Manning odsúdený

Najväčší väzeň svedomia súčasnosti, Bradley Manning, už je odsúdený. Človek, ktorý svetu ukázal, ako Američania so sadistickým potešením vraždia v Iraku guľometom z helikoptéry skupinky neozbrojených ľudí na ulici a keď sa pristaví okoluidúce vozidlo s ďalšími civilmi, aby poskytlo pomoc ťažko zraneným, rozstrieľajú aj ich, vrátane dvoch detí v aute. Zverejnenie tohto označila americká justícia za spionáž.

 

Naše média k tomu dodávajú, že môže byť rád, že nedostal aj "pomáhanie nepriateľovi", lebo vraj jeho fily sa našli na počítači Bin Ládina. No, je dosť možné, že Ládin tam mal aj pornografiu, microsofťácke programy a hollywoodske filmy - všetci tí, čo to produkujú, by mali byť podla súčasného amerického Urválka asi označení za pomáhačov nepriateľovi a zastrelení.

 

Naše média nenápadne tento škandál, ktorý bude história hodnotiť ako definitívny bod zlomu, snažia maskovať rozoberaním osoby krivo obvinenej a trestanej. Je si sama na vine. Veď pozrite, kto to je Menning, ako o ňom píšu naši humanisti a fanatickí zástancovia škaredých Pičariotiek a Havlov:

- vyrastal v problémovej rodine alkoholika (ako v stalinskom monstprocese - rozoberanie sociálnej závadnosti obvineného)

- vedel čítať v troch rokoch, násobiť v štyroch  (niečo, čo naši novinári dokázali asi až desaťroční, súdiac podla závistlivej nenávisti, s akou to uviedli)

- jeho vzrast nie je označený za astenický alebo podobne, ale za "zženštilý"

- je homosexuál (to síce podľa frankfurtskej školy, biblie masmédií, nie je hriech, ale vždy to radi média uvedú, keď treba niekoho zostudiť. Paradox?)

- našiel záľubu v počítačoch (hajzel jeden intelektuálsky, určite rád aj knihy čítal)

- nebol šťastný (z hľadiska dnešnej idiokracie zrejme najhorší zločin - na takých ľudí bacha, tí by sa mali najviac hanbiť)

 

Vraj teda má Manning šťastie, lebo nedostane doživotie, ale pravdepodobne dostane (len?) 130 rokov basy. Amerika vkročila nie na cestu totality - Amerika vkročila do čierneho stredoveku.

Autor: