Referendum a zhodenie vlády - iba ak od smiechu

Nemá zmysel tu kritizovať články, ktoré sa zjavia v masmédiách a sú buď hlúpe, alebo najčastejšie klamárske a podlé. Muselo by sa neustále frflať.

Naopak, je určite ľahšie upozorniť na tie masmediálne výplody, koré presne a otvorene trafia. V prípade textu na Pravde "Môže referendum zvaliť vládu? Iba ak od smiechu" je podstata a tón výborný hneď v nadpise.

Toto "referendové" pechorenie platí do jedného z troch utopizmov - do politického utopizmu. Nemôže sa vydariť, lebo proste počty nedajú. Ak by sa stal zázrak a ľudia prišli, vláda a nik to aj tak nebude akceptovať. Za tretie, ani propagátori takého referenda to nemyslia vážne, je to len taký aktivizmus pre oči. Psychopatom je to len na smiech.

A za posledné - ak by aj vláda odstúpila, aj tak to nič podstatené nevyrieši. Okrem iného aj preto, že táto vláda si nezaslúži len tak odísť, umyť si ručičky a stratiť sa niekam. A tejto vláde sa to už ani nepodarí, ani keby odišla na Bahamy.

Táto vláda, konieckoncov ako každá, zákonným spôsobom nemôže byť zhodená zvonku, ale len vnútorným výbuchom. Roztrhnutím čriev z preťaženia.

Tu už nehovoríme ale o nejakom impotentnom referende a iných hračkách, ale o vnútorej konzistencii koalície - a na tú by som nevsadil ani euro. Je zložená z tak explozívnych elementov, že normálne, zdôrazňujem normálne, nemôže prežiť ani rok.

Pravda, ak americký agent Lipšic pozatvára polovicu politickej opozície, tak je možné, že si príchod svoje politickej smrti o niečo oddialia. Prezidenti polície sú už v base alebo mŕtvi, generálny prokurátor je tiež už vo väzení, sudcovia sú za mrežami, predseda opozičnej ľudovej strany je už dokonca odsúdený, politickí magori sa verejne vyjadrujú, že mienia zavrieť politické špičky minule vládnej, teraz hlavnej opozičnej strany. Už sme o tom ix krát písali, ale stále platí - pozor, ideme stúpiť na mínu. Ešte stále len ideme. Až keď tá vybuchne, až potom, holubičí národ, sa doslovne poserieš.

Niektorí hovoria, že netreba vešať hlavu. To sú tie dobré rady, ktoré sa ale ťažko zrealizujú. Samozrejme, že netreba, nič netreba - ale pomôže to, spoločnosti sa uľaví.

 
Sinuhe

Za nového riaditeľa Migračného úradu bol vymenovaný Orlovský, bývalý riaditeľ NOS, predtým 3. tajomník na veľvyslanectve SR vo Fašingtone.

Ema

po dlhej pauze vyklopila zločinecká loď v talianskej Auguste ďalších skoro 400 "nových Európanov" - záber z prístavu

Myslím, že teraz sa ujdú tučné porcie aj Slovensku. Aby mal Orlovský náplň práce pri integrovaní subsaharských dobrodružných individuí do našej prosperujúcej spoločnosti. Nebude v úrade len tak hlivieť.

Treba ale rýchlo sprísniť príslušné zákony. Keď bude niekto z bielych privilegovaných Slovákov opičovávať uprednostňovanie Subsaharoidov - dostane najmenej tri roky nepodmienečne.

mnkr

prehrali sme... všetci.

Sinuhe

1/ teória mávnutia motýlich krídel funguje. Keď niekto tak napína strunu, ako neobolševici, tak struna zákonite praskne a švihne toho, kto ju napínal.

Ale ak chceš, na utvrdenie Tvojo defétizmu si prečítaj toto :-):
https://www.protiproud.cz/politika/5589-vcera-v-budoucnosti-garda-mladyc...

