Mor ho

komentáre

Mor ho

asi najtrefnejšia charakteristika Normana, akú som kedy čítal. A žiaľ pravdivá. Norman je asociál, a keby niekto taký napríklad viedol komunitu v post-apo situácií, zrejme by vyvraždil všetkých schopných (resp. rozbil im hlavu, ako sa už raz aj mne vyhrážal), ktorí by s ním nesúhlasili. Zostala by len hŕstka nahlúplych pritakávačov, presne ako sa to deje v sektách. Norman by bol ideálny vodca sekty...

Mor ho

tieto informácie o Merkelke by bolo fajn preložiť do nemčiny a distribuovať naozaj každému Nemcovi. Je neuveriteľné, ako môžu byť takí zaslepení a veriť tej oblude, ktorá prináša skazu celého Nemecka.

Mor ho

tento migrant svojim gestom ukázal, čo s nami urobia

https://www.youtube.com/watch?v=KFKl_FxWFOk

Mor ho

s tým súhlasím, a to je aj dôvod záujmu maďarov o naše územie. Keď to však spomenul Slota, nech bol aký bol, ale v tomto mal pravdu, no všetci ho vysmiali.

Mor ho

si primitív a veľmi hlúpy človek. Navyše veľmi agresívny. Stačí malý nesúhlas s tvojimi názormi a vyplaví sa z teba hnoj. Museli ťa veľmi šikanovať v detstve.

Na tie bludy, čo si tu popísal, nemáš jediný vedecký dôkaz. Sú to len tvoje subjektívne "zaručene správne" pocity, nič viac.
A hádzať saharu a grónsko do jedného vreca, pretože sú to "púšte", a obidve sú "zlé", to chce riadnu dávku demencie. Nad tým som sa akurát pousmial, ako aj nad tebou celkovo.

Oteplenia a ochladenia sprevádzajú túto planétu celé veky. A ľudstvo vždy prežilo. To, čo nastáva teraz, je len mizivá zmena klímy v porovnaní s tým, čo bolo v minulosti. A predstava, že by drobný atóm menom človek mohol premôcť PLANÉTU - nedajte sa vysmiať.

Mor ho

mažeš moje príspevky ako nejaký zasraný cenzor na SME. Si rovnaká krvná skupina, taký istý chudák s nalomeným egom.

Čo sa ti nepáčilo?

Že som spomenul, že kedysi bola zelená Sahara a inokedy zas Grónsko? Že tie strašné zmeny klímy, čo sa dnes dejú sú nič oproti tomu, čo sa dialo v minulosti?
To sa ti nehodilo do krámu, tak si to vymazal. Si nula.

Mor ho

Zločinné sú všetky vlády po roku 1989. Šibenicu si zaslúžia všetci, ktorí drancujú slovenský národ. Reč však bola o Kravčíkovi a ak ten hajzel zhrabol za nič milióny eur, a teda patrí na šibenicu.
Environmentalisti nie sú žiadni čudáci. Sú to vychcaní hajzli, ktorí majú veľmi dobre premyslené to čo robia a prečo. Ako taký Erik Baláž, platený z nórskych fondov, ktorý tiež sleduje všelijaké ciele, ale rozhodne nie pre dobro Slovenska. Čerešničkou na torte je jeho úzkostlivá ochrana premnožených medveďov, čím ohrozuje na živote všetkých, ktorí by sa z času na čas aj radi prešli po lese.

Mal som rád vaše články a tento portál som bral ako jednu z posledných bášt nezávislého myslenia, imúnneho voči manipulácii. A zrazu sa tu dočítam, že veríte v globálne oteplovanie. To ma riadne sklamalo. Globálne oteplovanie je ničím nepodložený výmysel.

Mor ho

labilné je moje internetové pripojenie, ruka sa mi zatiaľ netrasie, a tebe?

nie, nikoho som neobesil, a ani neobesím. Zároveň si stojím za tým, že megapodvodníci, oligarchovia a ich poskokovia by si šibenicu zaslúžili. Ty s tým možno nesúhlasíš, alebo zrovna preto, lebo som to napísal ja. Ty si už stihol voči mne vzkypieť nenávisťou.
Si ako sud s pušným prachom. Celkom by ma zaujímalo, ako si zvykol reagovať, keď ti v škôlke alebo školských laviciach ktosi povedal nejakú poznámku. Ty si hádam rozmetal triedu. Nie si schopný kultivovane reagovať na iný názor.

Mor ho

Kravčík je podvodník, ktorý na vymyslených štúdiách a pseudoprojektoch získaval od radičovej vlády milióny, dokopy to bolo asi 30 miliónov eur. za nič. Taký človek patrí na šibenicu

Mor ho

Kravčík je podvodník, ktorý na vymyslených štúdiách a pseudoprojektoch získaval od radičovej vlády milióny, dokopy to bolo asi 30 miliónov eur. za nič. Taký človek patrí na šibenicu

Mor ho

Reakcia ako od redaktora SMEtiarne. Prepáč, naozaj si mi ich pripomenul. Aj tou snahou všade pretláčať holokaust a pripomínať ho. Nie si po novom aj stúpenec Havla a obdivovateľ Amerických neocons?

