Midnigtcowboy

authenticated user

komentáre

Midnigtcowboy
Midnigtcowboy

Môj známy (vtedy 43 ročný) prekonal pred troma rokmi ťažkú pneumoniu. Mal po operácii oslabenú imunitu, do toho fasol chrípku a už to šlo. Mesiac hospitalizácie.

Ročne sú takychto prípadov tisícky...

Midnigtcowboy

Iba idiot nemení svoje názory ak je konfrontovaný s faktami. Jednoducho sa objavuje stále viac informácií ako to naozaj s tou pandémiou je. Strach z ostrakizacie už prekonalo aj par svetových kapacít z oblasti virologie a priznávajú "farbu".
Áno, tiež som na začiatku podľahol mediálnej masáži, však podľa co nám servíroval mainstream bol dôvod na obavy.
Ukazuje sa však, že tu sa hrá o niečo celkom iné. Možno mame to šťastie a byť svedkami zápasu o pre formátovanie sveta.
Len nie som si istý ci je to výhra.

Midnigtcowboy

Vidím ze šialenstvo zasiahlo aj doteraz príčetné osadenstvo nadhľadu.
Skúsim niečo na ukľudnenie.

https://www.casopis-sifra.cz/pro-80-nakazenych-lidi-je-koronavirus-jako-...

Midnigtcowboy

Ale najprv čo je fakt. Amíci obracajú lode s výzbrojou a muzstvom čo mali sa nasáčkovat do Európy na to veľké cvičenie proti, oné, ruskej agresii. A oni asi vedie "vo co gou"

Takže teraz trochu konšpirácie. Citát.

Čínská vláda považuje za zdroj Coronaviru podle našich posledních informací elitní výzkumnou laboratoř amerického námořnictva NAMRU-2. Tato laboratoř s názvem Naval Medical Research Unit Two spadá pod Námořní zdravotní výzkumné středisko nakažlivých nemocí v Silver Spring ve státě Maryland [4]. NAMRU-2 je divize, výzkumný oddíl, jehož náplní je výzkum nakažlivých nemocí potenciálního vojenského významu v Asii. To je přímo definice této divize. Divize má své laboratoře ve Vietnamu, v Laosu, v Singapuru, v Thajsku, v Indonésii a na Filipínách. Laboratoře zkoumají virové a biologické kmeny nákaz tradičních v prostoru jihovýchodní Asie, což je tedy alespoň oficiální náplň práce těchto laboratoří. Čínská vláda obviňuje USA, že právě z některé laboratoře NAMRU-2 pochází Coronavirus, který má tak specifické chování a znaky, že napadá a nejlépe se rozmnožuje právě v plicích asijských mužů. Chápete? Najednou to do sebe dokonale zapadá.

Američané se urychleně před

Midnigtcowboy

P. S. Info od bratislavských vrabcov. Spejeme k vyhláseniu výnimočného stavu. Ale samozrejme nikto z co len trocha kompetentných netuší co spraví "sonderkomando" po nástupe k moci

Midnigtcowboy

Ad 1. Slovo od jednej virologičky z BA. Trvalo to pokiaľ ta info cez pár ľudí dorazila ku mne. Títo ľudia fungujú na doraz, už na pokraji kolapsu. Ale k veci, co tu neodznelo. Vírus ma už tri popísané mutácie (aj mi povedali odborný názov, ale bohužiaľ, ja už mám HOSIPA, Dg. HOvnoSIPAmätam.) Taka rýchlosť vytvorenia mutácií je neobvyklá.
AD 2). Objavili sa reinfekcia. V Číne už otvarali šampanské.... a bum! Nie šampus, ale reinfekcia už vyliečenych pacientov.
Ad3) Ako laik a ateista sa zmožem len na jedno. "Pan Boh nám pomáhaj".

