Akbar

komentáre

Akbar

Slobodná vôľa.

Po tisícročia preosievaná a stále takmer vôbec nepochopená záležitosť.

A má niekto vôbec záujem o to aby vedel - čo je to v skutočnosti slobodná vôľa? Veľmi málo ľudí to naozaj chce vedieť.

Nuž k otázke: cesta od priľnutia k matérií po skutočnú slobodu je dlhá.
I vysoké oslobodené duše v dnešných časoch a naviac niektoré plne zapojené do spoločnosti to nedajú..

Akbar

Slováci dostali do daru z Nebies impulz svedomia. Taký malinkatý aby ho v zdraví prežili. Toto uvedomenie nám nastavuje vnútorné zrkadlo. To ako vidíme druhých veľmi dobre odráža nás samých. Ale to už sme počuli mnohokrát. Nie? Predstavte si, že okolo seba máte len rovnakých ľudí, ako ste vy sami.

Akbar

Čím nižšie vedomi človeka a ľudí tým viac konfliktov na osobnej úrovni, kolektívnej, národnej a celo svetovej. Problámy vždy riešia vkutku tí na vyššej úrovni. Nepotrebujú o tom nikomu nič hovoriť, je to pre nich normálne. Jedná sa o skrytú úroveň. Toť som narazil na Abdrushina (http://www.abdrushin.sk/) takže aspoň hmlisto aj on popisuje pre obyčajných ľudí "vo co go" oč jde. Porozumieť však tomu na bežnej úrovni vedomia nejde. Skúšajú to filozofi, okultisti, špiritisti, a mnohí ďalší. Bezúspešne. Správna cesta je zdá sa, že i po tisícročiach stále len pre tých pár...

Akbar

Človek sa nechce zmeniť. Nič mu nepomáha, ani úmora, ani poddanstvo, ani, otroctvo, ani zima a hlad, ani vojny, ani smrť, ani... nič. Tu je tá rezignácia. Na opravdový a vedomý život. Kto chce zombíkov zachraňovať? Kto? A prečo?

Akbar

Tie sú tu dávno. DNA z predošlých generácií nepustí. K tomu výchova, sklony(pripútanosť k matérií) a vášne. Vyliečenie? Je možné. Ale ťažké. Koľkí sú napr. tu v Európe skutočne oslobodení.