Prechod od sekery k sapíku

V obci Horná Kráľová ( to je pri Šali , pri čom je Šala neviem, určite niekde pri Bratislave)  niekto vystrielal skoro celý zásobník samopalu smerom na dom jednej cigánskej rodiny.  Podla našich médií sú to cigáni, neviem ako na to prišli, keďže rasy neuznávajú  a podľa všetkého sa jedná naozaj o slušnejšiu rodinu žijúcu na uróvni - ale opakujem, podľa médií sú to cigáni.  Presne povedané: 22 striel sa podarilo narátať na dome, vnútri v izbách(!) a v dvoch autách - mnohé ďalšie možno skončili v lese, v tráve... Scéna ako z gangsterského filmu.

Ale nebojte sa, všetko je v poriadku. Nie len pre to, že nik nebol zranený (a aj škody sú zanedbatelné), ale hlavne - nebol to rasový motív! Ak som tomu dobre porozumel, to sa len iní cigáni tak zabávali, takže netreba spisovať petície do Bruselu, netreba hysterizovať v ľavicových plátkoch, nie, všetko je v poriadku, cigáni majú právo strielť na seba, a asi aj na bielych, oni sa tak "zviditeľnujú". Zrejme bežný konkurečný boj, na ktorý by sme si mali začať zvykať.

Vendeta. Faktor, ktorý funguje v primitívnych rodových spoločnostiach. Trocha je to aj taká samoregulácia. Ale na druhej strane to naznačuje, že cigánske rody už začínajú prerastať do skutočných mafiánskych rodov. Vraj získať sapík nie je najmenší problém, ako sa jeden z nich vyjadril. A vôbec ich strelba nejako nerozhádzala, možno sú na také niečo zvyknutí, len teraz to niekto výnimočne oznámil.

„Incident polícia vyšetruje ako zločin poškodzovania cudzej veci“ povedala polícia. Strelba sapíkom ako na fronte - poškodzovanie cudzej veci.

Nie, takéto strielanie nie je žiadna sranda. Kultúra smrti, kultúra ganstrov a negrov propagovaná americkými filmami len ďalej podporuje radikalizáciu asociálov. A spoločenské štruktúry zas nedokážu reagovať.

Ako to bude vyzerať, keď začne tá občianska vojna? Neviete?

zdroj

 

 

Autor: 
Anonymous
http://www.neprisposobivi.sk/web/ - Monitor asociálneho chovania
Koxo
Jednoducho, cigáni získali štatút akejsi nedotknuteľnosti (v Indii tiež, preto z nej odišli) a pokiaľ k nim nebudeme pristupovať ako k ostatným občanom, tak problémy budú rásť! Nie je možné, aby niekto totálne zdevastoval byt: radiátory dal do šrotu, vodovodné armatúry predal spolu so splachovacím záchodom, dlážku vytrhal a spálil. Okná a dvere tiež. Aby to nebolo dosť ešte povyťahoval roxorové železo z panelov, takže významne narušil statiku budovy! Nie je možné, aby takíto vybývavatelia dostali nový byt, ktorý behom niekoľkých rokov vyzerá tak ako ten predtým! A to bez akýchkoľvek sankcií! Ako je možné, že dostávaju dávky v nezamestnanosti a dôchodky, keď nikde nepracovali a to nie preto, že nemohli, ale preto, že oni si vytvorili podmienky aby nemohli. Začína sa to na základnej škole: tam sa nielenže neučia, ale navyše vyrušujú tých, ktorí sa učiť chcú. Pokračuje to tak, že si "vybavia" invalidné dôchodky a poberajú ich až do smrti! To, že zo škôl vychádzajú analfabeti nie je vina učiteľov, ale štátu, ktorý je neschopný vytvoriť podmienky také, aby vzdelanie bolo efektívne! Ale, čo chcete od individuí, ktorí berú svoju politickú kariéru ako prostriedok k zbohatnutiu a všetko ostatné je nepodstatné! Ešte k rôzným detským prídavkom a výchovným podporám: ako to, že im (deťom) to rodičia prepijú a deti sú hladné a neošatené? Ako to, že to nik nekontroluje? Máme dosť nezamestnaných, nuž preškoľme ich a nech skontrolujú neprispôsobivcov! Neplnia si rodičia svoje povinnosti vyplývajúce zo zákona? Zadržať podpory, vo vážnejších prípadoch žaloba a súd, prípadne odobratie detí ako zdroja bezpracnej obživy! Toto je parketa, ktorú MUSÍ riešiť zákonodarca. Žiadajme to! A pri budúcich voľbách si veľmi dobre rozmyslime či dáme hlas strane, alebo dáme niekomu konkrétnému, o kom náme dobre referencie, či ho osobne poznáme a je seriózny
Náhodný okoloidúci
My toto všetko dávno vieme, ale systém väčšinou nie je možné zmeniť prostredkami v rámci systému. Musí prísť niečo mimo systému.
elle
Druhy prichod Krista. Ten to vyriesi vsetko.
Norman

Problém je aj v tom, že oni by nemohli, aj keby chceli. Ani tvrdý zákon ich nedonúti, žial, aby fungovali v komplexnej spoločnosti, ba ani aby sa správali morálne. Vždy pôjdu na hranu, alebo až za ňu - tieto veci nie sú prerobitelné na základe chcenia, našeho či ich, ani z roka na rok, ani v jednej generácii.

V niektorých regiónoch už majú silovä väčšinu - a štát na to nereaguje. Nereaguje, pretože je udusený korporáciami, financmafiami.

Už sa to trocha podobá vývoju v Južnej Afrike. A môže to dopadnúť ako v Zimbabwe.

