Najväčší genetický pokus pred zavŕšením

Je hodné zaznamenania na týchto stránkach, že zatial najväčší genetický pokus, prinajmenšom v modernej histórii, kulminuje a je pred svojím ukončením. Je pri bode, odkial už niet návratu. Najbezohľadnejší a najnezodpovednejší šialenci histórie celé desaťročia či až storočia vedome či podvedome pracujú na tomto socioinžinierskom experimente, na ktorého konci bude len hromada trosiek a nekonečná ľudská tragédia. Despota Dźugašvili, keď ho chytilo sociálne šialenstvo,  premiestňoval sem tam nejaké menšie milónové národy, ale to samozrejme stačilo na neskonalé tragédie. Tu je ale reč o posunoch stámilónových populácii na severoamerickom kontinente. Prisťahovalectvom a zámernou umelou plodiacou aktivitou medzi tzv. menšinami, teda medzi černochmi a latinoameričanmi, sa dosiahlo to, že medzi trojročnými americkými deťmi je už väčšina nebielych. Zistilo to vlaňajšie sčítanie ľudu v Spojených štátoch, teraz to preniklo do masmédií.

Finito est.

Spojené štáty buď smerujú k jednej veľkej občianskej vojne, alebo zažijú množstvo menších klanových vojen, vojen gangov - tak, ako to dnes vidno v Mexiku, Kolumbii a podobných krajinách, respektíve ešte výrazne horšie, pretože politická autorita v USA sa po zrútení impéria prudko rozloží. Konieckoncov, už dnes je tam socíalne povedomie na bode mrazu - primitívna, stará myšlienka catch as you can  mohla byť ako tak dobrá pre divoký západ - ale už dávno je len zdrojom problémov. Pripomeňme k tomu ešte rasovú inkompatibilitu - a tragédia je jasná.

Samozrejme, je veľmi pravdepodobné, že metajúce sa impérium bude ako vždy skúšať všetky svoje problémy zhodiť na iné krajiny. Keď Amerika nemá byť prvá a bohatá, tak nikto - to je ich myslenie. Veď (aj) ich si boh vyvolil. Áno, práve pre to, že v USA vládnu takíto psychopati, preto budú musiť zahynúť.

Škoda.

Len dúfajme a robme všetko pre to, aby s nimi nešla do pekla aj Európa a zvyšok sveta.

 

 

 

nové