Sinuhe

dočítaj to, má to dobrý koniec :-)

Náhodný okoloidúci

Jediní migranti, ktorých na Slovensku potrebujeme, sú naši ľudia, ktorí odišli von za zárobkom alebo za kariérou. Ale ak tam vonku nasiakli liberalizmom, BLM alebo iným hnusom, nech radšej zostanú tam, kde sú.

slaven1

https://www.infovojna.sk/article/exriaditel-sorosovej-nadacie-otvorenej-... Som na tú správu pozeral 5 min. s otvorenými ústami

Ešte, že aspoň takto https://www.infovojna.sk/article/video-je-to-nominacia-proti-zaujmom-toh...

Je to ako menovanie Bidenom Dr. Rachel Levine, muža s vážnou duševnou poruchou, štátnym zástupcom na Ministerstve zdravotnícva USA. Kliknite si na wiki aby ste videli chlapovu fotku. https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Levine

Pripomeňme si aj toto videjko: Janko Kuciak v OSF z čias keď tam šéfoval Jánko Orlovský, ktorý sa na mŕtvolke povozil tak ako i dnešná vláda https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU

Náhodný okoloidúci

Najlepší kamarát Mattea Salviniho, istý Boris "Lešenie" Kollár, t. č. vo funkcii predsedu Národnej rady Slovenskej republiky, má jedinečnú príležitosť dokázať, že svoj odpor voči dovozu "migrantov" na Slovensko myslel a myslí vážne.

sandro

Budem opakovat to, co tu uz roky pisem, ale Slovensko z dlhodobeho hladiska nema ziadnu sancu svoju statnost obhajit. Luza chce kus zvanca, nie riesit nejake politikum, kde by este nebodaj mohli prist k urazu. Najnovsi krok s Orlovskym je akoby skratkou. Staty, ktore su okolo nas a kde statotvorny narod este stale je pri vedomi(HUN,AUT,POL,CZE) budu musiet vyvinut aktivitu, ak nechcu mat z tohto priestoru ciernu skladku. Ak niekto cakal po volbach katastrofu, tak bol obrovsky optimista.

Ľubov

že je koniec. Pokial sa nestane naozaj zázrak,tak to pôjde veľmi rýchlo. Som ako Slovenka,ako človek, naozaj nešťastná,pretože čo môže byť horšie ,ako prísť o vlasť ?
Debilizovaní sú všetci belosi,ale prečo práve my musíme stratiť svoj štát.Územie je už s vysokou pravdepodobnosťou rozdelené medzi tie skratky,ktoré máš v zátvorke.
Možno vznikne Nitriansko II,tam by sme ostali .Ale naším domovom je celá Karpatská kotlina.

ps. Tieto melancholické nálady,Sandro,musíme prekonať,boj rozhodne nekončí.

Norman

Vraj sa to stalo:
Na moste SNP visel ešte za socíku klasický transparent "Socializmus si vziať nedáme". (to bolo vtedy bežné heslo)
A niekto tam vraj dosprejoval "Veď nám ho ani nik neberie".

To ma napadlo pri tom, že Slovensko nemá šancu si udržať svoju štátnosť. A kto potrebuje našu štátnosť? Netreba mať obavy, ani tí Maďari nie, aj keď sa nadúvajú. Slovenska štátnosť je to posledné, o čo by bolo treba sa dnes báť.

A čo sa týka negrov: a kde by ich tu dávali? Rovno medzi cigáňov? A dávali by im sociálnu podporu 320Eu? Nuž, viem si predstaviť, že by im platili prachy z Bruselu, ale aj tak - čo by tu vykrádali? Kolibu? A dealovali by drogy s kým? S Bratislavskými slniečkarmi? Heh, nemusíš sa báť, že ktokoľvek z tých opíc hore sem dnes naozaj vpustí negrov, lebo vedia, že by si to odskákali ako prví. Blava ako prvá.

