Truhlík

komentáre

Truhlík

Už posledný Davos nebol o ekonomike ale o politike. Môžu teraz pripravovať kulehy ako zvrátiť prehru proti Číne a Rusku. Výsledok je neistý, lebo v tom sa vyznajú.
Tu sa Fico vyplakáva nad masmédiami. Vtedy keď mal moc, mal to spraviť ako Orbán v Maďarsku. Teraz čo sa čuduje, keď mobilizovali tú pizdu Sámelovú. Tá už bola nasadená za kresťanských demokratov na presadenie halucinoidnej reality.
https://www.youtube.com/watch?v=EYrGmfH8R2c
Tečie im do topánok.
Predčasné voľby nebudú pokiaľ si americká ambasáda nebude istá výsledkom.

Truhlík

Anarchista Orwell a nacistický vedec Lorenz sú zaujímavé príklady nadčasového myslenia.

Truhlík

K tomu dodám len návrh nositeľa Nobelovej ceny za mier Lecha Walesu na likvidáciu 100 miliónov Rusov.
Ďalší humanista s humanitárnym bombardovaním.

Truhlík

Celý čas tvrdím, že Matovič nie je horší od ostatných. A Oni sú takí všetci.

Truhlík

Ďalší čo sa prebudil/precitol/ojasnozrivel/. Zrazu.
Norman to tu písal. Býva to pred skokom do truhly. Keď sa chcú opekniť.
A u takýchto po opustení úradu. Viď Banáš, Matovič, Fico, Čarnogurský, ...

Truhlík

Mňa by to zaujímalo, aké parametre považuje za podstatné. Akademicky.
Lebo ja už nejaké lepšie neviem nájsť.
Jeden taký je sloboda. Fascinuje ma ako ľahko sa jej národ zbavil. A ani si neuvedomuje čo. Berie to ako normálne.
V Číne sú čudesné sociálne kredity. Prideľované napríklad aj na základe rozpoznávania tváre počítačovou umelou inteligenciou. U nás to so slobodou slova, súdmi za to čo si človek myslí, cenzúrou, nemožnosťou diskutovať, narušením petičného práva, ... je v podstate to isté.
Pred 30-timi rokmi by som dnešnému stavu neuveril. Takže by som sa proti nepostavil aj keby mi to vtedy niekto povedal. A také hlasy boli.

Truhlík

Ozaj by ma zaujímalo, aké parametre sú lepšie ako pred 30-tymi rokmi.
Ofarbené činžáky ma tak asi napadá. Počet áut na obyvateľa. Je aj niečo iné ? Také čo má podstatný vplyv na zvrátenie civilizačného úpadku ?

Truhlík

Precitli alebo ďalšie kolo svätej liberálnej vojny ?
Youtube napriek tomu , že je súčasťou vojny vedenej proti ľudstvu, funguje celkom zaujímavo, keď predkladá videá.
Tak mi tam došlo
https://www.youtube.com/watch?v=Hvu8wc4MIVw&list=PL4SOO4mxq3nvwN0p1OLOX-...
A teraz čo ? Veď všetci nehlupáci vedia, akú kvalifikáciu majú súčasní koaličníci. Sfalšované diplomovky, alebo bez ako Jaternica, na dedinských univerzitách. Alebo ako rozdával Krčméry na svätej Alžbete falošné doktoráty. Za to, že Dr. Fígeľ zavrel atómovú elektráreň.
Už ako za starých čias aj dnes učitelia chodia POVINNE na ideovopolitické vymývanie mozgov o konšpiračných médiách a dostávajú zoznam zaručene PRAVDIVÝCH masmédií, ktoré MUSIA nanútiť študentom. Angažuje sa v tom agent CIA Trnka z ESETu.
Naproti tomu si radšej pozriem pohľad od Sergeja Brekotina. Odhladnuc od ruskej propagandy je to rozhodne kvalifikovanejšie ako kohokoľvek zo Slovenska. A bez Teplárne.
https://www.youtube.com/watch?v=UbJb7yymoeY

