Точка невозврата / Point of No Return

Americko-ruská dohoda o americkom protiraketovom štíte už nie je možná, konštatujú dnes ruskí geopolitickí experti dávno známu vec. USA nikdy na žiadnej dohode s Ruskom záujem nemali.

Všetky veľké vojny vznikli z malých a v súčasnosti je tých malých viac ako dosť. Za to, že doteraz psychopatickí židoameričania nerozpútali jadrovú vojnu s nepredstaviteľnými dôsledkami pre nás všetkých, vďačíme Rusku.

Geopolitickým centrom sveta sa teraz stáva sýrsky Tartus - posledná stredomorská enkláva, ktorá zatiaľ nie je rozvrátená arabskojarným revolučným chaosom alebo absolútne ovládaná USraelom.

Jediné, čo Rusku obkľúčenému zo všetkých strán zostáva, je vyvolávať strach. Demonštrovať silu. Čo sa stalo s tými, ktorí zoslabli, vidíme v Líbyi. Toto je súčasný svet nadizajnovaný židoameričanmi - mafiánsky pelech, kde platí jediný argument: rana do držky.

A tak si zvykáme.

Aby sme nezabudli na americký protiraketový štít v Európe, namierený proti Rusku. Verme, že túto vojnu v spojenectve s Ruskom Nemecko neprehrá.

N

o najnovsej lietadlovej lodi USA., ktora uz kotvi pri Syrii ani slovo na smetiarni. Ale ze Rusko sa chysta poslat vojnove lode na svoju zakladnu uz vykrikuju... 

http://www.tfmetalsreport.com/forum/3026/us-carrier-strike-force-enters-...

http://news.yahoo.com/report-u-carrier-sent-syrian-coast-tensions-flare-...

http://www.theglobeandmail.com/news/politics/un-must-okay-any-military-m...

 

.  USA ma 710 voj.zakladni po svete. Potrebuje dostat cez hubu. A dostane. Ci to niekto prezije, neviem, ale Rusko sa o to snazi. Nerozdava strach, ale nadej.

 

idar

keď sa na hladine objaví krížnik Moskva. A to doslova.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/na-supermoderni-letadlovce...

ema

nejde o gorodky.

Rusko už musí konať, inak sme všetci v pizde. Celý svet ako taký.

Medvedev je na pracovnej návšteve Kaliningradu a nemieni sa tam kochať výhľadmi

http://ria.ru/politics/20111129/500992903.html

 

Voľakedy môj ded hovoril nekorektne "daj veďviemekomu moc, a zničí celý svet."

Bol to dobrý znalec Tóry a mentality stepných kšeftárskych bastardov. Presne vedel, kam to povedie.

Norman

Keď sa nahromadí nadkritické množstvo radioaktívneho materiálu, dôjde k reťazovej reakcii - výbuchu.

Niekto by mohol povedať, že so štandartnou výbušninou to tak nie je - ale mýlil by sa. Keď sa nahromadi nadkritické množstvo zbraňových systémov na jednom mieste, dôjde k výbuchu.

mengus

Ruské ministerstvo obrany v utorok oznámilo, že ruská námorná flotila odplávala do Stredozemného mora. Podľa ministerstva misia bola misia naplánovaná už dávnejšie a nemá nič dočinenia so situáciou v Sýrii a zvyšujúcimi sa nezhodami medzi Západom a Ruskom v otázke režimu sýrskeho prezidenta Baššára al-Asada.

Ruské televízne stanice ukázali, ako jediná ruská lietadlová loď Admiral Kuznecov vyplávala z arktickej základne ruskej flotily Severomorsk. Lietadlovú loď sprevádza najmodernejší torpédoborec krajiny

ako aj niekoľko lodí so zásobami. Ku flotile sa neskôr pridajú ďalšie vojnové lode. Flotila smeruje do sýrskeho prístavu Tartus, kde má Rusko svoju námornú základňu.

nové