubu, lebo presne ako pises:
"Pavlínka je jasne Matovičovo mäkké podbruško, kam sa ľahko pichá a kde to beštiu najviac bolí."
Mozno to prinuti tu bestiu konecne stiahnut sa z politiky, zaliezt niekam do diery a prestat zasmradzovat verejny priestor. Lebo inak toto neprestane, iba sa to bude nechutne stupnovat, ako vidno on uz ani nema zaujem hladat si nejakych politickych spojencov - iba besne prskat a kopat proti vsetkym. (kolega z opozicie - teply Hellebrandt z PS ktory prisiel zlozit poslanecky slub s hrdo pripnutym duhovym odznacikom na saku musel chytit sok ked Matovic besne vrieskal ze nema ziadnu uctu k chlapom co si obliekaju cervene tangace a pohrda nimi).
Je to cele besna sranda ako sa tam budu zrat ale my naozaj uz na takuto srandu nemame cas - treba robit a prijimat aj vazne rozhodnutia.
Preto moje heslo do dalsich rokov v slovenskej politike je "Matovič delenda est" - Matovic musi byt zniceny! Je to jeden z klucov k upokojeniu, serioznej praci a politike v nasom priestore.

Najnovsi kusok odporneho cirkusanta - svoju hnutio-sektu premenoval na "Slovensko":
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/686222-hnutie-olano-opat-zmenilo-...

Norman

Ako sa včera vyjadril Hlas (Eštok), bude Hlas Matovič tvrdo ignorovať, rovnako povedala aj Saska. Mal by sa pripojiť aj Smer a SNS, a ostatní, nech si urobia ako chcú - Lebo ostentatívna ignorácia na takýchto attention whore platí. Ale to neznamená, že sa nepodniknú aj desiatky iných krokov - a to konkrétne žaloby, žaloby a žaloby. Na neho aj na Pavlínku.
To všetko ale len tak bokom, ako na potkana, ktorý vtrhne do miestnosti a samozrejme ruší. Proces jednoty národa by postupoval lepšie (A ešte si to hovado vymyslí premenovať svoju mafiu na "Slovensko", ako sme všetci zachytili. Niečo, čo nemalo byť dovolené a čo treba čo najskôr zrušiť, ak treba, aj zmenami zákonov)

buko

Ak to zvladnu bude to pre neho naozaj najvacsie ponizenie a pre nich velka skola politickeho stoicizmu.
Druha moznost je "argument Paulinkou" - pri kazdej jednej moznej prilezitosti v reakci na neho v rozprave, vo vystupeni (napriklad taky Blaha by to urcite zvladal na jednotku). Je to blabol, ale rovnako on blaboce o mafii a vyrusuje, primitivizuje vsetko.
V kazdom pripade dufam ze velki chlapci slovenskej politiky nieco vymyslia a tento urevany sopliacky potkan sa im konecne prestane chodit hrat na dvor.

Norman

Samozrejme, šašo sa dá ignorovať, ignorovať jeho vystúpenia, ale aj pri ignorancii môže sa do veci rýpať z vlastnej iniciatívy, teda spomínať zlodejny a náš trumf, Pavlínku. Spomínať zhabanie majetku a hlavne tepláky.
Ignorovali by sa potom jeho reakcie.
Mohli by sa na ňom aspoň dobre trénovať.

Roland Edvardsen

Nie som si veru istý či ignorácia je ten najlepší prístup. Chápem, že dnes už sa fakt nikto nechce špiniť s narušeným vrecom hovien ako je Matovič, ale problémom je, že pozornosť na seba strhne aj keď ho ostatné politické strany budú ignorovať. On nemá žiadne prirodzené zábrany a médiá mu v tomto smere vždy poslúžia. A keďže bohužiaľ je tu síce malá, ale signifikantná časť postihnutých voličov, ktorých toto berie, fenomén Matovič ostane ešte dlho problémom slovenskej politiky. Ideálne by bolo jeho aj Paulínku strčiť do basy, veď napokon je toho habadej za čo by si zaslúžili a mohli ísť. Len potom je tu zase otázka či by svoju kriminalizáciu zase nevedel obrátiť na martýrstvo. Znovu sa opakujem - problémom viac ako sám Matovič je odpadový segment populácie, ktorý toto volí a podporuje.

