ilusion

komentáre

ilusion

Ja tomu bratovi z Pfizeru ďakujem. Dokázal, že škodlivé organizmy sa musia hubiť a nie púšťať do tela. A stačila k tomu len udička z pár miliárd, na ktorú hneď skočil.

ilusion

Podľa mňa je to klukovina ako Kotlebove 1488. Provokácia bez dosiahnutia akéhokoľvek cieľa, lebo tam ani žiadny cieľ nebol.

Páčila sa mi však reakcia nejakého pajáca, že neničme si políciu, lebo kto nás bude chrániť. A kto nás bude chrániť, keď vyhodia polovicu policajtov, lekárov, učiteľov atď. lebo sa nechcú dať zaočkovať?

ilusion

"Podobné prípady môžu skončiť dosť tragicky."

A 17. november sa blíži...

ilusion

Znova som o tom rozmýšľal: prečo chce byť s takým handicapom modelkou. Sem tam som pozeral Superstary a vždy je tam niekto, na ktorom aj ja vidím, že absolútne nevie spievať. A predsa sa prihlási. Mnoho prípadov je takého typu, že im niekto potvrdí, že spievať vedia. Napríklad jednej dievčine to povedala jej učiteľka spevu. Jasné, veď ak by jej povedala opak, tak by nezarobila. Iným to povedali kamaráti alebo rodičia, pretože ich majú radi a bolo im blbé povedať im krutú pravdu. Niektorým to možno povedali hajzli aby sa strápnili. Takéto decká sa potom v dobrej viere prihlásia a utŕžia hanbu pred celým Slovenskom. Ale Čaputová asi nebude patriť k týmto prípadom. Existujú totiž rodičia, ktorí považujú vlastné decko za najlepšie, najmúdrejšie, najšikovnejšie alebo najkrajšie, aj keď to tak nie je. Svoje decko potom všade pretláčajú, aby sa malo dobre. Takto som sa dostal k odvrátenej strane jedného pojmu, ktorý mnohí velebia a to je rodina. S týmto pojmom sa spája negatívna stránka s názvom rodinkárstvo.

ilusion

Presne tak. Títo moralizujú len keď to vyhovuje im. Keď im to nevyhovuje, na morálku kašlú. Správať sa objektívne k týmto ľuďom nemienim. Hádam nebudem voči nim brať ohľady, keď oni ku mne ani k ostatným neberú.

ilusion

Prečo si to nedá odstrániť? Lebo by ju nepustili na zhromaždenie čarodejníc. Inak, tomu všetkému sa dalo elegantne zabrániť, ak by nosila rúško, ako musíme my ostatní!

ilusion

Pri búrke padnutý strom zničil aj sochu panenky Márie, patrónky Slovenska. A panenka Mária nič. Ani svoju sochu nedokázala ochrániť. Pýtam sa sám seba, čo to asi tak môže znamenať?

ilusion

Staré dobré časy, keď sa hovorilo to je bordel ako na českej dedine. Teraz je bordel ako v Nemecku. Alebo bordel ako v Paríži.

ilusion

Kua to sú nejakí nepriatelia rodovej rovnosti. Aké dve matky? Rodič 1 a rodič 2.

ilusion

Brain? Nee.

ilusion

Aby nedošlo k nedorozumeniu, ja nespochybňujem ten mechanizmus, že ľudia (dúfam, že nie všetci) milujú všelijakých brutalistov. Len si myslím, že to neplati na židov, lebo ako sám autor písal, väčšina ľudí nevie o tom, že židia páchajú nejaké zlo. Ak si teda židov nespájajú s brutalitou, ako ich môžu kvôli brutalite milovať? Ako v dokumente Jesus camp, milujú židov preto, lebo v Biblii sa píše, že sú vyvolený národ.

ilusion

Veď už do Afriky posielajú aj naše missky na sústredenia, aby navnadili černoškov:

https://topstar.noviny.sk/moda/513121-finalistky-miss-vycestovali-do-gam...

Pozeral som raz z takého sústredenia video v TV a aj som sa zasmial na tom. Keď sa na naše dievčatká vrhol húf malých žobrajúcich černoškov a nedal im pokoj. Niektoré sa aj rozplačkali. Hádam im vtedy bolo dobré aj to naše Slovensko, za ktoré sa intelektuáli tak hanbia.

ilusion

Avari idú. Či skôr tentoraz Abari.

Drbe im tam už úplne? Izrael náš vzor predsa imigrantov neprijíma, lebo je to židovský štát. Navyše, ako sme sa dozvedeli v seriáli Slovania, Slováci vyvraždili Avarov, lebo ich nasrali. Vyvraždili aj židov, čo je traba neustále pripomínať a sú tu samí extrémisti. Dotiahnuť tu chudákov imigrantov môžu len bezcharakterné hovädá!

ilusion

A neustále by sa malo pripomínať, ako Slováci vyvraždili židov. Z ničoho nič, len preto, lebo boli židia.

ilusion

Podľa mňa autor zamieňa pojmy. Väčšina ľudí židov nemiluje, ale ľutuje ich lebo holokaust. Niektorí ich aj milujú, napr. americké protestantské sekty, ale to nie je kvôli brutalite, ale kvôli Biblii.

Väčšina ľudí nevie o židoch veľa, napríklad to, že Bugsy Siegel bol žid. Ako by ich mohla potom milovať kvôli brutalite, keď o tých činoch ani nevie? Ako píše sám autor: "Nezapomínejme ani na obecnou nevědomost živenou lžemi a cenzurou. Většině bělochů tak pravděpodobně zůstává pravda o Židech skrytá." Je to protirečenie.

Každopádne by sme židov mali milovať. Aj Winston Smith nakoniec pochopil, že musí milovať Veľkého brata.

Poďme všetci spolu: "Milujem židov."

ilusion

To je pocit, keď dlhoroční bojovníci proti konšpiračným teóriám sa stretnú za zatvorenými dverami v SIS a kujú tam pikle :)

ilusion

Ako vieme, že zomrelo skutočne 12 000 ľudí? A ako vieme, že zo zomrelých všetci zomreli na covid? Vo filme Matrix ľudia zomierali na zásahy guliek, ktoré v skutočnosti neexistovali. To preto, lebo pre myseľ boli skutočné. Ale to je samozrejme len film. Existuje ale aj masová hystéria. Ako keď niekto hovorí o všiach a každého začne svrbieť hlava. Preto sú podľa mňa v tejto veci hlavný vinník médiá.

Mnoho ľudí napríklad verí, že Ježiš uzdravoval ľudí. Možno aj to je pravda, ale on vo väčšine prípadov vravel: "Tvoja viera ťa vyliečila." Keď silná viera dokáže liečiť, nemôže aj naopak silná viera ochorievať, možno aj zabíjať?

ilusion

Mohli by. Aby sme si zopakovali, že všetko americké je najlepšie. Preto 30 rokov po Nežnej si chcem kúpiť konečne niečo americké, ale nikde nemôžem nič nájsť. Všetko je Made in China. Tak reku, že aspoň tie americké sirky, ktoré sú samozrejme najlepšie, si kúpim. Ani tie som nezohnal. To tí Američania už ani obyčajné zápalky nevedia vyrobiť?

ilusion

Takže za 30 rokov trápenia môže Amerika. Dobre vedieť.

ilusion

Studená vojna má víťaza? A ja som si myslel, že Východný blok sa rozpadol z vôle jeho vlastných občanov, u nás vyjadrenej Nežnou revolúciou. Teraz sa dozvedám, že to bolo pôsobením Ameriky.

ilusion

Ako sa spieva v jednej pesničke: "Čo je dobré, toho je málo, dokurvili sme čo sa dalo." Avšak umenie je z nevýhody urobiť výhodu. Otázka znie, môžu Američania u nás bombardovať svoju vlastnú fabriku? Môžu tu vôbec niečo bombardovať? Azda nemecký Vokswagen, alebo britský Jaguar, alebo francúzsky Peugeot, alebo kórejskú Kiu? Alebo mladíkov v osadách? Máme tak vytvorený priestor na robenie problémov.