Mimochodom písali ste o vyprahnutej a vypečenej Karpatskej kotline aj po lete 2014, ktoré bolo skoro celé daždivé, s minimom slnečných dní a horúčav?

Mor ho

Stačia 2 týždne horúčav uprostred augusta (aké nezvyčajné) a emočne labilní ľudia už blúznia o globálnom otepľovaní. Indoktrinácia mainstreamovými bludmi očividne zaberá. Ale že aj na vás, to som nečakal. Na tomto portáli teda nie.

Mor ho

nerobte si ilúzie, černosi normálne prebývajú aj v Kanade či Nórsku
chlad ich nezastaví, len zomknutí, súdržní a silní belosi

Mor ho

(pridal som to sem omylom, mozte to vymazat)

Mor ho

Ten text ma praveze nieco do seba a mohol si tentokrat zapojit aj mod mysliaci, nielen ten pluvaci. S cim vsak s tym clankom rozhodne nesuhlasim, je bagatelizacia sucasnych zlocinov usa. To je dementny postoj.
Hlupostou je ale aj automaticky glorifikovat cinu. Dnes sa nou mnohi opajaju, za to ze je to protivnik usa. V skutocnosti je Cina skurveny zlocinecky stat, ktory uz teraz povazuje svojich obcanov za hovno a tak sa k nim aj sprava. Ak nadobudne v medzinarodnom meradle taku moc ako ma teraz usa, potom len uvidime tu bestialitu. Alebo si myslite, ze oni nebudu „humanitarne bombardovat“?

Zamestnavatelia z azie to tu tiez davaju slusne pocitit Slovakom.
Aziati maju skratka v krvi despotizmus, staci sa pozriet aj na ich skolsky system (v cine, korei, japonsku), ktory je cista tyrania. Ako otrokarov ich tu urcite nechcem, hnusia sa mi.

Jedine pre mna prijatelne velke zoskupenie je Slovanska unia.

Mor ho

Páchatelia sa už stihli pochváliť:
https://www.facebook.com/lorenzlubos

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153338805384311.1073741979.6...

Vzľahom na predvedenú barbarskosť a aroganciu sa s veľkou pravdepodobnosťou jedná o židov, či inú neslovanskú zmes. A keďže si to aj nafotili a zverejnili, vrátane svojich ksichtov, je evidentné, že sú si istí svojou beztrestnosťou. Takže ide o židov, záhada vyriešená :)
otázkou je, kam sa situácia bude uberať. Dnes je to zdemolovaný pamätník, zajtra to môže byť nejaký dobodaný „hnusný antisemita“, na ktorého sa už nemohli pozerať.

Mor ho

Juvenilná justícia pre vás nie je dosť významná téma na samostatný článok, na druhej strane – primitívny komentár nejakého anonymného blba na webstránke projektu N vám za vytvorenie osobitného článku stojí.

http://nadhlad.com/content/vyzvy-na-strielanie-na-projekte-n

Na extrémistických portáloch typu sme.sk, .týždni sú takých komentárov tisíce, môžte ich začať rozoberať.

Pre každého rodiča, s výnimkou psychopatov, je oveľa strašnejšia nočná mora, keď mu násilne odoberú vlastné dieťa (a tá bezmocnosť, keď ho nedokáže uchrániť pred brutálnym mučením), ako strach o vlastný život.

Takže áno, tetky zo sociálky, ktoré sú nástrojom tejto príšernej mašinérie, sú pre milujúceho rodiča horšie ako ozbrojené komandá alebo čistky.

Mor ho

Čo si vymajdanili, to majú, súhlasím, ale deti za nič nemôžu, tie nemajdanovali. Vďaka Slavenovi za tento článok, juvenilná justícia predstavuje jedno z najväčších svinstiev dnešnej pseudokultúry dekadentného západu a tvoja posledná veta vypovedá celkom jasne o tom, čo si to za arogantnú povýšeneckú bytosť.

Mor ho

Zaujímavý príspevok uviedol na hnojisku užívateľ Mihole, dávam v plnom znení:

Kto bol Adolf Hitler (Schcklgruber) ?

