Deportácia do Európy

Tri správy a zúriaci dav, žiadajúci deportácie.

Správa číslo 1, dátum: 15. máj 2012

Podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák rokoval s izraelským partnerom Avigdorom Liebermanom. Okrem toho, že od radosti koktal, sypal si tento človek, ktorý sa narodil dlho po druhej svetovej vojne, popol na hlavu za voľakedajšie nespochybniteľné hriechy Slovákov, ktoré musí Slovensko neustále odčiňovať. Pri pohľade na trápiaceho sa Lajčáka človeku napadne, čo od nás ten moldavský mafián s izraelským pasom a maniermi mäsiara chcel.

Správa číslo 2, dátum 18. máj 2012

Podpredseda vlády a minister zahraničných vecí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák prijal v piatok 18. mája 2012 regionálneho zástupcu Vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) pre strednú Európu Gottfrieda Koefnera.Počas stretnutia partneri prediskutovali súčasnú úroveň spolupráce medzi Slovenskou republikou a UNHCR a možnosti jej ďalšieho prehĺbenia.

Správa číslo 3, dátum 31. máj 2012

Slovensko poskytne na svojom území útočisko 150 utečencom, ktorí sú pod ochranou Úradu Vysokého komisára Organizácie Spojených národov pre utečencov (UNHCR). Zostať na Slovensku môžu pol roka od ich vstupu na slovenské územie. Ide predovšetkým o rodiny, respektíve ženy s deťmi. Vyplýva to z dohody medzi vládou, UNHCR a Medzinárodnou organizáciou pre migráciu o humanitárnom transfere utečencov, ktorí potrebujú medzinárodnú ochranu. Tú vo štvrtok kabinet schválil.

Od 15. do 31. mája 2012 v Tel Avive zúrivé davy vedené politikmi útočia na afrických migrantov a žiadajú ich okamžitú deportáciu. Do Sudánu - alebo Európy.

Aby bolo jasno: židovská poslankyňa za vládnu stranu Likud nazvala sudánskych migrantov rakovinou, izraelská vláda pripravuje ich masovú deportáciu. Táto vyvolená krava sa následne ospravedlnila obetiam holokaustu a pacientom s rakovinou. Čiernym migrantom sa ospravedlňovať netreba.

Video - skutočné tváre sionistov, ktorí všade vo svete tak vášnivo presadzujú humanizmus a multikulti

Na záver otázka: ktože to k nám príde a odkiaľ bude utekať?

Čo sa Sudánu týka, rozbordelenie situácie v krajine disponujúcej slušnými zásobami ropy sa deje na želenie a v réžii Izraela. Nie nadarmo mal tzv. Južný Sudán také husté PR a napríklad aj samostatnú zbierku UNICEF. Sudánski utečenci teda bežia správnym smerom. Na Izrael.

Nedávno sa v Česku objavili konšpiračné teórie, že vrúcne priateľstvo tamojšej vlády s izraelskou je zamerané na vytvorenie  budúceho útočiska pre židov utekajúcich z Izraela po tom, ako Izrael zaútočí na Irán.

Nie. Láger na Strahove nie je stavaný pre vyvolených.

Mimochodom, Izrael deportuje často a rád. Škoda, že o tom nevie napríklad podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák, aby  o tom podiskutoval so svojím izraelským partnerom a naučil sa od neho slizké talmudistické výhovorky viazané na humanitárnu tému. A nebál sa použiť argument o ochrane slovenskosti. Zaslúži si ju rovnako ako tá adorovaná židovskosť.

Autor: