Výtvor protislovanskej nenávistnej hypnózy

Západní hypnotizéri vytvorili video. Na prvej leveli je to explicitná hrubá hrozba Ukrajincov Rusom, že ich Ukrajinci budú bez milosti zabíjať, podrezávať. To samo o sebe je nechutné a trestné.

https://www.bitchute.com/video/OWar1ap3QE4N/

Ale nejde len o to. V skutočnosti je podstatný druhý level mesidžu, určený nie Rusom, ani Ukrajincom, ale celosvetovej verejnosti.  Na videu je ten najlepší slovanský imidž zámerne pošlapávaný a dávaný na úroveň islámistických prasiat, podrezavajúcich svojje obete.

K tomuto sa Ukrajinci prepožičiavajú. Táto zrada a odrodenie je ich nekonečná vina.


Samozrejme to video mohol navrhnúť len nejaký židoid. Samotná tá brutalita voči Rusom, sama osebe nutne zavrhnutiahodná a trestná v krajinách EU (alebo už nie, už sme klesli oficiálne na úroveň ISIS štátu?) je, ako hovorím,  druhoradá. Prvoradá je tá nenávisť a dehonestovanie Slovanstva, práve cez imidž akejsi vraždiacej príšery v kroji.

"Vidíte, akí sú tí Slovania beštie aj voči sebe!".

To je mesidž toho svinstva. A samozrejme sa pri tomto ani pri správach z vojny nevidí, že celá Ukrajina je výsledok židovských oligarchov a židovských ideológov a politikov.

V podstate by sa dalo povedať, že Rusko bojuje proti židovskej krajine. Sám Zelenskij začal predsa vyhlasovať, že z Ukrajiny spravý nový "veľký Izrael". Slovanstvo Ukrajiny neplatí od majdanskej revolúcie roku 2014.

Ale Rusi nechcú tento naratív, oni radšej bojujú proti nacistom, to je ich model sveta, to je ich tradícia. Okrem toho by sa ešte viac odcudzili Západu - ako vidno, Moskva sa stále nezbavila určitých tabu. 

Ani Západ nechce priznať dnešnú židovskú identitu Ukrajiny - pretože zločiny Ukrajiny sú napriek vojnovej cenzúre príliš viditeľné a Židia sa k nim samozrejme nechcú hlásiť. Pretože zabíjanie a masakre, bratrovražedný boj, chcú celkom zvaliť na "Rusov" a svoju podpalačskú židovskú paprču odtiaľ  zas nenápadne vytiahnuť. Porošenko, Zelenskij a ostatní oligarchovia  - ich židovská identita sa musí priznať len keď je treba poprieť moc militantných neonacistických antirusov  z Azova. Nebyť toho, bolo by zrejme zakázané napísať, že na čele Ukrajiny sú Židia. Konieckoncov podobne, ako je doteraz zakázané povedať, že USA ovládajú Židia.

 

Všimnite si, aké má ta herečka, formálne predstavujúca pozitívnu Ukrajinu, namalované kruhy pod očami. Chápeme zámienku, má znázorňovať akože ukrajinskú smrť - ale prečo má namalovaný aj nechutný herpes na ústach? Toto je explictné pošliapanie pôvodnej, nielen slovanskej, ale celoeurópskej kultúry. Toto dokáže splodiť len chaldejský potrat, vykorenený a nemajúci inú kultúru, než kultúru bytostí žijúcich dlhogeneračne v chorobných mestských stokách a v kanáloch. Preto tak závidia zdravý život v prírode, aký viedli nezdegenerované národy. Pre tento svoj komplex menejcennosti chcú všetko zdravé a čisté očierniť, pošpiniť.

 

 

 

 

 

 
slaven1

Čisto k videu: malo by sa volať "Welcome in Ukraine, USA colony" (čo z vašou krajinou spraví kolonizáCIA Západom - hej, tam smerujeme aj my).

Podľa mna sa scenár videa písal v Londýne, tak ako scenár ISISáckych videí.

https://t.me/realCRP/4280

Herečka sa volá Andrianna Kurylets a je z Lvova.

https://t.me/KotNaMirotvorze/11752
https://www.instagram.com/andriannakurylets/

slaven1

ISIS (UK-USA) už spúšťa ďalšiu vlnu migrantov z Afriky:

V Konžskej demokratickej republike sa viac ako 20 ľudí stalo obeťami útoku militantov Islamského štátu v mestečku Mangusu, 3 km západne od Komandy v provincii Ituri. Incident sa odohral dnes ráno, keď džihádisti vtrhli do dediny, zajali obyvateľov a potom ich popravili, pričom pred útekom podpálili domy a niekoľko nehnuteľností. Zverstvá spôsobili paniku a útek obyvateľstva v strachu o osud svojich susedov.

https://t.me/casusbellilive/43338
https://t.me/conflictzone/22791

V spojení s prichádzajúcim hladom spôsobeného vysokými cenami jedla v krajinách Afriky sa máme takto za rok na čo tešiť.

Dusanbe

som sa pozastavil nad tým, prečo má ten "symbol Ukrajiny" až takú hnusnú oherpesovanú papuĺu ?!?
Ktorá pritiahne zrak každého a zanechá trvalú negatívnu emóciu ?!?

Teraz ma napadol dôvod - no predsa práve kvôli tej silnej emočnej stope, ktorú zanechá !
Podrezávanie hrdiel je hnusné a nepríjemné - ale to tu už v nedávnej dobe bolo, dokonca mnohokrát a v priamom prenose.
Nepríjemné, ale nič výnimočné.

Ale tá odpudzujúco chorá tvár s prepadnutými očami a masívne oliatymi ústami na mladom ženskom symbole Slovanstva - od ktorého podvedome očakávame krásu a zdravie - to sa v pamäti zafixuje silnejšie.

Čaro nechceného - v podstate je tá žena výstižný symbol skutočného stavu súčasnej Ukrajiny.
Zožieranej horúčkou chorobného nacionalizmu, nivočenej a unavenej vnútornými bojmi, ktoré vyvolal a udržiava neustály prísun cudzej infekcie tak, aby sa choroba udržiavala stále ďalej.

Muki67

To je mesidž toho svinstva. A samozrejme sa pri tomto ani pri správach z vojny nevidí, že celá Ukrajina je výsledok židovských oligarchov a židovských ideológov a politikov.
V podstate by sa dalo povedať, že Rusko bojuje proti židovskej krajine

Ale no. Rusko ktoré je údernou päsťou chasidského židovstva ( tak ako USA sú mečom a ohňom sionistickej odnože ) akože s týmto zajordanskym vredom na svete nemá, aleže absolútne nič spoločné ? To vážne ? Mnohým "panslávom" pri tom asi vzkypí žlč ale myslím že na tomto portáli sa pestuje istý "nadhľad".
A z tej výšky vidím boj dvoch "vyvolených". Omáčky okolo kabaly a talmudu môžme vynechať, nakoniec, v prvom rade ide o peniaze. Horšie je ale, že už začína ísť aj o život, ..nás všetkých.

Norman

Možno to bolo príliš stručne napísané, ale nepreháňaj to, čo tam napísané nie je.

"by sa dalo povedať, že Rusko bojuje proti židovskej krajine".

Zopakujem: Ukrajina sa čoraz viac štylizuje ako židovská krajina (z rôznych dôvodov).
Dalo by sa teda (formálne) povedať, že Rusko bojuje so židovskou krajinou.
Také tvrdenie akoby chcel Západ, aby mohol Rusko obviniť z antisemitizmus, ale samotné Rusko sa tomu výrazne vyhýba. Rusko nechce ani najmenej nabrať tento imidž (čo sa zhoduje s tvojim názorom, že svetové židovské vrstvy sú v Moskve silné )

Ja nehovorím, že Rusko bojuje a snaží sa zničiť rôznych židovských oligarchov na Ukrajine. Určite nie explicitne.
Tu neveríme na "panslávistickú" univerzálnu silu Ruska. Ale na druhej strane Rusi už dobre vedia, čo je židovská karta a nestavajú sa voči nej klasicky tupo, ako baran bijúci hlavou o stenu (čo je tá najhlúpejšia cesta). Moskva vie svoje a robí si svoje. Čo presne, do toho odtiaľto naozaj nik nevidí.

Téza, že Rusko je v rukách židov rovnako ako USA je známa, ale je to príliš radikálne tvrdenie.

Vieš, treba rozlišovať medzi teóriami o silnom vplyve religiozno-sektárskych zoskupení, a medzi doslovne mystickou defétistickou vierou, že "židia ovládaju všetko, do poslednej skrutky". Medzi týmito dvoma prístupmi je zásadný rozdiel. To prvé je racionalizmus a realizmus, po ktorom voláme, ktorý chýba, to druhé je vlastne ako súčasná lož o neexistujúcej moci židov, len naopak, prevedená do absurdna, ž epriam metafyzicky ovládajú všetko na zemi. To druhé je defétistické, a tieto teórie o svojej absolútnej moci určite radi šíria sami židia.

O dianiach rozhoduje geopolitická realita, a v tej sú Amerika a Rusko dva protistojace kontinenty, ale zároveň ich spájajú mnohé spoločné záujmy, a dokážu sa dohodnúť, občas aj zákulisne, tajne. Obe tieto politické kontinenty majú na svojom kožuchu okrem iných zložiek aj egregor židovstva, ale tieto dva egregory nerozlišuje nejaké ich politicko-teologické rozlíšenie (sionizmus, chasidi), ale práve záujmy ich hostitela. Preto sa prirodzene židia v Amerike snažia zachrániť Ameriku, a zas židia v Rusku sa snažia zachrániť Rusko. Lebo ak ich nositeľ skolabuje, skolabujú aj oni s ním. Preto je to ich prvoradý záujem, väčší, ako ich nejaká všeobecná židovská solidarita.

Podobne to je s kresťanstvom americkým versus kresťanstvom ruským. Podobne je to s korporátnymi kruhmi americkými versus korporátnymi vrstvami ruskými - oni by si rozumeli, globalisti, ale teraz sa ich záujmy predsa len skrížili.

nové