ilusion

komentáre

ilusion

Prišla "odmena" za proruské postoje.

ilusion

Toto písal už v 70. rokoch Stephen King v upírskej knihe Salems Lot: "Nežije. Preto sem prišiel on. To mesto je mŕtve ako on. Je mŕtve najmenej 20 rokov. Celá krajina dopadne rovnako. Zašli sme s Nollym do letného kina. Videl som v tej kovbojke viac krvi a zabíjania, ako som videl za 2 roky v Kóreji. Decká jedli kukuricu a smiali sa. Im by sa páčilo byť upírmi."

ilusion

Ja som tým len chcel povedať, že niektoré veci, ktoré vyzerajú logicky, môžu byť úplne mimo reality. A keď sa cez tento prípad na Slovensku pozrieme na Buču, zistíme, že tá ich logika vôbec nie je logická.

Inak len tesne predtým som čítal knihu od Jakuba Trpiša Revolúcia, kde sa opisovali presne tie isté techniky namotávania ľudí cez internet.

ilusion

Už mám v tejto záležitosti definitívne jasno. Chlapec to neurobil. Mudrci v médiách predsa popreli ruský názor, že za Bučou sú samotní Ukrajinci. Veď to nedáva logiku, aby si Ukrajinci zabili vlastných ľudí. Preto ani slovenský chlapec predsa nemohol zabiť iných Slovákov v Teplárni.

ilusion

Samozrejme, ani voči tomu nič nenamietam.

ilusion

Na to najdôležitejšie som zabudol. Známe osobnosti, herci a politici, urobte coming out. Ja som za.

ilusion

Chlapec sa pohoršuje nad tým, že strelec nenávidel ako inak aj židov. Pritom judaizmus homosexualitu zakazuje, lebo ju zakazuje židovský boh. Tak teraz neviem, mám byť za zrušenie judaizmu, aby som vyhovel teplárom? Ďalšia schiza našich intelektuálov.

Pomôcť lgbti komunite môžem. Mám pre vás radu. Každý buzi bar nazvite Tepláreň, aby každý vedel, že to je buzi bar, oblečte si čo najvyzývavejšie šaty, samozrejme ženské a držte sa na verejnosti za ruky, aby každý vedel, čo ste.

ilusion

Určite. Ale ja viem, o čo im ide. Tým rasistom ide o zničenie tradičnej rómskej rodiny :) Tradičná rómska rodina žiadne zväzky radiátorov neuznáva.

ilusion

Teroristický čin proti homosexuálom počas najlepšieho možného politického zriadenia na Slovensku? No toto. Pamätáte, čo hovorili istí múdri ľudia po teroristických útokoch islamistov v Európe? Vraj si na teroristické činy musíme zvyknúť.

ilusion

Neviem, v akom množstve, ale určite na Ukrajine sú. Videl som viacero videí s anglicky hovoriacimi vojakmi, napríklad, ako sa vytešovali z obsadenia Izjumu.

ilusion

Dúfam, že tá mačka je preoperovaná na kocúra. Inak, keď sa volá Fábry, ako mám napísať, Fábryovej mačka, či Fábryho mačka?

ilusion

Detinské a sebecké existencie. Ja chcem toto, ja chcem tamto, bez ohľadu na dôsledky. Detské správanie. A využívať vraždu na dosahovanie svojich cieľov, to už nie je len sebecké, ale vyložene odporné. Celý národ stojí pred vyhubením a týchto zaujímajú akési zväzky. Pritom v dnešnej dobe sa ani kopec bežných ľudí nesobáši a ani nemá deti. Aké deti to chcú adoptovať, keď deti sa tu nerodia? A týmito sprostosťami otravujú vzduch a márnia čas a energiu ľudí, ktorí chcú riešiť základné problémy aj ich prežitia.

Lebo oni majú akési práva. To máme dovoliť slepým riadiť autá, keď si zmyslia, že majú práva? Alebo zlodejom kradnúť a vrahom vraždiť?

ilusion

Hej, je to humorné, hlavne ak nadávajú na fašistov kotlebovci. Ale je zvláštne a humorné, že podľa niektorých fašisti kotlebovci sú viac za Rusko, a bojovníci proti fašizmu sú proti Rusku :)

Chlapec nepochopil, kto je kto. Kto má rád Pána prsteňov, toto sa rieši aj v prvej časti nového seriálu. Niekedy je ťažko odhaliť, čo je hore a čo dole.