ilusion

No veď som písal, že oni budú sami páchať samovraždy.

ilusion

Tak to nám potom zostáva len čakať na nejakého spasiteľa alebo kupca Sama. Alebo toho Japonca Samosato.

ilusion

Mňa zaujíma len jedno. Kde je zase ten všemohúci Alah akbar? Žeby ho skosil korano vírus?

ilusion

Ono zúfalcov je tu dosť, veď stále počujem, ako niekto skočil z okna alebo pod vlak. Možno raz pochopia, že prichádzať o život, bez toho, aby so sebou zobrali aspoň jedného zmrda je sprostosť. Mimochodom, trest smrti je zrušený, lebo ľudské práva. Ďalšia vec, nedávno tu bol článok o tom, že sa tu nerodia deti. Ak sa tu deti nerodia, potom tu musí byť kopec ľudí bez detí. A tí sa báť, že čo bude s ich deťmi nemusia. Podľa mňa práve naopak, títo inteligenti si sami pripravujú svoj koniec.

Ale prečo niekoho vešať, veď nám sami dávajú návody, ako postupovať. Ešte by nás mohli z niečoho obviniť. Ja keď kuknem do svojej vešteckej gule, tak vidím, že zmrdi budú sami páchať samovraždy.

ilusion

Keď hej, lebo niečo sa mi marí, tak to je čistá Veternica. Veternica a Vojtech Fajnor. Čítal niekto Smršť od Kariku?

ilusion

Ona tá Kolíková nekríva náhodou?

ilusion

Dúfam, že len jedna z možných budúcností.

ilusion

Veľmi o tom nechcem písať, možno niekedy súkromne. Chcelo by to pozrieť všetko ešte raz v kľude. Ale to najdôležitejšie pre mňa: Niekedy ustrašene a neschopne pôsobiaci Slovania sú stále tu a kde sú tí super bojovníci Avari?

Jedna zaujímavá hláška z posledného dielu: "Takže to najhoršie nás ešte len čaká..."

ilusion

Jednu otázku v súvislosti so seriálom Slovania predsa len položím. Kde sú tí Avari čo tu kedysi vyskakovali, lebo si mysleli, že sa im od Slovanov nič nemôže stať?

ilusion

Asi som aj ja Mefisto, lebo ja sa smejem nad ich hlúposťou. Toľké roky som počúval vyplakávanie, ako vozili chudákov černochov v lodiach do Ameriky, aby tam na nich pracovali ako otroci. A teraz to isté robia aj vyplakávači. Vozia tu na lodiach černochov, aby na nás pracovali. Smiech ma však čoskoro prejde, keď nás o pár rokov obvinia, že sme ich zotročovali.

ilusion

Včera sa Slovania skončili, takže môžem spraviť záverečné hodnotenie. Celkom dobrý seriál to bol.

Ako sa spieva v úvodnej piesni: otázok viac, než odpovedí. A seriál mnoho otázok umožňuje položiť. Konkrétne písať nebudem, lebo konečne sa niečo natočilo, tak aby to niekto nezatrhol.

ilusion

Zrejme preto ich tu aj dotiahli, aby slúžili ako kanonfuter pre vojnu s Ruskom. Len sa čudujem, že ich to alahovanie ešte stále drží. Miliarda moslimov s alahom na čele nedokáže zlikvidovať ani len maličký Izrael, teraz alah ani ten islamský štát nezachránil pred ruskými stíhačkami. Každý musí chápať, že žiadny alah neexistuje. Ale to by som od nich chcel priveľa. Keby sem náhodou predsa len prišli, treba im dávať takéto nenápadné otázky. Možno sa im predsa len nejaké kolieska v hlave pretočia.

ilusion

Ale prečo by sme my robili problémy? Načo tu chováme toľko mladíkov? Problémy budú robiť mladíci, veď ak čierny zadrbe čierneho, to nie je rasizmus.

