Pharmy

komentáre

Pharmy

ze bola oblecena vo farbach britskej vlajky :)

Pharmy

Uveril si aj ministerke spravodlivosti, keď na tlačovej konferencii s hlavou sklopenou dole, rozprávala historku o zakopnutí o konštrukciu postele a privodení si zranenia oka? "...a potom robil kliky, čím si zranenie ešte zhoršil" :D

A ešte tu je niekoľko ďalších podivností, týkajúcich sa lučanského smrti - uniknutá lekárska správa z prešovskej nemocnice a prevozy pacienta po celej krajine, chýbajúcich pár minút kamerového záznamu, obesenie sa v sede o teplákovú bundu, atď.

Pharmy

Vzdy, ked vam niekto bude tvrdit, ze Ukrajina nie je nacisticka a ze ide o rusku propagandu, treba mu oplieskat o hlavu tento dokument:
https://www.dailymotion.com/video/x3uuxew

Pharmy

ze Fico nemal sancu. Mohol mat pod kontrolou aspon jedno printove medium patriace medzi tzv. mainstream a nemusel by teraz robit robit investigativnu zurnalistiku miesto "criedy prasiat". Uplne by mu stacil nejaky ten low-cost projekt ako su Hlavne spravy.

Este aj kreten Matovic dokazal rozbehnut nejake tie schrankove noviny, ktore ho vyniesli do vrcholovej politiky.

Ked vidim Fica, ako sa kazdy den doprosuje prestitutom, aby sa spytali na to ci ono skorumpovaneho koalicneho politika, je to smutny pohlad.

Pharmy

Utocenie na prestitutov sa mu moze v buducnosti skaredo vypomstit. Ak sa mu podari vyhrat volby a zostavit vladu, agenti z ambasady mu mozu zase picnut nejakeho neboraka s priatelkou a potom tieto vyroky pouzivat proti nemu v Kuciakiade 2.0

Fico bol 10r premier a mal sancu si vytvorit vlastnu medialnu skupinu, alebo nejaku cez svojich oligarchov kupit. Teraz mu neostava nic ine, len pouzivat socialne siete a poukazovat na dvojity meter zahranicnych prestitutov, co ma ale slabsi ucinok na starsiu generaciu, ktora informacie cerpa z tradicnych medii.

Pharmy

Agentov si anglosionisti vychovavaju v roznych instituciach doma i v zahranici a nasledne su nasadeni do politickych stran, ktore maju realnu sancu sa podielat na riadeni statu. Len si spomenme na politickych trafikantov ako Lipsic, Sebej, Martin Fedor... Vzdy sa pre nich nasla nejaka vhodna strana, do ktorych ich pichli na zvolitelne miesta a venovali sa stale tej istej cinnosti. "Nasi" ministri silovych rezortov su tiez z tohto kosiara:

https://uploads.disquscdn.com/images/f0e6a80e76b75dbf9cc3ac91ec117bf43b2...

Pharmy

Pred 2 rokmi prebehla v Armensku "prodemokraticka zamatova revolucia" organizovana soros uderkou, vysledkom ktorej je premier Pasinjan:

https://euractiv.sk/section/vonkajsie-vztahy/news/zamatova-revolucia-v-a...

Tato prodemokraticka chamrad potom robila 2 roky protirusku politiku. Turkicke sily spravne precitali situaciu a zautocili na Karabach v case, ked Armensko uz takmer stratilo doleziteho spojenca v regione - Rusko.

A dovodom, preco sa Putin tak poponahlal s mierovou dohodou mozu byt aj americke prezidentske volby. Ak by tu dohodu neuzavreli teraz, po nastupe Creepy Joa do uradu by tam zrejme americania zacali pchat svoje krvave paprce.

Rusko tiez uzatvorenim mierovej dohody dosiahlo, ze na uzemi Karabachu bude mat svoje jednotky a pritomnost tureckych alebo inych cudzich je vylucena, cize situaciu pri svojich hraniciach stabilizovali.