ilusion

Oni sa tam opúšťajú všetci. Na jednej strane sú za židov a proti antisemitizmu, na druhej strane sú za homosexuálov, proti homofóbii a odsudzujú zabíjanie homosexuálov. Pritom židovský boh v židovskej biblii je proti homosexuálom a dokonca vyhladil kvôli homosexualite dve mestá - Sodomu a Gomoru. Nie je židovský boh homofób roka? :)

ilusion

O čiernom slniečku neviem, ale to, čo píšeš platí aj pre svastiku. No to práve druhá strana keď vidí napríklad svastiku, tak hneď kričí, že nacizmus. Neviem, prečo by som mal byť voči nim objektívny. Vrátim im to rovnakou mincou. Chlapec bol vraj aj proti Putinovi a schvaľoval aj vraždu Duginovej. Čistý slniečkár.

ilusion

Keď fašista, tak fašista. Tak budem proti fašistom. Čo som pozeral, ten strelec bol prozápadný a proukrajinský. Používal vraj nacistický symbol - čierne slnko. Strašné. Tento znak je však aj symbolom ukrajinského pluku Azov. Toto treba vypichnúť a opakovať. Mrochta teraz kričí, ale keď protestovali Ukrajinky so zástavami Azovu, ani nemukla.

ilusion

V správach vraj hovorili, že na námestie prišlo desať tisíc ľudí. Je to blbé, že tam prišli, ale nie je to sto tisíc, ako pri Kuciakovi. Ešte tomu nie je koniec, ale stále dúfam, že to ako pri Kuciakovi nebude. Za tie roky sa toho o tom aj dosť popísalo a pohovorilo, tak hádam ten istý scenár zopakovaný po pár rokoch nevyjde alebo aspoň nezblbne toľko ľudí.

ilusion

Dúfam, že sa prepočítali a tento pokus o ďalšiu kuciakiádu nevyjde. Jedna vec je vražda dvoch mladých snúbencov pred svadbou a iná vec je vražda nejakých teplošov. Koho to zaujíma? Kto pôjde protestovať na námestia aj napriek mediálnej masáži?

Pardon za opakovanie predošlého príspevku. Neviem, či mi zahaproval komp alebo v čom je problém, že sa to takto namnožilo. Ak sa to dá, tak to vymažte.

ilusion

Súhlasím s článkom. Chlapec písal, že treba zabíjať dôležité osoby a potom zabije nejakých niktošov?

ilusion

Treba vytvoriť novinárov novinárov, ktorí budú behať za novinármi a otravovať ich otázkami, tak ako novinári behajú za ľuďmi. Proste treba sa už konečne venovať tým dezolátom v uliciach a vyvinúť na nich tlak.

ilusion

:)))

ilusion

Provokácia možno, ale fake to nie je. Má aj video na oficiálnom yotube kanále ukrajinskej televízie 24 kanal. Ospravedlňuje sa, že to bolo z hnevu nad smrťou kamaráta, ktorého zabili Rusi na fronte.

ilusion

Veď píšem, že nenacista :) Lebo toto fakt nacista nemôže byť. Nevravím, že by nechcel. On len postupuje podľa Eichmanna.

ilusion

Ako môžete s určitosťou vedieť, že to nebol výtvor mocných? Ja neviem, kto bol za tým. Ale čo je viac pravdepodobné? Je viac pravdepodobné, že to dal postaviť nejaký z robošov, ktorých zaujíma pozeranie športu v televízii, chodenie do roboty a zarábanie peňazí, aby sa mali dobre, potom ich míňanie na alkoholy a zábavy? Alebo je viac pravdepodobné, že to postavil niekto z mocných. Pseudonym autora odkazuje na rozenkruciánov, monument je postavený tak, že odzrkadľuje rôzne astronomické záležitosti. Taký monument samozrejme musel aj niečo stáť a v prepočte na dnešné prachy je to viac ako 370 000 dolárov. No ja obyčajný človiečik by som ho nemohol postaviť, aj keby som chcel.

Ja nemám nič proti ničeniu aj iných symbolov, ale nevadí mi, že bol zničený aj tento. Ono je to pekné byť za to, aby bolo na svete menej ako 500 miliónov ľudí, pokiaľ sa to netýka mňa osobne, všakže. Napríklad jeden Bill Gates, jeden Soroš a jeden Rothschild je na mňa až priveľa, ale mám pozabíjať aj vás?

ilusion

Podľa mňa je symbolika a reakcia na ňu úplný základ, ale tak každý máme svoje názory a ja nemusím mať pravdu. No ale čo by sme mali robiť? Lebo nič konkrétne som sa z článku nedozvedel.

ilusion

"Maďari sú už 70 rokov naši veľmi dobrí susedia."