Inak mňa čo bude hovoriť svet už nezaujíma. To je ako s Rusmi. Či niečo robia alebo nie, aj tak sú agresori. My už sme aj tak za rasistov zo zaostalej východnej Európy. Takže keď už aj tak som za rasistu, tak aspoň nech niečo z toho mám. Čo môžem stratiť? Ja nič. Som bez príjmu, aj keď tu nie je žiadna demografická kríza aj bez ženy a detí, takže nemám čo stratiť a je mi všetko jedno. Gratulujem k vytváraniu nepriateľov sebe, vy idioti vo vláde.

ilusion

Je tu istá nádej, že títo akože utečenci, aj keby ich tu doviezli, zdrhnú odtiaľ do Nemecka. Veď odtiaľ aj domáci utekajú. Samozrejme na to by som sa nespoliehal a najlepšie je ich tu vôbec nepustiť.

ilusion

Asi som znova niečo zameškal, lebo znova nechápem. Počas komunistickej diktatúry sa počet obyvateľov Slovenska zdvojnásobil. Ako tu potom môžeme mať demografickú krízu, keď teraz žijeme v tom najlepšom zriadení - liberálnej demokracii? Žiadnu demografickú krízu tu nemôžeme mať, takže nám tu netreba ani žiadnych nových pracovníkov.

ilusion

Nemal by som Kotlebovej bývalej za zlé, ak by ho opustila, ak mali nejaké problémy, len tak trošku by som jej mal za zlé, že sa natruc ťahá s Arabom, ale to, že sa tam odsťahovala a stiahla aj naše biele dieťa, tak to jej za zlé mám. Lebo Kotleba nie je len taký obyčajný sváko, ale sváko slovenský politik, ktorý bol proti moslimkej invázii v 2015 a určite je proti nej stále. A to biele hoviadko pre svoje naschvály neohrozilo len seba, decko, ale aj národnú bezpečnosť, lebo dáva zbrane do rúk protivníkom a robí z Kotlebu vydierateľného cez dieťa.

Nečudujem sa Kotlebovi, že urobil, čo urobil, aj ja by som to urobil, zachránil by som svoje dieťa aj za cenu možnej straty kariéry. Preto sa na to nepozerajme tak čierno že skončil, lebo ja tu vidím budúceho mučeníka, ktorý sedí v base preto, lebo zachránil naše biele dieťa. Lebo to nie je len Kotlebovo dieťa, ale aj moje dieťa, aj dieťa každého z nás.

ilusion

A zase nám pomáhajú. Skvelý pocit, že vlastne ani nemusím nič robiť a nepriateľ sa ničí sám. Títo experti tvrdia, že je to ako v tej pesničke Kunratice malá ves, kde pes ukradol babe kundu rovno spomedzi nôh a baba to ani nezbadala, ani tomu nedokázala zabrániť. Títo naši experti teraz plačú a tvrdia, že naši bratia v NATO si nedokážu ubrániť muničný sklad pred ruskými špiónmi. A nedokázali tomu zabrániť ani oni, ani MIčka, ani CIE. Sami si likvidujú dôveryhodnosť NATO :) Baba křičí naříká, že pes s kundou utíká.

ilusion

Povahu tejto skupiny dobre vystihol už Ježiš vo svojom výroku: "Vidia smietku v oku blížneho, ale brvno vo vlastnom oku nevidia." Ak teda niekomu niečo vyčítajú, môžeme si byť istí, že to robia sami a ešte stokrát horšie. Rovnako je to s našim bojovníkom proti nenávisti Robkom Rothom. No kým Kotlebovi žena len utiekla, Rothovi sa rovno zabila, lebo to už s ním nevedela vydržať.

