Podoba čisto náhodná?

Nie, nemyslím tým fyzickú podobu. Mám na mysli neovládateľnú túžbu po moci.

 glum galko

Aman Againsttime

Ale nie, aj tá fyzická podoba platí :-). Netreba ich akokoľvek šetriť - kľudne si doberajte aj ich fyzický vzhľad (koniec koncov ten prezrádza o človeku viac než sa všeobecne myslí), pretože to dokáže veľakrát viac zabolieť ako doberanie si ich inteligencie (tomu mnohí neuveria kvôli Dunnig-Krugerovmu efektu) či morálky. Keď poviem Hane Fábry, že je sprostá jak bagandža, tak mi neuverí, avšak, keď napíšem, že vyzerá jak špinavý bezdomovec, o ktorého by som ani bicykel neoprel, tak to ju zabolí, lebo vie, že je to jasná pravda, keďže každý deň vidí ten hnus v zrkadle. :-)

Galko vyzerá (a predovšetkým sa správa) ako niekto s akútnym deficitom testosterónu - je to hysterická baba. :-)

Norman

U Galka je to iná vec. Kedysi pred rokmi, keď sa táto figúrka s ofinkou zjavila v parlamente či vo vláde, už neviem, tak sa Fico po nejakom tom Galkovom prúsere s odpočúvaním od smiechu neudržal a povedal, že "Galko je politická mŕtvola".
To sa neočakávane ukázalo ako šliapnutie do hovna, pretože opozícia, aby dokázala, že sa Fico mýli, odvtedy nosila Galka ako takú figúrku Morény všade so sebou, všade ho vystavovala a vystavuje, aby Ficovi just dokázala, že Galko stále politicky žije. Pritom by ho už dávno oni sami skopli do podpalubia - ale takto nemôžu. Galko večne politicky živý, ako Lenin.
Hm, v súvislosti s Galkovou rakovinou sa začínam obávať, že ho budú naozaj nosiť na tlačovky a stavať vedľa seba do radu ešte aj po jeho smrti :-((( Prečo nie, bude im rovnako užitočný potom, ako teraz. Ba ešte viac, lebo nebude kecať.

nové