buko

takze ministerstvo vnutra este za Odorovej vlady v tom nevidi problem.
Krasny priklad neschopnosti a smradu co sa vali z tohto 3,5 rocneho augiasovho chlieva

Bratislava 26. októbra (TASR) - Ministerstvo vnútra (MV) SR nenašlo zákonný dôvod na odmietnutie registrácie nového názvu hnutia OĽANO a priatelia, ktoré sa po novom volá Slovensko. Rezort nepovažuje nový názov za nič neobvyklé. Ako poukázal, v registri politických strán je 15 politických strán a hnutí, ktoré majú slovo Slovensko použité v názve v rôznom tvare. Pre TASR to uviedol tlačový odbor MV SR.

"Zákon o politických stranách a politických hnutiach obmedzuje politické strany a politické hnutia pri určovaní názvu strany a skratky názvu strany iba tak, že názov strany alebo jej skratka sa musí líšiť od názvu alebo skratky strany, ktorá už bola zaregistrovaná, a názvu alebo skratky európskej strany," vysvetlil rezort s tým, že nenašiel dôvod, prečo by mal návrh na registráciu zmeny stanov a názvu hnutia zamietnuť.

Norman

Alebo "Jahwe"? Alebo "Izrael"?
Alebo čo tak strana "Ježiš Kristus"? Normálne?
A čo tak iné názvy? Čo tak "Drittes reich"? Veď taká strana ešte nebola zaregistrovaná, tak je to všetko ostatné jedno, že. Alebo "Osviečim"
Tomu úradníkovi chýbajú základné poznatky z logiky. Samozrejme je rozdiel, ak je niekde v názve použitý atribút "slovenský", ako keď je použitý celý ten názov "Slovensko" bez akéhokoľvek sémantického obmedzenia.
Podobne by ale mali byť zakázané aj iné všeobecné jednoslovené názvy, napr. Demokrati, Jablko, ale aj Republika.
Čo tak dať strane názov "Božská milosť", len tak z preče, necj ich oslovujú vy, členovia "Božskej Milosti" ... ˇUradník tu nie je len na to, aby pasívne sledoval, ale aby ROZHODOL podla ZMYSLU zákona.

Roland Edvardsen

Nie som fanúšik jednoslovných názvov politických strán, obzvlásť, ak nie je z nich zrejmé kde ideologicky stoja. Ale do zakázu by som asi už nešiel. Avšak konkrétne v prípade Matoviča ide o ďalšiu účelovú provokáciu. A vzhľadom k všetkému čo tu on a jeho cirkusanti napáchali sa to dá kľudne vnímať aj ako hanobenie, pošpinenie Slovenska ako takého. Okrem toho sám Matovič si takto otvorene uzurpuje Slovensko, akoby len on mal stelesňovať to "pravé" a "dobré" Slovensko. No proste ďalší provokačný hnus. Pre väčšinu Slovenska však "Slovensko" navždy bude len špinavým Olajnom.

Norman

všetky pomenovania aj firiem a podobne majú svoje pravidlá - nemusí sa to nazývať "zákazy".
V prípade Slovenska, ako si to presne vyjadril, ide ale asi hlavne o ten aspekt "uzurpovania" a zároveň "zosmiešňovania".
Poslanci by sa mohli dohodnúť, že ho budú ďalej nazývať Oľano.
Ale naozaj už len to, že na toto aj oni musia vynakladať energiu, namiesto venovania sa smrteľne vážnym témam, je zbytočná strata.

Jozef Novak

Že Matovič bol pre mnohých na Slovensku velkým vzorom a príkladom, je nanajvýš zarážajúce.