Predsa diabol.A kto bol Einstein ? No predsa múdrosť sveta. Aký dokáže byť svet jednoduchý :) A keď niečo nesedí, tak sa to prosto vygumuje - tak ako nechávali Stalin (zlý) a Steve Jobs (dobrý) odstraňovať z fotografií tváre bývalých spoločníkov, ktorí upadli do nemilosti :) Po priznaní faktu, že historici a masmédiá sú tie najsmradľavejšie onuce, ponížene súžiace za misu šošovice komukoľvek, kto práve tú šošovicu má, sa však celá záležitosť stáva nejasnejšou. Napríklad Einstein nedostal Nobelovu cenu za teóriu relativity - zrejme preto, že sú náznaky, že ju kompletne ukradol - ale za kvantový fotoelektrický jav - pričom sa sám priznal, že kvantovej fyzike nerozumie :) A Hitler bol zase statočný slobodník (desiatnika nedostal, lebo vraj nemá vodcovské schopnosti :) založil Volkswagen, z ktorého žije Slovensko dodnes a zrušil Schwabach, hoci tým mimoriadne pobúril všetkých svojich ideológov, ktorí odvodzovalai nadradenosť nemeckej rasy aj z runového písma. Utrpel závažné duševné otrasy pri predčasnom úmrtí svojho otca a odmietnutí prijatia na architektúru - skrz údajný nedostatok talentu, hoci celkom slušne maľoval. Bol nesmelý voči ženám a podobne ako Štúr bol oduševenelým národovcom - akurát som nikdy celkom nepochopil, prečo nemeckým,keď sa narodil v Rakúsku (túto drobnosť - že najstrašnejším Nemcom bol Rakúšan (a potom Merkelová :) - je vždy dobré si v duchu pripomenúť, keď jednáte s Rakušákmi :) Ďalej bol obyčajným ministerským predsedom (ako Fico) a okrem toho viedol najstrašnejšiu vojnu v histórii. To samo o sebe nie je až tak zaujímavé - lebo voľakedy každý panovník viedol nejakú vojnu - patrilo to k bontónu a je naozaj minimum panovníkov (či iných ministerských predsedov), ktorí žiadnu vojnu neviedli (ešte aj tá baba Thatcherová si neodpustila Falklandy). To, že tá vojna bola najstrašnejšia tiež veľa neznamená,lebo strašnosť vojny vyplýva z použitých technických prostriedkov a tie sa neustále vylepšujú. Preto budúca globálna vojna bude samozreme zase o mnoho strašnejšia, než bola tá Hitlerova. Bohužiaľ motorom vývoja technológií, odkedy holé opice popadali zo stromov je práve boj a ničenie blížnych svojich (pästný klin, kyjak, oštep, luk, dýka, meč, halapartňa, pištola, puška, kanón, guľomet, tank, raketa, nukleárna hlavica, špionážny satelit, lietadlová loď, strategická ponorka, plnoautomatická dróna, cyber attack). Tak čím bol Hitler vlastne taký výnimočný ??? Aha - holocaust - koncentračné tábory, plynové komory:( Hm, ale sorry - koncentračné tábory (napr. Guantanámo) a genocídy sa predsa robia dodnes - keď v nejakej Rwande hoci aj DNES zabijú Hutuovoci mimoriadne brutálne zhruba milión Tutsiov, tak to nikoho nezaujíma, lebo to sú predsa čierne hadice a ešte relatívne nedávno tam rutinne chodievali na otrokov naši najsamdemokratickejší priatelia z USA (proti otrokárstvu boli mimochodom republikáni :) Takže ČO na tom Hitlerovi vlatne bolo také výnimočné ??? No napríklad to, ľúdia ho naozaj milovali a pubertálne dievčatá za ním šaleli ako neskôr ich dcéry za Beatles (existujú filmové dokumenty - bohužiaľ striktne zakázané - zrejme preto, že to nadšenie sa noazj nedá sfalšovať :) Ale prečo ho ľudia milovali ? Lebo im dal dobre platenú prácu. Vyviedol totiž Nemecko z bludnej jamy zúfalej hospodárskej krízy, keď peceň chelba stál miliardu mariek a poobede už dve, takže sa mzda musela vyplácať denne (ako dnes v Zimbabwe). Versaillská zmluva totiž uvrhla Nemecko - ktoré prehralo I. svetovú vojnu - do nepredstaviteľnej biedy a nikto nevedel, čo s tým. Pričom Nemecko v tej vojne len chelo získať svoj podiel na svetových kolóniach.

http://www.sme.sk/diskusie/user_reaction_list.php?id_user=119597#ixzz3KG...

Mor ho

Ukrajinským židom ide karta. Po Porošenkovi a Jaceňukovi má tú správnu národnosť aj šéf parlamentu - Hrojsman. Aké ľúbozvučné ukrajinské meno.

http://www.sme.sk/c/7516772/ukrajinskym-premierom-je-jacenuk-sefom-parla...

Mimochodom, neviete prečo má 99% židov nemecké meno?

Mor ho

Včera som sa prinútil dopozerať reláciu s anglosionistickým poskokom Havranom a jemu podobným hosťom - Samuel Abrahám, Šútovec (shooty zo smetiska) a nejaký ďalší nímand.
Záverečné slovo mal Šútovec, ktorý citoval z akejsi knižky charakteristiku Rusov: "...mrzák spôsobuje Rusovi kŕčovitý smiech, chuť ubiť ho jeho barlou, škuľavému a jednookému chuť vypichnúť mu to posledné zdravé oko...Rus nepozná súcit..."

Rozmýšľal som, či podať na toho hajzla dnes trestné oznámenie za hanobenie národa, ale asi by to k ničomu neviedlo. Ale ako môže byť vôbec dovolené indivíduám ako je Havran mať takúto reláciu vo verejnoprávnej TV? Pokiaľ viem, riaditeľa môže odvolať parlament.