Truhlík

Netvrdím, že Matovič to spravil nejak vedome.
Vakcína sa ukázala neúčinnou. Jednoducho nikde neprešla plným vývojovým cyklom (5 rokov). A vakcinovať uprostred pandémie je nezmysel.
V Číne teraz uvoľnili brutálne pandemické opatrenia. Napríklad keď po zistení ochorenia zavarili dvere na činžákoch alebo obchodných strediskách so všetkými čo tam boli.
Boj s pandémiou metódou Darwinovho prirodzeného výberu je cynické, nehumánne ale účinné.
Štatistiky si pozerám tu:
https://www.worldometers.info/coronavirus/

Truhlík

V Číne sa valí ďalšia vlna Covidu. Hoci Číňania sú zaočkovaní na 100 percent. Zjavne to nepomáha.
Skôr sa ukazuje efektívne premorenie. Získanie odolnosti prirodzeným spôsobom. Tak ako u Slovákov, ktorí odmietli očkovanie. Nakoniec sa ukáže, že Matovič (a Krčméry?) s tým jeho testovaním a teda umelým nakazením (premorením) mal pravdu.
Vlny Covidu v Číne pomáhajú Európe. Čína zmenšila spotrebu energie vo fabrikách a to znížilo ceny na LPG na burzách v Ázii. A to umožnilo Európe nakupovať plyn lacnejšie. Pravda, to len oddialilo energetický kolaps Európy.

Truhlík

Matovičova žena a deti žijú v Rakúsku. Odkedy boli pred jeho domom nepokoje.
V Trnave je zrejme najprogresívnejšie obyvateľstvo :-)

Truhlík

Podľa tejto štatistiky v Slovensku už nie je obyvateľstva ale len sociálne trosky.

Truhlík

Tento blog už je definitívne unikátny.
A takéto témy sa nikde inde nevedú. Čiže je to mesianizmus :-)

Truhlík

Kresťanskí demokrati sú najväčší zločinci v slovenských dejinách.
Celé je to zle. Demokracia NIE je kresťanská hodnota. A kam to vedie je vidieť v celej Západnej Európe. V Nemecku, Holandsku, Francúzsku.
U nás je to špecifické tým, že Kresťanskodemokratické hnutie bolo (je?) riadené anglickou tajnou službou MI6. Keď sa ukázalo, že Slováci nie sú ochotní voliť takýchto pseudokresťanov tak americká ambasáda narýchlo zbúchala iných - SDK, SDKÚ, SDKÚ-DS. Čo bola už vlastne ultraliberálna parta ale s kresťanstvom a double demokraciou v názve. Vec sa podarila a Bilderberg zničil Slovensko.
Pohrobkovia kresťanských demokratov v OĽANO (Záborská-kresťanské krídlo) a v ĽSNS (Taraba) len dokazujú, že kresťanskí demokrati sú pseudo a kto ZRADIL RAZ - ZRADÍ VŽDY (citát Štúr alebo Džingischán).
Áno, diskusiu je nutné na túto tému viesť.

Truhlík

Celé táto tragikomédia v pseudo europarlamente je falšovanie histórie.
Začalo to článkom v boľševickej Pravde o škode páchanej kulakmi v zásobovaní. Niečo podobné vyvolal kresťanský demokrat Ján Čarnogurský výzvou aby si roľníci brali pôdu späť z družstiev. Následne bola genocída a z 300.000 slovenských kresťanov-roľníkov zostalo 20.000. A potravinová sebestačnosť Slovenska padla zo 100 percent na 30 percent.
V Sovietskom zväze boli vyslané trestné oddiely zložené z neslovanských etník. Napríklad Číňania sa na tom zúčastňovali. Bolo spravené rozkulačovanie a rozkazačovanie. Rozkulačovanie tak, že rodiny označené za kulacké odviezli do divočiny a tam pomreli od mrazu a hladu. Rozkazačovanie tak, že došli do dediny a postrieľali všetkých dospelých kozákov mužského pohlavia.
Začal golodomor v rôznych častiach štátu - v strednom Rusku, na Urale, v Sibíri, v Kazachstane, ... . Aj na Ukrajine. Ale tá časť mimo Ukrajine zrejme podľa Európanov nie sú ľudia a tých možno a dokonca treba zabíjať. Tak ako nositeľ Nobelovej ceny za mier Lech Walesa/ vyzval na likvidáciu 100.000.000 Rusov.
Z tohoto sa Sovietsky zväz nikdy nespamätal a na hanbu kupoval pšenicu za zlato od USA. Situáciu otočil až Putin a Rusko sa stalo najväčším vývozcom pšenice na svete.
Netreba zabúdať, kto dosadil židoboľševikov k moci. Nemecko (nemecké MZV!, Parvus/Geľfand, Lenin/Blank), USA (Jacob Schiff Wall Street, Standard Oil, Trockij/Bronštajn), Anglicko (Admiralita, Kristianafjord, Halifax). Potom, pravda, nastala chyba v programe - vyskočený pop Gruzínec Džugašvili/Stalin.
NA Ukrajine spravili historickú komisiu na vyšetrovanie holodomoru. A po nej začali padať obvinenia v antisemitizme.