Midnigtcowboy

Priznám sa. Vážne som to začal brat po správe nemeckých a čínskych virologov. Tento náš nový kamarát patrí medzi cyklické virusy. Organizmus si nevytvorí ani po vylieceni imunitu. A nie je k tomu potrebna ani mutácia vírusu. Potvrdene úmrtia (reinfekcia po "vylieceni") mladých pacientov!!!
Mam taky zlý pocit ze ešte nám tento beťarisko chystá nejaké prekvapenia. Kyslá tvar Merkelky o niečom svedčí. Iste vie viac ako my

Midnigtcowboy

Aký národ taka vláda? Koho si národ zvolil:

1.Narcisticky psychopat a zlodej "karpatského" typu.
2. Bývalý mafiánsky kuriér a najznámejší slovenský inseminator.
3. Neuroticky sociopat.
4. Užernik, pozemkový podvodník a ako bonus agent cudzej moci (aj keď tých bude asi viac).

Nie, tento národ si nezasluzi žiadne zľutovanie. Asi musí padnúť na dno aby si uvedomil ze voľby nie sú jedno veľké show.

Midnigtcowboy

Hra na "selektivnost" v prípade vírusov je v podstate ruská ruleta. Vírusy radi mutuju, prispôsobujú sa hostiteľovi.
Napríklad ak vírus potrebuje aby sa nadviazal na bunku nejaký receptor a ten daný nositeľ (istý genotyp) nemá, vírus dokáže sa "učiť" a nájsť si inú cestu, teda nadviazať sa na iný receptor. Toto by myslím nikto neriskol.... aj keď žijeme šialené časy.

Midnigtcowboy

Totálny rozpad západnej civilizácie.
Trocha z vlastnej skúsenosti. Priateľka skoro obden stojí frontu na CP SR kvôli podávaní pracovných povolení. Robí pre otrokarov co dovážajú otrokov najmä z krajiny na Okraji, ktorá radostne začala budovať tú, oné, pokrokovú liberálnu spoločnosť. Za každého otroka systém okrem iného pýta cca 160ojro za lekárske vyšetrenie na cudzokrajne choroby.(identické v každej krajine eurosojuzu) Ak otrok neprejde, musí ísť budovať svetle zajtrajšky do rodnej viesky.... A na druhej strane systém umoznuje/vita/ podporuje dovoz tvorov z najzamorenejsich oblasti sveta, ktorí sú infikovaní chorobami z ktorých sa my povodní obyvatelia poserieme (to bude ten optimálny prípad). To už fakt žijeme v blázinci?

Midnigtcowboy

Podľa mňa len zlý marketer. Chceli vytvoriť cúúúloveho frajera, kaviarenskeho drsnaka s ktorým sa mentálne nedovyvinuta mládež identifikuje. Podľa mňa sa teraz nejaký "šavivovci" sekli. Toto na Slovensku zatiaľ masovo neosloví.

Midnigtcowboy

P. S. Bol som pri nástupe Eichlera do VSŽ, ako emisara júestílu. Pomerne zblizka som mal tú česť vidieť čoho všetkého sú schopní vyvolení. Zmanipulovať banky - Ch. Manhattan, Priemyselnú banku, Národnú banku, MF SR... Ale najviac deprimujuce bolo poznanie ze všade nájdu prasivych potkanov ochotných im slúžiť. Toto je to zlo co nas ohrozuje. My sami.

Midnigtcowboy

Rozumiem Ti. Ale ja v tejto špine nemám chuť, priam sa mi bridí hľadať nejakú "morálku", fandiť menšej špine. Inak súhlas.
P. S. Markíza zmenku avalovala prostredníctvom štatutára Ruska, takže asi si tak istý neboli tým ze Rusko bude mať prašule. Ak teda uvažujeme s tým ze to nebol podvod.