Pharmy

U Krajniaka netreba zabudat na to, ze prisahal vernost izraelskym zidom:

https://youtu.be/JEO1gZxSKyw?t=1050

V praxi to potom vyzera takto:

https://plus7dni.pluska.sk/domov/lipsicovi-zamestnanci-mali-kupit-harabu...

Pharmy

Jeden racionalny dovod by sa mozno ze aj nasiel. Ak by tie volby mali byt cinknut a Caputova mala vyhrat uz v prvom kole nadpolovocnou vacsinou. Potom sa moze argumentovat sposobom "ake prekvapenie, ved prieskumy to predpovedali"...

Pharmy

to sa da chapat aj tak, ze ju Fico nechce mat na ociach :D

Pharmy

otazka je, ci o tom vobec rozhodoval Fico alebo "akcionari" strany. V SMERE maju zatrupcov roznych klanov a Fico musi medzi nimi lavirovat a vyuzivat rozpory medzi nimi ak chce nieco presadit. Podobne to robil Putin v zaciatkoch... Pre nas je dolezite, ze sa Fico postupne zbavuje tychto pochybnych individui a upevnuje si poziciu v strane.

Pharmy

nakoniec vyslo na javo co nikto necakal - vrazdu si objednal Putin osobne

https://edition.cnn.com/2018/03/16/europe/uk-russia-nerve-agent-spy-atta...

Pharmy

Tiez hodnotim kladne pouzivanie slova "fasisti" Matovicom. Zaradil sa tak medzi tych roznych antifa degeneratov, lavicovych extremistov a hysterickych zidov, ktori ho pouzivaju v diskusii na osocovanie nazorovych oponentov :)

Matovic odpovedal Kotlebovcom trefne, spravne argumentoval vyrokovou logikou a na prvy pohlad sa zda, ze sa Kotlebovci strapnili. Za dolezite vsak povazujem, ze okusil vlastnej mediciny t.j. bezociveho obvinovania a mnohi si teraz budu spajat jeho meno s vrazdou alebo profitovanim z nej :)

Pharmy

Wall Street and the Rise of Hitler: Antony C. Sutton
Sutton bol profesorom na Kalifornskej statnej univerzite a myslim, ze tymto zdrojom by mohol Balaz argumentovat.

Pharmy

tvorcov nezozerie, to bude ina kasta zidov. zozerie iba uzitocnych idiotov, ktori potom posluzia tvorcom aj po smrti na kadejake reparacie / vypalne ci statut obete...

Pharmy
Pharmy

pretože strana, na ktorej Šebej momentálne cudzopasí je Ficov koaličný partner a nedávno posilnila o poslancov iného, menej úspešného sionistického projektu Sieť.

Pharmy

inak pekný argument pre legálne ozbrojovanie sa je v článku o napadnutej Piešťanke počerným zmrdom:

"Hliadka však prišla až o 40 minút,“ pokračuje poškodená žena.

Pharmy

V tej historickej paralele máte jednu drobnú trhlinu: imigrant, nositeľ vedecko-technického pokroku, ktorý podľa vás oprávnene vyvraždil pôvodné obyvateľstvo Ameriky, bol BIELY EURÓPAN.

No momentálne sme svedkami opačnej situácie, kedy biely Európan čelí vo svojej domovine náporu "indiánov", decimovaných v kmeňových vojnách, ktorí nedokázali významnejšie exploatovať svoje krajiny a nie sú ani nositeľmi vedecko-technického pokroku :)

Vysvetlite mi prosím tento rozpor. Prečo obhajujete migráciu agresívnych, zaostalých a rýchlo množiacich sa etník do Európy a aký prínos podľa vás predstavujú pre náš svetadiel.

Pharmy

to je krajne nepravdepodobné, keďže v Tatrách som nebol už pár rokov ..

