Masaker histórie

Spojené štáty americké odtajnia a zverejnia na internete 10. septembra 2012 vyše 1000 dokumentov z amerického archívu o masakri poľskej vojenskej a intelektuálnej elity v Katyni. Vyplynie z nich dávno známa vec: Roosevelt vedel, že masaker, ktorý bol aj na vojnové pomery šokujúci svojou brutalitou, spáchali židoboľševici. Americká administratíva o tom nielenže mlčala...

ale v spolupráci so sovietskymi židoboľševikmi tento zločin navliekla na krk Nemecku. Úbohý Roosevelt sa vraj bál, že ak by USA nehodili podľa priania boľševikov zločin na Nemcov, Stalin by sa urazil a Američania by sa z toho posrali. A vojna by vraj, júúj, hádam doteraz neskončila.

A tak kolovalo sprosté klamstvo certifikované ako "skutočná história" verejným priestorom a jeho popieranie bolo zakázané. Už len zo zmienky, že v Katyni masakrovali sovietski židoboľševici, naskakovala správne naformátovaným ovčanom husia koža. Veď ani Američania nepovedali, že rozkaz na masaker dal ich kamarát Stalin. A kto iný ako beštiálni Nemci by takô dačo dokázal, ne?

Otázkou je, koľko je ešte takýchto historických udalostí, o ktorých nám systém odporne klame. A kto sa bojí archívu v Bad Arolsen, ktorý je stále zakázané odtajniť a sprístupniť. To ho fakt za tie desaťročia nedokázali vyčistiť a nastajlovať tak, aby plne zodpovedal mýtu o katastrofe najväčšej v histórii kozmu, ktorá postihla biblických nadľudí? Veď hej, najbezpečnejšie je v tomto prípade skrývať, skrývať a skrývať. Lenže ako hovorí samotná biblia, ktorú zjavne "jej" ľud nepozná: to, čo bolo skryté, vyhlasovať sa bude zo striech.

Počkáme.

 

Autor: 
b_blackwater

1. Тверской суд установил: поляков в Катыни расстреляли немцы http://vestiregion.ru/2012/03/19/tverskoj-sud-ustanovil-polyakov-v-katyn...
2. Момент Истины."Катынь". ( 18.06.2012 ) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WrsbAJy3erA

Ema

Ale ani Nemcov.

Masaker v Katyni mohli vymyslieť a zrealizovať len nomádske beštie bez národnosti, ktorých príšernú mentalitu symbolizuje Френкель. O tom, čo táto zvrátená mentalita bez svedomia a bez domova dokáže napáchať a ešte sa aj tváriť ako obeť, sa presviedčame podnes-deň. Aj v nemilosrdných perverzných skutkoch Ameriky, ktorá je ich momentálnym hostiteľským organizmom.

Nemecko žiadalo vyšetrenie masakru. Kto už si však dnes na to spomenie, keďže prehrali vojnu proti sionboľševikom, reprezentovaným Rooseveltom, Churchillom a Stalinom. Všetci traja svorne nenávideli kontinentálnu Európu - a zničili ju.

Nie je dôležité, čo sa o Katyni hovorí v Rusku. Pre nás, Európanov, je zaujímavé, čo nám dlhé desaťročia tlačili do hláv židoameričania a boľševici tu, v Európe. Že ten masaker spáchali Európania. Len židoameričania a boľševici mali záujem na tom, aby sme pre Katyň nenávideli našich susedov Nemcov. A nenávideli ich a báli sa ich aj pre ďalšie veci, ktoré tiež nikdy neurobili. Ale na to ešte reč dôjde.

Grigoriy

Ten, kto hneď po Mojzisovi najviac pomohol nášmu ľudu, ten, kto ho vyslobodil z nášho druhého zajatia a otroctva, toho pamiatku budeme vecne velebit a pripomínať. Ale ked k tomu príde vhodná doba, uz sa našou prevelkou úctou k nemu ani nebudeme musiet pred národmi tajit. Nateraz, ked ešte sotva zaschla krv miliónov jeho obetí, ktore museli zomrieť, pokial este mnohi poznaju pravdu, musia naša úcta aj nas obdiv zostať takmer utajené.

 

Zatial aspon takto:

 

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-19356256

 

Hlupi goyim si nateraz musia myslieť, že ide len o nevinnu spomienku oddaneho vnucika na dobrackeho papá.

Ema

holokaustových survivorov a ich ambicióznych potomkov, pripravených vládnuť hostiteľskej krajine. Hlavne keď je celosvetovo najbohatšia na ropu.

Venezuelčan Radonski. Mimochodom, jeho tatíček otvoril korporátnej chrapači z Kraft Foods dvere do Venezuely

http://www.jpost.com/International/Article.aspx?id=284259

Už nám dávno žiadna vtipná kopa nepovedala, aby sme sa pozreli pod posteľ, či tam nemáme žida.

piskorka

Clánok k tomu nebude? Putin hento, Putin tamto http://slovak.ruvr.ru/news/2012/09/08/

Ema

Nič prevratné sa tam nedeje, s výnimkou soboty, keď Gazprom podpísal s japonským partnerom dohodu o projekte Vladivostok-LNG a vyjadril sa k nemu aj Putin. No a potom sa vyjadril aj k EÚ, konkrétne k eurokomisii, ktorá začala výdatne buzerovať Gazprom. Toto by snáď bolo hodné pár viet tu, v pitvore. Ak stihnem, ešte dnes.

Kavalera333

mier