A ak umiestnia, tak aspoň stúpne obrana tohto holubičieho národa. Také malé očkovanie hnusobou. Aby si holubičí národ vytvoril konečne protilátky.

sandro

pojde to rychlejsie ako si myslime. Tu sa nebavime o nejakom nasilnom zabrati uzemia ako to pozname z 20.storocia. Cely juh je madarsky, tam uz Slovak nedokaze dat ani decko do Slovenskej skoly a nikto s tym nic nerobi. Slovenske decka(obaja rodicia Slovaci) sa povinne vyucuju v madarcine, Orban tie skoly priamo plati, madari to tam krasne potichu kolikuju - otazka jednej generacie a Juh = Madarsko. Potom mame vychod, ktory je zaplaveny kobylkami.. S tymto sa neda uz robit nic, tam dojde k uplne prirodzenemu vytlaceniu povodneho obyvatelstva, ktore tam uz je len v malej miere a aj to len vo vyssom veku. Este sa budeme divit, ked nam tu progresivisticki pacienti nanutia ciganstinu ako dalsi jazyk a budu sa na nas rehotat ako posluchame. Treba si naozaj uvedomit, ze statistiky prelozene do realnych cisiel hovoria, ze Slovenska biela zena ma 0,7dietata. To uz nie je zvratne, to sa neda porovnat so ziadnou inou krajinou. Potom tu mame Bratislavu, ktora nema ziadnu identitu, ked som odtial natrvalo odchadzal, tak bol prave prvy rok, kedy uz v novom roku (a na vyrocie vzniku republiky) nedokazali ani zahrat polnocnu hymnu. Radsej Beethovena. Tam ak by urobili referendum o pripojeni k madarsku alebo k Rakusku tak netreba vobec uvazovat o tom ako by dopadlo. A tu je kamen urazu, Slovaci vlastny stat uz sami nechcu a vobec tu nemusi byt sila, ktora bojuje proti. Tu uz ide skor o to, ze zachvilu nam tu proforma statnost budu vnucovat:) V tomto s tebou suhlasim, ze nikto nam okato na zivot nesiaha. Polsko a Cesko vnimam naopak ako pozitivne sily a ich vplyv by som uvital co najsirsi. Tam mozme najst nieco, co nas udrzi pri zivote ako narod. No a do tohoto vsetkeho teraz este pride typek od Sorosa, ktory ma jasne zadanie - as much blacks as possible.

Norman

to všetko takmer nijako nesúvisí s tým, že nejaký zdochliak Orlovský dostal nejakú trafiku. Pred ním tam určite nebol nik lepší. Ten "týpek od Sorosa" už nemá ale asi ani nikdy nemal žiadne zadanie - len parazitovať na štátnych prachoch.

Štátnosť je principiálne iba jeden atribút života, do roku 1993 sme ju nemali, a svet nebol naruby. Cigáni, juhomaďari a samozrejme aj negri sú problém - ale - v dobrom - naozaj nemajú nič podstatné so štátnosťou. A okrem negrov to ani nie je žiaden nový problém.
Takže pokoj. Nadávať a vzdychať hej, ale nie na túto tému. To je ako plakať, že nám zoberú královnú. Alebo že zrušia funkciu prezidenta a mrochta nás opustí :-)

Treba sa spýtať - aká je rusko-nordická metóda a rada? Začať sa učiť strielať.

sandro

nadvazujem opatovne na debatu. https://www.hlavnespravy.sk/jaroslav-paska-diletantizmus-a-lajdactvo-mat...
Ani sme sa nenazdali a mame tu dalsi pokrok.

slaven1

Som ráz, že tento horor niekto spomenul.

Norman

Horor je pôrodnosť cigáňov a hnedoidov. Po celom svete.
Zvýšiť pôrodnosť bielej populácie, ak bude treba, je tá najlahšia vec na svete. Ale na to treba najprv odstrániť tlak tých hnedoidov.

ps. Nech žije SNP a víťazná Stalinova armáda. Tam hladaj začiatok tej hrôzy.

nové