Pharmy

buzerantskí beneluxi cynicky využili teroristické útoky v Paríži, vytiahli 2 roky starý návrh smernice EK a idú masívne odzbrojovať obyvateľov EÚ (čo na tom, že páchatelia ter. útokov neboli držitelia ZP a zbrane si obstarali nelegálne, že?).

http://legistelum.sk/akcie-a-podujatia/336-zhrnutie-novej-smernice-eu

Pharmy

Procházka sa vyfarbil už začiatkom leta, keď na otázku, či Sieť podporí kvóty odpovedal "Za Sieť kvótam nehovoríme áno, určite nie teraz a takto“ preložené do ľudskej reči "pred voľbami nie, po voľbách áno" :)

Pharmy

len nech sa vyhrážajú. Aspoň bude rásť % občanov, kladúce si heretické otázky "čo nám vlastne prináša členstvo v Európskej únii?" , "nebolo by lepšie, ak by sme vystúpili?"

Inak prestitúti, či skôr ich majitelia, tieto nálady verejnosti asi už zavetrili, pretože v poslednej dobre sa v médiach objavujú reklamy na EÚ, v ktorých nám objasňujú, čo všetko sa nám, nevďačným prascom, postavilo za prostriedky z Eurofondov...

Pharmy

včera ťažkotonážna multikulti propaganda na TV JOJ: http://velkenoviny.joj.sk/noviny-archiv/2015-08-23-noviny-tv-joj.html (36. minúta, "Pomiešame sa s utečencami?")

z genetického hľadiska je premiešanie génov lepšie, Latinská Amerika to vraj dokazuje...

Pharmy

na Profesii pribudla ponuka práce v Gabčíkove - Nočný opatrovateľ/ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- opatrovanie azylantov v nočných hodinách ( od 22,00 - 6,00 hod )
- riešenie vzniknutých situácií

http://www.profesia.sk/praca/powerserv-slovakia/O2204814

Pharmy

Ja som toho názoru, že trockisti prečítali Stalina veľmi dobre a keď sa k nemu pridal aj Zinovjev s Kamenevom a vytvorili tzv. triumvirát, začal Trocký silne strácať vplyv v krajine. A medzičasom už utrpeli porážky v Nemecku a v Maďarsku...

Myslím si, že už vtedy sa vedelo, že Hitler má „ťah na bránku“ a je dostatočný drbo na to, aby rozpútal vojnu s tou správnou krajinou. A jeho agenda (národný socializmus + antisemitizmus)bola pre Nemcov, ponížených a zbedačených v dôsledku ww1 a vyciciavaných rôznymi parazitmi, predurčená na úspech. Proste ho podporili rôznymi prostriedkami (predčasné prepustenie z basy, škrtnutie strany zo zoznamu extrémistických, financie, možno aj ľudskými zdrojmi ). A netvrdím, že ho mali úplne pod kontrolou ako Trockého. Keby mali, tak by nepodpísal pakt o neútočení zo ZSSR (vtedy sionisti kvičali ako podsvinčatá) a neprivlastnil by si privilégium vydávať vlastné peniaze...

Pharmy

do tých „ruských židov“ privezených z rôznych kútov sveta do Ruska, niekto investoval poriadne veľa prostriedkov a likvidoval ich práve Stalin
ešte k tomu Hitlerovi: „Vo februári 1925 sa NSDAP ako jedinej z extrémistickych strán podarilo po Ludendorffovom puči dosiahnuť zrušenie zákazu svojho pôsobenia. NSDAP vydávala nové preukazy aj členom iných strán a prevzala a zreorganizovala aj ozbrojené oddiely SA a SS.“

