komentáre

Tom

1 Aj zlá reklama je reKLAMa. Preto na KSB platí totálny zákaz akejkoľvek zmienky v mejnstríme (YouTube sa drží taktiky drž si svojho priateľa blízko, nepriateľa ešte bližšie... a keď nastanú ozaj zlé časy, YT všetko zablokuje). Zomri je len nástroj, nie médium...

2. Konštruktívna faktologická kritika pomáha k upresneniu pravdy, seba rozvoju a k odstráneniu chýb z minulosti.

Ktokoľvej tu dajte aspoň 1 - 2 kokrétne a dokázateľné kritiky na KOB/ KSB ako koncept. V Rusku za 30 rokov toho nebol nikto schopný [http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-115/#comment-292944]..

PS: Pjakin je len jeden z predstaviteľov KSB. Po veľmi podozrivej smrti jeho manželky sa k niektorým témam vyjadruje "inak"... Ale aj o tom je KSB - konceptuálne zdatný Človek to chápe a aj takto vníma a spracuje informácie od Pjakina. Aj to práve učí KSB ⇒ vnímať celostne, vytvárať si mozaiky a synergicky ich spájať do viacúrovňových vzťahov a súvislostí.

Tom

Zdroj tých údajne Pjakinových citácií ? Ten odkaz v tvojom článku [http://www.nwoo.org/2020/03/02/par-slov-k-slovenskym-volbam/] to neobsahuje.
Neber memo Pjakina do úst nadarmo!

PS: http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-115/#comment-292741

Tom

na účte ? Kdeže, ak "to" príde, z banky si tie bezcenné papiere pomenované "peniaze" nevyberiete. A ak, tak časť majte v hotovosti a zvyšok investovať do predmetov dlhodobej spotreby a hodnoty.
PS: Aktuálne video z číny k tejto téme https://t.me/c/1309424271/4246

Tom

Fico má konceptuálny rozhľad a znalosti, čo o Pelém nemôžme tvrdiť. On prezentuje "5. kolónu" v SMERE, tú "progresívne" ladenú a riadenú Godzillou ( nadnárodý kapitál ).

http://www.nwoo.org/2020/02/13/slovensko-byt-ci-nebyt-cast-vii/

Tom

ozrejmujú viac, ako je viditeľné spektrum → http://www.nwoo.org/2020/02/03/slovensko-byt-ci-nebyt-cast-vi-kam-sa-pre...

Tom

To svedčí o totálnom nedostatku kádrov a masách bezchrbtivových bytostí s nízkym IQ schopným urobiť za peniaze a moc čokoľvek ( volajme "to" slovom politik ).
Tento pollitik zo Sabinova je čistý marketingový produkt. Nezáleží na obsahu, ale na PR propagande.
Takýto je volič, to funguje...

Tom

"...myslím, že je to diverzia a odvedenie pozornosti."
https://oracle911blog.wordpress.com/2020/01/29/otazky-a-odpovede-c-66/

Tom

1. ĽSNS umožnila hlasovanie o presune zlata [https://www.hlavnespravy.sk/parlament-caka-dalsie-hlasovanie-investicnom... z City of London do SR, to je ok. ALE, samotného hlasovania sa nezúčastnili, hoci boli ich poslanci fyzicky v NRSR! Zrejme nedostali "notičky" ako hlasovať... ĽSNS sa tvári veľmi pronárodne, ale sú marionetou Vatikánom / jezuiti... /.

2. ĽSNS je v main stream médiách, hoci aj v negatívnych konotáciách. Ak chcú "oni", resp. "Ž a ž", niekoho zničiť, ten niekto dostane úplný BAN v médiách... ĽSNS je v mainstreame.

3. Sledujte, ako ĽSNS hlasuje, ak môže niečo reálne zmeniť [https://www.infovojna.sk/article/kotlebovci-vraj-odmietli-navrh-na-zasta....

Harabinová Vlasť by bol vhodná voľba, ALE, kampaň má financovanú vo veľkom a to neznačí nič dobrého... Na Žaludí a Kiškovu partiu + 5 gramov bieleho z Esetu finančne zďaleka nesiaha, ale nieje to dobrý signál pre všímavého voliča. Na druhej strane, ako môže v dnešných podmienkach finančnej diktatúry "Ž a ž" pronárodný politik pomýšľať na úspech? Zrejme musel niečo sľúbiť, na výmenu za volebný úspech.

Znova a stále sme pri tom istom - tupý masový volič, na ktorého funguje iba opakovaná propaganda z billboardov, TV či iných kanálov ⇒ veľké peniaze ⇒ "Ž a ž" a ich celosvetová bitka premietnutá do lokálnych podmienok SR.

A lokálna "oligarchia" / gorila /? Momentálne ju zožiera globálna godzila... takže gorila je rada že je a nebude zavadzať.

Takže ako ďalej? Systematické pozdvihnutie národa na duchovnej úrovni je jediná dlhodobá udržateľná cesta. Len potom nebudú na scéne Kiskoidi, tisíce billoardov s politikmi a inej propagandy. Po pochopení čo a ako tieto manipulačné PR techniky nebudú na biorobotov/ovce, pardón, občanov, fungovať.

Jediná otázka znie, či vôbec tento stav nastane a ak, tak kedy. Je to dlhá cesta, poďme na nej spoločne.

PS: Volebný TIP: možno na biorobotov zaberie šoková terapia, tak voľme Kisku. Ten rozvrat uvidia v priamom prenose za pár mesiacov a snáď to časť otrokov preberie z letargie.

Tom

Jednoducho slniečkarsky mozog - verila im, tak aj skončila. A okoloidúci riešili online nákup cez mobil a nie pomoc blížnemu.

Tom

Istambulský dohovor?
SLABOSŤ tejto "demokracie" a zmena myslenia občanov za to môže. Dnes len do mobilu všetci čumia, chlapi hrajú hry na tablete namiesto trénovania a dotyčnej slniečkárke zmäkol mozog z toho slniečKár--skeho odpadu.
Islamská lesť - verila im, tak aj dopadla. A ak niekto bol aj na okolí, tak sa tváril, že nepočuje krik a dal si hlasnejšie hru na tablete...

Tom

Nieje záujem na zistení páchateľa... idú voľby a nahralo by to "národným, protimigračným a kresťanským " stranám...

Tom

Tento obrázok mi sedí k Zomri generácii →https://www.deviantart.com/juliansyahjude/art/Dead-345613158

Tom
ppeu.me „Voľby sa manipulujú sociálnym inžinierstvom. ... V eurovoľbách proste ľudia nejdú volič preto, lebo to tak vyhovuje tým, ktorí majú prostriedky na to, aby ovplyvnili a zmanipulovali ľudí. “ Amen a shalom :-)
Tom

Z bdelej kómy Slovákov preberú snáď len pochodujúce a riadne dupajúce "spojenecké" US vojská... musia dostať poriadnu nakladačku, aby tú kognitívnu disonanciu konečne prekonali. Jediný problém je, že už bude neskoro na obranu preb neoliberálnym fašizmom. Amen a Shalom...

Tom

Tak som zvedavý čo z tohto sa dostane do TV správ. Tipujem 3 sekundy ohladne zbraní, potom komentár "odborníka" aké je rusko nebezpečné a nakoniec záruky NATO že sme v bezpečí X-D