 

 

elle
Na Slovensku totiz ziadna obcianska nikdy v historii nebola. Opravte ma, ak nemam pravdu. Jediny sposob ako humanne riesit romsky problem je obmedzit porodnost. A rovnomerne ich rozmiestnit do celej Europskej Unie. Vsade kde Romovia-osadnici tvoria vacsinu ( niektore obce na vychodnom Slovensku) je problem neriesitelny a nielen to, je NEUDRZATELNY. S jednou - dvoma rodinami si udia poradia. S dvesto alebo s dvetisic Romami si uz neporadi nikto. Nanestastie, Slovaci nemaju k Romom daleko. Nalejme si cisteho vina, ale kultura na Slovensku je naozaj otrasna. Kradne kazdy. Fakt, mozem sa vas, priatelia uprimne spytat: Co ste ukradli vy? Alebo kedy naposledy ? :o) Nehadzem vsetkych do jedneho vreca, ale naozaj mam ten...blby pocit. Ja viem...poviete mi, ze aj ja som zlodejka...:o)
Norman

Som rád, že sa táto myšlienka začína ujímať.

 

Čo sa týka občianskej vojny - no, aj na Slovensku sa už strielalo a doteraz sú na to všetky holé opice pyšné, dokonca to posledné vraždenie oslavujú ako štátny sviatok.

Čo sa týka kradnutia: skutočne máš blbý pocit. To ako myslíš, že niekde fyzicky niečo zobrať? Alebo myslíš na nejaký podvod? Ale to musím pripomenúť, že hlavná ideológia "kapitalizmu" a jeho stelesnenia Ameriky je catch as you can. Odkial vlastne to kradnutie a hlavne tie nekonečné reči o ňom prišlo?

 

Prirodzene, Slováci v dnešnom stave nie sú nejaký výkvet - ale majú dobrý dubový koreň. Hovorím ale o Slovákoch, nie o osadníkoch či pomiešancoch v mestách a iných dedinách.

elle
fyzicky nieco zobrat, co nie je tvoje. Myslim to ako podvod, ktory prinasa podvodnikovi benefit. Slovenska Republika vznikla na zaklade podvodu. S umyslom nieco niekomu fyzicky zobrat. A stava sa tak od jej zalozenia az podnes. Na kazdej urovni. Takze Slovaci v dnesnom stave nie su ziadny vykvet, ale maju dobry dubovy koren...po troch pivach to nemusi zniet zle. Spocitaj ich s dobrymi dubovymi korenmi...ja som acala...nasal som Madarku, Zidovku, dalsiu Zidovku, Slovaka, Zida....dalej pocitat netreba. Z piatich dobrych dubakov jeden Slovak...radsej jeden ako ziadny. Ze?
elle
Ak je Sinuhet Slovak, tak dva dubove korene zo siestich.
Norman

Lebo ak nie, tak si naozaj ani prd nepochopila, o akých kvalitách je reč.

Norman

Akého podvodu? Nemýliš si to so vznikom  Československa?

Niekomu niečo zobrať? Čo komu Slovenská republika zobrala?

Toto sú práve tie ideologické imprintingy, ktoré vám nabili do hlavy. Komplexy menejcennosti, komplexy viny. A potom ste z toho neurotickí, nešťastní, submisívni, mekkí. Potom si s vami robia, čo chcú.

 

Čo sa týka tvojich blízkych - svedčí to len o tom, v akých kruhoch sa pohybuješ. Mimochodom, ab definitio to nie sú ľudia s dobrým základom - Maďari trpia tým svojím večným komplexom malosti a izolovanosti, a o židoch, s tou ich večnou nenávisťou voči všetkému cudziemu - škoda hovoriť. Tie kultúry práve v podstate nepoznajú veľkodušnosť, veľkosť a stabilitu, a aj keď ty poznáš len ich, tak od nich preberáš ich vlastnú neurózu, ako aj tú spomínanú indukovanú, ktorú okolo seba šíria zámerne, ako keď komár šíri látku ničiacu prirodzenú krvnú obranu.

 

A ešte späť ku "kradnutiu". Skutočne, Slovákom a Slovensku možno vyčítať iné veci, ale kradnutie je moderný chujizmus, ktorý do týchto oblastí, vniesli práve "kultúry" ako židovská a jej podobné. O tomto nik nepochybuje, je to všeobecne známe a žiadne moderné masmediálne kecy tento fakt z histórie nevymažú.

Slovákom najviac škodí - budem to opakovať- ten pocit menejcennosti, nedostatok sebadôvery. A potom ich až príliš veľká dobrota. Ten názov, holubičí národ, sa samozrejme stal mýtom a bol interpretovaný trocha zle. Ale že Slováci nedokážu trestať svojich nepriateľov a zločincov, to je svatá pravda. Na základe toho ten názov vznikol, odráža túto chorobnú slovenskú prejemnelosť a nerozhodnosť.

Ale - je to možno len mýtus, moderný nános - možno sa Slováci naozaj preberú  a nie že sa nad Tatrou zmráka, ale naopak, sami zopár mračien a bleskov spustia.

mnkr

banditizmus a vrazdenie je dokonca myslim vyhlasene za statny sviatok SR, aj ked je pravda, ze tomu chybali atributy obcianskej vojny a vcelku toto bolo na SR zavlecene z cudziny pomocou roznych...dnes by sme povedali "freedom fighterov " Ale ked aj este obcianska vojna nebola, neznamena to, ze ani byt nemoze. Ked sa vytvoria podmienky na to, aby sud s prachom vybuchol, nuz vybuchne. Situacia teraz je len hasenim poziaru, co uz olizuje sud, aj to hasenie vykonavane lajdakmi, lenivcami a inymi niktosmi