pozri sa na to takto: sionistom ide o vytvorenie svetovej vlády a je jedno, či sa to uskutoční „z ľavej strany“ alebo „z pravej strany“. Rusko malo poslúžiť ako hnací motor svetovej socialistickej revolúcie, ktorá sa by sa šírila do ďalších krajín, kde si už pripravovali podhubie (Maďarsko – Bela Kun, Nemecko – Rosa Luxemburgova), pričom sa počítalo s tým, že Rusko (ZSSR) pri tom utrpí ťažké straty :) Preto napr. sionisti žijúci a parazitujúci v kapitalistických krajinách podporovali ľavicové hnutia vo svete... Plány im nevyšli (už Lenin zbrzdil revolúciu Brest-litovským mierom – podľa slov trockistu Rakovského, a Stalin to úplne dorazil koncepciou „socializmu v jednej krajine“) a bolo po revolúcii. A tak sa sionisti vrátili k variante svetovlády „z pravej strany“, t.j. spájaniu kapitalistických krajín do mnohonárodných blokov, presne ako sa to robí dnes, a ZSSR, Nemecko, Japonsko nezapadali do tejto schémy, preto sa ich snažili zatiahnuť do sebazničujúcej vojny. ZSSR mal byť pravdepodobne napadnutý z oboch strán Nemeckom a Japonskom, tie by z toho asi vyšli víťazne, ale za cenu obrovských strát. A dorazili by ich VB, Francúzsko, USA (tak sa aj stalo) a možno by sme tu už mali NWO.

Pharmy

k rozporom medzi Stalinom a Trockym dochádza už v roku 1919. Lenin to rieši tak, že posiela Stalina na Sibír. A tiež v roku 1920, počas Poľsko – boľševickej vojny, pretože Stalin odmietol podporiť Tuchačevského útok na Varšavu a viedol vlastné ťaženie na Ľvov. Boľševici boli porazení na oboch frontoch a Trocký ho za to verejne kritizoval na 9. zjazde ruskej komunistickej strany (marec-apríl 1920).
apríl 1922 - Stalin sa stáva generálnym tajomníkom strany (s podporou Lenina)
máj 1922 - Lenin je pre verejnosť oficiálne chorý, vraj ho ranila mŕtvica
január 1923 - Lenin vo svojom testamente kritizuje Stalina a vyzýva členov politbyra k jeho odstráneniu
marec 1923 - Lenina ranila 2. mŕtvica po ktorej ostáva paralyzovaný
január 1924 - Lenin umiera a Stalin číta jeho závet na Ústrednom výbore
december 1924 - Stalin zverejňuje svoju koncepciu budovania socializmu v jednej krajine (koniec svetovej socialistickej revolúcie)
december – 1924 - Hitler je predčasne prepustený z basy, vraj za dobré správanie :) a v nasledujúcom roku vydáva svoju knihu Mein Kampf, v ktorej sa netají plánmi na napadnutie ZSSR (zákonné právo nemeckého národa na Lebensraum)
1924-25 -Stalin s podporou Zinovjeva a Kameneva verejne útočí na Trockého a obviňuje ho zo zrady leninizmu

Pharmy

Nepovedal som, že sionisti Hitlerovi niečo dávali, ale že do jeho hospodárstva investovali, tzn. že očakávali nejakú návratnosť (a nemuselo ísť iba o finančnú). Títo ľudia okrem zisku väčšinou sledujú ešte ďalšie ciele a jedným z nich mohlo byť odstavenie Stalina od moci, pretože ten odmietol pokračovať v trockistickej premanentnej (globálnej) revolúcii a budoval si vlastnú ríšu (nazývali ho "bonapartista" "nacionalista").

Môžem ti dať historickú paralelu, keď podobným spôsobom sionisti "investovali" do hospodárstva Japonského cisárstva a poskytovali mu úvery na vybudovanie veľmi silnej námornej flotily, a zároveň ťahali za nitky a snažili sa vyvolať vojnu medzi Ruskom a Japonskom, čo sa im nakoniec aj v roku 1904 podarilo.

Nástup Hitlera k moci aj s finančným pozadím rozoberá veľmi podrobne historik Antony C. Sutton vo svojej knihe "Wall Street and The Rise of Hitler".

