Vypsaná fixa

Tá fotografia vznikla v chaose na břeclavskej železničnej stanici. Nakrkla "humanrightistov" a mladej policajtke zabezpečila za jej dobrý nápad vskutku hnusnú publicitu.

Keď z vlaku v českom Břeclavi vysadili ilegálov, ktorí sa votreli do schengenu, inteligentná mladá policajtka v snahe predísť v chaose oddeleniu rodín a strate detí priniesla z kancelárie nezmývateľnú fixku a skupiny, ktorépatria k sebe, označila. Medzi pasažiermi, neovládajúcimi ani len pidžin ingliš, by sa takéto zatúlania riešili len ťažko. Zahliadol to šikovný fotograf Igor Zehl z ČTK a cvakol. Aj on bol v skupine presstitútskych hyen, ktoré nepretržite striehnu na každý pohyb policajtov, aby ho - ako ukazuje aj prípad s fixkou - zneužili proti nim.

Fotografia bola dostatočne zaujímavá aj pre New York Times. Autor šteku s príznačným menom Dan Bilefski hneď informoval americkú verejnosť o urazenom stanovisku "human right advocates and Jewish groups", ktoré v tejto užitočnej pomôcke, použitej v záujme invazistov uvideli - no, nič menšie ako samotný Osvienčim.

V USA sú ich administratíva a záujmové skupiny schopné vyfabrikovať a našiť Európe na krk fašizmus, vybombardovať nás z humanitárnych dôvodov - napríklad aj jadrovými bombami - a zaviesť tu nejaký druh moslimskej vlády.

Že chceli USA rozdrviť Európu v druhej svetovej vojne aj po nej, len sa im to vďaka Rusku nepodarilo, je fakt.

Na toto svoje chcenie nikdy nezabudli.

 

Poznámka pod čiarou: Vrešťanie určitých "groups" súvisí aj s tým, že pri fixkovo-tetovacom deja vu by sa mohli poniektorí bystrejší Európania spýtať (len sami seba, pre istotu), načo by niekto niekoho otetovával, keď ho mienil ruckzuck ... doplňte si hociktorý typ mordu, s obľubou používaný v sionistický "učebniciach histórie". 

 

 

 

 

 

 
Truhlík

Do slova a do písmena farizejstvo.
Tie čísla z koncentrákov to boli kódy IBM z elektricko-diernoštítkových počítacích strojov z výpočtových stredísk v KZ. (Vie niekto prečo skratka KZ?). Ale to by bolo o farizejstve málo. Stačí si spomenúť na scénu z Pearl Harbour ako sestrička rúžom píše na čelo zraneným koho budú ošetrovať a koho nechajú umrieť. To nebola židovina ?
Židovina nastrašila Čechov tak, že sa posrali a bez problémov narušujú medzinárodné dohody (Schengen) aj vlastné lokálne zákony. Vlastne celá EuropasUntergang sa premenila na No go alebo No law zónu. Nielen táto africká invázia ale celkovo všetko začína pripomínať scifi od Slimáčika až po postkatastrofický Holyvúd. Nevraviac o Jazdcoch Apokalypsy a znaku diabla 666.
Pritom akosi nikoho nezaujímajú čipované OP. Zaujímavé, že sa o tom len dvakrát niekto zmienil - a obidvaja boli cigáni. Pritom cigáni sú viac poverčiví ako veriaci hoci so silným kultom Panny Márie.
Takže čipy a totálne sledovania Bielym otcom z Washingtonu bez problémov ale registrácia inváznikov zakázaná.
P.S.
Baloo, prečo som toto video našiel na ruskej stránke a nie tu ?
https://www.youtube.com/watch?t=17&v=1RUbATio7bk

Ema

Vidno tam, ako jeho spoluinvazisti naňho kričia "Muhammad, ešte nie, takto zatiaľ nie! Vydrž pár týždňov!"

nové