Truhlík

Disclaimer.
Anglosionizmus a židobanderovci sú termíny používané v Izraeli. Snáď si to už každý tajný agent vie dohľadať sám.

Truhlík

Auch deutsche Seite sehen.
https://www.bz-berlin.de/deutschland/das-hat-mir-putin-als-sein-kriegszi...
Kanzler Scholz über Kreml-Telefonate
DAS hat mir Putin als sein Kriegsziel verraten
Scholz: „Immer wenn ich mit Putin spreche, sagt er auch sehr genau, es geht ihm genau darum, etwas zu erobern. Er will einfach einen Teil des ukrainischen Territoriums erobern mit Gewalt.“
- aby som to preložil do hovorového jazyka bez propagandy:
Chersonská oblasť, Záporožská oblasť, Donecká ľudová republika, Luganská ľudová republika, Krym, Sevastopoľ sú súčasťou Ruskej federácie a tak to aj ostane. Kde sa berie propagandistická fikcia, žeby to banderovci mohli dobyť späť alebo žeby odtiaľ Rusi mohli ustúpiť, neviem pochopiť.
Anglosionisti ale nejak musia propagandisticky vysvetliť, začo sa bojuje. K tomu patrí aj fikcia o 100.000 mŕtvych ruských vojakoch. Aby sa ukázala efektívnosť našej podpory židobanderovcom v občianskej vojne na Ukrajine a ospravedlnenie našej katastrofálnej situácie doma.
Pokiaľ bude občianska vojna na Ukrajine pokračovať tak sa aj ďalšie oblasti (Odessa, Charkov, ...) stanú časťou RF. Možno to mal Herr Sozialdemokrat Kanzler Scholz na mysli.

Truhlík

Rusi otvorene hovoria o preformátovaní sveta a chcú si v ňom aktívne nájsť miesto.
My sa kdesi plahočíme, nikto nevie ani kam a kedy to začalo už nevieme určiť, či pred 20 rokmi, pred 30, pred 75, pred 100. Zatiaľ len existuje nejaká viera v lepšiu budúcnosť, v demokraciu. Akurát sa ukazuje, že to lepšie už bolo.

Truhlík

K diskusii o vzťahu Ruska k Európe (anglosasom) - (c) Boris Rožin telegram (Colonel Cassad)

1. России предстоит длительное время жить в условиях конфронтации с Западом (с) Песков

Собственно, возвращаемся к тому, что имели с 1917 по 1989 . Случился "поворот не туда", но все возвращается к привычному состоянию.

2. Россия наращивает выпуск вооружений, в том числе основанных на новых принципах (с) Медведев

В условиях длительного периода конфронтации и длительной войны на Украине, это безусловная необходимость. Роль и значение ВПК будет и далее возрастать. Причем не только в контексте войны на Украине. Все это также хорошо знакомо по советскому прошлому. Теперь уже не надо никому объяснять, зачем в стране было столько военных заводов и для чего создавались огромные склады на случай войны.

3. Запад не любит Россию и не собирает ее любить, но России этого и не нужно (с) Лавров

Мечтаниям о походе в "золотой миллиард" и "Европе от Лиссабона до Владивостока" пришел конец. Западничество в России потерпело очередное историческое поражение.

