Zelenský ako kandidát za prezidenta

Ministerstvo obrany na Ukrajine. Tweet z 22. decembra 2018.
„Tento holý klaun Vladimir Zelenskij sníva o tom, že sa stane prezidentom Ukrajiny. Ak táto americká bábka, ktorá nevie nič o medzinárodnej politike a obrane, uskutoční svoj plán, zničí našu krajinu s pomocou NATO. Nehlasujte za tento kúsok hovna!"

Norman
Ifka

NA UKRAJINĚ JE INTERNET POD KONTROLOU?
30. května 2023
Válečný stav představuje extrémní ohrožení kritické infrastruktury, a proto ukrajinský stát vytvořil orgán, který přebírá centrální kontrolu nad jejich ochranou, píše cenzor.net.
To by samo o sobě nebyl problém, ale má to háček. Podle návrhu zákona č. 8078 přebírá nový státní orgán plnou odpovědnost za ukrajinské elektronické komunikace a média a vykonává dohled nad všemi.
ZÁKON JE PODLE PORTÁLU FORMULOVÁN TAK, ŽE NOVÝ ORGÁN SPOLU SE SZBU A KYBERNETICKOU POLICIÍ MŮŽE KONTROLOVAT KOHOKOLI A KDYKOLIV, TOTIŽ ŽE KONTROLOVANÉ SUBJEKTY NEMAJÍ PRÁVO SE BRÁNIT A NEMOHOU ODVOLÁNÍ PROTI ZPRÁVÁM V JEJICH PŘÍPADĚ.
Kromě toho může orgán odebírat vzorky nejen státních informačních a komunikačních agentur, ale také jakéhokoli orgánu nebo komunity, bez ohledu na vlastnictví, který obsahuje osobní údaje a další důvěrné informace, jako jsou telefonní čísla občanů, přístup k osobním počítačům doma a na adrese práce.
KDOKOLI TEDY MŮŽE BÝT PŘIPRAVEN NA TO, ŽE SI PRACOVNÍCI SZBU A STÁTNÍ AGENTURY DŘÍVE NEBO POZDĚJI NASTAVÍ SVÁ VLASTNÍ ZAŘÍZENÍ NA SLEDOVÁNÍ VŠEHO A VŠECH V DANÉM MÍSTĚ. A PROTI TOMU NEMŮŽE NIKDO NIC NAMÍTAT.
ZDROJ
https://censor.net/ua/resonance/3421536/derjava_hoche_vzyaty_internet_pi...

Jinými slovy, stát bude moci monitorovat vše a všechny, což podle portálu hrubě porušuje osobní svobody, které na Ukrajině dosud nefungovaly, a odporuje ústavě země i základním lidským právům