Európa platí za plyn rubľami

Presnejšie povedané, Európa platí za plyn tak, ako si dala podmienku Moskva.

Po veľkom kvičaní a vrieskaní, po stresovaní domáceho obyvateľstva a priemyselných kruhov, európske krajiny stiahli chvost a zaplatili za plyn tak, ako to chcelo Rusko.

Slovenslo tak zaplatilo pred 20. májom, ako potvrdil Sulík. Militantné veľkohubé hovädo Heger, ktorý sa predtým celý čas zaprisahal, že to tak robiť nebudeme, je teraz ticho ako potkan. To sa nehanbí pred tým svojím bohom za svoje pokrytectvo? Prečo neodstúpi?

Podobný proces nás čaká ešte s ropou.

A samozrejme toto neznamená, že budú energonosiče z Ruska naozaj ďalej tiecť - závisí to od viacerých faktorov, a v prvom rade od vôle Ruska. A Rusko, to nás potom, ako sme Ukrajine darovali S-300 a možno delá či aj lietadlá, a v každom prípade sme sa prihlásili k tomu, že SME S RUSKOM VO VOJNE, tak teda Rusko nemá najmenší dôvod nás šetriť. Naopak, na Slovensku môže ukázať, ako biedne dopadne malá blbá krajina po tom, keď si vyberie za vodcov kovbojov spoza mláky. Slovensko sa s Američanmi prostituovalo, vláda a parlament spáchali zradu a odovzdali republiku do rúk tejto cudzej veľmoci, ktorá je v reálnom vojnovom stave s Ruskom - prečo by nám Rusko malo vôbec dodávať plyn a ropu? My sme porušili mierové pomery s Ruskom, vrátane tzv. sankcií, ono nie je ničím, ani len morálnym tlakom nútene dodržiavať akékoľvek iné zmluvy. Iba tak dlho, dokedy bude chcieť.

Možno by sa o ponížení, ktorým prešli antiruskí európski politici, malo radšej mlčať, aby sme veci nehýbali a ďalej ten plyn dostávali. Ale toto je taká ukážka podlosti a zároveň slabosti Európy, že sa o tom nedá mlčať. Toto je Brusel, jeho nafúknutá slabosť a blbosť. Brusel nie je nič iné, než prašivý pes bez zubov. Navyše je Brusel "veľmoc", ktorá nám nikdy v ničom nepomôže, keď budeme naozaj v núdzi. A to platí aj na jeho pána, odumierajúci Washington.

Týchto našich dobrodružných militantných politikov, ktorí ohrozujú slovenské deti, budúcnosť všetkých ľudí v republike, a ktorí prítomnosť už zničili, týchto zločincov by sme mali vyvliecť z ich kancelárii a pre zločiny proti mieru ich hodiť do Dunaja. Títo heroi nech idú osobne s Rusmi  bojovať do Čierneho mora.

 

 

 

nové