Truhlík

O fašizme ako o fikcii nepriateľa písal George Orwell tiež. Ešte cez druhú svetovú. V eseji Kto je fašista.
Sovieti desaťročia vo vojnových filmoch bili fašistov. Hoci v skutočnosti nanajvýš Taliansku armádu pod Stalingradom.
Pred nejakým rokom jeden slovenský katolícky biskup začal boj proti fašizmu. Nuž, podľa jednej z definícií fašizmu je stavovský režim fašistický. Podľa záväznej pápežskej encykliky sú katolíci povinný presadiť stavovskú demokraciu. Teda podľa takejto definície je Katolícka cirkev fašistické organizácia. A teda podľa matematickej logiky katolícky biskup vyzval na likvidáciu Katolíckej cirkvi.
Adolf Hitler bol socialista. Ako taký neznášal fašizmus a v skutočnosti viackrát fašizmus potláčal. V Rakúsku (Dolfuss), Nemecku (Reaktion), Slovensku (ústava), Rumunsku (Codreanu).
Zákaz diskusie na internete je brutálne pretláčanie anglosaskej propagandy bez možnosti postaviť sa proti. To sú tie Orwellove hodinky nenávisti. Kde všetci musia pritakávať. To je fašizmus. Ten už tu máme. Od 1998. Liberálny fašizmus zavedený kresťanskými demokratmi s ideológiou neomarxizmu.

Truhlík

Či vôbec ešte existuje nejaký potenciál v Európe. Európa bola zámerne deštruovaná desiatky rokov.
Či v Slovensku či na Západe sú mocenské elity posledný primitívny hnoj. A od toho celá hierarchická štruktúra ako justícia, školstvo, žurnalistika, kultúra.
Nespájal by som nevyhnutne pokojný život a blahobytný život. Nenažranosť (konzumizmus), ku ktorému je spoločnosť umelo vedená, vedie k celoživotnej honbe bez pokoja.
K tej obnove spoločnosti. Koľko trvá. To sa nedá urýchliť, preskočiť. Zničiť sa dá veľmi rýchlo. Desaťročia ničenia sa nedajú prekonať do zajtra. Ako to dopadne ukázala kultúrna revolúcia v Číne.
Stavba tankera trvá 5 rokov. A to je jeden.
Briti ohlásili plán termojadrového reaktora v priemyselnom použití za 20 rokov. Akurát taký termín - za 20 rokov - sa objavuje už od 1960-tych.
USA ohlásili priemyselný reaktor s recyklovaným uránom za 10 rokov. Obohacovať urán nevedia ale recyklovať ho chcú zajtra. Stavím sa, že za 10 rokov budú mať hovno. Za to nemali problém napchať do ukrajinských reaktorov americké palivové tyče bez skúšobnej prevádzky.
A tak. My sme zničili slovenský polovodičový a vojenský priemysel pred 30-tymi rokmi. Terazky Europas Untergang ide dávať miliardy do polovodičového a vojenského priemyslu. Stavím sa, že v Slovensku z toho nebude ani cent. Ale presstitúti ukážu ako sa šikovný chlapec zo Slovenska presadil niekde vo fabrike, vede. A ešte ukážu jedného v sukni s bradou.
Tátokrajina je mimo zoznamu európskych štátov, ktoré zvládnu obnovu.

Truhlík

Otázka je, kto to bude organizovať - kto sa dostane k moci.
Či má MI6 alebo CIA alebo kto pripravený plán B. Taký aký sa realizoval po 1989. Taký plán CIA mala. KDH bol produkt MI6.
Nás normalizovali až po 1998.
V 1989 tu nebol potravinový hlad, energetický hlad, nezamestnanosť, úpadok školstva, zdravotníctva, vedy, poľnohospodárstva a potravinárstva, deindustrializácia, demografická jama, úpadok morálky. To všetko tu teraz je.
Keby sa teraz začal realizovať plán obnovy tak na úroveň 1989 sa dostaneme za 20-30 rokov.
Steinmeier rozprával o obnove v Nemecku za 10-15 rokov. A v niektorých európskych štátoch proste NIKDY nebude. Na zozname takých štátov je aj Tátokrajina.

Truhlík

Kresťanský demokrat to je diagnóza.

Truhlík

Zakiaľ boli Rusi v Berlíne tak Nemci žiadne vojny neviedli. Stačilo 10 rokov od ich odchodu a Nemci si išli vybavovať storočné účty so Srbmi. Nemci už sto rokov vedú vojnu proti Rusku a tým vypĺňajú chcenie anglosasov. To čo ja chcem je úplne nepodstatné.
Nerozumiem prečo by mali Rusi robiť poriadok s Ukrajincami. Toto NIE je vojna Ruska proti Ukrajine.
Vzhľadom na to, že NIKDY NEexistovala ruská komunistická strana tak FDJ ani NEmohla byť ruská organizácia.
Rusi sa už netvária ako Európania a s európskymi bláznami nechcú mať nič spoločné. Keď Európa bude platiť tak jej budú dodávať energie. Inak sa budú prizerať ako Európa zdochne. Spojenie Nemecka s Ruskom je pasé. Rusi NEmajú záujem.
A pokiaľ bude situácia eskalovať, to jest budú Nemci pokračovať, tak nejaký Putinov nástupca tú atómku na Berlín hodí. Spolu s Londýnom, Washingtonom, New Yorkom a Los Angeles.

Truhlík

Kancelársky pakt určil na akú cestu sa vydalo Nemecko.
Funktionärin für Agitation und Propaganda in der FDJ-Leitung, sowie FDJ-Sekretärin, d.h. Leiterin der dortigen FDJ-Gruppe terazky kresťanská demokratka Frau Merkel sa vyjadrila ako to bolo s dohodou Minsk II. "Bola to len pomoc Ukrajine (kyjevskej junte) aby mala čas pripraviť sa ". Nuž Putin márne 8 rokov čakal, že sa občianska vojna na Ukrajine dá uregulovať mierom.
Pravda, pamätám si ešte ako Frau STASI Merkel povedala, že bojové nasadenie nemeckej armády proti Juhoslávii v 1999 bola odveta za prvú svetovú vojnu.
Všeobecne v Rusku očakávajú po Putinovi nástup k moci niekoho rozhodne tvrdšieho. Takže nejaký Kadyrov, Rogožin, Girkin/Strelkov, Rogozin hodí atómovú bombu na Berlín ako odvetu za 26 miliónov zabitých v druhej svetovej.
Wilkommen. Wir schaffen das.
Pokiaľ nebude ruská armáda v Berlíne tak nebude pokoj v Európe.

Truhlík

Už ma nič neprekvapí, som si viackrát myslel. Potom som si uvedomil, že šialenstvo psychopatov a sociopatov pri moci je invenčné a pútavé.
Nemecká firma Uniper podala žalobu na ruskú firmu Gazprom, že Gazprom NEdodáva plyn po rúrach Severného potoku.
Toto sa už NEdá uhrať dôstojne.

Truhlík

Straty ukrajinskej armády, tak ako som ich vyčíslil na podkladoch ruskojazyčných blogerov v septembri, sú potvrdené.
Celé to terajšie vajatanie je len mékanie ako zahovoriť, že masmédiá a presstitúti klamali včera, predvčerom, celý rok, minulý rok, desať rokov a aj predtým.
Keď Kňažko, Závodský, Nagy, Korčok, Mesežnikov, Čaputová a podobní otvoria hubu tak sa odtiaľ valí žumpa. Nič iné.
A všetky konšpiračné teórie sú pravdivé.
Cisár je nahý.

Truhlík

To ako keď Piussi okiadzala predsedkyňu Základnej organizácie Komunistickej strany Slovenska na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej socialistickej republiky Idu Hanzelovú.
Odvtedy také nepozerám. Ako povedal Donald Trump - fake news. Veď preto mu aj zablokovali Twitter. Ešte nech niekto povie, že konšpiračné teórie nie sú pravda.

Truhlík

Keď toto môžu spraviť policajnému generálovi tak obyčajný človek je pre nich NULA. Právny štát, ľudské práva, občianska spoločnosť, demokracia, slušnosť sú pri nich len nadávky a propagandistická fikcia.
Kňažko a Budaj sú typickým príkladom čo zač bola nežná revolúcia a kam sme sa dostali.

Truhlík

Ako povedal Pellegriniho protežant Lunter - "Keď dvaja robia to isté tak to nie je to isté."
Pri takých dvojakých kilometroch už rozum neexistuje.

Truhlík

Ale veď my to chceme.
Už "nami zvolená" kresťansko-demokratická vláda nás po 1998 vrátila o sto rokov späť. Do čias Rakúsko-Uhorska.
Na prelome 20021/2022 sa Orbán dohodol s Putinom, že Maďarsko bude zastupovať Rusko v juhovýchodnej Európe ako energetický hub namiesto Nemecka. Nemecko Rusí odpísali.
Takisto Erdogan prijal Putinovu ponuku, že Turecko bude ruský energetický hub pre celú Európu. Tým sme sa dostali už o 500 rokov späť, keď tu vládli Turci a Maďari.
Nechápem tie rozhorčené tanečky toho hnoja, čo tu vládne. Veď to nie Orbán ale Oni to chcú a robia už desaťročia. Orbán si len dal nejaký šál, kde nám povedal, čo tí správcovia slovenskej kolónie robia.
Dostať sa z tohoto von bude trvať desaťročia. Alebo storočia. Alebo nikdy. Amen Salarabanda LGBTQ.
P.S. V Česku už sedia žiaci v školách vo vetrovkách. My naozaj môžeme úprimne poďakovať Orbánovi, že to tak ešte u nás nie je. Napriek austrálskemu farmárovi Sulíkovi a jeho nápadom s trhovou ekonomikou á la Tretí energetický balíček Európskej únie.

Truhlík

Borrell ako Hitler ?
Minister zahraničných vecí Európskej únie Borrell vyhlásil - "Rozhodnúť vo vojne na Ukrajine sa musí na bojisku." To je vyhlásenie vojny Rusku.
To si vážne Borrell myslí, že je silnejší ako Hitler ? Ako Napoleon ? Myslí si to Ursula, Macron, Heger, Duda ?
Je úplne jasné, prečo museli anglosasi zvrhnúť Mečiara. Lebo by sme boli Albrightovej Čierna diera, cez ktorú by sa nemohli presúvať vojská NATO. Vtedy na Juhosláviu teraz proti Rusku.
Teraz sme Albrightovej Čierna diera, cez ktorú sa môžu presúvať vojská NATO. Na ostatné sa Oni aj s ich tunajšími poskokmi môžu vysrať.

Truhlík

Mňa by zaujímalo aký je násobok platu lekára k priemernému platu (alebo lepšie k mediánu) u nás a v iných štátoch. Niečo ako objektívne meradlo. Tak ako by ma zaujímala miera zamestnanosti a nie miera nezamestnanosti. Ale k takýmto číslam asi štatistický úrad prístup nedá.

Truhlík

Ja raz neviem.
Poslednú integráciu národných síl robil Kotleba. Uhrík je jeden z tých čo to rozbil. Tak keď spravil noc dlhých nožov tak nech sa postará a neplače. Raz vzal zodpovednosť tak nech aj zdochne ale nech to spraví.

Truhlík

V súčasnom režime je zastavenie klesania populácie (čiže genocída) nemožné. Režim to ani nechce a ani nemôže zmeniť.
Zdravý rozum v súčasnom režime neexistuje. Kalergiho plán je v chode. Čo je výmena obyvateľstva (čo je ďalší vojnový zločin okrem genocídy).
Tak to hovorí Occamova britva.

Truhlík

Hydinu nedržíme v zajatí.
Problém je ale v inom. Áno, pred sto rokmi bolo v Slovensku 2 milióny obyvateľov. Iná vec je ale, že keď sa demografia dostane do stavu ako je teraz tak ide už o nevratný proces a príde k vymretiu národa. To sa nedá "len" znížiť.
To je tá snaha o podporu invázie z juhu. A ešte je to v korelácii s Kalergiho plánom. V skutočnosti ide o výmenu obyvateľstva, čo je vojnový zločin.
https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Slovakia#Vital_statistics

Truhlík

Áno. Národní sjednocení, Vlajka a Česká obec fašistická.
Nikto sa tým nijak zvlášť neoháňa. Tiež moc neohlasujú toho slovensko-poľského žida, popraveného s nimi, ktorý vydával falošné slovenské pasy českým židom na slovenskom veľvyslanectve v Prahe.

Truhlík

Tí popravení boli českí fašisti. Českí fašisti boli totiž jediní, kto sa postavil oproti nemeckej okupácii.
Medzinárodný deň študentstva je vlastne Medzinárodný deň fašizmu.

Truhlík

"Fico je kokot" - tak skandovali Slušní na námestí s Matovičom.
Novojaz (Orwellov newspeak) má svoje výhody. Pre liberálnych fašistov.

Truhlík

Prečo je toto svetová vojna ?
Lebo v Rusku je sloboda slova. U nás si NIKTO nesmie dovoliť poukázať na protibiely rasizmus. Lebo ten je oficiálna propaganda. Ale v Rusku sloboda slova je. Pravda, okrem kritiky Putina.
(Neviem prečo teraz je Will Smith v nemilosti. Veď vo svojich úspešných filmoch VŽDY mal útoky proti bielym.)
Rusi si ústa otvoriť dovolia. A v Kremeľskej stráži môžu byť iba kaukazoidi. Tu je to video, ktoré ma podnietilo napísať tento príspevok. Black Panther ruskými očami.
https://www.youtube.com/watch?v=cGEc_in3odk
Dám sem ešte niečo. Už dávnejšie koluje po internete video ako kanadský premiér Trudeau podáva ruku brazílskemu prezidentovi a ten sa mu otočí chrbtom a odignoruje ho. Tu stretol čínsky prezident Si Tin Pching Trideaua na chodbe a vynadal mu.
https://www.youtube.com/watch?v=nCwrrTt5Qic
Ďalší tragikomik je Scholz. Toho už poslali do rici v Kanade, Katare aj v Číne.

Truhlík

Poterstač - čaro nechceného. Skutočne sa mi zapáčil tento novojaz.
Iste Tonkinský záliv a Gleiwitz. Ale netreba zabúdať na USS Liberty, masaker v Račaku, Kuciaka, ZHN v Iraku.
A židobanderovcom prešlo doteraz všetko - masaker 100 ľudí zastrelených v Kyjeve, 50 ľudí upálených zaživa v Odese, Korsuňský pogrom, zostrelenie Boeing MH17, masaker v Buči, zákaz ruského jazyka na Ukrajine (rodný jazyk 80 percent Ukrajincov), genocída na Donbasse, mučenie a zabíjanie vojenských zajatcov a civilistov. Tak prečo by im neprešla nejaká raketa vystrelená na Poľsko ? Pravda, v Sevastopole už americká základňa NEBUDE.
Inak už to bol druhý útok na člena NATO. Po útoku na Nemecko vyhodením plynových rúr Severného potoka. Ale Quod licet Iovi, non licet bovi.
Rusi sa k Poľsku správajú ako slon k blche. Štípe ale teraz nie je čas zašlapnúť ju. Tá raketa tam raz pôjde. Napríklad na plynový terminál.
A poterstač zírá čo sa deje ale do hlavy jej to ešte nedošlo. Ako mi jeden povedal - Vplyv na to nemám tak ma to nezaujíma.

Truhlík

Ľudstvo sa rozmnožuje ale európske národy vymierajú.
Nedostatok bielkovín podnecuje pohlavný pud.
K tomu ešte ten Kalergiho plán.
A teraz tu už ide z kopca so zrýchlovaním.

Truhlík

Kyjevskej junte prechádza všetko. Masaker sto ľudí na Majdane, upálenie za živa 50 ľudí v Odese, Korsuňský pogrom, zostrelenie Boeingu MH17, genocída ruskojazyčného obyvateľstva.
Ako povedal americký prezident o Somozovi - He is son of the bitch but he is our son of the bitch.
Vedieme vojnu proti Rusku a treba poznať jej následky. Ukrajina už došla o 5 krajov a príde o ďalšie. Ak vôbec bude existovať. Rest Europa skončí ako civilizovaný projekt definitívne.
Vojnová propaganda ešte dokáže zatajovať príčiny a následky. Ale už nie dlho. Generál Mráz už ide.
Majitelia Zemegule si od Bismarcka prevzali ideu o nemožnosti ruského impéria bez Ukrajiny. Len si neprečítali ako varoval pred vojnou proti Rusku.

