Symbol súčasnosti - Kiska so svojimi voličmi

Treba explicitne upozorniť na to, ako tento starec široko rozťahuje nohy zaberajúc miesto slabým deťom - to nie je náhoda, ale presný odraz reality a jeho mentality.

Norman
mirage

vôlby sa blizia a ujo k sa spravne zameriava aj na buducich volicov.

Polit. strany su pomaly nahradzane uz iba mensími kolektivmi..

Ak by sa nechcel trapit s nazvom strany mohol by si dat
Stryko Stryco Strykko Striko

Lucky Strykko

projeʞt K

Stryko Stryco

na bilboardoch

Kto je dobrá šiška, nechýba mu kniška

(kto je dobrý mazda, nechýba mu gazda už bolo)

Roland Edvardsen

Obrázok vskutku výstižný. Chmelár mal ďalší dobrý príspevok, že či Kiska nešiel na výročie dňa D, lebo štvrtky nepracuje. :-)

Ja neviem, ale keď už to tu teda o rok má prevziať opozícia, tak potom som za to, aby išiel za premiéra kiska. Ak ako prezident ledva dokázal odpracovať (či "odpracovať") 3 dni v týždni, tak potom čo chce robiť ako predseda strany a nebodaj premiér? Na toto sa celkom teším: vidieť tú blamáž.  

Najlepšie je sledovať tú kognitívnu disonanciu "slušných" v tom, ako nechcú vidieť, že je to jeden neskutočne lenivý, neschopný pako, ktorý im to bude kaziť (aj keď niektorí si to už začínajú všímať, napr. Tkačenko zo Sme). Dobre pre nás. 

Norman

Je dobre, že sa humor a nadhľad čoraz viac usídluje aj u slovenských osobností (Chmelár je bezpochyby osobnosť, aj keď, prirodzene. iná ako my :)
Tá vražda, ktorú novomarxisti stále spomínajú, naozaj posunula pomery síl v krajine a tá vražda, jej následky, ešte bude Slovensko niečo stáť a musí to vyhoreť - takže naozaj, nech si svoloč z ulice užije svojich "vodcov". Trebárs aj Kisku - i keď predpokladám, že Kiska to nedá.
Slovensko proste nie je spasiteľ sveta (ako ostane nie je nikto), takže čím viacej to bude na Slovensku vrieť, tým lepšie to prebieha. :)
Už asi 70 rokov tu nebola reálna zábava, katarzia, to sa nedá odkladať donekonečna :)

Roland Edvardsen

Kiskátor nevie do čoho ide. Tých 5 rokov mu funkcia prezidenta prinášala istú imunitu, bol chránený, nemohlo sa do neho rýpať ako do iných. Teraz ako "obyčajný" straník, politický konkurent bude musieť nastúpiť do priameho politického ringu. Toto taký nímand nemôže zvládnuť. Všetci vieme ako je na tom aj pokiaľ ide verbálny prejav (musí mu to niekto napísať a dokonca aj vtedy je mdlý, spomalený), takže obzvlášť ma zaujímajú nejaké tie face to face diskusie s politickými protivníkmi (ak sa ich bude vôbec zúčastňovať). Sme sa tu viackrát smiali z hysterickej ožralkyne (joj, to boli ale časy :-)), ale tá sa aspoň snažila byť aktívna a akože líderská. Kiska však nedokáže ani len predstierať, že sa snaží - má to u riti a myslí si, že ho korpo-splašky budú chrániť a obhajovať donekonečna. 

Norman

dobrý humor, tá osoba nikdy nesklame.

Ale doslovne som sa nahlas rozosmial v 1:26, keď kamera náhle prešla na Dzurindu, ktorý sa tváril potuteľne smutne - pričom každý vie, akú mal radosť, že babe vtedy podložili úspešne nohu. :-)

 

dzurinda po odvolani radičovej

Je to odpad, doslovne podľudia.