Ja tomu neverím. Tie dobré vzťahy sú len také uspávanie hada. To NO HISTORY sa netýka len futbalových fanúšikov. Maďarské komentáre tohto typu nachádzam skoro pod každým videom na youtube, ktoré sa týka Slovenska, takže to nie je okrajový fenomén. Títo sa nezmierili s tým, že sme samostatní.

Tento súčasný rozklad nášho štátu má možno korene práve v tých končinách. Keď sa jednalo o zrušenie Mečiarových amnestií, prvý v televízii bol Béla Bugár.

V Amerike boli domáci černosi, u nás boli maďaróni. Pochybujem, že zmizli bez stopy. Napríklad ten Soroš, ktorému slúžia naši "intelektuáli" má kde pôvod?

ilusion

Ako viete, že za tou akciou sú takzvaní alternatívci? Bol niekto zadržaný a priznal sa?

ilusion

A vyhrali sme tam aj bez histórie. Dlabem aj na históriu :)

ilusion

Som tak rád, že sme na Západe. Toľko srandy inde nezažiješ. Už sú ako tí z filmu Johanka z Arku. Chlieb ešte nie je ani zamiesený, nieto že upečený a títo ho už delia.

Ako to bolo s tým NATOm? Nemecko bude zjednotené, len ak sa nebude rozširovať NATO?

ilusion

Som zvedavý, na čom tí prestitúti varia a čím kúria. Ak plynom, nech si dobrovoľne znížia platy a vypnú plyn, lebo tým dotujú vojnu.

ilusion

Tvrdiť, že na Ukrajine nie je nacizmus je naivné, pretože judaizmus = nacizmus. Napísal som na túto tému kedysi nejaké články. Ak je záujem, môžem zaslať.

ilusion

Kali vie, o čom hovorí. Aj oni vytvárali NAKY a KAKY proti extrémizmu a teraz idú po nich ich vlastné výtvory.

ilusion

Ja to RTVS nemám za zlé a nič by som proti nej nepodnikal. Uvažujme, keby nie RTVS, celé Slovensko by nevidelo, čo sú tí Azovci zač. Takto všetci vidíme, že používajú nacistické symboly zo zoznamu hate symbolov ADL. A našim "protifašistickým" bojovníkom to nevadí.

ilusion

Aj mne sa už od začiatku na tejto vojne niečo nepozdáva. Vysvetlením môže byť, že keď u nás je piata kolóna, aj v Rusku je možno piata kolóna.

ilusion

V prvom rade sa musíme postarať o Ukrajincov, lebo tí bojujú za nás proti Rusku. Slováci sú najviac proruskí a najviac veria dezinformáciám. O tých sa starať netreba.

ilusion

Všimol som si takú zvláštnu vec. Za Rusov už bojujú na Ukrajine aj Čečenci. Pritom len pomerne nedávno proti Rusom bojovali v dvoch vojnách. Žeby im niečo došlo a pochopili niečo? Ktovie, možno o pár rokov budú aj Ukrajinci veľkými ruskými spojencami.

ilusion

Dodajú, pokiaľ im ich Rusi ešte pred dodávkou nezbombardujú. Pjakin hovorí o poslaní rakiet na poľské letisko a na Ankaru radí poslať atómovku.

ilusion

Zelenskij nemôže byť nacista lebo je žid, ale Putin - Rus, ktorých nacisti zabili 20 miliónov, nacista byť môže...

ilusion

Ešte viac by ma potešilo, keby Ukrajincov začala prijímať Austrália :)

ilusion

To je pravda, že vlastne nevieme, akí boli ľudia kedysi. Ale keď si dobre pamätám, keď sme tu kedysi rozoberali ten seriál, marí sa mi, že som povedal, že ten seriál môže byť skôr o súčasnosti ako o minulosti. Takže keď som sa v tej minulosti mýlil, seriál presne vystihuje náš súčasný stav. Aj keď boli v tom seriály aj sprostosti, vzbúrenie sa proti Avarom by sme si z neho mohli zobrať.

