Najväčšie záhady

zvyknú mať najjednoduchšie vysvetlenia. Je preto možné, že zmiznutie Boeingu 777 letiaceho z Malajzie do Pekingu s 239 ľuďmi na palube bolo zapríčinené tak, ako to opisuje Nigel Cawthorne v knihe Flight MH370. The Mystery.

Lietadlo bolo podľa N. Cawthorna zostrelené pri cvičení armády USA a Thajska. Aké triviálne - a práve preto pravdepodobné.

Autora prednedávnom niekto dobil a (niektorí) pozostalí, konkrétne austrálski, mu verejne nadávajú, že kniha vychádza "príliš skoro". Ako keby nebolo jedno, či vyjde teraz alebo o rok. Pretože z toho lietadla sa ani do roka nič nenájde.

Vyzerá to tak, že spoločné americko-thajské cvičenie, ktoré možno pripravilo o život 239 ľudí, bolo posledné a lety v oblasti budú bezpečnejšie.

Autor: 
Prasiatko

Drahá Ema, plne súhlasím, máš pravdu. Tiež som o tom už čítalo. Samozrejme nemám čas sledovať kvik celý svet, ale z toho, že úroveň Thajskej armády je tiež taká nahovno, (ľudsky, charakterovo) ako napríklad slovenskej či českej, a nepriznali sa otovrene, ale zavádzali v médiách, ma znechutilo. :(