V stredu zhromaždenie proti štátnemu prevratu

V stredu 21. marca 2018 o 17.00 bude na Hodžovom námestí zhromaždenie za "dodržiavanie slovenskej demokratickej Ústavy". To je priamo pred Kiskovou norou.

Všetky detaily si možno prečítať na HS alebo na FB

Ako sme tu už mali jeden prípad - podobné akcie sú veľmi otázne, lebo nie sú naozaj dobre pripravené, nemajú podporu väčších politických subjektov a teda ani ľudí a tak môžu vyznieť do prázdna, kontraproduktívne. Zvlášť v Bratislave. Podporovatelia ústavneho poriadku naozaj nie sú ako tie aktivizačné študentské opice, ktoré hrsťou orieškov privdeieš k okamžitému vreskotu. Podporovatelia poriadku, logicky, nechcú vec riešiť na ulici.

Ale nedá sa nič robiť, je to jediná akcia, čo sa zatiaľ robí. Preto by možno bolo dobre, aby tí desiati prítomní Bratislavčania, čo sa môžu zúčastniť, to prišli zahustiť. Koniec-koncov, ako pozerám, hlásajú naše myšlienky. No, takmer, v prvom bode spomínajú "svetový mier"  - a to je už riadne detinská fráza. 

A možno tam bude možnosť aj podebatiť, s konkurenciou aj opozíciou.

Prinajhoršom tam aspoň uvidíte, ako sa to nemá robiť. A prípadne to tam môžete organizátorom aj rovno povedať.

 
sandro

Tu bol niekto prilis nedockavy. Toto je uplne to najhorsie co sa mohlo stat. Bud to malo ist normalne cez Fica aj s vlakmi, tak ako to slo cez Orbana svojho casu v Madarsku alebo vobec.

Norman

mám podobné pocity, ale na malom Hodžovom námestí sa to stratí, to bude proste taká protestná demonštrácia proti Kiskovi.
Ak, tak Smeráci by mali zorganizovať demonštrácie v mestách po Slovensku, ukázať svoju silu tam, kde ju majú.
Bratislava až potom.

Ale aj tak to takmer ISTE nebude potrebné. Človek si nie je istý, či vôbec bude ešte v piatok nejaká farebná buzerantská demonštrácia "nestačí".
Iba ak áno, tak potom by sa niekto zo Smeru a SNS mohol organizačne zabávať a zvolať ľudí - také malé cvičenie by ani im, ani ľuďom, nezaškodilo. Začat s tými okresnými mestami .... Bože, zas to vyzerá, že tu radím niekomu - to určite nie, len hovorím pre pozorovateľov s nadhľadom, prečo to zlyhá :)

nové