Truhlík

Za normálnu, čo čítam, sa považuje inflácia do 10 percent. Cválajúca je 10-1000 percent. Hyperinflácia je viac.
Hyperinflácia bola po prvej svetovej v Maďarsku a Nemecku. Potom je známa zo Zimbawe a nedávno z Juhoslávie keď sme ju bombardovali.
Šialenstvo nezačalo 24. februára 2022. Už minulý rok začala svetová energetická kríza. Stačí si pozrieť ceny na plynovej burze v Groningene.
https://www.profinance.ru/charts/ttfusd1000/ll85
Už predtým vypukla energetická kríza v Texase, Japonsku a Číne.
Šialenstvo v Európskej únii začalo prijatím Tretieho energetického balíčka pred desiatimi rokmi. (Vtedy tam bol nejaký energetický boľševický komisár nejaký Šefčovič.) Tento balíček bol vyhlásenie vojny Rusku.
Rusi 50 rokov nízkymi cenami energií držali blahobyt v Európe. Aj teraz sa zúfalo snažili v tomto pokračovať. Lenže keď sa nedá, a boľševická eurokomisia vypĺňa príkazy tých z konšpiračných teórií, tak sa nedá.
Europas Untergang samozrejme dokáže žiť bez ruského plynu. Vypne priemysel.
Týchto 60 percent je LEN ZAČIATOK !

Truhlík

Pelegrini už prvý raz podporil geronta Luntera. Potom, po kolapse autobusovej dopravy, na neho nadával. Teraz zas podporil Luntera následníka.
Ale Pelegrini vyhrá parlamentné voľby. A americká ambasáda zostaví vládnu koalíciu. Toto je cesta do pekla.

Truhlík

Európa pácha genocídu európskych národov a situácia začína byť nevratná.
Liberálno-fašistický režim je najhorší režim v európskej histórii. Keď si jeden pozrie demografické štatistiky tak tento režim je horší ako pod Hitlerom či Stalinom. To hovorí štatistika.
A to ešte tie štatistiky sú sfalšované. Keby sa tam uvádzalo pôvodné obyvateľstvo tak tie čísla by to povedali jasne. Len to je zakázané lebo "fašizmus".
Newspeak, pravda, nikdy nepovie, že to je genocída. lebo genocída je vojnový zločin a podľa medzinárodných dohôd je za to hrdelný trest.

Truhlík

Celá vec mala vzniknúť tak, že sa v dave rozšírila fáma, že v blízkom podniku je nejaká ich (pop) celebrita. Tak tam začali utekať.
Mládež v Južnej Kórei je sociálne degenerovaná tak ako v Európe. Výsledok je, že vyhrá biedna komunistická Severná Kórea napriek Samsungu a vyspelému lodiarstvu a atómovej energetike.

Truhlík

Takzvaný "dočasný pobyt" okupantov, čiže naveky, čiže do najbližšej vojny alebo revolúcie.

Truhlík

Nejako potichu je aj správa, že jedna rúra je nepoškodená.
Aj toto by potrebovalo potvrdenie. Lebo takto to nazvú konšpiračnou teóriou a teda to neexistuje.
Už som zachytil správu, že tam už je loď pod ruskou vlajkou. Začistené to je, ale určite nie všetko.

Truhlík

Všetko to začalo plánom US prezidenta Baracka Husseina Obamu na postavenie americkej vojenskej základne v Sevastopole.
Cez HS som sa dostal k zhrňujúcemu článku o tom ako to bolo. Skutočne dobrý prehľad.
https://archive.ph/cU1oa
U nás to pravda začalo farebnou revolúciou v 1998 a nastolením korporátno-fašistického režimu Dzurindovou vládou (SDKÚ - čistý produkt US amabasády, KDH - rezidentúra MI6, SDĽ - doslovne sranda z komunistov agenti imperializmu, Bugár - z kresťanského demokrata ďalšie 3 strany keď koalícia s ním bol ako kusnutie kobry - odchod na politický cintorín).
A celé to je stáročná vojna anglosasi kontra zemeguľa.

Stránky