Tu je krátky úryvok z 12. kapitoly - záver:
"CHAPTER TWELVE
Conclusions
We have demonstrated with documentary evidence a number of critical associations between Wall Street international bankers and the rise of Hitler and Naziism in Germany. First: that Wall Street financed the German cartels in the mid-1920s which in turn proceeded to bring Hitler to power.
Second: that the financing for Hitler and his S.S. street thugs came in part from affiliates or subsidiaries of U.S. firms, including Henry Ford in 1922, payments by I.G. Farben and General Electric in 1933, followed by the Standard Oil of New Jersey and I.T.T. subsidiary payments to Heinrich Himmler up to 1944.
Third: that U.S. multi-nationals under the control of Wall Street profited handsomely from Hitler's military construction program in the 1930s and at least until 1942.
Fourth: that these same international bankers used political influence in the U.S. to cover up their wartime collaboration and to do this infiltrated the U.S. Control Commission for Germany."

S tými kontraktmi nadnárodných spoločností máš pravdu, väčšina z nich bola ukončená v priebehu roku 1942, ale to len nepriamo potvrdzuje teóriu, podľa ktorej sa Hitler sionistom vymkol spod kontroly (ukázalo sa , že Hitler nie je v oblasti financií ovládateľný. Privlastnil si privilégium vyrábať peniaze; nie len ich fyzicky tlačiť, ale i peniaze finančné, zmocnil sa nedotknuteľnej mašinérie falzifikácií a uviedol ju do činnosti, aby pracovala v prospech štátu) a preto mala jeho likvidácia vyššiu prioritu ako v prípade Stalina, ktorý sa do financií nemiešal.

Pharmy

prečo to považuješ za konštrukt? ako potom vysvetlíš, že západné mocnosti nechali Hitlera porušovať versailleskú zmluvu, nadnárodné spoločnosti s americkým kapitálom masívne investovali do nemeckého hospodárstva a s Nemeckom obchodovali aj počas vojny (napr. Rockefellerova Standard Oil Company predávala počas vojny Hitlerovi viacej ropy ako Spojencom), nechali ho územne rásť (Anschluss, Mníchovská dohoda)...

Pharmy

zdá sa, že kvíčanie synov a dcér Izraela padlo na úrodnú pôdu, bude sa meniť zákon o zhromažďovaní:

„Nie je možné rešpektovať, aby niekto zneužíval slobody prejavu a zhromažďovania sa. Aby niekto zneužíval, či už prostredníctvom násilností alebo vytĺkania politického kapitálu, neonacistov a extrémistov tému, ktorá je európska a mimoriadne citlivá... Odmietam násilnosti vo vzťahu k ľuďom, odmietam násilnosti a poškodzovanie majetku, odmietam prejavy, ktoré boli jasne extrémistické a neonacistické,“ povedal Fico novinárom. Zneužívanie témy migrantov extrémistickými a neonacistickými skupinami nebude premiér nikdy podporovať.

Pharmy

dnes som si pozrel dve politické relácie na TA3 a STV s kompletne kóšer osadenstvom a veľmi ma potešilo to ich bedákanie a nariekanie ohľadom pochodu "extrémistov". Najlepšia bola Žitňanská, tá sa zajakávala viac ako obvykle a v jej tvári bolo vidieť strach a zdesenie, ako keby sa na ňu chystal pogrom.. Veci sa pohli správnym smerom :)

Pharmy

natrafil som na zaujímavý fotoreport z Konga, od nejakého českého pracovníka OSN, ktorý popisuje presne tú "detskú" mentalitu Afričanov zábavným spôsobom:
http://www.autohificlub.cz/forum/13-ostatni/1550463-zdravim-z-konga

Pharmy

Procházkova reakcia na povinné kvóty pre afrických kolonistov: "Za Sieť kvótam nehovoríme áno, určite nie teraz a takto,“ NIE TERAZ A TAKTO ... toho zmrda drží vo vzpriamenej polohe snáď len škrob v košeli

Pharmy

to je asi prvý krát, keď som si želal, aby bol v diskusnej relácii Fico. Ten by toho drzého nespratného haranta poriadne vyšticoval...

Pharmy

"Poznávacím znakom ovládanej degenerovanej spoločnosti je akceptácia komediantov ako elity." V.V.Pjakin

Pharmy

Norman, pridáš do zoznamu 5. kolóny aj týchto pár "znepokojených"?

http://www.omediach.com/tlac/item/6630-vyhlasenie-hercov-proti-rozhodnut...