Midnigtcowboy

Nemám chuť sa pridať - ani len nepodstatným názorom - ktora zlocinecka skupina je v tomto spore ta "krajšia".
Len pár poznámok z pohľadu veci ktoré sú mi blízke a nedávajú logické vysvetlenie.
1.Zmenky. Už od roku 2005 platí zákon, že právnické osoby sú povinné (nie je to vec toho ako sa vyspím) zverejňovať účtovnú závierku v registri UZ. Z toho by malo byt ľahko zistitelné ci boli zaúčtovane. Ak neboli, sú dve možnosti. Buď neexistovali alebo vid ďalej.
2. Štatutáry firiem sú povinný zabezpečiť vedenie účtovníctva, ktoré (zjednodušene) musí verne odzrkadlovat ekonomickú činnosť firmy.
Ak nie, dopúšťajú sa už tu trestného činu _porušenie povinností pri správe cudzieho majetku. Privádzajú do omylu akcionárov, obchodných partnerov, štátne organy.
3.Tie kecy ktoré sa objavili o tom ze zmenky sú "špecifické" a nemusia sa účtovať sú blud. Podľa typu zmenky a subjektu - bud priamo suvahove alebo podsuvahove účty.
4.Okrem toho, predpokladám ze Markíza robila aj audítorské správy. Statury sú povinný dat audítorskej firme pravdivé údaje. Ak nie, zavádzajú...s príslušnými konzekvenciami.
5. Zmenky majú svoj vlastný "život". Pri sporoch sa neskuma ich ekonomická opodstatnenosť ale formálne a obsahové náležitosti. (ci už kontinentálny alebo anglosasky zmenkovy a sekovy zákon). Preto sa pri zmenkach dáva pozor na ich formálnu správnosť a s tým súvisí ABSOLÚTNE bežná vec - notárska doložka na overenie podpisu. Nevidel som zmenku bez nej.. ani na "drobné" a nie na "tu desiatky melónov, tam desiatky melónov".
6. Z toho mi vychádza ze Slintoš aj s Kočnerom až ex post vymysleli (a najmä nedomysleli) tento biznis plán.
A ak nie, tak pri tom spravili neuveriteľne kiksy.
Co bránilo im dat overiť podpisy u notára (Kočner isto mal nejakého co by držal hubu).? Dnes by na súde boli vysmiaty ako lečo.
Tak ci tak. V tomto prípade je jedno za čo pôjdu bručat. Za podvod alebo za svoju tupost. Za katr patria.

Midnigtcowboy

S tým tvrdením že prítomnosť US Army ma byt klin do v4 sa nedá súhlasiť. Amici sú už nasáčkovaní v HU, PL, majú tam základne, zmluvy o voľnom pohybe. Ich prítomnosť by skôr upevnila V4-ku, a Poliakom by sa splnil mokry sen o Trojmori a ich líderstvom v tomto spolku.
Mame tu skôr niečo ako Sofiinu voľbu. Americké základne a - aké, také krytie Američanov proti Bruselu. Cena, už spomenuté základne, povinná účasť v provokáciach proti RF, ďalšie nezmyselné nákupy, resp. sponzoring US zbrojarskych firie. Alebo, primknutie sa k "jadru", so všetkým dobrotami co to prináša. Bubuši, multikulti, gender a zelené šialenstvo., odovzdanie posledných prvkov suverenity euroblaznom.

Midnigtcowboy

S tým tvrdením že prítomnosť US Army ma byt klin do v4 sa nedá súhlasiť. Amici sú už nasáčkovaní v HU, PL, majú tam základne, zmluvy o voľnom pohybe. Ich prítomnosť by skôr upevnila V4-ku, a Poliakom by sa splnil mokry sen o Trojmori a ich líderstvom v tomto spolku.
Mame tu skôr niečo ako Sofiinu voľbu. Americké základne a - aké, také krytie Američanov proti Bruselu. Cena, už spomenuté základne, povinná účasť v provokáciach proti RF, ďalšie nezmyselné nákupy, resp. sponzoring US zbrojarskych firie. Alebo, primknutie sa k "jadru", so všetkým dobrotami co to prináša. Bubuši, multikulti, gender a zelené šialenstvo., odovzdanie posledných prvkov suverenity euroblaznom.