Dnes na Jojke má byť v relácii Na hrane Andrej Danko. Tak som zvedavý, možno to bude prvá lastovička.

ilusion

Presne tak. Hlavne ten druhý citát sa mi páči, ten som ešte nepočul. Aj ja to tak chápem, len som k tomu došiel na základe toho, ako postupovali Američania proti Indiánom. Plán je to pekný, ale plány nemusia vyjsť. A keby aj vyšli, chudáci Nemci nechápu, že keď zlikvidujú Slovanov, tak isto s nimi naložia Anglosionisti.

https://www.youtube.com/watch?v=_2xmMTh8PP8

ilusion

Stretol som sa aj s takými názormi, že Germáni sme aj my a dokonca možno len my. Neviem, či je to pravda, ale len tak pre istotu som radšej použil slovo Nemci. S tými Nemcami to bolo možno fakt kedysi iné. Nietzsche považuje za jednu z príčin úpadku Nemcov pitie alkoholu - piva. Avšak Nietzsche žil v 19. storočí a to ešte Nemci neboli pod Američanmi a už vtedy ich kritizoval.

ilusion

Znova som si spomenul na seriál Slovania. Aj tí tam boli neustále prestrašení. Takže na tej zbabelosti hádam niečo bude. Nakoniec sa však nasrali a Avari dostali nakladačku. Tak uvidíme. Ja som sa niekedy nebál skoro ničoho a nechápal som, že ľudia sa tu boja úplných sprostostí. Ale už som aj ja nejako zmäkol. Možno sa to na mňa prenieslo, lebo vraj jediné, čo sa šíri viac ako vírus je strach. Ale myslím si, že odvaha je niekedy synonymum pre hlúposť. Mne sa tá odvaha aj viackrát vypomstila. Ako sa vraví, hrdinov sú plné cintoríny. Viď Ukrajinci - tí sa nebáli Rusov a ako dopadli. Alebo poniektorí kotlebovci. Pamätám na prípad ich oblastného vedúceho, ktorý si odvážne dal vytetovať hákový kríž a potom si vycapil fotku na fejsbúk. Už nie je vedúci. Ale teraz už ide o prežitie, tak sa pomaly bude treba prebrať, ale s rozumom.

ilusion

Doplním, že ja tu ruskú akciu aj hlavou rozumiem, len ju nechápem. Vnútro sa s tým akosi nevie vysporiadať. Ale ja tomu rozumiem, lebo aj ja som v podstate už v rovnakom stave ako Rusi. Aj ja toho mám za tie roky od nežnej dosť a tiež som už pred výbuchom. Už mám dosť tých klamstiev, ojebávania a ponižovania. Tiež som sa snažil v kľude vysvetľovať a debatovať, ale s niektorými sa debatovať nedá. Ako sa dá debatovať s niekým, kto nerozumie?

Tušil som, že k takej akcii raz dôjde, lebo ak ma budú neustále osočovať, že som zlodej, ale ja som nekradol. Potom mi už bude jedno, či kradnem alebo nekradnem, keď budem osočovaný tak či tak. To radšej začnem kradnúť, hoci budem osočovaný, ale aspoň z toho budem niečo mať. Tak isto osočovali Rusko, že je agresor a už to tu majú. Ja som si však myslel, že Rusi budú čakať, kým sa západ začne ešte viac rozkladať.

ilusion

Ono istú úlohu tu možno hrá aj zmätenosť, ako hovorí Čaputová. Ja som tú ruskú akciu tiež akosi nepochopil. Ja však nemám informácie ako Putin, on možno mal vážne dôvody. Navyše väčšina ľudí u nás asi ani neverila, že k niečomu takému môže dôjsť. Veď mnohí politici aj alternátívci to zľahčovali alebo si robili z toho srandu, hlavne, keď Bidenom avizovaný dátum invázie nevyšiel. Možno sú ľudia z toho len zaskočení a nevedia, ako reagovať, hlavne keď vidia tú smršť v mejnstíme. Ale možno máš stopercentne pravdu a ľudia sa z tejto mediálnej smršte zľakli a nechcú byť na strane útočníka.

ilusion

Ja sa z týchto "antifašistov" tiež smejem. Kedysi po zvolení Čaputovej som vytvoril aj takú úvahu:

Liberáli chcú maličkých chrániť, a preto sa rozčuľujú nad prípadmi zneužívania detí kňazmi. Znásilňovanie detí moslimami v Británii im ale nevadí a ešte ho aj zakrývajú. Takisto chcú, aby mohli deti adoptovať homosexuáli. Zároveň chcú povoliť potraty, pretože vraj žena má právo na slobodný výber. Ako potom budú môcť adoptovať deti homosexuáli, keď nechcené deti budú potratené?
Liberáli sú za práva žien a súčasne sú za imigráciu moslimov, ktorí žiadne práva žien neuznávajú. Podľa moslimského práva šaría sa žena nemôže len tak sama bez muža motať kade-tade a ešte k tomu nezahalená. Takáto žena je považovaná za pobehlicu a musí byť ukameňovaná. Kto je za moslimskú imigráciu, nech prvý hodí do Čaputovej kameňom.
Liberáli sú za manželstvá homosexuálov a súčasne sú proti rasizmu a za multikulturalizmus. Pritom tradičná rómska kultúra žiadne manželstvá homosexuálov, ani adopcie homosexuálmi neuznáva. Ježiši Kriste, veď oni chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru. To je ale rasizmus!
Liberáli sú za moslimskú imigráciu a súčasne za práva národnostných menšín. Moslimovia však zakazujú alkohol a bravčové. Viete si predstaviť tradičnú rómsku kultúru bez alkoholu a bravčového? To je porušovanie práv národnostných menšín. Títo rasisti fakt chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru.
Liberáli sú proti islamofóbii a súčasne s tým tvrdia, že dvojičky zničili islamskí teroristi. Kto tvrdí, že to neboli moslimovia je podľa nich šialený konšpiračný teoretik.
Liberáli sú za rovnosť a súčasne všetkých, ktorí nie sú liberáli považujú za hlupákov. Liberáli považujú názor, že černosi majú menšie IQ ako bieli za rasizmus. Súčasne považujú bielych Slovákov a bielych voličov Trumpa za hlúpych sedlákov. Keď sú všetci ľudia rovní a černosi majú rovnaké IQ ako bieli, liberáli teda tvrdia, že černosi sú sprostí.
Liberáli sú za rovnosť, pretože rasy sa na genetickej úrovni nelíšia, ale rasisti sú podľa nich len bieli.
Liberáli sú proti xenofóbii a súčasne z nejakého dôvodu nemajú radi Rusov.
Liberáli sú proti nenávisti, ale neznášajú Kotlebu, lebo je vraj fašista a uctieva Tisa. Preto na deň víťazstva proti fašizmu vytvorili počítačovú hru Kotlebstein, kde sa kotlebovci strieľajú. Súčasne neznášajú Rusov, ktorí fašizmus porazili a na ruské hranice posielajú slovenských vojakov ako Tiso.
Diagnóza čistá schizofrénia.

ilusion

Aby som to upresnil, Nemci samozrejme určitým spôsobom chytrí sú. Nemci, ale aj iní, napríklad židia mi pripomínajú ľudí, ktorí sa rozhodnú vyrúbať všetky stromy na svete, lebo na tom sa dá parádne zarobiť, keď sa predá drevo. Vytvoria preto organizáciu, vymyslia, naprojektujú a vyrobia parádne ťažobné stroje. Priznám sa, že ja takéto schopnosti nemám. Potom začnú ťažiť, ale nechápu jednoduchú základnú vec, že bez stromov a kyslíka neprežijú.

ilusion

Budem im radšej hovoriť Nemci a nie Germáni. Títo Nemci práveže sú sprostí. Sú sprostí ako tága. Dojebú všetko, na čo siahnu. Kto neverí, nech si prečíta Fridricha Nietzscheho. A to je nemecký filozof! Alebo si treba prečítať Môj boj od vodcu. Dokazujú to aj ich skutky dnes. Veď čo je dostať svet na hranu jadrovej vojny pre ich revanšizmus? Je to úplná sprostosť. Oni nepochopili, že Rusi majú atómové zbrane!

Logická hádanka: Nemci uznávali sociálny darwinizmus od ich vodcu. Tvrdili, že Slovania sú podradná rasa. Potom s tou, podľa ich slov podradnou rasou prehrali vojnu. Čo z toho logicky vyplýva?

Hitler potom podľa svojej náuky aj postupoval. Keďže prežiť majú len najsilnejší, nariadil, že Nemci nemajú právo na existenciu a sám si strelil do hlavy. Prečo nepostupovali podľa svojej náuky a nenasledovali vodcu všetci Nemci? Ja už nemám nervy na nich! Neexistujú pre mňa a nie, aby mi ešte rozkazovali.

ilusion

Keď už bol spomínaný ten kovid, včera som mal dosť. Pozerám v televízore na ukrajinskú hranicu, tam pred colnicou nehorázny rad, ale žiadne rozostupy a ani jeden Ukrajinec nemal rúška. To už akože skončila pandémia? Či už je to jedno, už môžeme byť všetci nakazení? Čo milá vláda?

Keď píšem Ukrajinci, presnejšie je Ukrajinky a Ukrajinčatá. Lebo z vojnovej Ukrajiny utekajú ženy a deti, na rozdiel od afrických bejikov, údajne vojnových utečencov!

A zaujímavé je, že tí údajní slovenskí xenofóbovia a odporcovia imigrácie, ako ich nazývali prestitúti sa o tie Ukrajinky starajú a pomáhajú im.

Stránky