Pharmy

Včera dostal Weisenbacher priestor v RTVS v relácii Správy a komentáre, kde obhajoval svoj antikonšpiračný paškvíl zaplatený z verejných zdrojov. Nezabudol pospomínať nacistov, Kotlebu, ruskú propagandu, "tento časopis"a vysvetlil nám, kde je vlastne hranica medzi slobodou slova a extrémizom :)) Začína to od 18:40:

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7772/66315

Pharmy

Tiež si všímam, že sionisti začínajú zhadzovať masku. Naposledy obrezanec z Ministerstva vnútra presadil novelu zákona o strelných zbraniach a strelive (vraj kvôli expanzným zbraniam a ich registrácii) a schoval tam takúto zákernosť, ktorá umožňuje radovým policajtom zabavovať držiteľom ZP zbrane/strelivo/ZP na základe svojvôle:

„§ 53 Predbežné zaistenie zbrane, streliva, zbrojného preukazu, preukazu zbrane a zbrojného
sprievodného listu

(1) Príslušník Policajného zboru je oprávnený predbežne zaistiť zbraň, strelivo,
zbrojný preukaz, preukaz zbrane alebo zbrojný sprievodný list, aby ich držiteľovi
zabránil v konaní, ktorým porušuje povinnosť alebo nedodržuje zákaz ustanovený týmto
zákonom, alebo u ktorého možno na základe zistených skutočností očakávať útok
na život, zdravie, slobodu alebo zvlášť závažný útok na ľudskú dôstojnosť ohrozenej
osoby.

Pharmy

predsa o tom, čo vedia najlepšie: ako preniesť zbytky fail-state na transnacionálne korporácie.

Pharmy

Rusko môže stratiť nielen súčasných spojencov z radov Euroázijskej hospodárskej únie, ale aj potenciálnych spojencov (Nemecko a stredoeurópske krajiny) o ktorých sa teraz intenzívne bojuje. Vojna prebieha nie len za použitia zbraní, ale aj v informačnom priestore. Preto Rusi nepoužívajú metódy USA ("ak más presilu, musíš ju použiť") a snažia sa poukazovať na pokrivenú morálku USA, čo im zatiaľ prináša v informačnej vojne úspechy. Napr. aj u nás vidíš, ako sa začína otáčať verejná mienka, ľudia si neprajú konfrontáciu s Ruskom a odmietajú byť potravou pre delá, len aby si USA zachovali status quo. Platení ideologickí dozorcovia začínajú panikáriť, pretože ich propaganda je čoraz menej účinná a nič nové vymyslieť nedokážu. Preto sa uchyľujú k cenzúre (mazanie diskusií), útokom ad hominem či vytvárajú zoznamy nepohodlných.

Nemyslím si, že Donbas bol nad sily Moskvy. Akurát by tam nemali takú vysokú podporu miestneho obyvateľstva ako na Kryme. Povstalci nie sú až tak nezávislí, hlavne ich velenie, pretože keď sa pozrieš na ich poľných veliteľov, tak to sú väčšinou ruskí "turisti" s minulosťou v silových zložkách (armáda, FSB).

Zúfalí sú práve tí US blbi, pretože ich kolónie sú čoraz neposlušnejšie, tak len nešikovne hasia čo sa dá a verejná mienka v kolóniách sa obracia proti nim.

Pharmy

neviem prečo si z môjho príspevku vydedkukoval, že som nadšenec, ktorý si myslí, že mu Rusko niečo dá.

USA si v 90. rokoch rozšírili svoje portfólio kolónií o krajiny východného bloku, podmanili si ich ekonomicky, vojensky (rozpustenie armád a vstup do NATO) a aj ideologicky (liberálna demokracia - dosadzovanie tých "správnych" ľudí do čela štátov za pomoci méédií, 3. sektora a predajných pseudoumelcov). Rusi sa voči tomu koloniálnemu systému vzopreli a presne ako si napísal, nie kvôli nám / mne. Ale to ešte neznamená, že z toho nemôžeme tiež niečo vyťažiť pre seba, lebo nás šikanuje ten istý zmrd a každé jeho oslabenie nám zvyšuje šance dostať sa spod jeho pazúrov. Všimni si aký je ten zmrd zúfalý, keď musí cez svoje maličké kolónie presúvať vojenskú techniku za účelom demonštrácie sily (zo skrytej okupácie sa stáva otvorená a otvára to oči čoraz väčšiemu počtu ľudí).