Nuž ale asi majú tie sklony a predstavy v rodine. Také veci robil aj Eli Roth vo filme Nehanební bastardi.

ilusion

Môžeme im to mať za zlé, ale len trošku, že dajú na lichotenie cudzích. Inak súhlasím so všetkým. Aj odkazy na tie filmy som dal hlavne kvôli mužom, aby sa nad sebou trochu zamysleli.

ilusion

Niekedy mám také momenty, že sa mi zastaví mozog a ja neviem, či dobre vnímam. Tak to bolo aj teraz. Kotlebova bývalá utiekla, žije v Egypte a má dieťa s musulmanom. Zrejme ide o truc podnik - Kotleba je proti islamskej imigrácii, tak si just nájdem moslima. Čo by mohlo byť príčinou? Ak to tak bolo, možné vysvetlenie je v novom filme Mad Max alebo aj v našom novom seriáli Slovania.

Som zvedavý, ako dlho tam vydrží. Dávam jej rok, maximálne dva. Kým nepríde na to, že moslimovia môžu mať viacero žien.

ilusion

Pri výbuchu zomreli dvaja ľudia. Zomreli tvrdo. Die hard. To je taký film.

ilusion

Biden povedal, že v Amerike je systémový rasizmus. Vďaka za varovanie Biden, lebo ja nechcem mať s rasistickou krajinou nič spoločné.

ilusion

Aj niektorí Indiáni bojovali za Američanov a potom dostali svoju odmenu. My k tomu máme tiež dobre nakročené. Kto môže, nech si prečíta úvod ku knihe Karla Maya Winetou. Zatiaľ nás drží to, že tu sú stále Rusi, tak nás chcú využiť proti nim. Keď vydrbú Rusov, pôjdeme aj my.

ilusion

Včera išiel na joj film o pristátí Američanov na Mesiaci, aj keď tam pristáli v júli. To je aké trápne.

ilusion

Západniari ešte aj ten rasizmus, ktorý sami páchali, využijú vo svoj prospech. A černosi, ktorí sa urážajú, ak ich niekto nazve opica, im v tom ako cvičené opice pomáhajú. Riešenie je zrejme jediné - odpojiť sa od nich.

ilusion

Čo som si všimol, na csfd riešia v komentároch väčšinou samé nepodstatné somariny, namiesto, aby riešili hlavnú myšlienku filmu atď. Mne slovo normálny vôbec nevadí. Hádam nechcete, aby tam dali dobovú staroslovienčinu. Kto by tomu potom dnes rozumel?

ilusion

Ja to sledujem pravidelne a stále to ešte ide, tak znova len priebežné hodnotenie. Čo sa spracovania týka, čakal som, že to bude lepšie a čo sa týka ideológie, niečo horšie. Zatiaľ to vychádza tak, že čo sa týka spracovania, je to horšie, ako som čakal, hlavne to pomalé plynutie deja. Teraz však dávajú už dve časti za sebou, takže je to celkom v pohode. A čo sa týka ideológie, nie je to zlé. Zatiaľ. Ale možno nie je až také dôležité, aký ten seriál je, ale, že sa pokryla táto téma. Možno to podnieti ľudí k štúdiu.

Ohľadom zjednocovania, neviem, či som to tu už nespomínal, ale akurát v čase premiéry Matovič odštartoval kauzu Zakarpatská Rus...

V celom tom marazme som konečne videl svetlý symbolický moment. Týka sa to tiež futbalu, tiež Slávie. Západniari sa pekne a dobrovoľne poklonili pred zápasom pred spojenou bielou Sláviou:

https://indianexpress.com/article/explained/arsenal-alexandre-lacazette-...

ilusion

Toto tu už bolo pred 100 rokmi. Točíme sa v bludných kruhoch. Kým sa páni zabávajú, barón Tauscher pracuje. A taký je výsledok.

ilusion

Prepojím to so Slovanmi. Doteraz som počúval, hlavne z tých progresívnych kruhov, že Slovania boli primitívi, ktorí museli mať cudzích vládcov, aby im hlupákom vládli, lebo oni sami neboli schopní. Progresívci si teraz zvolili cudziu predsedníčku a čáry-máry, už je to odrazu v poriadku a dokonca neskutočne progresívne. Tomu sa hovorí vytvoriť na seba bič :)

Stránky