raghav

komentáre

raghav

Ǐsť dobrovoľne do choroby o ktorej človek veľa nevie vyzbrojený len pozitívnym myslením je smutný recept na tragédiu. Ale skutočne odsúdeniahodný je spoločenský kontext, ktorý tomuto vytvoril priestor. Na jednej strane okliešťovanie práv zdravým občanom, ktorý si nechcú dať vakcínu s katastrofálnym bezpečnostným profilom (howbadismybatch.com) a zároveň na strane druhej potláčanie informácii o profylaxii a liečbe.Toto vytvára podhubie pre tzv. popieračov, ktorí síce správne tušia, že čosi tu nehraje, no nevedia toho dosť na to aby sa na základe svojho tušenia nezabili.

Btw, ani s tým omikronom to nemusí byť také ružové, síce štúdie ukazujú podstatne ľahšie priebehy, no iné štúdie o ktorých sa hovorí menej naznačujú možné tiché no závažné poškodenia iných tkanív a orgánov z dlhodobého hľadiska. Kiežby sa to všetko nepotvrdilo, no už aj tak to s celkovým zdravím populácie do budúcna vyzerá dosť zle, či už niekto príde ku svojim zraneniam tak alebo onak.

https://www.thailandmedical.news/news/breaking-omicron-will-wreak-havoc-...

No aby sme si aspoň nejaký praktický tip odniesli, zazdieľam ešte toto:
https://www.thailandmedical.news/news/quercetin-emerging-as-one-of-the-m...

raghav

Zdôrazňovanie dôležitosti anonymných prírodných zákonov má svoje miesto, nepochybne jedno z najvyšších a nadhlad má v tomto smere veľké zásluhy, ale jadro tejto pandémie bolo od začiatku v oblasti skutočnej konšpirácie. Od aktívneho vytvorenia a rozšírenia patogénu, cez aktívne potláčanie účinnej prevencie a liečby, ktorá bola nájdená dostatočne rýchlo viacerými skupinami doktorov, až po distribúciu patogénu vo forme 'vakcíny', ktorá svoje ovocie ešte len prinesie v najbližších rokoch, toto všetko spolu s tlakom na tzv. covidpassy je skutočným obsahom, ktorý treba pomenovať oveľa adresnejšie, aby sme na dianie boli schopní reagovať. Všeobecná ľudská slabosť teraz nemôže byť v centre kritiky.

Na inšpiráciu:
https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-ko...
https://howbadismybatch.com/
https://odbornakomisia.sk/videa/video-pandemia-skonci-ked-sa-digitalna-m...