Pharmy

lenže to neboli 2 rovnaké problémy. Náhodný okoloidúci v príspevkoch nižšie vysvetlil rozdiely.

Pharmy

Ema, mrkni na tieto videá, nájdeš v nich odpoveď na otázku, prečo Putin nevtrhol na Ukrajinu a nepripojil si Donbas k RF:

https://www.youtube.com/watch?v=lnJmzQ__xN4

https://www.youtube.com/watch?v=HioA9z1Dfn4

Je to presne ako písal Jery: aj keď na Donbase umierajú ľudia, treba si uvedomiť, že sa nebojuje len o Donbas ale aj za vytvorenie multipolárneho sveta v ktorom anglosionisti už nebudú môcť beztrestne šikanovať zvyšok planéty. Okrem toho, ide Rusku aj o získanie EÚ na svoju stranu a vytvorenie partnerstva Berlín-Moskva-Peking (tomu sa všemožne snažia anglosionisti zabrániť, viď Friedmanova reč). Preto nechcú priamo vojensky zasiahnuť, vystrašili by EÚ a nahnali ju do náručia USA (podpis TTIP), možno by tiež stratili pár spojencov (boli by vnímaní ako agresor).

Pjakin vysvetľoval zhruba pred rokom, že ciele Ruska sú približne nasledovné:
1. nedovoliť, aby junta zabrala Donbas (splnené)
2. podlomiť juntu ekonomicky, diplomaticky a urýchliť tak jej pád (toto sa deje práve) - už im dochádzajú prachy a začínajú sa žrať navzájom + rastie tlak verejnosti na juntu
3. federalizácia Ukrajiny, denacifikácia a pripojenie k Euroázijskej hospodárskej únii

Pharmy

V tom prejave vyzýval k "spoločnej medzinárodnej akcii voči islamskému terorizmu" a konkrétne menoval:

1. ISIL - výtvor sionistov, ktorým šikanujú susedov Izraela a získavajú lacnú ropu z dobitých území.

2. Moslimské bratstvo - výtvor sionistov financovaný prostredníctvom blízkovýchodnej proxy (Katar), ktorý zohral úlohu pri farebných revolúciách zvaných aj Arabská jar.

Zeman v podstate vyzval medzinárodné spoločenstvo, aby sa postavilo proti záujmom sionistov a pri tom sa vykreslil ako jeden z nich. Urobil to spôsobom, ktorý sa dá interpretovať ako zachádzanie do krajnosti a provokácia (teraz všetci musíme povedať "Som Žid"; ovce pochodujúce na porážku; Mosad - jediná efektívna tajná služba sveta; Izrael - jediná demokracia v regióne :D ) a od chruňov v sále si vyslúžil standing ovation :D

Pharmy

ahoj Norman, ďakujem za tvoj pohľad na vec. Stretol som sa s názorom, že Aškenáci sú potomkami Chazarov, ktorí sa dostali do strednej Európy po rozpade Chazarskej ríše. V priebehu niekoľkých storočí sa pomiešali s miestnym obyvateľstvom, čoho dôsledkom sú dnes rozdielne haploskupiny u tohoto nehebrejského židovského etnika. V súčasnosti tvoria Aškenáci väčšinu židovskej populácie (cca 80%). Boli to práve oni a ich sionistické hnutie, kto sa zaslúžil o vznik štátu Izrael, čo je ironické, keď vezmeme do úvahy ich pôvod. :)

K tomu amorálnemu spôsobu života. Neviem do akej miery to závisí od genetiky a do akej miery od vplyvu kulturologických stereotypov.

Stránky